Državno ekipno osnovnošolsko prvenstvo za učenke do 12 let

Datum: 22.04.2017 - 23.04.2017

Organizator: ŠS Tomo Zupan Prevodi Dvojka

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


                    Osnovnošolsko državno ekipno prvenstvo za učenke do 12 let
                      Kranj, 22.-23.4.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Nove Jarše              1784.3                                14  136.0   18.0   80.5
       (W 7    2)(B 6    3)(W 4    3)(B 2    2)(B 3    2)(W 5    3)(W 9    3)
     1. Mihelič, Vesna     1745 2038 + 7. 1 + 6. 1 + 4. 1 + 2. 1 + 3. 1 + 5. 1 + 9. 1  7.0/7   1.03
     2. Halilovič, Elma    1227 1815 + 7. 2 + 6. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 5. 2 + 9. 3  7.0/7   1.67
     3. Lapanje, Ajda         0 1500 - 7. 3 + 6. 3 + 4. 3 - 2. 3 - 3. 3 + 5. 3 + 9. 4  4.0/7   0.68
     4. Nalič, Lana           0 1500                                                   0.0/0
     5. Zabukovec, Laura      0 1500                                                   0.0/0
  2. OŠ Angela Besednjaka Mari  1649.0                                10  108.0   16.0   76.5
       (B10    3)(W 5    3)(B 9    2)(W 1    1)(W 4    3)(B 8    3)(W 3    1)
     1. Drevenšek, Dorotej    0 1802 +10. 1 + 5. 1 - 9. 1 - 1. 1 + 4. 1 + 8. 1 - 3. 1  4.0/7  -0.38
     2. Kacjan, Zala          0 1572 +10. 2 + 5. 2 + 9. 2 - 1. 2 + 4. 2 + 8. 2 - 3. 2  5.0/7   1.68
     3. Casar, Zala           0 1573 +10. 3 + 5. 3 + 9. 4 + 1. 3 + 4. 3 + 8. 3 + 3. 3  7.0/7   2.88
     4. Drevenšek, Nuša       0 1500                                                   0.0/0
  3. OŠ Ob Rinži                1526.7                                10   72.5   13.0   80.0
       (B 9    2)(B 4    1)(W 8    2)(B 7    2)(W 1    1)(W11    3)(B 2    2)
     1. Delič, Ajša           0 1500 - 9. 1 - 4. 1               - 1. 1        + 2. 1  1.0/4   0.52
     2. Grišin, Lia           0 1534 + 9. 2 - 4. 2 + 8. 1 - 7. 1 - 1. 2 +11. 1 + 2. 2  4.0/7   1.28
     3. Šertelj, Kiani Nia    0 1546 + 9. 3 + 4. 3 + 8. 2 + 7. 2 + 1. 3 +11. 2 - 2. 3  6.0/7   2.60
     4. Šertelj, Nuša Nisa    0 1531               - 8. 3 + 7. 3        +11. 3         2.0/3   0.41
  4. OŠ I Murska Sobota         1667.7                                10   72.0   11.0   87.0
       (B 8    2)(W 3    2)(B 1    0)(W 5    2)(B 2    0)(W 6    3)(B 7    2)
     1. Lukač, Alina       1208 1770 + 8. 1 + 3. 1 - 1. 1 + 5. 1 - 2. 1 + 6. 1 + 7. 1  5.0/7   0.67
     2. Lukač, Ema         1171 1733 + 8. 2 + 3. 2 - 1. 2 + 5. 2 - 2. 2 + 6. 2 + 7. 2  5.0/7   0.44
     3. Golob, Lana           0 1500 - 8. 3 - 3. 3 - 1. 3 - 5. 3 - 2. 3 + 6. 3 - 7. 3  1.0/7  -2.32
  5. OŠ Braslovče               1500.0                                 8   46.0    9.0   80.0
       (B12    2)(B 2    0)(W 6    2)(B 4    1)(W10    2)(B 1    0)(W 8    2)
     1. Možina, Patricia      0 1500 w12. 1 - 2. 1 - 6. 1 - 4. 1 +10. 2 - 1. 1 - 8. 1  1.0/6  -0.47
     2. Gajšek, Tia           0 1500 r12. 2 - 2. 2 + 6. 2 - 4. 2 +10. 3 - 1. 2 + 8. 2  3.0/6   1.05
     3. Grčar, Eva            0 1500 r12. 3 - 2. 3 + 6. 3 + 4. 3 -10. 4 - 1. 3 + 8. 3  3.0/6   0.12
