Osnovnošolsko državno prvenstvo za učence do 9 let

Datum: 22.04.2017 - 23.04.2017

Organizator: ŠS Tomo Zupan Prevodi Dvojka

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


               Osnovnošolsko državno prvenstvo za učence do 9 let
                              Kranj, 22.-23.4.2017

Končno stanje
                               Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Drevenšek Gašper              1181 1814 SLO OŠ Angela Besednjaka Mari      6  28.0  32.0  0.71
              (2008)         1W27 1B12 0W5  1B21 1W19 1B26 1W9 
  2. Kumin Jure                III      1775 SLO OŠ III Murska Sobota           6  26.5  29.5  0.65
              (2008)         1B51 0W21 1B22 1W45 1W14 1B6  1W13
  3. Glas Bruno                         1607 SLO OŠ J. Dalmatina Krško          6  24.0  26.0  2.72
              (2009)         1B70 1W72 0B6  1W68 1B24 1W11 1B4 
  4. Jelen Luka                         1674 SLO OŠ Ig                        5.5  31.0  33.0  1.77
              (2008)         1B73 1W41 1B1  1W11 =B6  =W4  =B7 
  5. Vodnik Val                         1720 SLO OŠ Brezovica                 5.5  31.0  33.0  0.95
              (2009)         1B71 1W7  1B9  1W23 1W10 =B5  0W3 
  6. Kodrič Plevnik Kristjan            1719 SLO OŠ J. Dalmatina Krško        5.5  30.0  33.0  1.17
              (2008)         1W57 1B49 1W3  1B14 =W5  0W2  1B19
  7. Despotovič Pavle                   1536 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj    5.5  27.0  30.0  2.89
              (2010)         1W65 0B4  1W48 1B46 1W17 1B10 =W5 
  8. Jalovec Igor               IV      1781 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje          5.5  26.5  29.5  0.76
              (2009)         1W62 1B33 1W17 =B19 0W16 1W22 1B24
  9. Uštar Jure                 IV      1600 SLO OŠ Gradec                      5  29.5  31.5  1.94
              (2008)         1W78 1B13 0W4  1B54 1W15 1B16 0B1 
 10. Koritnik Vid                       1675 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           5  27.5  30.5  0.71
              (2008)         1W20 1B55 1W21 1W24 0B4  0W7  1B37
 11. Cimperman Teo                      1723 SLO OŠ Nove Jarše                  5  27.5  30.0  0.32
              (2008)         1W77 1B47 1W28 0B5  1W12 0B3  1W30
 12. Casar Izidor                       1594 SLO OŠ Angela Besednjaka Mari      5  27.0  30.0  1.34
              (2008)         1B34 0W1  1B20 1W32 0B11 1W50 1B41
 13. Želj Lan                           1500 SLO III. OŠ Celje                  5  26.5  28.5  2.52
              (2010)         1B35 0W9  1B41 1W69 1B29 1W23 0B2 
 14. Molan Lamir                        1610 SLO OŠ J. Dalmatina Krško          5  26.5  27.5  1.68
              (2009)         1W84 1B66 1W15 0W6  0B2  1B53 1W38
 15. Vičič Maks                III 1086 1728 SLO OŠ Solkan                      5  26.0  29.0  0.06
              (2009)         1B52 1W25 0B14 1W39 0B9  1B21 1W26
 16. Čurič Enej                 IV 1178 1800 SLO OŠ Janka Padežnika             5  25.0  27.0 -0.15
              (2008)         1B67 1W69 0B23 1W25 1B8  0W9  1B29
 17. Omladič Klanjš Filip               1649 SLO OŠ Prežihovega Voranca LJ      5  25.0  25.5  0.63
              (2009)         1B86 1W31 0B8  1W49 0B7  1W45 1B22
 18. Radoševič Kai Jan                  1597 SLO Prva OŠ Slovenj Gradec         5  20.5  21.0  1.05
              (2008)         1W81 1B83 0B19 0W22 1B68 1W32 1B23
 19. Celič Gašper               IV      1695 SLO OŠ Dolenjske Toplice         4.5  28.5  31.5  0.46
              (2008)         1W53 1B60 1W18 =W8  0B1  1B42 0W6 
 20. Hočevar Nick                       1500 SLO OŠ Antona Globočnika Post    4.5  22.0  22.5  1.50
              (2010)         0B10 1W75 0W12 1B83 =W43 1B66 1W42
