Državno ekipno šolsko prvenstvo za učence do 9 let

Datum: 22.04.2017 - 23.04.2017

Organizator: Sah. zveza Slovenije

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


               Državno ekipno šolsko prvenstvo za učence do 9 let
                              Kranj, 22.-23.4.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Angela Besednjaka Mari  1636.0                                 9   51.5   10.5   40.0
       (B15    2)(W 8    3)(B 5    2)(W 2    2)(B 4  1.5)
     1. Drevenšek, Gašper  1181 1814 +15. 1 + 8. 1 + 5. 1 + 2. 1 = 4. 1  4.5/5   1.25
     2. Casar, Izidor         0 1594 +15. 2 + 8. 2 + 5. 2 - 2. 2 - 4. 2  3.0/5   0.80
     3. Kraner, Žan Luka      0 1500 -15. 3        - 5. 3                0.0/2  -0.83
     4. Smaka, Matic          0 1500        + 8. 3        + 2. 3 + 4. 3  3.0/3   1.65
  2. OŠ Nove Jarše              1650.7                                 7   52.5   11.0   44.5
       (W 6    3)(B 7    3)(W 3  1.5)(B 1    1)(B 5  2.5)
     1. Markošek, Bine        0 1685 + 6. 1 + 7. 1 + 3. 1 - 1. 1 + 5. 1  4.0/5   1.68
     2. Cimperman, Teo        0 1723 + 6. 2 + 7. 2 = 3. 2 + 1. 2 = 5. 2  4.0/5   0.88
     3. Petrušič, Luka        0 1544 + 6. 3 + 7. 3 - 3. 3 - 1. 4 + 5. 4  3.0/5   0.56
     4. Novak, Lan            0 1509                                     0.0/0
  3. OŠ Brezovica               1658.7                                 7   43.5   10.5   38.5
       (B12    2)(W11    3)(B 2  1.5)(W 5    1)(B10    3)
     1. Selan, Krištof        0 1620 -12. 1 +11. 1 - 2. 1 + 5. 1 +10. 1  3.0/5   0.92
     2. Vodnik, Val           0 1720 +12. 2 +11. 2 = 2. 2 - 5. 2 +10. 2  3.5/5   0.55
     3. Štembal, David        0 1636 +12. 3 +11. 3 + 2. 3 - 5. 4 +10. 3  4.0/5   0.77
     4. Malovrh, Lovro        0 1534                                     0.0/0
  4. OŠ Šmarje pri Jelšah       1626.7                                 7   35.5    9.5   32.5
       (B16    3)(W 5    1)(B12    2)(W11    2)(W 1  1.5)
     1. Gobec, Jakob          0 1637 +16. 1 - 5. 1 -12. 1 +11. 1 = 1. 1  2.5/5   0.10
     2. Koritnik, Vid         0 1675 +16. 2 - 5. 2 +12. 2 -11. 2 + 1. 2  3.0/5   0.10
     3. Ancelj, Lukas         0 1568 +16. 3        +12. 3        - 1. 4  2.0/3  -0.18
     4. Muzel, Ulla           0 1509        + 5. 3        +11. 3         2.0/2   1.11
  5. OŠ J. Dalmatina Krško 1    1690.7                                 6   40.5    7.5   48.5
       (W10    2)(B 4    2)(W 1    1)(B 3    2)(W 2  0.5)
     1. Kodrič Plevnik, Kr    0 1702 +10. 1 + 4. 1 - 1. 1 - 3. 1 - 2. 1  2.0/5  -0.79
     2. Glas, Bruno           0 1776 +10. 2 + 4. 2 - 1. 2 + 3. 2 = 2. 2  3.5/5   0.22
