Pospešeno državno OŠ prv. fantje do 12 let

Datum: 15.01.2017 - 15.01.2017

Organizator: Zavod za šport RS Planica in Šahovska zveza Sloven

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


več na http://www.sah-zveza.si/rez/1701/sst1617osp/



                   Pospešeno državno OŠ prv. fantje do 12 let
                                Kranj, 15.1.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Smolej Žiga              1456 1900 NOT OŠ D. Ketteja Ilirska Bis    7.5  45.5  49.5  2.09
              (2007)         1W27 1B32 0W8  1B24 1W17 1B9  1W16 1B2  =W3 
  2. Širaj Svit               1099 1744 NOT OŠ Notran. odred Cerknica      7  50.0  52.5  4.05
              (2006)         1B43 1W13 1W5  1B7  1W6  1B16 0B3  0W1  1B11
  3. Gregorič Andraž       IV 1434 1977 NGO OŠ Solkan                      7  49.0  53.0  0.90
              (2007)         1W21 1B30 0W9  1B20 1W15 1B8  1W2  =B4  =B1 
  4. Nareks Matic         III 1334 2022 CEL OŠ Petrovče                    7  49.0  52.5  0.65
              (2006)         1B40 1W14 =B11 0B8  1W12 1B6  1W5  =W3  1B10
  5. Paternoster Janez    III 1249 1890 LJU OŠ Zadobrova                   7  45.5  49.5  1.87
              (2006)         1B37 1W28 0B2  1W23 1B10 1W18 0B4  1W16 1W7 
  6. Škrbec Leon           IV 1324 1957 NOT OŠ Postojna                  6.5  46.0  49.5  0.66
              (2007)         1B19 =W12 1B13 1W11 0B2  0W4  1B40 1W15 1B16
  7. Jeršič Aleks         III 1447 1950 LJU OŠ Vič                         6  46.5  51.5 -0.23
              (2006)         1B22 1W20 1B10 0W2  0B18 1W23 1B11 1W8  0B5 
  8. Vaupot Luka          III 1422 1834 KOR Druga OŠ Slovenj Gradec        6  46.0  49.0  1.47
              (2005)         1B47 1W34 1B1  1W4  0B16 0W3  1B19 0B7  1W17
  9. Rajh Tinej           III 1220 1887 DOL OŠ Šmihel Novo mesto           6  45.5  49.5  0.58
              (2005)         1B39 1W23 1B3  0W16 1B19 0W1  1B18 0W10 1B22
 10. Bizjak Anej              1316 1847 POS OŠ Jurija Dalmatina Krško      6  43.5  47.0  0.87
              (2006)         1W38 1B35 0W7  1B32 0W5  1B26 1W17 1B9  0W4 
 11. Herega Nejc              1276 1888 NGO OŠ Solkan                    5.5  46.5  50.5  0.37
              (2007)         1W36 1B24 =W4  0B6  1B33 1W13 0W7  1B12 0W2 
 12. Vičič Mark               1535 1815 NGO OŠ Solkan                    5.5  42.5  46.5  0.69
              (2007)         1W26 =B6  0W14 1B29 0B4  1W32 1B31 0W11 1B18
 13. Zidar Jernej          IV 1205 1862 LJU OŠ Janka Modra Dol pri LJ    5.5  42.5  45.0 -0.10
              (2007)         1W46 0B2  0W6  1B42 1W21 0B11 1W24 1B20 =W14
 14. Kavčič Bor               1123 1825 NGO OŠ Franceta Bevka Tolmin     5.5  40.5  43.5  0.03
              (2005)         1W42 0B4  1B12 0W33 1B22 0W19 1B34 1W21 =B13
 15. Kaluža Dominik           1094 1861 NOT OŠ M. Vilharja Postojna      5.5  40.0  41.5  0.23
              (2006)         1B50 1W33 0B16 1W28 0B3  =W40 1W20 0B6  1W26
 16. Žvarc Nik             IV 1340 1952 MAR OŠ Draga Kobala Maribor        5  50.5  54.5 -0.81
              (2005)         1W31 1B17 1W15 1B9  1W8  0W2  0B1  0B5  0W6 