  6. OŠ Otočec                  1610.3                                 8   36.0   10.0   70.5
       (W11    2)(W 1    0)(B 5    1)(B10    3)(W 7    2)(B 4    0)(B12    2)
     1. Žagar, Kristina    1095 1689 +11. 1 - 1. 1 + 5. 1 +10. 1 + 7. 1 - 4. 1 w12. 1  4.0/6   0.69
     2. Radež, Lucija         0 1633 +11. 2 - 1. 2 - 5. 2 +10. 2 + 7. 2 - 4. 2 r12. 2  3.0/6  -0.06
     3. Radež, Meta           0 1509 -11. 3 - 1. 3 - 5. 3 +10. 3 - 7. 3 - 4. 3 r12. 3  1.0/6  -2.02
  7. OŠ Sladki Vrh              1598.3                                 6   60.0   12.0   72.5
       (B 1    1)(W10    3)(B11    3)(W 3    1)(B 6    1)(B12    2)(W 4    1)
     1. Grobelšek, Devi       0 1598 - 1. 1 +10. 1 +11. 1 + 3. 2 - 6. 1 w12. 1 - 4. 1  3.0/6   0.47
     2. Grobelšek, Šjama      0 1691 - 1. 2 +10. 2 +11. 2 - 3. 3 - 6. 2 r12. 2 - 4. 2  2.0/6  -1.52
     3. Grubelnik, Klara      0 1506 + 1. 3 +10. 4 +11. 3 - 3. 4 + 6. 3 r12. 3 + 4. 3  5.0/6   2.03
  8. OŠ Gorišnica               1563.3                                 6   44.0    9.0   72.0
       (W 4    1)(W 9    2)(B 3    1)(B11    2)(B12    2)(W 2    0)(B 5    1)
     1. Horvat, Laura         0 1619 - 4. 1 - 9. 1 - 3. 2 +11. 1 w12. 1 - 2. 1 + 5. 1  2.0/6  -0.66
     2. Irgolič, Vita         0 1571 - 4. 2 + 9. 3 - 3. 3 +11. 2 r12. 2 - 2. 2 - 5. 2  2.0/6  -1.03
     3. Vogrinec, Meta        0 1500 + 4. 3 + 9. 4 + 3. 4 -11. 3 r12. 3 - 2. 3 - 5. 3  3.0/6   0.16
  9. OŠ Blanca                  1652.3                                 6   39.0    9.5   76.5
       (W 3    1)(B 8    1)(W 2    1)(B12    2)(W11  2.5)(B10    2)(B 1    0)
     1. Rožmanec, Pia      1193 1894 + 3. 1 + 8. 1 + 2. 1 w12. 1 +11. 1 +10. 1 - 1. 1  5.0/6   0.50
     2. Peklar, Tajda         0 1500 - 3. 2        - 2. 2 r12. 2 =11. 2 +10. 3         1.5/4  -0.33
     3. Pinoza, Pia Paulin    0 1563 - 3. 3 - 8. 2        r12. 3 +11. 3 -10. 4 - 1. 2  1.0/5  -1.34
     4. Radej, Anja           0 1500        - 8. 3 - 2. 3                      - 1. 3  0.0/3  -1.40
 10. OŠ Dušana Flisa Hoče       1520.3                                 4   20.0    7.0   70.0
       (W 2    0)(B 7    0)(W12    2)(W 6    0)(B 5    1)(W 9    1)(B11    3)
     1. Krečič, Veronika      0 1534 - 2. 1 - 7. 1 w12. 1 - 6. 1        - 9. 1 +11. 1  1.0/5  -0.50
     2. Drevenšek, Kaja       0 1515 - 2. 2 - 7. 2 r12. 2 - 6. 2 - 5. 1        +11. 2  1.0/5  -1.07
     3. Sedlanič, Lorena      0 1512 - 2. 3        r12. 3 - 6. 3 - 5. 2 - 9. 2         0.0/4  -1.96
     4. Javornik, Lina        0 1510        - 7. 3               + 5. 3 + 9. 3 +11. 3  3.0/4   1.06
 11. OŠ Mirna Peč               1508.3                                 2   17.0    4.5   69.5
       (B 6    1)(B12    2)(W 7    0)(W 8    1)(B 9  0.5)(B 3    0)(W10    0)
     1. Fornezzi Rezel, Pi    0 1511 - 6. 1 w12. 1 - 7. 1 - 8. 1 - 9. 1 - 3. 2 -10. 1  0.0/6  -2.03
     2. Bobnar, Živa          0 1500 - 6. 2 r12. 2 - 7. 2 - 8. 2 = 9. 2 - 3. 3 -10. 2  0.5/6  -1.89
     3. Kernc, Ana            0 1514 + 6. 3 r12. 3 - 7. 3 + 8. 3 - 9. 3 - 3. 4 -10. 4  2.0/6  -0.96


Arbiter: Špela Orehek                            
Tempo: 10 minut + 5 sekund
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Sah. zveza Slovenije