 21. Bajda Žan                          1552 SLO OŠ Tončke Čeč Trbovlje         4  30.0  33.0  1.30
              (2008)         1W36 1B2  0B10 0W1  1B34 0W15 1W63
 22. Mavrek Gal Gabrijel                1500 SLO OŠ J. Dalmatina Krško          4  29.5  33.0  1.98
              (2009)         1W43 1B30 0W2  1B18 1W28 0B8  0W17
 23. Povh Tomaž                         1650 SLO OŠ Bršljin Novo mesto          4  28.0  30.0  0.01
              (2008)         1W80 1B42 1W16 0B4  1W33 0B13 0W18
 24. Tisaj Tilen                        1769 SLO OŠ Mengeš                      4  27.5  30.5 -0.87
              (2009)         1W63 1B45 1W26 0B10 0W3  1B33 0W8 
 25. Hočevar Tim                        1547 SLO OŠ Antona Globočnika Post      4  25.0  28.0  1.00
              (2008)         1W59 0B15 1W36 0B16 1W27 0B38 1W53
 26. Gobec Jakob                        1637 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           4  25.0  25.5  0.38
              (2008)         1W85 1B48 0B24 1W35 1B47 0W1  0B15
 27. Lavrinc Nik                        1524 SLO OŠ Nove Jarše                  4  24.5  27.5  1.17
              (2009)         0B1  1W34 1B61 0W29 0B25 1W64 1B46
 28. Štembal David                      1636 SLO OŠ Brezovica                   4  23.5  25.5 -0.29
              (2009)         1B58 1W68 0B11 1W31 0B22 0W37 1W43
 29. Arh Gal                    IV      1632 SLO OŠ Stara Cerkev                4  23.5  24.0 -0.28
              (2009)         0W42 1B85 1W57 1B27 0W13 1B47 0W16
 30. Selan Krištof                      1620 SLO OŠ Brezovica                   4  23.0  26.0 -0.29
              (2008)         1B56 0W22 0B31 1W58 1B52 1W35 0B11
 31. Gradišek Bor                       1500 SLO OŠ Kozje                       4  23.0  26.0  1.62
              (2008)         1W46 0B17 1W30 0B28 0W38 1B49 1W60
 32. Vrabič Oskar                       1500 SLO OŠ Gorišnica                   4  22.5  25.5  1.19
              (2008)         1W44 0B46 1W60 0B12 1W55 0B18 1W47
 33. Košenina Nejc                      1561 SLO OŠ Petrovče                    4  22.5  24.5  0.86
              (2008)         1B74 0W8  1B56 1W50 0B23 0W24 1B51
 34. Mižigoj Alexey                     1500 SLO OŠ Brežice                     4  22.5  24.0  0.82
              (2010)         0W12 0B27 1W63 1B44 0W21 1B82 1W55
 35. Plevnik Andraž                     1528 SLO Prva OŠ Slovenj Gradec         4  21.5  22.0  0.58
              (2009)         0W13 1B81 1W83 0B26 1W54 0B30 1W61
 36. Radišek Nik                        1500 SLO OŠ Hudinja                     4  21.0  23.0  0.87
              (2008)         0B21 1W51 0B25 1W62 0B37 1W69 1B45
 37. Malovrh Lovro                      1534 SLO OŠ Brezovica                   4  21.0  22.5  0.58
              (2009)         0W66 1B78 0W54 1B82 1W36 1B28 0W10
 38. Markošek Bine                      1685 SLO OŠ Nove Jarše                  4  21.0  21.5 -0.95
              (2008)         0B68 1W86 1B52 0W47 1B31 1W25 0B14
 39. Petrušič Luka                      1544 SLO OŠ Nove Jarše                  4  20.0  21.0  0.38
              (2008)         0W48 1B84 1W66 0B15 0W53 1B65 1W59
 40. Ivanec Janoš                       1548 SLO OŠ Bičevje                     4  15.0  17.0  0.01
              (2008)         0B72 0W56 0B58 1W76 1B74 1W71 1B50
 41. Krizmanič Maj                      1530 SLO OŠ Stara Cerkev              3.5  24.5  26.5  0.08
              (2008)         1W54 0B5  0W13 1B70 =W66 1B59 0W12
 42. Kotnik Filip                       1500 SLO OŠ Ljubečna                  3.5  22.5  24.5  1.01
              (2008)         1B29 0W23 =B69 1W67 1B46 0W19 0B20
 43. Nograšek Bor                       1599 SLO OŠ Orehek                    3.5  21.0  23.0 -0.76
