Pospešeno državno OŠ prv. dekleta do 15 let

Datum: 15.01.2017 - 15.01.2017

Organizator: Zavod za šport RS Planica in Šahovska zveza Sloven

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


več na http://www.sah-zveza.si/rez/1701/sst1617osp/

                  Pospešeno državno OŠ prv. dekleta do 15 let
                                Kranj, 15.1.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Urh Zala             WFM 1709 2147 GOR OŠ Orehek                    8.5  46.5  50.5  1.47
              (2002)         1W22 1B6  1W8  1B3  1W2  =B17 1W9  1B4  1W7 
  2. Vidmar Klara          IV 1497 1909 LJU OŠ Sostro                      7  45.0  48.0  2.53
              (2002)         1W32 1B18 =W7  1B14 0B1  1W10 1W17 1B8  =W6 
  3. Urbanč Tina          III 1329 1929 POS OŠ Cerklje ob Krki           6.5  48.0  51.5  1.35
              (2004)         1B30 1W11 1B4  0W1  =B9  1W12 0B8  1W5  1B10
  4. Jereb Lana           III 1427 1881 NOT OŠ M. Vilharja Postojna        6  45.0  48.5  1.07
              (2003)         1W29 1B15 0W3  1B25 =W7  =B9  1W14 0W1  1B16
  5. Majcen Maja           IV 1399 1840 CEL OŠ Hruševec Šentjur            6  42.0  46.0  1.23
              (2003)         1W25 0B7  =W17 1B13 =W14 1B15 1W19 0B3  1W8 
  6. Mazzini Katarina     III 1456 1834 LJU OŠ Vič                         6  41.5  44.0  0.68
              (2003)         1B35 0W1  0B20 1W32 1B25 1W23 =B11 1W14 =B2 
  7. Hercog Nuša          WMK 1745 2150 CEL OŠ Hruševec Šentjur          5.5  49.5  55.0 -1.82
              (2003)         1B13 1W5  =B2  =W9  =B4  0W8  1B12 1W11 0B1 
  8. Ružič Pia Marie       IV 1488 1905 POS OŠ A. Bohoriča Brestanica    5.5  48.0  52.0  0.83
              (2004)         1B21 1W26 0B1  1W20 =B10 1B7  1W3  0W2  0B5 
  9. Petkovič Ana Marija  WII 1272 1867 GRO OŠ Ob Rinži Kočevje          5.5  45.0  47.5  0.95
              (2004)         1B36 1W23 =B10 =B7  =W3  =W4  0B1  =B19 1W18
 10. Kuhar Larisa         WII 1497 1963 POS OŠ Cerklje ob Krki           5.5  43.5  47.0 -0.36
              (2004)         1W28 =B14 =W9  1B15 =W8  0B2  1W18 1B17 0W3 
 11. Skok Amalija             1276 1796 POD OŠ Žetale                    5.5  39.0  42.5  0.86
              (2002)         1W24 0B3  1W28 1B19 0W17 1B22 =W6  0B7  1W26
 12. Roškar Nikolina               1813 MAR OŠ Tabor                     5.5  38.5  40.5  0.58
              (2003)         1W37 =B17 0W14 1B24 1W18 0B3  0W7  1B22 1W19
 13. Kramberger Pia           1299 1705 POD OŠ Ljudski vrt               5.5  35.0  38.0  1.22
              (2003)         0W7  1B16 =W24 0W5  0B32 1B34 1W28 1B29 1W17
 14. Hvala Inja Ajda       IV 1197 1807 NOT OŠ M. Vilharja Postojna        5  45.0  48.0  0.45
              (2003)         1B33 =W10 1B12 0W2  =B5  1W16 0B4  0B6  1W22
 15. Kisilak Liza         WII 1276 1762 POM OŠ Sveti Jurij                 5  37.5  40.0 -0.03
              (2002)         1B31 0W4  1B21 0W10 1B35 0W5  0B16 1W33 1B23
 16. Majcen Ana               1229 1711 CEL OŠ Hruševec Šentjur            5  37.0  38.0  0.37
              (2002)         1B38 0W13 0B35 1W21 1B20 0B14 1W15 1W23 0W4 
 17. Čebron Asja          WMK 1471 1985 NGO OŠ Deskle                    4.5  48.0  52.0 -1.57
              (2004)         1B20 =W12 =B5  1W26 1B11 =W1  0B2  0W10 0B13
 18. Povh Neža            III 1206 1787 DOL OŠ Bršljin Novo mesto        4.5  39.0  41.5 -0.39
              (2003)         1B27 0W2  1B32 =W35 0B12 1W26 0B10 1W20 0B9 
 19. Bizjak Alja                   1500 POS OŠ Jurija Dalmatina Krško    4.5  36.5  39.0  2.60