 17. Deželak Nik              1313 1813 CEL OŠ Šmarje pri Jelšah           5  42.0  45.0  0.04
              (2005)         1B41 0W16 1B22 1W40 0B1  1W33 0B10 1W19 0B8 
 18. Bauman Vid                    1811 POD OŠ Poljčane                    5  41.5  45.0 -0.19
              (2005)         0W35 1B38 1W31 1B21 1W7  0B5  0W9  1B36 0W12
 19. Kastelic Amadej      III 1192 1706 POM OŠ III Murska Sobota           5  41.5  44.5  1.59
              (2007)         0W6  1B42 1W30 1B27 0W9  1B14 0W8  0B17 1W32
 20. Kovač Mak             IV 1175 1779 POM OŠ I Murska Sobota             5  40.0  43.0  0.07
              (2007)         1B29 0B7  1W36 0W3  1B41 1W34 0B15 0W13 1B33
 21. Okorn Filip              1131 1719 POS OŠ Tržišče                     5  40.0  42.5  0.78
              (2006)         0B3  1W25 1B34 0W18 0B13 1W45 1B28 0B14 1W30
 22. Jeraj Jan             IV 1112 1676 POS OŠ Boštanj                     5  39.5  42.5  1.15
              (2005)         0W7  1B26 0W17 1B35 0W14 1B44 1W27 1B30 0W9 
 23. Košič Rok                     1760 CEL OŠ Šmarje pri Jelšah           5  37.5  40.0 -0.44
              (2007)         1W45 0B9  1W35 0B5  1W44 0B7  0W26 1B41 1W36
 24. Stražišnik Enej               1757 KOR OŠ Muta                        5  37.0  37.5 -0.41
              (2006)         1B51 0W11 1B39 0W1  0B34 1W41 0B13 1W35 1B31
 25. Lisac Lev Gregor              1591 GRO OŠ Fara                        5  32.5  34.0  1.49
              (2005)         0W30 0B21 1W49 =B31 0W27 1B46 1W29 1W40 =B28
 26. Menciger-Kocbe Nino           1584 MAR OŠ Maribor                   4.5  39.5  40.0  1.69
              (2005)         0B12 0W22 1B51 1W37 1B28 0W10 1B23 =W31 0B15
 27. Šlibar Miha                   1674 GOR OŠ M. Valjavca Preddvor      4.5  37.0  38.5 -0.20
              (2007)         0B1  =W29 1B50 0W19 1B25 0W31 0B22 1W43 1B40
 28. Vaupot Maks           IV 1138 1779 KOR Druga OŠ Slovenj Gradec      4.5  35.5  37.0 -1.40
              (2007)         1W49 0B5  1W46 0B15 0W26 1B42 0W21 1B44 =W25
 29. Tisaj Tilen                   1536 DOM OŠ Mengeš                    4.5  34.5  37.0  1.61
              (2009)         0W20 =B27 1W38 0W12 0B31 1W37 0B25 1B46 1W42
 30. Klemenčič Gašper         1255 1822 DOM OŠ Vodice                      4  39.0  42.0 -2.01
              (2006)         1B25 0W3  0B19 0W41 1B38 1W39 1B33 0W22 0B21
 31. Grad Danijel          IV 1031 1684 DOM OŠ Trzin                       4  39.0  42.0 -0.36
              (2005)         0B16 1W41 0B18 =W25 1W29 1B27 0W12 =B26 0W24
 32. Jalovec Igor          IV 1094 1773 GRO OŠ Ob Rinži Kočevje            4  37.5  40.0 -1.43
              (2009)         1B48 0W1  1B37 0W10 1B45 0B12 0W36 1W47 0B19
 33. Zaletelj Matej           1113 1749 DOL OŠ Žužemberk                   4  37.5  40.0 -0.76
              (2005)         1W44 0B15 1W43 1B14 0W11 0B17 0W30 1B34 0W20
 34. Košir Jaka                    1500 ZAS OŠ Trbovlje                    4  37.5  40.0  1.32
              (2006)         +*52 0B8  0W21 1B46 1W24 0B20 0W14 0W33 1B47
