4. memorial VESNE ROŽIČ 2017

Datum: 28.05.2017 - 28.05.2017

Organizator: ŠK Ig in Fundacija Vesne Rožič

Sponzor: Občina Ig, oš Ig, gostilna Čot

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/potezo


                          4. memorial VESNE ROŽIČ 2017
                                 Ig, 28.5.2017

Končno stanje
Mesto priimek in ime      Tit  ELO LRat FED      klub                   Točke Buch1  Buch  W-We
  1. Borišek Jure           GM 2572 2539 SLO ŽŠK Maribor                    8  49.5  54.0  0.91
         (1986)         =B4   1W61  1B36  1W28  1W2   1B35  1B9   1W6   =B5  
  2. Črepan Marjan          FM 2279 2372 SLO ŠD Podpeč                      7  50.5  54.5  1.71
         (1962)         1B72  1W48  1B32  1W7   0B1   1W17  1B28  =W5   =W3  
  3. Srebrnič Marko         FM 2324 2357 SLO ŠK Nova Gorica                 7  48.5  52.5  1.06
         (1987)         1B88  1W57  1B18  =W6   0B11  1W45  1B12  1W16  =B2  
  4. Juvan Jaka              I 1785 2159 SLO ŠK Slovenj Gradec              7  48.0  52.0  2.97
         (2002)         =W1   =B38  1W80  1B50  1W13  1W29  0B16  1W20  1W15 
  5. Kastelic Marjan        FM 2183 2366 SLO ŠD KRKA Novo mesto             7  46.5  48.5  1.28
         (1965)         1B119 1W58  0B28  1W63  1B37  1W7   1W35  =B2   =W1  
  6. Dobrovoljc Vid         FM 2192 2423 SLO ŠD KRKA Novo mesto           6.5  51.0  55.0  0.53
         (2000)         1W81  1B39  1W29  =B3   =B15  1W10  1W8   0B1   =B14 
  7. Zorko Jure             IM 2474 2540 SLO ŠD KRKA Novo mesto           6.5  49.0  53.0 -1.07
         (1988)         1W47  1B20  1W13  0B2   1W74  0B5   1W19  1B46  =W10 
  8. Tomazini Aljoša        FM 2375 2357 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    6.5  48.0  53.0  0.89
         (1993)         1B54  1W51  1B22  1W10  0B35  1W18  0B6   1W9   =B13 
  9. Perhinig Robert           2307 2307 AUT                              6.5  47.5  51.5  0.67
         (1972)         1W62  1B86  =W41  1B43  1W12  1B11  0W1   0B8   1W29 
 10. Kokol Peter            FM 2249 2333 SLO ŽŠK Maribor                  6.5  45.5  49.0  0.89
         (1989)         1W93  1B77  1W17  0B8   1W39  0B6   1W26  1B36  =B7  
 11. Debevec Blaž           MK 2208 2232 SLO ŠK Komenda                   6.5  45.5  49.0  1.27
         (1988)         1W99  =B55  1W37  1B41  1W3   0W9   =B15  =W29  1B28 
 12. Plaskan Jure           MK 2188 2265 SLO ŠD Domžale                   6.5  45.0  48.5  1.06
         (1991)         1B94  1W65  1B25  =W15  0B9   1B40  0W3   1W61  1B31 
 13. Rožič Samo             MK 2162 2309 SLO ŠK Ig                        6.5  44.5  48.0  0.72
         (1993)         1B79  1W26  0B7   1W95  0B4   1W63  1B39  1W35  =W8  
 14. Tomazini Žan           IM 2351 2419 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    6.5  43.0  47.0 -0.41
         (1994)         1W87  0B17  1W55  1B77  1W49  0B28  1W48  1B27  =W6  
 15. Kavčič Žan             FM 2314 2317 SLO ŠD Vrhnika                     6  48.5  51.0  0.00
         (1986)         1W114 1B53  1W46  =B12  =W6   =B19  =W11  1W17  0B4  
 16. Jelen Igor             IM 2358 2325 SLO ŠK Ig                          6  46.5  50.5 -0.60
         (1972)         1B85  =W49  =B30  1W58  =B45  1W25  1W4   0B3   =B21 
