Ekipno OŠ prvenstvo 2017 FANTJE

Datum: 11.03.2017 - 12.03.2017

Organizator: KOŠK Dravograd

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek


                        Ekipno OŠ prvenstvo 2017 FANTJE
                            Dravograd, 11.-12.3.2017

Končno stanje
                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. OŠ Nove Jarše              1964.5                                17  249.0   29.5  170.0
       (B 2    4)(W 8    3)(B 3    3)(W 5    2)(B 4    4)(W 6    3)(W10    4)
       (B11  2.5)(W 7    4)
     1. Marn, Jan          1612 2119 + 2. 1 + 8. 1 = 3. 1 - 5. 1 + 4. 1 + 6. 1 +10. 1 -11. 1 + 7. 1  6.5/9   0.84
     2. Mihelič, Vesna     1318 2015 + 2. 2 - 8. 2 + 3. 2 + 5. 2 + 4. 2 - 6. 2 +10. 2 =11. 2 + 7. 2  6.5/9  -0.09
     3. Unuk, Jan          1515 1957 + 2. 3 + 8. 3 + 3. 3 + 5. 4 + 4. 3 + 6. 4 +10. 3 +11. 3 + 7. 3  9.0/9   1.73
     4. Halilovič, Elma    1067 1767 + 2. 4 + 8. 4 = 3. 4 - 5. 5 + 4. 4 + 6. 5 +10. 4 +11. 4 + 7. 4  7.5/9   0.92
     5. Koderman, Maj         0 1723                                                                 0.0/0
  2. OŠ Žetale                  1733.0                                13  137.5   20.5  176.5
       (W 1    0)(B13    3)(W 6    2)(B11    4)(W 7    2)(W 3    2)(B 4  2.5)
       (B 5  2.5)(W 8  2.5)
     1. Skok, Amalija      1276 1833 - 1. 1 -13. 1 = 6. 1 +11. 1 = 7. 1 - 3. 1 - 4. 1 - 5. 1 = 8. 1  2.5/9   0.29
     2. Butolen, Nejc      1246 1849 - 1. 2 +13. 2 = 6. 2 +11. 2 + 7. 2 + 3. 2 = 4. 2 + 5. 2 - 8. 2  6.0/9   1.40
     3. Kos, Jernej           0 1750 - 1. 3 +13. 3 + 6. 3 +11. 3 = 7. 3 + 3. 3 + 4. 4 = 5. 3 + 8. 3  7.0/9   2.31
     4. Korez, Luka           0 1500 - 1. 4 +13. 4 - 6. 4 +11. 4 - 7. 4 - 3. 4 + 4. 5 + 5. 5 + 8. 4  5.0/9   1.54
  3. OŠ Mengeš                  1862.3                                12  189.5   22.5  173.0
       (W11    3)(B 7    2)(W 1    1)(B10  3.5)(W 8    4)(B 2    2)(B 5    3)
       (W 6  2.5)(B 9  1.5)
     1. Tisaj, Domen       1751 2189 +11. 1 - 7. 1 = 1. 1 =10. 1 + 8. 1 + 2. 1 + 5. 1 + 6. 1 - 9. 1  6.0/9  -0.59
     2. Štruklec, Jakob Vi 1247 1842 -11. 2 - 7. 2 - 1. 2 +10. 2 + 8. 2 - 2. 2 + 5. 2 - 6. 2 = 9. 2  3.5/9  -1.07
     3. Ocepek, Jan        1306 1799 +11. 3 + 7. 3 - 1. 3 +10. 3 + 8. 3 - 2. 3 - 5. 3 + 6. 3 - 9. 3  5.0/9  -0.31
     4. Tisaj, Tilen          0 1619 +11. 4 + 7. 4 = 1. 4 +10. 4 + 8. 4 + 2. 4 + 5. 4 = 6. 5 + 9. 4  8.0/9   3.12
  4. OŠ Matije Čopa Kranj       1827.8                                11  106.0   19.5  157.5
       (W 9    2)(B 5    2)(W11    2)(B 7  2.5)(W 1    0)(B12  2.5)(W 2  1.5)
       (W13    4)(B14    3)
