Ekipno OŠ prvenstvo 2017 Dekleta

Datum: 12.03.2017 - 12.03.2017

Organizator: KOŠK Dravograd

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek


                        Ekipno OŠ prvenstvo 2017 Dekleta
                                    Dravograd, 11.-12.3.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Cerklje ob Krki         1814.7                                13  105.8   16.0   79.0
       (W 5    3)(B 4    3)(W 2    2)(B 3    2)(W 8  2.5)(B 6    2)(W 7  1.5)
     1. Kuhar, Larisa      1497 1971 + 5. 1 + 4. 1 + 2. 1 - 3. 1 + 8. 1 + 6. 1 + 7. 1  6.0/7   0.96
     2. Urbanč, Tina       1329 1918 + 5. 2 + 4. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 8. 2 + 6. 2 - 7. 2  6.0/7   0.38
     3. Tomše, Ana            0 1555 + 5. 3 + 4. 3 - 2. 3 + 3. 3 = 8. 3 - 6. 4 = 7. 3  4.0/7   0.58
  2. OŠ Miroslava Vilharja Pos  1831.3                                11  106.0   16.5   79.5
       (B 8    3)(W 6    3)(B 1    1)(W 7    3)(B 3  1.5)(W 5    3)(B 9    2)
     1. Jereb, Lana        1427 1906 + 8. 1 + 6. 1 - 1. 1 + 7. 1 - 3. 1 + 5. 1 + 9. 1  5.0/7   0.55
     2. Hvala, Inja Ajda   1197 1810 + 8. 2 + 6. 2 - 1. 2 + 7. 2 = 3. 2 + 5. 2 - 9. 2  4.5/7  -0.06
     3. Hvala, Arja Ela    1174 1778 + 8. 3 + 6. 3 + 1. 3 + 7. 3 + 3. 3 + 5. 3 + 9. 3  7.0/7   1.50
     4. Vučkovič, Ela         0 1618                                                   0.0/0
  3. OŠ Hruševec-Šentjur        1781.0                                10   66.0   12.0   83.0
       (B 9    2)(W 7    2)(B 6  1.5)(W 1    1)(W 2  1.5)(B 8    2)(W11    2)
     1. Hercog, Nuša       1745 2123 + 9. 1 + 7. 1 + 6. 1 + 1. 1 + 2. 1 + 8. 1 +11. 1  7.0/7   1.00
     2. Majcen, Ana        1229 1720 + 9. 2 + 7. 2 = 6. 2 - 1. 2 = 2. 2 + 8. 2 +11. 2  5.0/7   1.23
     3. Horjak, Špela         0 1500 - 9. 3 - 7. 3 - 6. 4 - 1. 3 - 2. 3 - 8. 3 -11. 3  0.0/7  -2.78
  4. OŠ ob Rinži                1510.7                                 8   35.0   10.0   66.0
       (B10    2)(W 1    0)(B11    2)(W 8    0)(W 5    1)(B12    3)(W 6    2)
     1. Grišin, Lia           0 1524 -10. 1 - 1. 1        - 8. 1 - 5. 1 +12. 1 + 6. 1  2.0/6   0.40
     2. Šertelj, Kiani Nia    0 1508 +10. 2 - 1. 2 +11. 1 - 8. 2 - 5. 2 +12. 2 + 6. 2  4.0/7   1.52
     3. Šertelj, Nuša Nisa    0 1500 +10. 3 - 1. 3 +11. 2        + 5. 3                3.0/4   1.24
     4. Delič, Ajša           0 1500               -11. 3 - 8. 3        +12. 4 - 6. 3  1.0/4  -0.75
  5. OŠ Muta                    1596.0                                 8   29.0    9.0   73.0
       (B 1    0)(W11    2)(B 7    0)(W 9    2)(B 4    2)(B 2    0)(W12    3)
     1. Stražišnik, Alja      0 1645 - 1. 1 +11. 1 - 7. 1 + 9. 1 + 4. 1 - 2. 1 +12. 1  4.0/7   0.85
     2. Ofak-Brkič, Deja      0 1595 - 1. 2 +11. 2 - 7. 2 + 9. 2 + 4. 2 - 2. 2 +12. 3  4.0/7   0.87
     3. Ofak-Brkič, Daša      0 1548 - 1. 3 -11. 3 - 7. 3 - 9. 3 - 4. 3 - 2. 3 +12. 4  1.0/7  -2.42
  6. OŠ Ljudski vrt             1673.7                                 7   69.0   11.5   84.0
       (B11    3)(B 2    0)(W 3  1.5)(W10    2)(B 7    3)(W 1    1)(B 4    1)
     1. Kramberger, Pia    1299 1747 +11. 1 - 2. 1 - 3. 1 -10. 1 + 7. 1 - 1. 1 - 4. 1  2.0/7  -0.85
     2. Vidovič, Iva       1092 1635 +11. 2 - 2. 2 = 3. 2 +10. 2        - 1. 2 - 4. 2  2.5/6  -0.27