 17. Šubelj Jan             MK 1948 2270 SLO ŠK Komenda                     6  45.5  48.0  1.23
         (2004)         1B116 1W14  0B10  1W97  1W38  0B2   1W23  0B15  1W56 
 18. Hiti Domen             MK 2048 2293 SLO ŠK Ig                          6  42.0  45.5 -0.56
         (1995)         1W98  1B75  0W3   1B83  1W42  0B8   0W27  1B64  1W52 
 19. Barič Dušan            MK      2177 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi          6  41.5  45.5  0.94
         (1956)         0B36  1W72  1B84  1W76  1B56  =W15  0B7   =W24  1W41 
 20. Skuhala Barbara       WMK 1962 2143 SLO ŠD Radenska - Pomgrad          6  41.5  44.5  0.87
         (1996)         1B106 0W7   =B85  1W70  =B31  1W73  1W41  0B4   1W38 
 21. Gantar Jan             MK 2184 2228 SLO ŠK Komenda                     6  41.0  45.0 -0.19
         (1992)         1W73  0B29  1W87  1B66  0W28  =B30  1W45  1B42  =W16 
 22. Šolmajer Luka          MK 2088 2108 SLO ŠK Ljubljana - DUOL            6  39.5  43.5  0.52
         (1976)         1W89  1B83  0W8   0B37  1W62  0B39  1W84  1B30  1W54 
 23. Trussevich Sergey      FM 2245 2308 KAZ ŠK Ljubljana - DUOL            6  39.5  42.5 -0.85
         (1975)         1B64  1W102 1B74  0W35  0B29  1W58  0B17  1W63  1B48 
 24. Srebrnič Ana          WGM 2160 2222 SLO ŠK Nova Gorica                 6  39.5  42.5 -0.91
         (1984)         1W105 0B37  1W93  0B29  1W88  1B59  =W30  =B19  1W36 
 25. Skuhala Luka           MK 1962 2284 SLO ŠD Radenska - Pomgrad          6  39.5  42.5 -0.21
         (1999)         1W103 1B78  0W12  =B31  1W94  0B16  =W56  1B73  1B35 
 26. Stevanič David         MK 1855 2202 SLO ŠD Kočevje                     6  39.5  42.5  0.76
         (2002)         1W80  0B13  1W98  0B38  1W102 1B44  0B10  1W82  1W40 
 27. Urh Zala              WFM 1720 2148 SLO ŠK Stari Mayr Kranj            6  39.0  42.0  1.09
         (2002)         0B35  1W106 =B127 1W51  =W96  1B74  1B18  0W14  1W46 
 28. Tisaj Domen            MK 1833 2235 SLO Mengeš                       5.5  51.0  53.5  1.46
         (2002)         1B118 1W44  1W5   0B1   1B21  1W14  0W2   =B40  0W11 
 29. Sivčevič Nusret         I 1841 1868 SLO ŠK Ljubljana - DUOL          5.5  49.5  52.0  3.72
         (1963)         1B115 1W21  0B6   1W24  1W23  0B4   1W43  =B11  0B9  
 30. Bajo Igor              MK 1853 2026 SLO ŠD Kočevje                   5.5  44.0  45.5  1.77
         (1969)         1W123 =B43  =W16  =B40  1B32  =W21  =B24  0W22  1B67 
 31. Šketa Mark             II 1464 2041 SLO ŠK Komenda                   5.5  43.5  46.0  1.72
         (2000)         0B44  1W115 1B65  =W25  =W20  1B49  =W42  1B32  0W12 
 32. Orehek Špela          WFM 2042 2096 SLO ŠD Domžale                   5.5  40.0  43.0  0.07
         (1991)         1W104 1B52  0W2   =B47  0W30  1B103 1W65  0W31  1B62 
 33. Kriuchkov Alexander            1500 RUS                              5.5  37.0  40.5  4.22
         (1987)         1B60  =B96  0W43  1B86  =W53  0B75  1W37  1W76  =B50 
 34. Klanjšček Jaka                 1500 SLO ŠK Komenda                   5.5  36.5  40.0  4.11
         (1976)         0W37  1B89  1W75  =B53  0W44  0B50  1W86  1W95  1B61 
 35. Beletič Danijel        FM 2370 2423 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica      5  51.0  56.0 -1.06
         (1979)         1W27  1B45  1W50  1B23  1W8   0W1   0B5   0B13  0W25 