     3. Molan, Lamir          0 1594 -10. 3 - 4. 4 + 1. 3                1.0/3  -0.88
     4. Grajžl, Eva           0 1591                      + 3. 3 - 2. 3  1.0/2  -0.01
  6. OŠ Prežihovega Voranca Lj  1561.7                                 6   17.0    8.0   30.5
       (B 2    0)(W16    2)(B11    1)(W15    3)(B 8    2)
     1. Omladič Klanjš, Fi    0 1649 - 2. 1        +11. 1 +15. 1 - 8. 1  2.0/4   0.36
     2. Despotovič, Pavle     0 1536 - 2. 2 +16. 1        +15. 2 + 8. 2  3.0/4   1.19
     3. Machtig, Mauro        0 1500 - 2. 3 -16. 2 -11. 2                0.0/3  -1.18
     4. Prevc, Urban          0 1511        +16. 4 -11. 3 +15. 3 + 8. 3  3.0/4   0.97
  7. OŠ Ob Rinži Kočevje        1604.0                                 6   15.0    8.0   34.5
       (B14    3)(W 2    0)(B15    2)(W 8    1)(B11    2)
     1. Jalovec, Igor         0 1781 +14. 1 - 2. 1 +15. 1 - 8. 1 +11. 1  3.0/5  -0.19
     2. Šertelj, Niko         0 1500 +14. 2 - 2. 2 -15. 2 - 8. 2 -11. 2  1.0/5  -0.95
     3. Šertelj, Nuša Nisa    0 1531 +14. 3 - 2. 3 +15. 3 + 8. 3 +11. 3  4.0/5   1.40
     4. Čokorilo Timon        0 1500                                     0.0/0
  8. OŠ n.h. Maksa Pečarja      1617.7                                 5   25.5    6.5   40.0
       (W13    2)(B 1    0)(W10  1.5)(B 7    2)(W 6    1)
     1. Guid, Taja         1248 1845 +13. 1 - 1. 1 +10. 1 + 7. 1 + 6. 1  4.0/5   0.37
     2. Cvetrežnik, Meč Le    0 1508 +13. 2 - 1. 2 -10. 2 + 7. 2 - 6. 2  2.0/5  -0.22
     3. Kramljak, Vid         0 1500 -13. 3 - 1. 4 =10. 3 - 7. 3 - 6. 4  0.5/5  -1.94
  9. OŠ Antona Globočnika Post  1530.3                                 5   20.0    9.5   26.5
       (B11    1)(W12    1)(B14  1.5)(W16    3)(W13    3)
     1. Gnezda, Jakob  Gal    0 1544 -11. 1 -12. 1 +14. 1 +16. 2 +13. 1  3.0/5   0.85
     2. Hočevar, Tim          0 1547 -11. 2 -12. 2 =14. 2 +16. 3 +13. 2  2.5/5  -0.05
     3. Hočevar, Nick         0 1500 +11. 3 +12. 3 -14. 3 +16. 4 +13. 3  4.0/5   1.50
     4. Dujc, Matic           0 1504                                     0.0/0
     5. Jenček, Gašper        0 1500                                     0.0/0
 10. OŠ J. Dalmatina Krško 2    1540.0                                 5   15.3    7.0   37.0
       (B 5    1)(W14  2.5)(B 8  1.5)(W12    2)(W 3    0)
     1. Bizjak, Alexei        0 1539 - 5. 1 =14. 1 - 8. 1 -12. 1 - 3. 1  0.5/5  -1.06
     2. Mavrek, Gal Gabrie    0 1581 - 5. 2 +14. 2 + 8. 2 +12. 2 - 3. 2  3.0/5   0.62
     3. Kolukaj, Bleron       0 1500 + 5. 3 +14. 3 = 8. 3 +12. 3 - 3. 3  3.5/5   1.31
 11. OŠ Matije Čopa             1627.3                                 4   25.0    6.0   45.5