     1. Dajčman, Nikolaj   1427 1976 + 9. 1 - 5. 1 +11. 1 = 7. 1 - 1. 1 +12. 1 + 2. 1 +13. 1 -14. 1  5.5/9   0.99
     2. Dajčman, Aleksande 1414 1888 + 9. 2 + 5. 2 +11. 2 + 7. 2 - 1. 2 +12. 2 = 2. 2 +13. 2 +14. 2  7.5/9   1.50
     3. Zenjilovski, Nik      0 1738 - 9. 3 + 5. 3        + 7. 3 - 1. 3               +13. 3 +14. 3  4.0/6   0.45
     4. Sefič, Lana           0 1709 - 9. 4        -11. 3        - 1. 4 =12. 3 - 2. 3        +14. 4  1.5/6  -2.09
     5. Rupar, Tai            0 1516        - 5. 4 -11. 4 - 7. 5        -12. 4 - 2. 4 +13. 4         1.0/6  -1.99
  5. OŠ Zbora odposlancev Koče  1813.8                                10  159.5   20.5  165.0
       (B14    4)(W 4    2)(B10    3)(B 1    2)(W 6    1)(B 7    3)(W 3    1)
       (W 2  1.5)(B13    3)
     1. Stevanič, David    1903 2214 +14. 1 + 4. 1 +10. 1 + 1. 1 + 6. 1 + 7. 1 - 3. 1 + 2. 1 +13. 1  8.0/9   1.60
     2. Knavs, Peter       1134 1822 +14. 2 - 4. 2 -10. 2 - 1. 2 - 6. 2 + 7. 2 - 3. 2 - 2. 2 +13. 2  3.0/9  -1.94
     3. Car, Miha             0 1666 +14. 3 - 4. 3                      + 7. 3 + 3. 3 = 2. 3 +13. 3  4.5/6   1.54
     4. Knavs, Ana            0 1553 +14. 4 + 4. 5 +10. 3 - 1. 3 - 6. 3        - 3. 4        -13. 4  3.0/7   0.15
     5. Polajner, Lev         0 1526               +10. 4 + 1. 4 - 6. 5 - 7. 4        - 2. 4         2.0/5   0.12
  6. OŠ ob Rinji Kočevje        1845.3                                 9  133.3   19.5  167.5
       (B10  1.5)(W14  3.5)(B 2    2)(W12    3)(B 5    3)(B 1    1)(W 8    2)
       (B 3  1.5)(W11    2)
     1. Ačimovič, Sergej   1658 2029 -10. 1 =14. 1 = 2. 1 +12. 1 - 5. 1 - 1. 1 + 8. 1 - 3. 1 +11. 1  4.0/9  -0.48
     2. Petkovič, Ana Mari 1272 1906 +10. 2 +14. 2 = 2. 2 +12. 2 + 5. 2 + 1. 2 - 8. 2 + 3. 2 -11. 2  6.5/9   0.69
     3. Jalovec, Igor      1094 1775 =10. 3 +14. 3 - 2. 3        + 5. 4        - 8. 3 - 3. 3         2.5/6  -1.36
     4. Lavrič, Tinkara    1079 1671 -10. 4 +14. 4 + 2. 4 -12. 3        - 1. 3 + 8. 4        +11. 3  4.0/7  -0.17
     5. Rajšel, Alen          0 1683                      +12. 4 + 5. 5 - 1. 4        = 3. 4 -11. 4  2.5/5  -0.60
  7. OŠ Fram                    1772.3                                 9  132.0   17.5  174.5
       (B12  2.5)(W 3    2)(B 8    3)(W 4  1.5)(B 2    2)(W 5    1)(B13    2)
       (W 9  3.5)(B 1    0)
     1. Štern, Urban       1407 1904 +12. 1 + 3. 1 + 8. 1 = 4. 1 = 2. 1 - 5. 1 -13. 1 = 9. 1 - 1. 1  4.5/9   0.99
     2. Toplišek, Maj      1298 1813 =12. 2 + 3. 2 - 8. 2 - 4. 2 - 2. 2 - 5. 2 +13. 2 + 9. 2 - 1. 2  3.5/9  -0.96
     3. Podbojec Prelo, Al    0 1721 +12. 3 - 3. 3 + 8. 3 - 4. 3 = 2. 3 - 5. 3 +13. 3 + 9. 3 - 1. 3  4.5/9  -0.19
