Srednješolsko ekipno prv. v šahu FANTJE

Datum: 12.03.2017 - 12.03.2017

Organizator: Zavod za šport RS Planica

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek / pot


http://www.sah-zveza.si/rez/1703/sst1617sse/

                    Srednješolsko ekipno prv. v šahu FANTJE
                                Kranj, 12.3.2017

Končno stanje
                              Rating                              MT    SonKM  Točke
  1. Gimnazija Kočevje        2147.0                                18  191.5   20.5
       (W 8  2.5)(B 3    2)(W 2    2)(B 4    2)(W 6  2.5)(B 9    2)(W 5  2.5)
       (B 7  2.5)(W10  2.5)
     1. Gašparac, Gregor   1867 2200 + 8. 1 + 3. 1 + 2. 1 + 4. 1 + 6. 1 + 9. 1 = 5. 1 + 7. 1 =10. 1  8.0/9   3.20
     2. Ačimovič, Vasja    1669 2123 = 8. 2 + 3. 2 - 2. 2 + 4. 2 = 6. 2 - 9. 2 + 5. 2 = 7. 2 +10. 2  5.5/9  -0.05
     3. Bajo, Tin          1694 2118 + 8. 3 - 3. 3 + 2. 3 - 4. 4 + 6. 3 + 9. 3 + 5. 3 + 7. 3 +10. 3  7.0/9  -0.01
  2. II. gimnazija MB 1       2087.7                                14  166.0   18.5
       (W11    3)(B 4    3)(B 1    1)(W 5    2)(W 3  1.5)(B 7    2)(W10  2.5)
       (B 6  1.5)(B 8    2)
     1. Kodrič, Tilen      2217 2251 +11. 1 + 4. 1 - 1. 1 - 5. 1 + 3. 1 + 7. 1 =10. 1 + 6. 1 - 8. 1  5.5/9   0.19
     2. Šuta, Andraž       2133 2163 +11. 2 + 4. 3 + 1. 2 + 5. 2 = 3. 2 - 7. 2 +10. 2 = 6. 2 + 8. 2  7.0/9   0.89
     3. Mohr, Pablo        1836 1849 +11. 3 + 4. 4 - 1. 3 + 5. 3 - 3. 3 + 7. 3 +10. 3 - 6. 3 + 8. 3  6.0/9   1.68
  3. Gimnazija Bežigrad       2185.7                                13  154.0   18.5
       (B 7  2.5)(W 1    1)(B 5    2)(W 8  2.5)(B 2  1.5)(W 6    2)(B 4    1)
       (W 9    3)(W14    3)
     1. Unuk, Laura        2152 2257 = 7. 1 - 1. 1 - 5. 1 + 8. 1 - 2. 1 = 6. 1 - 4. 2 + 9. 1 +14. 1  4.0/9  -2.04
     2. Vidic, Teja        1861 2176 + 7. 2 - 1. 2 + 5. 2 = 8. 2 = 2. 2 = 6. 2 + 4. 3 + 9. 2 +14. 3  6.5/9   0.09
     3. Markošek, Maj      1777 2124 + 7. 3 + 1. 3 + 5. 3 + 8. 4 + 2. 3 + 6. 3 - 4. 4 + 9. 3 +14. 4  8.0/9   0.84
  4. Gimnazija Kranj 1        2101.3                                12  113.5   17.5
       (B 9    3)(W 2    0)(B 7    2)(W 1    1)(B 8    1)(W12    3)(W 3    2)
       (B14    3)(W11  2.5)
     1. Žnidarič, Anže     1903 2155 + 9. 1 - 2. 1 - 7. 1 - 1. 1 - 8. 1 +12. 1                       2.0/6  -1.76
     2. Rozman, Monika     1805 2157 + 9. 2        + 7. 2 - 1. 2 - 8. 2        + 3. 1 +14. 1 +11. 1  5.0/7   0.21
     3. Dolinar, Jan       1761 1992 + 9. 3 - 2. 2                      +12. 2 - 3. 2 +14. 2 =11. 2  3.5/6  -0.37
     4. Dolinar, Matic     1773 1991        - 2. 3 + 7. 3 + 1. 3 + 8. 3 +12. 3 + 3. 3 +14. 3 +11. 3  7.0/8   1.19
  5. Šolski center Celje      2053.3                                11  111.5   14.5
       (W13  2.5)(B 6    2)(W 3    1)(B 2    1)(W 7  1.5)(B 8    2)(B 1  0.5)