 35. Bezjak Jaka Gal               1547 MAR OŠ Kamnica                     4  35.0  36.5  1.04
              (2007)         1B18 0W10 0B23 0W22 0W36 1B48 1W46 0B24 1W49
 36. Aljaž Gašper          IV      1646 GRO OŠ Zbora odposl. Kočevje       4  33.5  36.0 -0.18
              (2006)         0B11 1W48 0B20 0W45 1B35 1W43 1B32 0W18 0B23
 37. Kop Jaka                      1670 POD OŠ Dr. Pučnika Črešnjevec      4  31.0  32.5 -1.27
              (2006)         0W5  1B49 0W32 0B26 0W42 0B29 1W48 1B45 1W41
 38. Oman Ambrož                   1607 GOR OŠ Simona Jenka Kranj          4  30.0  30.5 -0.85
              (2006)         0B10 0W18 0B29 1W48 0W30 1B51 0W44 +*52 1B43
 39. Šlibar Luka           IV      1640 GOR OŠ M. Valjavca Preddvor        4  27.5  28.0 -0.82
              (2007)         0W9  1B45 0W24 0B43 1W51 0B30 0W41 1B49 1W44
 40. Pintarič Maj          IV 1091 1726 POM OŠ Turnišče                  3.5  39.5  42.0 -1.06
              (2005)         0W4  1B47 1W44 0B17 1W43 =B15 0W6  0B25 0W27
 41. Cencič Rafael                 1563 OBA OŠ Livade Izola                3  36.0  39.0  0.39
              (2005)         0W17 0B31 1W47 1B30 0W20 0B24 1B39 0W23 0B37
 42. Kovač Murko Leon              1594 CEL OŠ Petrovče                    3  35.0  36.5 -0.68
              (2006)         0B14 0W19 1B48 0W13 1B37 0W28 0B43 1W50 0B29
 43. Konec Ažbe                    1500 OBA OŠ Antona Ukmarja Koper        3  34.0  37.0 -0.20
              (2007)         0W2  +*52 0B33 1W39 0B40 0B36 1W42 0B27 0W38
 44. Ferenc Martin                 1500 LJU OŠ Polje                       3  32.5  34.0  0.63
              (2009)         0B33 1W50 0B40 1W47 0B23 0W22 1B38 0W28 0B39
 45. Bezjak Nejc              1117 1506 MAR OŠ Kamnica                     3  32.0  32.5 -0.39
              (2005)         0B23 0W39 +*52 1B36 0W32 0B21 0W47 0W37 1B51
 46. Demšar Maks                   1635 GOR OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  30.5  31.0 -2.36
              (2007)         0B13 1W51 0B28 0W34 1B49 0W25 0B35 0W29 +*52
 47. Podgoršek Žiga                1603 DOM OŠ Medvode                     3  27.5  29.0 -1.39
              (2005)         0W8  0W40 0B41 0B44 1W50 1W49 1B45 0B32 0W34
 48. Vozelj Miha                   1513 ZAS OŠ Toneta Okrogarja            3  26.0  26.5 -0.88
              (2007)         0W32 0B36 0W42 0B38 +*52 0W35 0B37 1W51 1B50
 49. Drašler Tim                   1514 DOM OŠ Loka pri Mengšu             2  29.0  31.0 -1.72
              (2005)         0B28 0W37 0B25 1W50 0W46 0B47 +*52 0W39 0B35
 50. Klemenc Ben                   1618 GOR OŠ Bistrica                    2  25.0  25.5 -3.27
              (2006)         0W15 0B44 0W27 0B49 0B47 +*52 1W51 0B42 0W48
 51. Baš Matic                     1500 ZAS OŠ Toneta Okrogarja            1  27.0  28.5 -2.85
              (2007)         0W24 0B46 0W26 +*52 0B39 0W38 0B50 0B48 0W45

Arbiter: Bojan Arzenšek, IA
WinSvicar verzija 3.00.05 
Lastnik: Bojan Arzensek
Kranj, Slovenija, 15.1.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\sst1617ospf12\sst1617ospf12