Državno ekipno šolsko prvenstvo za učenke do 9 let

Datum: 22.04.2017 - 23.04.2017

Organizator: Sah. zveza Slovenije

Sistem: berger, 5 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


               Državno ekipno šolsko prvenstvo za učenke do 9 let
                              Kranj, 22.-23.4.2017

Končno stanje
                               Rating                              MT    Točke  MedMT  SonKM
  1. OŠ Sava Kladnika Sevnica  1547.5                                 8    8.0    0.0   27.0
       (B 5    2)(B 3    1)(W 2    1)(B 6    2)(W 4    2)
     1. Jesih, Tjaša          0 1562 + 5. 1 - 3. 1 + 2. 1 + 6. 1 + 4. 1  4.0/5   1.09
     2. Jesih, Teja           0 1533 + 5. 2        - 2. 2                1.0/2  -0.10
     3. Vilčnik, Kaja         0 1500        + 3. 2        + 6. 2 + 4. 2  3.0/3   1.50
  2. OŠ Medvode                1500.0                                 7    7.0    0.0   22.0
       (B 4    2)(W 5    2)(B 1    1)(B 3    0)(W 6    2)
     1. Mihajlovič, Patric    0 1500 + 4. 1 + 5. 1 - 1. 1 - 3. 1 + 6. 1  3.0/5   0.63
     2. Rupar, Živa           0 1500 + 4. 2 + 5. 2 + 1. 2 - 3. 2 + 6. 2  4.0/5   1.55
     3. Vidmar, Nika          0 1500                                     0.0/0
  3. OŠ Antona Globočnika      1507.5                                 6    6.0    0.0   26.0
       (B 6    1)(W 1    1)(B 4    0)(W 2    2)(B 5    2)
     1. Kodele, Alja          0 1515 + 6. 1 + 1. 1 - 4. 1 + 2. 1 + 5. 1  4.0/5   1.51
     2. Petrovič, Zoja        0 1500 - 6. 2 - 1. 3 - 4. 2 + 2. 2 + 5. 2  2.0/5   0.00
     3. Donev, Emilija        0 1500                                     0.0/0
  4. OŠ Mokronog               1507.0                                 5    5.0    0.0   16.0
       (W 2    0)(B 6    1)(W 3    2)(W 5    2)(B 1    0)
     1. Sinur, Zarja          0 1514 - 2. 1 + 6. 1 + 3. 1 + 5. 1 - 1. 1  3.0/5   0.51
     2. Čož, Jera             0 1500 - 2. 2 - 6. 2 + 3. 2 + 5. 2 - 1. 3  2.0/5  -1.00
  5. OŠ Angela Besednjaka      1500.0                                 2    2.0    2.0    0.0
       (W 1    0)(B 2    0)(W 6    2)(B 4    0)(W 3    0)
     1. Koler, Rebeka         0 1500 - 1. 1 - 2. 1 + 6. 1 - 4. 1 - 3. 1  1.0/5  -1.37
     2. Movrin Maršanič, L    0 1500 - 1. 2 - 2. 2 + 6. 2 - 4. 2 - 3. 2  1.0/5  -1.45
  6. OŠ Vič                    1500.0                                 2    2.0    0.0   11.0
       (W 3    1)(W 4    1)(B 5    0)(W 1    0)(B 2    0)
     1. Hrvatin, Lea          0 1500 - 3. 1 - 4. 1 - 5. 1 - 1. 1 - 2. 1  0.0/5  -2.37
     2. Oraščanin, Farah      0 1500 + 3. 2 + 4. 2 - 5. 2 - 1. 3 - 2. 2  2.0/5  -0.50


Arbiter: Špela Orehek                            
Tempo: 10 minut + 5 sekund
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Sah. zveza Slovenije