       (W12    2)(B 9    2)
     1. Brinovec, David    2199 2312 +13. 1 + 6. 1 + 3. 1 + 2. 1 = 7. 1 + 8. 1 = 1. 1 +12. 1 + 9. 1  8.0/9   1.18
     2. Petauer, Janez     1925 2073 +13. 2 + 6. 2 - 3. 2 - 2. 2 - 7. 2 = 8. 2 - 1. 2 +12. 2 - 9. 2  3.5/9  -2.03
     3. Petauer, Zala      1396 1775 =13. 3 - 6. 3 - 3. 3 - 2. 3 + 7. 3 = 8. 3 - 1. 3 -12. 3 + 9. 3  3.0/9  -1.65
  6. ŠC Krško-Sevnica         2057.7                                11  107.0   15.0
       (B14    2)(W 5    1)(B10    2)(W 9    2)(B 1  0.5)(B 3    1)(W11    2)
       (W 2  1.5)(B13    3)
     1. Požun, Matej       1800 2130 +14. 1 - 5. 1 -10. 1 + 9. 1 - 1. 1 = 3. 1 +11. 1 - 2. 1 +13. 1  4.5/9  -0.42
     2. Urbanč, Ana        1620 2005 +14. 2 - 5. 2 +10. 2 - 9. 2 = 1. 2 = 3. 2 -11. 2 = 2. 2 +13. 2  4.5/9  -0.75
     3. Zupančič, Klemen   1619 2038 -14. 3 + 5. 3 +10. 3 + 9. 3 - 1. 3 - 3. 3 +11. 4 + 2. 3 +13. 3  6.0/9  -0.65
  7. ŠC Novo mesto SEŠTG      1996.0                                 9   88.5   15.0
       (W 3  0.5)(B10  2.5)(W 4    1)(B13    2)(B 5  1.5)(W 2    1)(B14    3)
       (W 1  0.5)(B12    3)
     1. Zirkelbach, Maj    1971 2220 = 3. 1 +10. 1 + 4. 1 +13. 1 = 5. 1 - 2. 1 +14. 1 - 1. 1 +12. 1  6.0/9   0.55
     2. Brcar, Matej       1725 2037 - 3. 2 +10. 2 - 4. 2 +13. 2 + 5. 2 + 2. 2 +14. 3 = 1. 2 +12. 2  6.5/9   1.10
     3. Andolšek, Jure     1581 1731 - 3. 3 =10. 3 - 4. 4 -13. 3 - 5. 3 - 2. 3 +14. 4 - 1. 3 +12. 3  2.5/9  -1.28
  8. I. gimnazija v Celju     1885.3                                 8   77.0   12.0
       (B 1  0.5)(W12    2)(B14    3)(B 3  0.5)(W 4    2)(W 5    1)(B13    0)
       (B11    2)(W 2    1)
     1. Opalič, David      1674 1983 - 1. 1        +14. 2 - 3. 1 + 4. 1 - 5. 1 -13. 1 -11. 1 + 2. 1  3.0/8  -0.27
     2. Petauer, Eva       1681 2034 = 1. 2 +12. 1 +14. 3 = 3. 2 + 4. 2 = 5. 2        +11. 2 - 2. 2  5.5/8   1.27
     3. Goršič, Kevin         0 1639 - 1. 3 -12. 2 +14. 4        - 4. 4 = 5. 3 -13. 2 +11. 3 - 2. 3  2.5/8  -0.86
     4. Preložnik, Jure       0 1500        +12. 3        - 3. 3               -13. 3                1.0/3   0.01
  9. Gimnazija Kranj A        1800.0                                 8   62.0   13.0
       (W 4    0)(B11    2)(W13    3)(B 6    1)(W10    2)(W 1    1)(B12    3)
       (B 3    0)(W 5    1)
     1. Čebulj Šifrer, Ožb 1398 1806 - 4. 1 -11. 1 +13. 1 - 6. 1 -10. 1 - 1. 1 +12. 1 - 3. 1 - 5. 1  2.0/9  -0.49
     2. Grdič, Vili           0 1796 - 4. 2 +11. 2 +13. 2 + 6. 2 +10. 2 + 1. 2 +12. 2 - 3. 2 + 5. 2  7.0/9   3.87
     3. Golob, Luka           0 1798 - 4. 3 +11. 3 +13. 3 - 6. 3 +10. 3 - 1. 3 +12. 3 - 3. 3 - 5. 3  4.0/9   0.61
 10. Gimnazija Novo mesto     1997.7                                 8   58.0   12.5
       (B12    2)(W 7  0.5)(W 6    1)(B11    2)(B 9    1)(W14    3)(B 2  0.5)
       (W13    2)(B 1  0.5)