 36. Lučovnik Tilen         MK 1895 2205 SLO ŠK Komenda                     5  46.5  50.5  0.61
         (1995)         1W19  =B40  0W1   1B81  =W43  1B53  1W38  0W10  0B24 
 37. Ačimovič Dejan          I 1820 2098 SLO ŠD Kočevje                     5  45.5  48.5 -0.27
         (1968)         1B34  1W24  0B11  1W22  0W5   0B43  0B33  1W108 1B82 
 38. Špalir Jernej          FM 2310 2385 SLO ŠK Slovenj Gradec              5  44.5  49.0 -1.99
         (1992)         =B61  =W4   1B54  1W26  0B17  1W66  0B36  1W39  0B20 
 39. Markošek Maj           II 1853 2142 SLO ŠK Komenda                     5  44.0  46.0  0.76
         (2001)         1B120 0W6   1B68  1W44  0B10  1W22  0W13  0B38  1B90 
 40. Krivec Jana           WGM 2207 2180 SLO ŠK Nova Gorica                 5  43.5  48.0 -0.19
         (1980)         1B67  =W36  =B42  =W30  1B55  0W12  1B51  =W28  0B26 
 41. Skok Jože              MK 2016 2141 SLO ŠD Domžale                     5  43.5  46.5 -0.29
         (1949)         1B102 1W64  =B9   0W11  =B47  1W54  0B20  1W72  0B19 
 42. Jelen Miha            III 1574 2131 SLO ŠK Ig                          5  42.5  47.0  0.22
         (2002)         =W56  1B71  =W40  1B46  0B18  1W57  =B31  0W21  =B49 
 43. Skok Boris             MK 2097 2133 SLO ŠK Komenda                     5  42.0  45.0 -0.97
         (1956)         1B107 =W30  1B33  0W9   =B36  1W37  0B29  0W54  1B84 
 44. Kosmač Blaž            MK 2181 2244 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  41.0  45.0 -1.41
         (1978)         1W31  0B28  1W62  0B39  1B34  0W26  =B72  =W55  1B83 
 45. Hreščak Ivana          WM 1961 2132 SLO ŠK Postojna                    5  41.0  44.0 -0.43
         (2000)         1B91  0W35  1B88  1W107 =W16  0B3   0B21  =W47  1B85 
 46. Župec Jan               I 2046 2180 SLO ŠK Ig                          5  40.5  44.0 -0.95
         (1991)         1B90  1W84  0B15  0W42  1B93  1W47  1B75  0W7   0B27 
 47. Sotirov Pavle          II 1732 1852 SLO ŠK Višnja gora-Stična          5  40.5  44.0  1.93
         (1945)         0B7   1W100 1B69  =W32  =W41  0B46  =W50  =B45  1B76 
 48. Gašparac Gregor        II 1902 2280 SLO ŠD Kočevje                     5  40.5  43.5 -1.32
         (1999)         1W110 0B2   0W73  1B98  1W67  1B52  0B14  1W79  0W23 
 49. Bučar Nataša          WMK 1948 2097 SLO ŠK Triglav Krško               5  40.5  42.0 -0.16
         (1992)         1W124 =B16  =W66  1B78  0B14  0W31  =W62  1B69  =W42 
 50. Novak Ksenija         WFM 2063 2110 SLO Celjski ŠK                     5  40.0  43.5 -1.13
         (1987)         1B68  1W95  0B35  0W4   0B72  1W34  =B47  1W93  =W33 
 51. Lakovic Igor            I 1962 1876 ITA ŠD Izola                       5  40.0  43.0  1.99
         (1979)         1W128 0B8   =W52  0B27  1W81  1B104 0W40  =B53  1W75 
 52. Trussevich Simon          1603 1926 SLO ŠK Ljubljana - DUOL            5  39.5  43.5  1.16
         (2004)         1B127 0W32  =B51  =W57  1B76  0W48  1W77  1B59  0B18 
 53. Vučko Maja             WI 1920 1977 SLO ŠD Kočevje                     5  39.5  43.0 -0.74
         (1984)         1B92  0W15  1B67  =W34  =B33  0W36  =B93  =W51  1B87 
 54. Ačimovič Vasja         II 1730 2120 SLO ŠD Kočevje                     5  39.5  41.0 -0.50