              (2008)         0B22 1W58 0B68 1W56 =B20 1W67 0B28
 44. Bizjak Alexei                      1539 SLO Oš J. Dalmatina Krško        3.5  18.0  19.0 -0.35
              (2008)         0B32 0W70 1B84 0W34 =B56 1W73 1W48
 45. Gnezda Jakob  Gal                  1544 SLO OŠ Antona Globočnika Post      3  25.0  27.0 -0.03
              (2008)         1B64 0W24 1B70 0B2  1W57 0B17 0W36
 46. Zenjilovski Nik            IV      1704 SLO OŠ Matije Čopa Kranj           3  24.0  27.0 -2.25
              (2008)         0B31 1W32 1B62 0W7  0W42 1B57 0W27
 47. Melihen Nejc                       1536 SLO OŠ Bistrica                    3  24.0  26.0  0.06
              (2008)         1B50 0W11 1B72 1B38 0W26 0W29 0B32
 48. Smaka Matic                        1500 SLO OŠ Angela Besednjaka Mari      3  23.0  25.0 -0.13
              (2009)         1B39 0W26 0B7  0W52 1B73 1W62 0B44
 49. Šraj Jernej                        1531 SLO OŠ Heroja Janeza Hribarja      3  22.5  24.5 -0.30
              (2009)         1B79 0W6  1B64 0B17 0W59 0W31 1B70
 50. Šarlah Blaž                        1500 SLO OŠ Ljubečna                    3  22.0  24.5 -0.10
              (2008)         0W47 1B77 1W55 0B33 1W60 0B12 0W40
 51. Novak Lan                          1509 SLO OŠ Nove Jarše                  3  22.0  24.0 -0.16
              (2008)         0W2  0B36 1W78 0B59 1W70 1B54 0W33
 52. Dujc Matic                         1504 SLO OŠ Antona Globonika Posto      3  22.0  24.0  0.14
              (2009)         0W15 1B59 0W38 1B48 0W30 0B61 1W74
 53. Grl Jure                           1500 SLO OŠ Heroja Janeza Hribarja      3  21.5  23.5  0.03
              (2008)         0B19 =W76 =B71 1W79 1B39 0W14 0B25
 54. Štelcer Blaž                       1500 SLO OŠ Dravograd                   3  21.5  23.5 -0.22
              (2009)         0B41 1W73 1B37 0W9  0B35 0W51 1B71
 55. Markus David                       1525 SLO OŠ Brinje Grosuplje            3  21.0  23.0 -0.48
              (2010)         1B75 0W10 0B50 1W72 0B32 1W58 0B34
 56. Kraner Žan Luka                    1500 SLO OŠ Angela Besednjaka Mari      3  21.0  23.0  0.09
              (2009)         0W30 1B40 0W33 0B43 =W44 =B76 1B69
 57. Dobrilla Ružič Robertino           1500 SLO OŠ III Murska Sobota           3  20.5  22.5  0.28
              (2008)         0B6  1W79 0B29 1W64 0B45 0W46 1B75
 58. Kolukaj Bleron                     1500 SLO OŠ J.Dalmatina Krško           3  20.5  21.0  0.08
              (2010)         0W28 0B43 1W40 0B30 1W83 0B55 1W76
 59. Rupar Tai                          1500 SLO OŠ Matije Čopa Kranj           3  20.5  21.0 -0.27
              (2009)         0B25 0W52 1B86 1W51 1B49 0W41 0B39
 60. Škof Samo                  IV      1529 SLO OŠ I Murska Sobota             3  19.5  21.5 -0.52
              (2009)         1B76 0W19 0B32 1W74 0B50 1W68 0B31
 61. Kovše Matija                       1500     OŠ Jakoba Aljaž                3  19.5  21.5  0.11
              (2009)         -*83 1B80 0W27 1W73 0B67 1W52 0B35
 62. Prevc Urban                        1511 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj      3  19.5  21.0 -0.02
              (2010)         0B8  1W74 0W46 0B36 1W82 0B48 1W78
 63. Ferenc Martin                      1507 SLO OŠ Polje                       3  19.0  19.5 -0.17
              (2009)         0B24 0W64 0B34 1W85 1B72 1W75 0B21
 64. Simčič Lan                         1500 SLO OŠ Miroslava Vilharja          3  18.5  20.0 -0.36
              (2008)         0W45 1B63 0W49 0B57 1W77 0B27 1W82
 65. Vuk David                          1500 SLO DOŠ I Lendava                  3  18.0  20.0 -0.27
              (2008)         0B7  =W71 0B67 1W75 =B69 0W39 1B68
