9. CIKLUS OŠ Koper,

Datum: 19.05.2017 - 19.05.2017

Organizator: ŠK Val - Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                              CIKLUS OS 201617 MAJ
                                Koper, 19.5.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                     Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Pregelj Svit         III 1079 1672 SLO OŠ Koper                 5  10.0  14.5   0.0  1.49
              (2002)         1W34 1B17 1W8  1B2  1W4 
  2. Averyanov Nikita         1360 1500 SLO OŠV Ankaran              4  10.0  17.0   0.0  2.00
              (2007)         1W25 1B3  1W11 0W1  1B9 
  3. Bartolič Daniel          1089 1619 SLO OŠ Koper                 4  10.0  14.5   0.0  0.73
              (2002)         1B35 0W2  1B6  1W13 1B8 
  4. Aksonov Danylo                1568 SLO OŠ Koper                 4   9.5  16.5   0.0  1.30
              (2003)         1W30 1B7  1W20 1B5  0B1 
  5. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri       4   9.0  16.0   0.0  1.78
              (2009)         1B12 1W16 1B9  0W4  1W10
  6. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                 4   8.5  14.5   0.0  1.82
              (2009)         1W10 1B23 0W3  1B11 1W18
  7. Babič Mateo                   1500 SLO OŠ Koper               3.5   8.0  14.0   0.0  1.12
              (2006)         1B21 0W4  =B18 1B19 1W12
  8. Konec Ažbe                    1521 SLO OŠ Anton Ukmar           3   9.5  16.0   0.0  0.80
              (2007)         1B29 1W18 0B1  1W16 0W3 
  9. Mesarec Rok                   1538 SLO OŠ Hrpelje               3   9.0  15.0   0.0  0.27
              (2009)         1W15 1B22 0W5  1B20 0W2 
 10. Stubelj Valentina             1537 SLO OŠ Dušan Bordon          3   9.0  15.0   0.0  0.25
              (2005)         0B6  1W28 1B27 1W14 0B5 
 11. Kadrioli Egzon                1545 SLO OŠ Koper                 3   9.0  13.5   0.0  0.20
              (2002)         1B32 1W14 0B2  0W6  1B21
 12. Veladžič Luka                 1525 SLO OŠ Anton Ukmar           3   7.5  12.5   0.0  0.35
              (2008)         0W5  1B33 1W22 1B24 0B7 
 13. Bartolič Alek                 1500 SLO OŠ Koper                 3   7.0  12.5   0.0  0.66
              (2005)         0W22 1B15 1W26 0B3  1W24
 14. Braini Emilliano              1500 SLO OŠ PP Vergerio           3   7.0  10.5   0.0  0.69
              (2004)         1W31 0B11 1W23 0B10 1W20
 15. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                 3   7.0  10.5   0.0  0.60
              (2007)         0B9  0W13 1B32 1W27 1W23
 16. Panič Aleksej                 1545 SLO OŠ Anton Ukmar           3   6.5  11.5   0.0  0.23
              (2007)         1W33 0B5  1W25 0B8  1W26
 17. Levašič Klemen                1512 SLO OŠ Anton Ukmar           3   6.0  11.5   0.0  0.63
              (2008)         1B27 0W1  0B21 1W31 1B25
 18. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper               2.5   8.5  14.5   0.0  0.03
              (2005)         1W24 0B8  =W7  1W21 0B6 
 19. Može Leon                     1500 SLO OŠ PP Vergerio         2.5   4.5   8.5   0.0  0.03
              (2009)         0B20 =W35 1B31 0W7  1W22
 20. Jeretič Timon                 1518 SLO OŠ Koper                 2   8.5  14.5   0.0 -0.49
              (2005)         1W19 1B26 0B4  0W9  0B14
 21. Semenič Lejla                 1500 SLO OŠ Koper                 2   8.5  14.0   0.0 -0.42
              (2009)         0W7  1B30 1W17 0B18 0W11
 22. Tajroska Hava                 1500 SLO OŠ Dante  Alighieri      2   8.5  13.5   0.0 -0.42
              (2004)         1B13 0W9  0B12 1W28 0B19
 23. Dmitrovski Daniil             1538 OBA OŠ Anton Ukmar           2   8.0  14.0   0.0 -0.75
              (2008)         1B28 0W6  0B14 1W29 0B15
 24. Bartolič Erik                 1500 SLO OŠ Koper                 2   7.5  11.0   0.0 -0.47
              (2005)         0B18 1W29 1B35 0W12 0B13
 25. Perne Kerin                   1500 SLO OŠ Dante Alighieri       2   7.0  11.5   0.0 -0.42
              (2004)         0B2  1W32 0B16 1W33 0W17
 26. Zdravje Rok                   1500 SLO OŠ PP Vergerio           2   7.0  10.5   0.0 -0.91
              (2002)         +*36 0W20 0B13 1W35 0B16
 27. Oberstar Julija               1500 SLO ŠK Val - Koper           2   6.5  10.0   0.0 -0.43
              (2006)         0W17 1B34 0W10 0B15 1W35
 28. Koren Kevin                   1500 SLO OŠ Koper                 2   6.0   9.5   0.0 -0.40
              (2007)         0W23 0B10 1W30 0B22 1W32
 29. Marušič Lara                  1500 SLO OŠ PP Vergerio           2   5.0   9.0   0.0 -0.92
              (2000)         0W8  0B24 +*36 0B23 1W33
 30. Fikon Mauro                   1500 SLO OŠ PP Vergerio           2   4.5   9.0   0.0 -0.41
              (2002)         0B4  0W21 0B28 1B34 1W31
 31. Valenčič Rok                  1500 SLO OŠ Antona Ukmarja        1   7.5  12.0   0.0 -1.98
              (2009)         0B14 +*36 0W19 0B17 0B30
 32. Furlanič Tilen                1500 SLO OŠ Koper                 1   7.0  10.5   0.0 -1.94
              (2009)         0W11 0B25 0W15 +*36 0B28
 33. Galvani Maja                  1500 SLO OŠ PP Vergerio           1   6.5  10.5   0.0 -1.41
              (2009)         0B16 0W12 1W34 0B25 0B29
 34. Cernaz Marta                  1500 SLO OŠ PP Vergerio           1   5.0  10.0   0.0 -1.77
              (----)         0B1  0W27 0B33 0W30 +*36
 35. Favento Pašek Lana            1500 SLO OŠ PP Vergerio         0.5   6.5  12.0   0.0 -1.84
              (2003)         0W3  =B19 0W24 0B26 0B27

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 19.5.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\Ciklus 9\CIKLUS9