         (2001)         0W8   1B124 0W38  1B80  1W78  0B41  1W74  1B43  0B22 
 55. Brilej Jaka            MK 1866 2229 SLO Celjski ŠK                     5  39.0  42.0 -0.38
         (2003)         1B112 =W11  0B14  1W127 0W40  0B61  1W94  =B44  1W81 
 56. Srebrnič Vojko         MK 2218 2168 SLO ŠK Nova Gorica                 5  38.0  40.5 -1.05
         (1948)         =B42  0W97  1B116 1W85  0W19  1B94  =B25  1W75  0B17 
 57. Kogoj Boris            II 1920 1887 SLO ŠK Nova Gorica                 5  37.0  39.0  0.71
         (1959)         1W121 0B3   =W81  =B52  1W99  0B42  0W64  1B89  1W72 
 58. Trček Zdenko            I 1866 1908 SLO ŠD Vrhnika                     5  36.0  39.0  1.32
         (1963)         1W113 0B5   1W105 0B16  1W107 0B23  0B79  1W102 1W73 
 59. Djurdjevič Stanko       I 1861 1860 SLO Ljubljana                      5  35.0  38.0  0.43
         (1938)         =B70  =W76  0B107 1W68  1B105 0W24  1B90  0W52  1B79 
 60. Gallob Alojz              1806 1824 AUT                                5  33.5  36.5 -0.01
         (1937)         0W33  0B128 1W71  0B108 1W92  1B89  0W82  1B103 1W78 
 61. Marn Jan              III 1692 2197 SLO ŠK Komenda                   4.5  42.0  44.5 -1.32
         (2004)         =W38  0B1   0W78  1B114 1W70  1W55  1B96  0B12  0W34 
 62. Bajo Tin              III 1690 2124 SLO ŠD Kočevje                   4.5  39.5  42.5 -1.11
         (2001)         0B9   1W92  0B44  1W106 0B22  1W91  =B49  1W96  0W32 
 63. Grabovac Rajko         II 1834 1924 SLO ŠD Kočevje                   4.5  37.5  40.5  0.93
         (1970)         0W69  1B103 1W104 0B5   1W108 0B13  1W106 0B23  =W68 
 64. Ačimovič Sergej       III 1633 2027 SLO ŠD Kočevje                   4.5  37.5  40.5 -0.58
         (2003)         0W23  0B41  1W111 0B82  1W112 1B78  1B57  0W18  =B66 
 65. Orel Mušič Simona     WFM 1883 1953 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         4.5  37.0  40.0 -0.28
         (1960)         1W111 0B12  0W31  =B104 1W71  1W83  0B32  0W67  1B94 
 66. Vombek Sara            WI 1892 2017 SLO ŠD Radenska - Pomgrad        4.5  36.5  39.5 -0.13
         (1993)         =B97  1W70  =B49  0W21  1W79  0B38  0W73  1B104 =W64 
 67. Zlatanovič Srdjan         1514 1841 SLO ŠD Posočje                   4.5  36.0  39.0  1.11
         (1981)         0W40  1B111 0W53  1B109 0B48  =W97  1W71  1B65  0W30 
 68. Nareks Matic          III 1399 2070 SLO ŠD Savinjčan                 4.5  34.0  36.0 -2.41
         (2006)         0W50  1B122 0W39  0B59  1W80  0B77  1W115 1B74  =B63 
 69. Gallob Marko                   1500 AUT                              4.5  33.0  36.0  2.94
         (1977)         1B63  0W74  0W47  0B79  1W100 1W105 =B95  0W49  1B93 
 70. Čičič Boško           III      1769 SLO ŠD Železničar                4.5  33.0  35.5  0.33
         (1954)         =W59  0B66  1W114 0B20  0B61  0W85  1B117 1W109 1B95 
 71. Kavčič Bor                1152 1847 SLO ŠD Posočje                   4.5  32.5  35.0 -0.14
         (2005)         =B76  0W42  0B60  1W116 0B65  1W117 0B67  1B99  1W96 
 72. Zupan Gorazd              1677 1801 SLO                                4  40.5  43.5  1.24
         (1991)         0W2   0B19  1W110 1B91  1W50  =B96  =W44  0B41  0B57 
 73. Gregorič Andraž        II 1484 2065 SLO ŠK Nova Gorica                 4  40.5  42.5 -1.16