 66. Šertelj Niko                       1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje          2.5  24.5  26.5 -0.20
              (2010)         1B37 0W14 0B39 1W71 =B41 0W20 -*67
 67. Perko Tadej                        1521 SLO OŠ Stara Cerkev              2.5  22.0  23.5 -0.17
              (2009)         0W16 =B82 1W65 0B42 1W61 0B43 -*66
 68. Grof Aleks                         1500 SLO DOŠ I Lendava                  2  25.5  28.5 -0.62
              (2008)         1W38 0B28 1W43 0B3  0W18 0B60 0W65
 69. Ancelj Lukas                       1568 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           2  23.5  25.0 -1.75
              (2009)         1W82 0B16 =W42 0B13 =W65 0B36 0W56
 70. Lesjak Luka                        1500 SLO OŠ Kozje                       2  22.0  24.0 -1.15
              (2008)         0W3  1B44 0W45 0W41 0B51 1B81 0W49
 71. Bavec Jakob                        1500 SLO OŠ Heroja Janeza Hribarja      2  21.5  23.5 -1.15
              (2010)         0W4  =B65 =W53 0B66 1W81 0B40 0W54
 72. Romih Rok                          1500 SLO OŠ Kozje                       2  21.0  21.5 -1.19
              (2008)         1W40 0B3  0W47 0B55 0W63 0B77 1B86
 73. Intihar Dolina Gal                 1500 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj      2  20.5  21.5 -1.22
              (2010)         0W5  0B54 1W81 0B61 0W48 0B44 1W84
 74. Novak Vid                          1500 SLO OŠ Nove Jarše                  2  19.0  21.0 -1.28
              (2010)         0W33 0B62 1W77 0B60 0W40 1B80 0B52
 75. Županc Blaž                        1500 SLO OŠ Kozje                       2  18.5  19.0 -1.46
              (2009)         0W55 0B20 1W85 0B65 1W80 0B63 0W57
 76. Žalig Luka                         1500 SLO DOŠ I Lendava                  2  18.0  19.5 -1.39
              (2008)         0W60 =B53 0W82 0B40 1B79 =W56 0B58
 77. Balažic Maj                        1500 SLO OŠ III Murska Sobota           2  18.0  19.0 -0.72
              (2009)         0B11 0W50 0B74 1W84 0B64 1W72 -*79
 78. Machtig Mauro                      1500 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj      2  17.5  18.0 -1.28
              (2008)         0B9  0W37 0B51 0B80 1W86 1W83 0B62
 79. Širaj Brin                         1500 SLO OŠ Notranjski odred            2  16.0  17.0 -0.96
              (2010)         0W49 0B57 1W80 0B53 0W76 1B84 -*77
 80. Jenček Gašper                      1500 SLO OŠ Antona Globočnika Post      2  15.5  16.0 -1.30
              (2010)         0B23 0W61 0B79 1W78 0B75 0W74 1B83
 81. Mejak Ašanin Žiga                  1500 SLO OŠ MIroslava Vilharja          2  15.5  16.0 -1.33
              (2010)         0B18 0W35 0B73 1W86 0B71 0W70 1B85
 82. Muškatevc Matevž                   1500 SLO OŠ Kozje                     1.5  18.5  20.5 -1.81
              (2008)         0B69 =W67 1B76 0W37 0B62 0W34 0B64
 83. Čokorilo Timon                     1500 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje            1  21.5  23.5 -2.83
              (2010)         +*61 0W18 0B35 0W20 0B58 0B78 0W80
 84. Lapajne Melink Jakob               1500 SLO OŠ Ivana Roba                  1  19.0  20.0 -2.24
              (2008)         0B14 0W39 0W44 0B77 1B85 0W79 0B73
 85. Jugović Leon                       1500 SLO OŠ Miroslava Vilharja          1  16.0  16.5 -2.63
              (2009)         0B26 0W29 0B75 0B63 0W84 +*86 0W81
 86. Jovanovič Marko                    1500 SLO OŠ Jakoba Aljaža               0  18.0  19.5 -2.56
              (2008)         0W17 0B38 0W59 0B81 0B78 -*85 0W72

Arbiter: Špela Orehek
WinSvicar, verzija 3.01.03 
Lastnik: Sah. zveza Slovenije
Kranj, Slovenija, 22.4.2017-23.4.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sekund 
Datoteka: C:\turnir\sst1617ospu09f\sst1617ospu09f