     4. Badrov, Gal           0 1651 -12. 4 - 3. 4 + 8. 4        + 2. 4 + 5. 5        + 9. 4 - 1. 4  4.0/7  -0.13
     5. Pihler Gorše, Miha    0 1500                      + 4. 5               -13. 4                1.0/2   0.02
  8. OŠ n. h. Maksa Pečarja     1813.8                                 9  105.0   18.0  162.0
       (W13    3)(B 1    1)(W 7    1)(B 9  3.5)(B 3    0)(W14    3)(B 6    2)
       (W12    3)(B 2  1.5)
     1. Knap, Jaša         1486 1980 -13. 1 - 1. 1 - 7. 1 = 9. 1 - 3. 1 -14. 1 - 6. 1 +12. 1 = 2. 1  2.0/9  -2.41
     2. Peljhan, Aljaž     1338 1950 +13. 2 + 1. 2 + 7. 2 + 9. 2 - 3. 2 +14. 2 + 6. 2 +12. 2 + 2. 2  8.0/9   1.65
     3. Knap, Matej           0 1772 +13. 3 - 1. 3 - 7. 3 + 9. 3 - 3. 3 +14. 3 + 6. 3 +12. 3 - 2. 3  5.0/9  -0.47
     4. Poljak, Deni          0 1553 +13. 4 - 1. 4 - 7. 4 + 9. 4 - 3. 4 +14. 5 - 6. 4 -12. 4 - 2. 4  3.0/9  -1.04
  9. OŠ Brusnice                1710.5                                 8  106.8   15.5  146.5
       (B 4    2)(W10    2)(B14  1.5)(W 8  0.5)(B13    2)(W11  2.5)(B12    2)
       (B 7  0.5)(W 3  2.5)
     1. Kobe, Jure         1413 1850 - 4. 1 +10. 1 -14. 1 = 8. 1 -13. 1 =11. 1 +12. 1 = 7. 1 + 3. 1  4.5/9   1.69
     2. Kobe, Matic        1157 1766 - 4. 2 +10. 2 -14. 2 - 8. 2 +13. 2 +11. 2 +12. 2 - 7. 2 = 3. 2  4.5/9  -0.35
     3. Udovič, Andraž        0 1655 + 4. 3 -10. 3 =14. 3 - 8. 3 +13. 3 -11. 3 -12. 3 - 7. 3 + 3. 3  3.5/9  -1.11
     4. Misini, Denis         0 1571 + 4. 4 -10. 4 +14. 5 - 8. 4 -13. 4 +11. 4 -12. 4 - 7. 4 - 3. 4  3.0/9  -1.57
 10. OŠ Petrovče                1712.5                                 8   68.0   15.0  161.5
       (W 6  2.5)(B 9    2)(W 5    1)(W 3  0.5)(B11    2)(W13    3)(B 1    0)
       (W14    3)(B12    1)
     1. Nareks, Matic      1334 2114 + 6. 1 - 9. 1 - 5. 1 = 3. 1 +11. 1 +13. 1 - 1. 1 -14. 1 +12. 1  4.5/9  -0.87
     2. Rajlič, David         0 1635 - 6. 2 - 9. 2 + 5. 2 - 3. 2 -11. 2 +13. 2 - 1. 2 +14. 2 -12. 2  3.0/9  -0.18
     3. Kovač Murko, Leon     0 1586 = 6. 3 + 9. 3 - 5. 4 - 3. 3 -11. 3 -13. 3 - 1. 3 +14. 3 -12. 3  2.5/9  -1.23
     4. Zavasnik, Nejc        0 1515 + 6. 4 + 9. 4 - 5. 5 - 3. 4 +11. 4 +13. 4 - 1. 4 +14. 4 -12. 4  5.0/9   1.24
 11. Druga OŠ Slovenj Gradec    1720.3                                 7  114.0   17.0  166.5
       (B 3    1)(W12    4)(B 4    2)(W 2    0)(W10    2)(B 9  1.5)(B14    3)
       (W 1  1.5)(B 6    2)
     1. Vaupot, Luka       1422 1912 - 3. 1 +12. 1 - 4. 1 - 2. 1 -10. 1 = 9. 1 -14. 1 + 1. 1 - 6. 1  2.5/9  -1.04
     2. Vaupot, Maks       1138 1763 + 3. 2 +12. 2 - 4. 2 - 2. 2 +10. 2 - 9. 2 +14. 2 = 1. 2 + 6. 2  5.5/9   1.29