         (2007)         0B21  1W120 1B48  0W74  1W77  0B20  1B66  0W25  0B58 
 74. Frey Armin                1990 1500 AUT                                4  39.5  42.5  2.83
         (1951)         1W108 1B69  0W23  1B73  0B7   0W27  0B54  0W68  1B102
 75. Papež Viktor           MK 1798 1843 SLO Ljubljana                      4  39.5  41.0 -0.78
         (1953)         1B125 0W18  0B34  1W90  1B97  1W33  0W46  0B56  0B51 
 76. Djekanovič Nenad       IV 1951 1866 SLO ŠD Železničar                  4  38.5  41.5 -1.42
         (1962)         =W71  =B59  1W99  0B19  0W52  1B107 1W87  0B33  0W47 
 77. Bortolin Bruno            1900 1500 ITA                                4  37.5  40.5  2.56
         (1950)         1B109 0W10  1B79  0W14  0B73  1W68  0B52  0W90  1B103
 78. Šimunovič Vinko                1763 SLO Ljubljana                      4  37.5  40.0  1.04
         (1956)         1B101 0W25  1B61  0W49  0B54  0W64  1B116 1W80  0B60 
 79. Bajt Aleš             III 1430 1727 SLO ŠD KRKA Novo mesto             4  37.5  39.0  0.34
         (1968)         0W13  1B123 0W77  1W69  0B66  1B111 1W58  0B48  0W59 
 80. Krupenko Katja                 1548 SLO Medvode                        4  36.5  38.5  2.41
         (2001)         0B26  1W119 0B4   0W54  0B68  1B101 1W98  0B78  1W104
 81. Škrbec Leon            IV 1503 2022 SLO ŠK Postojna                    4  36.0  38.5 -0.82
         (2007)         0B6   1W112 =B57  0W36  0B51  1W116 =B97  1W105 0B55 
 82. Cimperman Teo             1049 1785 SLO ŠK Komenda                     4  35.5  39.0 -0.02
         (2008)         0W86  0B93  1W101 1W64  =B83  =W95  1B60  0B26  0W37 
 83. Melcher Jakob             1802 1500 AUT                                4  35.5  38.0  2.40
         (1947)         1B117 0W22  1B90  0W18  =W82  0B65  =W104 1B106 0W44 
 84. Battisti Eugenio          1799 1500 ITA                                4  35.5  37.5  2.34
         (1942)         1W122 0B46  0W19  0B103 1W110 1B98  0B22  1W91  0W43 
 85. Gaertner Ferdinand        1717 1500 AUT                                4  35.5  37.5  2.89
         (1955)         0W16  1B121 =W20  0B56  0W104 1B70  =W103 1B110 0W45 
 86. Kuncic Franz              1918 1500 AUT                                4  35.0  38.0  1.80
         (1956)         1B82  0W9   0B94  0W33  0W91  1B112 0B34  1W111 1B108
 87. Sternig Helmut            1716 1500 AUT                                4  35.0  38.0  2.60
         (1941)         0B14  1W91  0B21  0W102 1W109 1B108 0B76  1W97  0W53 
 88. Trček Alojzij         III 1711 1849 SLO                                4  34.5  37.5 -0.05
         (1961)         0W3   1B110 0W45  1B100 0B24  0W90  0B102 1W112 1B106
 89. Tisaj Igor            III 1403 1660 SLO ŠD Mengeš-Trzin                4  33.5  35.5  0.52
         (1968)         0B22  0W34  0B109 1W120 1B113 0W60  1B111 0W57  1W110
 90. Zupan Ksenija             1364 1530 SLO                                4  33.5  35.0  1.29
         (1964)         0W46  1B125 0W83  0B75  1W115 1B88  0W59  1B77  0W39 
 91. Žvižej Žiga               1192 1521 SLO Celjski ŠK                     4  30.5  32.0  1.21
         (2002)         0W45  0B87  1W125 0W72  1B86  0B62  1W119 0B84  1W105
 92. Jalovec Igor           IV 1099 1805 SLO ŠD Kočevje                     4  29.5  31.5 -0.45
