Pospešeno državno OŠ prv. deklice do 12 let

Datum: 15.01.2017 - 15.01.2017

Organizator: Zavod za šport RS Planica in Šahovska zveza Sloven

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


več na http://www.sah-zveza.si/rez/1701/sst1617osp/


                  Pospešeno državno OŠ prv. deklice do 12 let
                                Kranj, 15.1.2017

Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Mihelič Vesna         III 1318 1984 LJU OŠ Nove Jarše                8.5  49.5  54.0  1.56
              (2006)         1W24 1B10 1W7  1B5  =W2  1B4  1W6  1B3  1W11
  2. Kralj Nika             IV 1292 1918 POD OŠ Gorišnica                 7.5  47.5  51.0  1.22
              (2005)         1B36 1W27 1B6  1W3  =B1  0W5  1B13 1B11 1W10
  3. Rožmanec Pia           IV 1108 1887 POS OŠ Blanca                    6.5  48.0  52.0  0.66
              (2006)         1W26 1B20 1W9  0B2  =W4  1B28 1W14 0W1  1B13
  4. Pajek Tjaša           III 1294 1811 DOL OŠ Mirna                     6.5  47.0  51.0  1.17
              (2005)         1B30 1W16 =B11 1W13 =B3  0W1  1B15 =W10 1W5 
  5. Ferenc Tinka                   1760 LJU OŠ Polje                       6  48.0  52.0  1.14
              (2006)         1B33 1W25 1B28 0W1  1B10 1B2  0W11 1W8  0B4 
  6. Gregorič Anika            1235 1746 NGO OŠ Solkan                      6  46.0  49.0  1.29
              (2005)         1W40 1B17 0W2  1B18 1W20 =B14 0B1  =W13 1B15
  7. Čepin Ela              IV 1168 1717 KOR OŠ Prežihovega Voranca         6  45.5  50.0  1.13
              (2005)         1B23 1W15 0B1  1W24 1B8  0W13 0B10 1W12 1B16
  8. Drevenšek Doroteja             1651 MAR OŠ Angela Besednjaka           6  41.5  44.5  1.85
              (2005)         1B42 1W19 0B13 1W21 0W7  1B24 1W17 0B5  1W14
  9. Potočar Nika              1137 1709 DOL OŠ Dolenjske toplice           6  39.0  42.0  0.94
              (2006)         1B47 1W38 0B3  1W15 =B28 0W11 1W18 =B14 1W20
 10. Kološa Kušej Vita     III 1160 1689 POM OŠ III Murska Sobota         5.5  48.5  52.5  1.31
              (2005)         1W21 0W1  1B33 1B26 0W5  1B25 1W7  =B4  0B2 
 11. Lukač Alina            IV 1106 1712 POM OŠ I Murska Sobota           5.5  48.5  51.5  1.34
              (2005)         1W39 1B29 =W4  1B12 0W14 1B9  1B5  0W2  0B1 
 12. Sefič Lana                     1672 GOR OŠ Matije Čopa Kranj         5.5  39.0  42.5  0.90
              (2008)         1B32 =W13 1B19 0W11 0B16 1W36 1W28 0B7  1W26
 13. Guid Taja                      1799 LJU OŠ n. h. Maksa Pečarja         5  48.5  52.5 -0.21
              (2008)         1W34 =B12 1W8  0B4  1W27 1B7  0W2  =B6  0W3 
 14. Hvala Arja Ela            1174 1790 NOT OŠ M. Vilharja Postojna        5  43.0  47.0 -0.82
              (2006)         1B35 0W28 1B30 1W17 1B11 =W6  0B3  =W9  0B8 
 15. Radej Pika                     1609 POS OŠ Jurija Dalmatina Krško      5  42.0  43.5  0.91
              (2007)         1W44 0B7  1W29 0B9  1W31 1B20 0W4  1B17 0W6 
 16. Lukač Ema              IV      1665 POM OŠ I Murska Sobota             5  41.5  45.5 -0.07
              (2007)         1W31 0B4  0W21 1B23 1W12 0B18 1W34 1B25 0W7 
 17. Brinovec Lucy             1016 1632 CEL OŠ Šempeter v Savinjski d      5  40.0  43.5  0.44
              (2007)         1B22 0W6  1B32 0B14 1W30 1W19 0B8  0W15 1B29
 18. Unuk Tonja                     1613 MAR OŠ Fram                        5  39.5  42.5  0.66
              (2005)         0B38 1W39 1B22 0W6  1B21 1W16 0B9  =W19 =B27
 19. Halilovič Elma            1067 1781 LJU OŠ Nove Jarše                  5  38.5  41.5 -1.55
              (2006)         1W37 0B8  0W12 1B33 1W26 0B17 1W30 =B18 =W25
 20. Povh Mojca             IV      1681 DOL OŠ Bršljin Novo mesto          5  38.5  38.5 -0.19
              (2005)         1B46 0W3  1B23 1W37 0B6  0W15 1B36 1W29 0B9 
 21. Gajšek Tia                     1525 CEL OŠ Braslovče                   5  37.5  40.5  1.66
              (2006)         0B10 1W36 1B16 0B8  0W18 0B27 1W35 1W41 1B28
 22. Križnič Tina                   1500 DOM OŠ Simona Jenka Smlednik       5  35.0  38.0  1.52
              (2007)         0W17 1B40 0W18 1B34 0B24 1W23 0W25 1B37 1W30
 23. Maček Inti                     1532 DOM OŠ Frana Albrehta Kamnik       5  35.0  37.0  0.97
              (2010)         0W7  1B43 0W20 0W16 1B45 0B22 1W38 1B34 1W31
