6. Ciklus OŠ KOPER

Datum: 17.02.2017 - 17.02.2017

Organizator: ŠK Val Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                            Ciklus OS 201617 februar
                                Koper, 17.2.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                         Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Urban Timotej                 1500 SLO OŠ Koper                     5  10.0  15.0   0.0  2.67
              (2005)         1B34 1W18 1B7  1W5  1B3 
  2. Pregelj Svit         III 1096 1672 SLO OŠ Koper                     5   8.0  12.5   0.0  1.35
              (2002)         1W37 1B9  1W21 1B4  1W10
  3. Kozlovič Jernej               1500 SLO OŠ Koper                     4  10.0  17.0   0.0  1.66
              (2009)         1W10 1W11 1B6  1B21 0W1 
  4. Aksonov Danylo                1500 SLO OŠ Koper                     4   9.5  17.5   0.0  1.76
              (2003)         1B15 1W14 1B8  0W2  1B11
  5. Kadrioli Egzon                1545 SLO OŠ Koper                     4   8.0  14.0   0.0  1.20
              (2002)         1B33 1W26 1W16 0B1  1W17
  6. Bartolič Daniel          1131 1619 SLO OŠ Koper                     4   7.0  11.5   0.0  0.70
              (2002)         1B38 1W22 0W3  1B25 1W9 
  7. Konec Ažbe                    1500 SLO OŠ Anton Ukmar             3.5   9.0  16.0   0.0  1.14
              (2007)         =B8  1W12 0W1  1B22 1B18
  8. Jeretič Timon                 1518 SLO                            3.5   8.0  14.0   0.0  0.85
              (2005)         =W7  1B19 0W4  1B31 1W23
  9. Dmitrovski Daniil             1500 SLO OŠ Anton Ukmar               3  10.0  16.0   0.0  0.89
              (2008)         1B13 0W2  1B35 1W12 0B6 
 10. Babič Mateo                   1500 SLO OŠ Koper                     3  10.0  15.5   0.0  0.73
              (2006)         0B3  1W36 1B15 1W16 0B2 
 11. Averyanov Nikita         1444 1500 SLO OŠV Ankaran                  3   9.0  14.0   0.0  0.50
              (2007)         1W17 0B3  1W33 1B28 0W4 
 12. Veladžič Luka                 1500 SLO OŠ Anton Ukmar               3   7.5  13.0   0.0  0.50
              (2008)         1W24 0B7  1W19 0B9  1W25
 13. Quassi Alessandro             1500 SLO OŠ Dante Aligieri            3   7.5  12.5   0.0  0.61
              (2000)         0W9  1B24 1B14 0W18 1B27
 14. Durmiševič Emin               1500 SLO OŠ Koper                     3   7.0  13.0   0.0  0.50
              (2001)         1W20 0B4  0W13 1B29 1W28
 15. Korošec Andrej                1500 SLO OŠV Ankaran                  3   7.0  13.0   0.0  0.50
              (2005)         0W4  1B27 0W10 1B26 1W21
 16. Oberstar Julija               1500 SLO OŠ Prade                     3   7.0  13.0   0.0  0.56
              (2006)         1W27 1W23 0B5  0B10 1W24
 17. Kozlovič Filip                1500 SLO OŠ Koper                     3   7.0  12.0   0.0  0.56
              (2007)         0B11 1W34 1B22 1W23 0B5 
 18. Romih Klemen Ivan             1579 SLO OŠV Ankaran                2.5   8.5  15.5   0.0 -0.55
              (2005)         1W25 0B1  =W31 1B13 0W7 
 19. Zafiroski Nikola              1500     OŠ Dante Alighieri         2.5   5.5   9.5   0.0  0.03
              (2004)         =B36 0W8  0B12 1W35 1W32
 20. Semenič Lejla                 1500 SLO OŠ Koper                   2.5   4.0   8.0   0.0 -0.50
              (2009)         0B14 0W33 1B34 =B32 +*31
 21. Bartolič Erik                 1500 SLO OŠ Koper                     2   9.0  15.0   0.0 -0.27
              (2005)         1B29 1W35 0B2  0W3  0B15
 22. Baylan Kemal                  1500 SLO OŠ Dante Alighieri           2   8.5  13.5   0.0 -0.34
              (2004)         1W31 0B6  0W17 0W7  1B33
 23. Bartolič Alek                 1500 SLO OŠ Koper                     2   8.0  13.5   0.0 -0.47
              (2005)         1W28 0B16 1W29 0B17 0B8 
 24. Fikon Mauro                   1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio       2   8.0  11.5   0.0 -0.50
              (2002)         0B12 0W13 1B30 1W36 0B16
 25. Glavina Timotej               1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio       2   7.5  12.0   0.0 -0.23
              (2003)         0B18 1W30 1B36 0W6  0B12
 26. Bratuž Jernej                 1500 SLO OŠV Ankaran                  2   7.0  12.0   0.0 -0.44
              (2005)         1W30 0B5  0B28 0W15 1B35
 27. Božič Rok                     1500 SLO OŠ Dante                     2   7.0  10.5   0.0 -0.50
              (2004)         0B16 0W15 1B37 1B33 0W13
 28. Lazareva Yelizaveta           1500 SLO OŠ Dante Alighieri           2   7.0  10.5   0.0 -0.50
              (2009)         0B23 1B37 1W26 0W11 0B14
 29. Levašič Klemen                1500 SLO OŠ Anton Ukmar               2   5.5   9.5   0.0 -0.50
              (2008)         0W21 1B32 0B23 0W14 1B34
 30. Perne Kerin                   1500     OŠ Dante Alighieri           2   4.5   7.0   0.0 -0.50
              (2004)         0B26 0B25 0W24 1W37 1B36
 31. Mesarec Rok                   1500 SLO OŠ Hrpelje                 1.5   7.0  11.0   0.0 -0.36
              (2009)         0B22 1W38 =B18 0W8  -*20
 32. Ferran Leonardo               1500 SLO                            1.5   5.0   8.0   0.0 -1.00
              (2006)         0B35 0W29 1B38 =W20 0B19
 33. Jakomin  Sara                 1500     OŠ Dante Alighieri           1   7.0  13.0   0.0 -1.44
              (2004)         0W5  1B20 0B11 0W27 0W22
 34. Ferrari Bravo Marco           1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio       1   7.0  12.5   0.0 -1.50
              (2010)         0W1  0B17 0W20 1B38 0W29
 35. Tajroska Hava                 1500 SLO OŠ Dante Alighieri           1   6.5  11.0   0.0 -1.50
              (2004)         1W32 0B21 0W9  0B19 0W26
 36. Fortunat Kristal              1500 SLO OŠ KOper                   0.5   6.5  11.5   0.0 -2.00
              (2005)         =W19 0B10 0W25 0B24 0W30
 37. Furlanič Tilen                1500 SLO OŠ Koper                   0.5   6.0  11.5   0.0 -1.77
              (2009)         0B2  0W28 0W27 0B30 =W38
 38. Galvani Maja                  1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio     0.5   4.5   9.0   0.0 -1.84
              (2009)         0W6  0B31 0W32 0W34 =B37

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar, verzija 3.01.02 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 17.2.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\Ciklus 6\Ciklus 6