              (2004)         0B23 1W36 1B30 0W11 1B26 1W35 0B5  =W9  0B12
 20. Knoll Nina           WII 1069 1667 DOL OŠ Grm Novo mesto            4.5  36.5  38.5  0.77
              (2003)         0W17 1B37 1W6  0B8  0W16 =B29 1W24 0B18 1W28
 21. Muršič Ana                    1628 MAR OŠ Tabor                     4.5  34.0  37.0  0.32
              (2003)         0W8  1B34 0W15 0B16 1W24 1B31 0W22 =B28 1W29
 22. Stražišnik Alja               1691 KOR OŠ Muta                        4  38.5  41.0 -0.34
              (2004)         0B1  0W35 1B27 1W36 1B33 0W11 1B21 0W12 0B14
 23. Lavrič Tinkara       III 1079 1762 GRO OŠ Ob Rinži Kočevje            4  37.0  40.0 -1.45
              (2004)         1W19 0B9  0W25 1B29 1W28 0B6  1W33 0B16 0W15
 24. Kološa Kušej Jena             1549 POM OŠ III Murska Sobota           4  36.5  39.5  0.80
              (2002)         0B11 1W30 =B13 0W12 0B21 1W27 0B20 =W31 1B32
 25. Horvat Ivana             1124 1594 DOL OŠ Grm Novo mesto              4  36.5  37.5  0.84
              (2004)         0B5  1W38 1B23 0W4  0W6  0B28 1B30 0W26 1B31
 26. Širaj Vita           WII 1300 1778 NOT OŠ Notran. odred Cerknica      4  36.0  39.0 -1.42
              (2004)         1W34 0B8  1W29 0B17 0W19 0B18 1W27 1B25 0B11
 27. Hajdinjak Janja               1542 POM OŠ Sveti Jurij                 4  27.0  28.0  0.43
              (2002)         0W18 0B32 0W22 1B38 1W34 0B24 0B26 1W35 1B37
 28. Kogoj Neža            IV      1663 NGO OŠ Deskle                    3.5  37.0  40.0 -0.77
              (2004)         0B10 1W33 0B11 1W31 0B23 1W25 0B13 =W21 0B20
 29. Ribič Kim                1156 1628 MAR OŠ Kamnica                   3.5  34.5  37.0 -0.42
              (2003)         0B4  1W31 0B26 0W23 1B36 =W20 1B35 0W13 0B21
 30. Vidovič Iva              1092 1652 POD OŠ Ljudski vrt Ptuj          3.5  29.5  30.5 -1.78
              (2003)         0W3  0B24 0W19 0B34 1W37 =B36 0W25 1W38 1B33
 31. Markuš Vute Aneja             1504 MAR OŠ Tabor                     3.5  29.5  30.5  0.31
              (2003)         0W15 0B29 1W37 0B28 1W38 0W21 1B32 =B24 0W25
 32. Krajzel Barbara               1633 GRO OŠ Ig                          3  37.5  40.0 -1.16
              (2004)         0B2  1W27 0W18 0B6  1W13 0B33 0W31 1B36 0W24
 33. Colnarič Amadeja              1556 KOR OŠ Brezno Podvelka             3  30.0  31.0 -0.15
              (2003)         0W14 0B28 1W38 1B37 0W22 1W32 0B23 0B15 0W30
 34. Ferenc Zala                   1509 LJU OŠ Polje                       3  28.5  29.5 -0.19
              (2004)         0B26 0W21 0B36 1W30 0B27 0W13 0B38 1W37 1B35
 35. Krajzel Maja                  1586 GRO OŠ Ig                        2.5  36.5  39.5 -1.12
              (2004)         0W6  1B22 1W16 =B18 0W15 0B19 0W29 0B27 0W34
 36. Golc Mateja                   1602 POD OŠ Cirkulane Zavrč           2.5  29.0  30.0 -1.85
              (2002)         0W9  0B19 1W34 0B22 0W29 =W30 0B37 0W32 1B38
 37. Krajcer Nika                  1578 KOR OŠ Šentjanž pri Dravograd      2  29.5  30.5 -2.35
              (2004)         0B12 0W20 0B31 0W33 0B30 1B38 1W36 0B34 0W27
 38. Nikolič Sara                  1500 OBA OŠ Livade Izola                1  28.5  30.5 -2.49
              (2004)         0W16 0B25 0B33 0W27 0B31 0W37 1W34 0B30 0W36

Arbiter: Bojan Arzenšek, IA
WinSvicar verzija 3.00.05 
Lastnik: Bojan Arzensek
Kranj, Slovenija, 15.1.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\sst1617ospd15\sst1617ospd15