 24. Casar Zala                     1607 MAR OŠ Angela Besednjaka         4.5  39.5  42.5 -0.03
              (2006)         0B1  1W47 1B38 0B7  1W22 0W8  0B29 1W33 =B36
 25. Kodrič Žana                    1630 POS OŠ Podbočje                  4.5  36.5  39.5 -0.26
              (2007)         1W43 0B5  0W31 1B39 1B37 0W10 1B22 0W16 =B19
 26. Novak Ajda                     1570 GRO OŠ Stara Cerkev              4.5  36.5  36.5  0.89
              (2005)         0B3  1W46 1B44 0W10 0B19 1W32 1B27 =W28 0B12
 27. Kovše Neža                     1677 GOR OŠ Jakoba Aljaža Kranj       4.5  36.0  39.0 -0.73
              (2005)         1W41 0B2  0W37 1B40 0B13 1W21 0W26 1B39 =W18
 28. Jelen Anja            III 1128 1644 GRO OŠ Ig                          4  42.5  44.5 -0.35
              (2006)         1W45 1B14 0W5  1B31 =W9  0W3  0B12 =B26 0W21
 29. Vdovč Gaja                     1500 DOM OŠ Frana Albrehta Kamnik       4  36.5  39.5  0.28
              (2005)         +*48 0W11 0B15 1W35 0B36 1B37 1W24 0B20 0W17
 30. Marcina Mija                   1568 NGO OŠ Ivana Roba Šempeter         4  36.5  38.0 -0.01
              (2006)         0W4  1B41 0W14 1B44 0B17 1W42 0B19 1W32 0B22
 31. Grmovšek Zara                  1500 OBA OŠ Vojke Šmuc Izola            4  35.0  38.0  0.63
              (2005)         0B16 1W35 1B25 0W28 0B15 1W40 0B33 1W36 0B23
 32. Grišin Lia                     1500 GRO OŠ Grosuplje                   4  33.5  36.5  0.54
              (2007)         0W12 1B34 0W17 0W36 1B35 0B26 1W40 0B30 1W37
 33. Horvat Laura                   1556 POD OŠ Gorišnica                   4  33.0  34.5 -0.11
              (2005)         0W5  1B45 0W10 0W19 0B42 1B44 1W31 0B24 1W38
 34. Kramberger Zala                1565 POD OŠ Ljudski vrt                 4  33.0  33.0 -0.60
              (2007)         0B13 0W32 1B46 0W22 1B41 1W38 0B16 0W23 1B40
 35. Repnik Nina                    1563 KOR OŠ Radlje ob Dravi             4  31.0  33.0 -0.84
              (2006)         0W14 0B31 1W45 0B29 0W32 1B43 0B21 1W42 1W39
 36. Ofak-Brkič Deja                1585 KOR OŠ Muta                      3.5  39.0  42.0 -0.90
              (2005)         0W2  0B21 1W41 1B32 1W29 0B12 0W20 0B31 =W24
 37. Irgolič Vita                   1557 POD OŠ Gorišnica                   3  34.5  37.5 -1.19
              (2005)         0B19 1W42 1B27 0B20 0W25 0W29 1B41 0W22 0B32
 38. Serec Hana                     1500 POM OŠ I Murska Sobota             3  34.5  34.5 -0.68
              (2007)         1W18 0B9  0W24 0B41 1W39 0B34 0B23 1W46 0B33
 39. Šertelj Kiani Nia              1532 GRO OŠ Grosuplje                   3  32.5  34.5 -0.95
              (2006)         0B11 0B18 1W43 0W25 0B38 1W45 1B42 0W27 0B35
 40. Konečnik Špela                 1544 KOR OŠ Šentjanž pri Dravograd      3  32.5  34.0 -1.39
              (2007)         0B6  0W22 1B42 0W27 1W44 0B31 0B32 1W45 0W34
 41. Djordjič Kristina              1500 NGO OŠ Kanal                       3  30.0  30.0 -0.86
              (2007)         0B27 0W30 0B36 1W38 0W34 1B46 0W37 0B21 1W43
 42. Kleindienst Emanuela           1500 POS OŠ Sava Kladnika Sevnica       3  30.0  30.0 -0.86
              (2006)         0W8  0B37 0W40 1B43 1W33 0B30 0W39 0B35 1B46
 43. Rejc Vipotnik Pia              1500 CEL OŠ Hudinja                     3  26.0  26.0 -1.15
              (2007)         0B25 0W23 0B39 0W42 1B46 0W35 1B45 1W44 0B41
 44. Ulaga Zoja                     1500 OBA OŠ Vojke Šmuc Izola            2  29.0  29.0 -2.52
              (2006)         0B15 +*48 0W26 0W30 0B40 0W33 1W46 0B43 0B45
 45. Kocjančič Živa                 1500 OBA OŠ Vojke Šmuc Izola            2  28.0  28.0 -2.00
              (2005)         0B28 0W33 0B35 1W46 0W23 0B39 0W43 0B40 1W44
 46. Blažič Iva                     1500 SLO OŠ Vojka Šmuc Izola            0  27.5  29.0 -4.07
              (2005)         0W20 0B26 0W34 0B45 0W43 0W41 0B44 0B38 0W42
 47. Brekalo Marsa                  1531 GOR OŠ Franceta Prešerna Kran         ODSTOPIL -0.67
              (2005)         0W9  0B24 -*48 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 

Arbiter: Bojan Arzenšek, IA
WinSvicar verzija 3.00.05 
Lastnik: Bojan Arzensek
Kranj, Slovenija, 15.1.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\sst1617ospd12\sst1617ospd12