     3. Vaupot, Gašper     1160 1706 - 3. 3 +12. 3 + 4. 4 - 2. 3 +10. 3 + 9. 3 +14. 3 - 1. 3 - 6. 4  5.0/9   0.20
     4. Vaupot, Eliza      1074 1500 - 3. 4 +12. 4 + 4. 5 - 2. 4 -10. 4 - 9. 4 +14. 4 - 1. 4 + 6. 5  4.0/9   0.42
     5. Černič, Jan           0 1500                                                                 0.0/0
 12. OŠ Koper scuola elementar  1611.5                                 7   80.5   16.0  143.0
       (W 7  1.5)(B11    0)(W13    3)(B 6    1)(B14    3)(W 4  1.5)(W 9    2)
       (B 8    1)(W10    3)
     1. Kozlovič, Tomaž       0 1728 - 7. 1 -11. 1 -13. 1 - 6. 1 -14. 1 - 4. 1 - 9. 1 - 8. 1 -10. 1  0.0/9  -1.67
     2. Pregelj, Svit      1096 1672 = 7. 2 -11. 2 +13. 2 - 6. 2 +14. 2 - 4. 2 - 9. 2 - 8. 2 +10. 2  3.5/9  -0.14
     3. Aksonov, Danylo       0 1500 - 7. 3 -11. 3 +13. 3 + 6. 4 +14. 3 = 4. 4 + 9. 3 - 8. 3 +10. 3  5.5/9   2.70
     4. Bartolič, Daniel   1131 1546 + 7. 4 -11. 4 +13. 4 - 6. 5 +14. 4 + 4. 5 + 9. 4 + 8. 4 +10. 4  7.0/9   2.60
     5. Durmiševič, Emin      0 1500                                                                 0.0/0
 13. OŠ IG                      1649.8                                 4   58.3   12.5  151.0
       (B 8    1)(W 2    1)(B12    1)(W14  3.5)(W 9    2)(B10    1)(W 7    2)
       (B 4    0)(W 5    1)
     1. Jelen, Miha        1572 2076 + 8. 1 + 2. 1 +12. 1 =14. 1 + 9. 1 -10. 1 + 7. 1 - 4. 1 - 5. 1  5.5/9  -0.14
     2. Arslanov, Tarkan      0 1523 - 8. 2 - 2. 2 -12. 2 +14. 2 - 9. 2 -10. 2 - 7. 2 - 4. 2 - 5. 2  1.0/9  -1.00
     3. Arslanov, Tarik       0 1500 - 8. 3 - 2. 3 -12. 3 +14. 3 - 9. 3 +10. 3 - 7. 3 - 4. 3 - 5. 3  2.0/9  -0.73
     4. Jenko, Ožbej          0 1500 - 8. 4 - 2. 4 -12. 4 +14. 5 + 9. 4 -10. 4 + 7. 5 - 4. 5 + 5. 4  4.0/9  -0.16
 14. OŠ neznanih talcev Dravog  1661.3                                 2   62.3    8.5  153.5
       (W 5    0)(B 6  0.5)(W 9  2.5)(B13  0.5)(W12    1)(B 8    1)(W11    1)
       (B10    1)(W 4    1)
     1. Juvan, Jaka        1814 2145 - 5. 1 = 6. 1 + 9. 1 =13. 1 +12. 1 + 8. 1 +11. 1 +10. 1 + 4. 1  7.0/9   0.80
     2. Rožič, Aleks          0 1500 - 5. 2 - 6. 2 + 9. 2 -13. 2 -12. 2 - 8. 2 -11. 2 -10. 2 - 4. 2  1.0/9  -0.80
     3. Ločičnik, Matic       0 1500 - 5. 3 - 6. 3 = 9. 3 -13. 3 -12. 3 - 8. 3 -11. 3 -10. 3 - 4. 3  0.5/9  -2.23
     4. Štelcer, Blaž         0 1500 - 5. 4 - 6. 4               -12. 4        -11. 4 -10. 4 - 4. 4  0.0/6  -2.35
     5. Parič, Ajdin          0 1500               - 9. 4 -13. 4        - 8. 4                       0.0/3  -1.33


Arbiter: Jernej Špalir                           
Tempo: 10 min + 5 sek
WinEkipni  3.01.02