     1. Dobrovoljc, Vid    2123 2378 +12. 1 - 7. 1 + 6. 1 +11. 1 + 9. 1 +14. 2 = 2. 1 +13. 1 = 1. 1  7.0/9  -0.52
     2. Koncilija, Martin  1190 1768 -12. 2 - 7. 2 - 6. 2 -11. 2 - 9. 2 +14. 3 - 2. 2 -13. 2 - 1. 2  1.0/9  -2.63
     3. Povh, Blaž         1386 1847 +12. 3 = 7. 3 - 6. 3 +11. 4 - 9. 3 +14. 4 - 2. 3 +13. 3 - 1. 3  4.5/9  -1.16
 11. II. gimnazija MB A       1812.3                                 6   54.0   11.5
       (B 2    0)(W 9    1)(B12    3)(W10    1)(B14    2)(W13    2)(B 6    1)
       (W 8    1)(B 4  0.5)
     1. Gabrijan, Timotej  1394 1969 - 2. 1 + 9. 1 +12. 1 -10. 1 +14. 1 +13. 1 - 6. 1 + 8. 1 - 4. 2  5.0/9   0.42
     2. Nikič, Sašo        1775 1968 - 2. 2 - 9. 2 +12. 2 +10. 2 +14. 2 +13. 2 + 6. 2 - 8. 2 = 4. 3  5.5/9  -0.28
     3. Domen Pukl Kopinč     0 1500 - 2. 3 - 9. 3               -14. 3               - 8. 3 - 4. 4  0.0/5  -1.14
     4. Tit Šuman             0 1500               +12. 3 -10. 3        -13. 3 - 6. 3                1.0/4  -0.10
 12. Zavod sv. Stanislava LJ  1523.7                                 4   25.5    8.0
       (W10    1)(B 8    1)(W11    0)(W14    3)(B13    2)(B 4    0)(W 9    0)
       (B 5    1)(W 7    0)
     1. Perovnik, Simon       0 1500 -10. 1 - 8. 2 -11. 1 +14. 1 -13. 1 - 4. 1 - 9. 1 - 5. 1 - 7. 1  1.0/9  -0.19
     2. Škarabot, Peter       0 1531 +10. 2 + 8. 3 -11. 2 +14. 2 +13. 2 - 4. 3 - 9. 2 - 5. 2 - 7. 2  4.0/9   2.17
     3. Krupenko, Katja       0 1540 -10. 3 - 8. 4 -11. 4 +14. 4 +13. 3 - 4. 4 - 9. 3 + 5. 3 - 7. 3  3.0/9  -0.06
 13. SŠ Sl. Bistrica 2        1558.0                                 3   52.8    9.0
       (B 5  0.5)(W14  1.5)(B 9    0)(W 7    1)(W12    1)(B11    1)(W 8    3)
       (B10    1)(W 6    0)
     1. Kamenšek, Andrej      0 1578 - 5. 1 +14. 1 - 9. 1 - 7. 1 +12. 1 -11. 1 + 8. 1 -10. 1 - 6. 1  3.0/9   1.43
     2. Mrdja Podčeden, Mi    0 1572 - 5. 2 -14. 3 - 9. 2 - 7. 2 -12. 2 -11. 2 + 8. 3 +10. 2 - 6. 2  2.0/9  -0.35
     3. Jevšenak, Denis       0 1524 = 5. 3 =14. 4 - 9. 3 + 7. 3 -12. 3 +11. 4 + 8. 4 -10. 3 - 6. 3  4.0/9   1.13
 14. SŠ Sl. Bistrica 1        1640.7                                 1    8.0    3.5
       (W 6    1)(B13  1.5)(W 8    0)(B12    0)(W11    1)(B10    0)(W 7    0)
       (W 4    0)(B 3    0)
     1. Šretl, Vito        1417 1766 - 6. 1 -13. 1        -12. 1 -11. 1        - 7. 1 - 4. 2 - 3. 1  0.0/7  -2.15
     2. Hajšek, Anže          0 1646 - 6. 2        - 8. 1 -12. 2 -11. 2 -10. 1        - 4. 3         0.0/6  -1.20
     3. Dabanovič, Tine       0 1510 + 6. 3 +13. 2 - 8. 2        +11. 3 -10. 2 - 7. 2 - 4. 4 - 3. 2  3.0/8   1.50
     4. Rojs, Izidor          0 1500        =13. 3 - 8. 3 -12. 3        -10. 3 - 7. 3        - 3. 3  0.5/6  -1.12


Arbiter: Bojan Arzenšek IA                       
Tempo: 10 min + 5 sek / pot
WinEkipni  3.00.05, Lastnik: Bojan Arzensek