Osnovnošolsko državno prvenstvo za učenke do 9 let

Datum: 22.04.2017 - 23.04.2017

Organizator: ŠS Tomo Zupan Kranj Prevodi Dvojka

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sekund


              Osnovnošolsko državno prvenstvo za učenke do  9 let
                              Kranj, 22.-23.4.2017

Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Guid Taja             WII 1248 1845 SLO OŠ n.h. Maksa Pečarja        6.5  27.5  31.5  0.94
              (2008)         1W3  =B4  1W5  1B6  1B2  1W9  1W7 
  2. Sefič Lana             IV      1678 SLO OŠ Matije Čopa Kranj           6  28.0  31.0  2.02
              (2008)         1W10 1B7  1W6  1B4  0W1  1W3  1B5 
  3. Muzel Ulla                     1509 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           5  27.5  30.5  2.57
              (2008)         0B1  1W11 1B13 1W8  1W5  0B2  1W6 
  4. Vaupot Eliza                   1650 SLO Druga OŠ Slovenj Gradec      4.5  26.5  27.5  0.64
              (2008)         1W17 =W1  1B14 0W2  1B8  0B5  1W10
  5. Maček Inti                     1674 SLO OŠ Frana Albrehta Kamnik       4  29.0  32.0 -0.16
              (2010)         1B13 1W15 0B1  1W7  0B3  1W4  0W2 
  6. Grobelšek Šjama                1691 SLO OŠ Sladki vrh                  4  28.5  31.5 -0.51
              (2009)         1B9  1W8  0B2  0W1  1B13 1W11 0B3 
  7. Kodele Alja                    1515 SLO OŠ Antona Globočnika           4  25.5  26.0  1.25
              (2008)         1B18 0W2  1B11 0B5  1W12 1W15 0B1 
  8. Šertelj Nuša Nisa              1531 SLO OŠ Ob Rinži                    4  22.5  23.5  0.68
              (2010)         1W12 0B6  1W10 0B3  0W4  1B17 1B11
  9. Grajželj Eva                   1500 SLO OŠ J.Dalmatina Krško           4  21.0  21.5  1.22
              (2009)         0W6  0B12 1W18 1B16 1W10 0B1  1W14
 10. Humski Lana                    1500 SLO OŠ Ljubečna                    3  24.5  25.0  0.05
              (2008)         0B2  1W18 0B8  1W14 0B9  1W13 0B4 
 11. Petrovič Zoja                  1500 SLO OŠ Antona Globočnika           3  23.0  24.0 -0.08
              (2007)         1W14 0B3  0W7  1W15 1B17 0B6  0W8 
 12. Vičič Špelca                   1500 SLO OŠ Solkan                      3  21.0  22.5 -0.34
              (2010)         0B8  1W9  1B15 0W13 0B7  0W14 1B16
 13. Koler Rebeka                   1500 SLO OŠ Angela Besednjaka Mari      3  20.5  21.0 -0.01
              (2010)         0W5  1B16 0W3  1B12 0W6  0B10 1W18
 14. Ujčič Nika                     1560 SLO OŠ Dragotina Ketteja           3  19.0  20.0 -0.86
              (2008)         0B11 1W17 0W4  0B10 1W16 1B12 0B9 
 15. Sinur Zarja                    1514 SLO OŠ Mokronog                    3  16.5  17.0 -0.39
              (2009)         1W16 0B5  0W12 0B11 1W18 0B7  1W17
 16. Čož Jera                       1500 SLO OŠ Mokronog                  1.5  17.0  17.5 -1.90
              (2009)         0B15 0W13 1B17 0W9  0B14 =B18 0W12
 17. Movrin Maršani Leila           1500 SLO OŠ Angela Besednjaka Mari      1  19.0  19.5 -2.16
              (2009)         0B4  0B14 0W16 1B18 0W11 0W8  0B15
 18. Širaj Tisa                     1500 SLO OŠ Notranjski odred Cerkn    0.5  18.5  19.5 -2.96
              (2008)         0W7  0B10 0B9  0W17 0B15 =W16 0B13

Arbiter: Špela Orehek
WinSvicar, verzija 3.01.03 
Lastnik: Sah. zveza Slovenije
Kranj, Slovenija, 22.4.2017-23.4.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sekund 
Datoteka: F:\Osnovnosolsko_DP\sst1617ospu09d\sst1617ospu09d