       (W 9    2)(B 3    0)(W 6    2)(B 4    1)(W 7    1)
     1. Zenjilovski, Nik      0 1704 + 9. 1 - 3. 1 - 6. 1 - 4. 1 - 7. 1  1.0/5  -1.89
     2. Sefič, Lana           0 1678 + 9. 2 - 3. 2 + 6. 3 + 4. 2 + 7. 2  4.0/5   0.92
     3. Plevel Orel, Žiga     0 1500 - 9. 3 - 3. 3 + 6. 4 - 4. 4 - 7. 3  1.0/5  -1.25
 12. OŠ III Murska Sobota       1591.7                                 4   22.0    7.0   42.0
       (W 3    1)(B 9    2)(W 4    1)(B10    1)(W15    2)
     1. Kumin, Jure           0 1775 + 3. 1 + 9. 1 + 4. 1 +10. 1 +15. 1  5.0/5   1.32
     2. Dobrilla Ružič, Ro    0 1500 - 3. 2 + 9. 2 - 4. 2 -10. 2 -15. 2  1.0/5  -0.78
     3. Balažic, Maj          0 1500 - 3. 3 - 9. 3 - 4. 3 -10. 3 +15. 3  1.0/5  -1.19
 13. OŠ Heroja Janeza Hribarja  1510.3                                 4    7.5    6.5   28.5
       (B 8    1)(W15  0.5)(B16    3)(W14    2)(B 9    0)
     1. Grl, Jure             0 1500 - 8. 1 -15. 1 +16. 1 -14. 1 - 9. 1  1.0/5  -0.81
     2. Šraj, Jernej          0 1531 - 8. 2 =15. 2 +16. 3 +14. 2 - 9. 2  2.5/5  -0.10
     3. Bavec, Jakob          0 1500 + 8. 3 -15. 3 +16. 4 +14. 3 - 9. 3  3.0/5   0.54
 14. DOŠ I Lendava              1500.0                                 3   10.3    5.5   32.5
       (W 7    0)(B10  0.5)(W 9  1.5)(B13    1)(W16  2.5)
     1. Žalig, Luka           0 1500 - 7. 1 =10. 1 - 9. 1 +13. 1 +16. 1  2.5/5   0.51
     2. Grof, Aleks           0 1500 - 7. 2 -10. 2 = 9. 2 -13. 2 +16. 2  1.5/5  -0.75
     3. Vuk, David            0 1500 - 7. 3 -10. 3 + 9. 3 -13. 3 =16. 3  1.5/5  -0.96
 15. OŠ Stara Cerkev            1561.0                                 2   22.0    5.5   40.0
       (W 1    1)(B13  2.5)(W 7    1)(B 6    0)(B12    1)
     1. Arh, Gal              0 1632 - 1. 1 +13. 1 - 7. 1 - 6. 1 -12. 1  1.0/5  -1.03
     2. Perko, Tadej          0 1521 - 1. 2 =13. 2 + 7. 2 - 6. 2 +12. 2  2.5/5   0.07
     3. Krizmanič, Maj        0 1530 + 1. 3 +13. 3 - 7. 3 - 6. 4 -12. 3  2.0/5  -0.65
 16. OŠ Vič                     1523.0                                 0    4.8    1.5   39.0
       (W 4    0)(B 6    1)(W13    0)(B 9    0)(B14  0.5)
     1. Beštek, Mate          0 1544 - 4. 1 - 6. 2 -13. 1        -14. 1  0.0/4  -1.63
     2. Topolšek, Izak        0 1525 - 4. 2 + 6. 3        - 9. 1 -14. 2  1.0/4  -0.83
     3. Triller, Jaka         0 1500 - 4. 3        -13. 2 - 9. 2 =14. 3  0.5/4  -0.89
     4. Rejc, Aram            0 1500        - 6. 4 -13. 3 - 9. 3         0.0/3  -1.48


Arbiter: Špela Orehek                            
Tempo: 10 minut + 5 sekund
WinEkipni  3.01.02, Lastnik: Sah. zveza Slovenije