         (2009)         0W53  0B62  1W118 0B93  0B60  1W109 0B105 1B119 1W107
 93. Bajt Hana              WI 1650 1905 SLO ŠD KRKA Novo mesto           3.5  40.0  43.0 -0.21
         (2000)         0B10  1W82  0B24  1W92  0W46  1B102 =W53  0B50  0W69 
 94. Vidmar Klara           IV 1493 1933 SLO ŠK Komenda                   3.5  38.0  41.0 -0.66
         (2002)         0W12  1B113 1W86  =B96  0B25  0W56  0B55  1W100 0W65 
 95. Gallob Jožef              1828 1943 AUT                              3.5  37.5  38.0 -2.23
         (1933)         1W126 0B50  1W128 0B13  =W103 =B82  =W69  0B34  0W70 
 96. Kavšek Milan           MK 1983 1845 SLO ŠK Višnja gora-Stična        3.5  36.0  39.5 -0.53
         (1929)         1B100 =W33  =B97  =W94  =B27  =W72  0W61  0B62  0B71 
 97. Djurdjevič Vlastimir   II      1845 SLO ŠD Železničar                3.5  35.5  39.0  0.14
         (1974)         =W66  1B56  =W96  0B17  0W75  =B67  =W81  0B87  =B98 
 98. Mihelič Vesna         WII 1374 2076 SLO ŠK Komenda                   3.5  33.0  34.5 -2.68
         (2006)         0B18  1W117 0B26  0W48  1B123 0W84  0B80  1B120 =W97 
 99. Kozic Dušan           III 1535 1673 SLO ŠK En Passant                3.5  32.0  34.5 -0.11
         (1986)         0B11  1W109 0B76  1W115 0B57  0W106 =B100 0W71  1B117
100. Novak Biserka         III 1271 1619 SLO ŠK Griže                     3.5  29.5  30.0  0.05
         (1963)         0W96  0B47  1W126 0W88  0B69  1B113 =W99  0B94  1W114
101. Šketa Samo                     1500 SLO Ljubljana                    3.5  24.0  24.5  0.97
         (1964)         0W78  0B104 0B82  0W113 1B126 0W80  1W124 =B114 1W119
102. Olenik Čampa Rudi      IV 1324 1926 SLO ŠD Domžale                     3  37.5  39.0 -1.92
         (2007)         0W41  0B23  1W123 1B87  0B26  0W93  1W88  0B58  0W74 
103. Paternoster Janez     III 1262 1944 SLO ŠK Komenda                     3  36.5  38.5 -2.79
         (2006)         0B25  0W63  1B120 1W84  =B95  0W32  =B85  0W60  0W77 
104. Petkovič Ana Marija   WII 1333 1936 SLO ŠD Kočevje                     3  36.0  39.5 -2.93
         (2004)         0B32  1W101 0B63  =W65  1B85  0W51  =B83  0W66  0B80 
105. Vaupot Luka           III 1409 1927 SLO ŠK Slovenj Gradec              3  35.0  37.5 -2.99
         (2005)         0B24  1W118 0B58  1W117 0W59  0B69  1W92  0B81  0B91 
106. Zidar Jernej           IV 1254 1904 SLO ŠK Komenda                     3  35.0  37.0 -2.22
         (2007)         0W20  0B27  1W122 0B62  1W118 1B99  0B63  0W83  0W88 
107. Debevec Katarina      WII 1405 1671 SLO ŠD Piran                       3  34.0  34.5  0.33
         (1962)         0W43  1B126 1W59  0B45  0B58  0W76  0B110 1W113 0B92 
108. Zlatanovič Marcus      IV 1305 1846 SLO ŠD Posočje                     3  33.5  36.0 -2.34
         (2005)         0B74  0W127 1B112 1W60  0B63  0W87  1W114 0B37  0W86 
109. Jelen Luka                1016 1654 SLO ŠK Ig                          3  30.5  32.0 -1.64
         (2008)         0W77  0B99  1W89  0W67  0B87  0B92  1W123 0B70  1W120
110. Markošek Bine             1024 1733 SLO ŠK Komenda                     3  30.5  31.0 -2.18
         (2008)         0B48  0W88  0B72  1W126 0B84  1B118 1W107 0W85  0B89 
111. Vodnik Val                     1810 SLO ŠD Vrhnika                     3  29.5  31.0 -2.53