     3. Kokol, Barbara        0 1639        - 2. 3        +10. 4 + 7. 2        + 4. 4  3.0/4   0.94
     4. Leskovar, Maja     1223 1608 +11. 3        + 3. 3        + 7. 3 + 1. 3         4.0/4   1.53
  7. OŠ Tabor I Maribor         1667.3                                 7   65.5   10.5   77.0
       (W12    3)(B 3    1)(W 5    3)(B 2    0)(W 6    0)(W10    2)(B 1  1.5)
     1. Roškar, Nikolina      0 1822 +12. 1 - 3. 1 + 5. 1 - 2. 1 - 6. 1 -10. 1 - 1. 1  2.0/7  -1.38
     2. Muršič, Ana           0 1668 +12. 2 - 3. 2 + 5. 2 - 2. 2 - 6. 3 +10. 2 + 1. 2  4.0/7   0.56
     3. Markuš Vote, Aneja    0 1512 +12. 3 + 3. 3 + 5. 3 - 2. 3 - 6. 4 +10. 4 = 1. 3  4.5/7   1.59
  8. OŠ Grm                     1621.7                                 6   56.5    9.5   77.5
       (W 2    0)(B12    2)(W 9    2)(B 4    3)(B 1  0.5)(W 3    1)(B10    1)
     1. Knoll, Nina        1069 1633 - 2. 1 +12. 2 + 9. 1 + 4. 1 - 1. 1 - 3. 1 -10. 1  3.0/7   0.64
     2. Horvat, Ivana      1129 1707 - 2. 2 +12. 3 + 9. 2 + 4. 2 - 1. 2 - 3. 2 +10. 3  4.0/7   0.07
     3. Jordan, Klara         0 1525 - 2. 3 -12. 4 - 9. 3 + 4. 4 = 1. 3 + 3. 3 -10. 4  2.5/7  -0.64
  9. OŠ IG                      1595.7                                 6   48.0   11.0   67.0
       (W 3    1)(W10    2)(B 8    1)(B 5    1)(W12    3)(B11    2)(W 2    1)
     1. Jelen, Anja        1128 1625 - 3. 1 -10. 1 - 8. 1 - 5. 1 +12. 2 +11. 1 - 2. 1  2.0/7  -0.68
     2. Krajzel, Barbara      0 1604 - 3. 2 +10. 2 - 8. 2 - 5. 2 +12. 3 +11. 2 + 2. 2  4.0/7   0.70
     3. Krajzel, Maja         0 1558 + 3. 3 +10. 3 + 8. 3 + 5. 3 +12. 4 -11. 3 - 2. 3  5.0/7   1.52
 10. Gorišnica                  1686.3                                 6   41.0   11.0   61.5
       (W 4    1)(B 9    1)(W12    3)(B 6    1)(W11    2)(B 7    1)(W 8    2)
     1. Kralj, Nika        1292 1934 + 4. 1 + 9. 1 +12. 1 + 6. 1 +11. 1 + 7. 1 + 8. 1  7.0/7   1.14
     2. Vesenjak, Zala        0 1557 - 4. 2 - 9. 2 +12. 3 - 6. 2 +11. 2 - 7. 2         2.0/6  -0.90
     3. Kociper, Anja         0 1568 - 4. 3 - 9. 3               -11. 3        - 8. 2  0.0/4  -1.97
     4. Arnuš, Saša           0 1563               +12. 4 - 6. 3        - 7. 3 + 8. 3  2.0/4  -0.11
 11. OŠ Neznanih talcev Dravog  1507.3                                 2   35.0    8.0   65.5
       (W 6    0)(B 5    1)(W 4    1)(B12    3)(B10    1)(W 9    1)(B 3    1)
     1. Škratek, Tanja        0 1500 - 6. 1 - 5. 1 - 4. 2 +12. 1 -10. 1 - 9. 1 - 3. 1  1.0/7  -0.98
     2. Gorenšek, Lucija      0 1500 - 6. 2 - 5. 2 - 4. 3 +12. 2 -10. 2 - 9. 2 - 3. 2  1.0/7  -1.69
     3. Fijavž, Larisa        0 1522 - 6. 4 + 5. 3 + 4. 4 +12. 4 +10. 3 + 9. 3 + 3. 3  6.0/7   2.68
 12. OŠ Toneta Okrogarja        1500.0                                 0    6.0    1.0   69.0
       (B 7    0)(W 8    1)(B10    0)(W11    0)(B 9    0)(W 4    0)(B 5    0)
     1. Buljubašič, Ela       0 1500 - 7. 1        -10. 1 -11. 1        - 4. 1 - 5. 1  0.0/5  -1.49
     2. Delič, Ajla           0 1500 - 7. 2 - 8. 1        -11. 2 - 9. 1 - 4. 2         0.0/5  -1.92
     3. Džombič, Selina       0 1500 - 7. 3 - 8. 2 -10. 2        - 9. 2        - 5. 2  0.0/5  -1.86
     4. Popovska, Sara        0 1500        + 8. 3 -10. 4 -11. 3 - 9. 3 - 4. 4 - 5. 3  1.0/6  -1.70


Arbiter: Jernej Špalir                           
Tempo: 10 min + 5 sek
WinEkipni  3.00.05, Lastnik: SK A Leasing Slovej Gradec