         (2009)         0B65  0W67  0B64  1W125 1B119 0W79  0W89  0B86  1B122
112. Omladič Klanjš Filip           1789 SLO ŠK Komenda                     3  29.0  30.5 -1.50
         (2009)         0W55  0B81  0W108 1B122 0B64  0W86  1W118 0B88  1B124
113. Marinč Primož                  1783 SLO ŠK Ljubljana - DUOL            3  26.5  27.0 -2.59
         (2008)         0B58  0W94  0B119 1B101 0W89  0W100 1B126 0B107 1W121
114. Pirkowitsch Franz         1702 1500 AUT                              2.5  30.0  31.5  0.11
         (1976)         0B15  =W116 0B70  0W61  =B117 1W125 0B108 =W101 0B100
115. Fischer Thomas                 1500 AUT                              2.5  30.0  31.5 -0.01
         (2004)         0W29  0B31  1W124 0B99  0B90  1W121 0B68  0W117 =W118
116. Halilovič Elma            1117 1854 SLO ŠK Komenda                   2.5  29.5  30.0 -2.35
         (2006)         0W17  =B114 0W56  0B71  1W124 0B81  0W78  0B121 1B126
117. Kriuchkova Oksana              1500 RUS                              2.5  28.0  30.0  0.04
         (1991)         0W83  0B98  1W121 0B105 =W114 0B71  0W70  1B115 0W99 
118. Jalovec Janez                  1500 SLO Kočevje                      2.5  26.0  26.5  0.50
         (1982)         0W28  0B105 0B92  1W121 0B106 0W110 0B112 1W126 =B115
119. Cokan Tomaž           III 1469 1697 SLO ŠD Kočevje                     2  33.0  34.5 -2.40
         (1962)         0W5   0B80  1W113 0B128 0W111 1B123 0B91  0W92  0B101
120. Čuden Žiga                     1546 SLO ŠK Ig                          2  26.5  28.0 -0.43
         (2009)         0W39  0B73  0W103 0B89  0B125 1W122 1B121 0W98  0B109
121. Vaupot Eliza              1079 1694 SLO ŠK Slovenj Gradec              2  24.0  26.0 -3.37
         (2008)         0B57  0W85  0B117 0B118 1W122 0B115 0W120 1W116 0B113
122. Markus David                   1500 SLO ŠK En Passant                  2  23.0  24.5 -0.65
         (2010)         0B84  0W68  0B106 0W112 0B121 0B120 1W125 1B123 0W111
123. Fischer Johanna                1500 AUT                              1.5  24.5  26.0 -0.76
         (2005)         0B30  0W79  0B102 1B124 0W98  0W119 0B109 0W122 =B125
124. Jelen Anja            III 1116 1679 SLO ŠK Ig                        1.5  24.5  25.0 -2.93
         (2006)         0B49  0W54  0B115 0W123 0B116 =W126 0B101 1B125 0W112
125. Stanojevic Sara                1500 AUT                              1.5  23.0  24.5 -1.90
         (2004)         0W75  0W90  0B91  0B111 1W120 0B114 0B122 0W124 =W123
126. Jenko Ožbej                    1500 SLO ŠK Ig                        0.5  24.5  26.0 -1.94
         (2006)         0B95  0W107 0B100 0B110 0W101 =B124 0W113 0B118 0W116
127. Vošpernik Zdravko       M 2225 2229 SLO ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj         ODSTOPIL -1.38
         (1934)         0W52  1B108 =W27  0B55  55 B0   0B0   0B0   0B0   0B0  
128. Gregorič Anika            1225 1835 SLO ŠK Nova Gorica                    ODSTOPIL  0.00
         (2005)         0B51  1W60  0B95  1W119 119B0   0B0   0B0   0B0   0B0  


Arbiter: Arzenšek Bojan
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ig, Slovenija, 28.5.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/potezo 
Datoteka: C:/ig17pmvr