Pospešeno državno OŠ prv. fantje do 15 let

Datum: 15.01.2017 - 15.01.2017

Organizator: Zavod za šport RS Planica in Šahovska zveza Sloven

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek/pot


več na http://www.sah-zveza.si/rez/1701/sst1617osp/

                   Pospešeno državno OŠ prv. fantje do 15 let
                                Kranj, 15.1.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch W-We
  1. Šubelj Jan             I 1861 2216 DOM OŠ Komenda Moste             8.5  48.0  52.5  1.93
              (2004)         1W22 1B12 1W5  =B4  1W2  1B3  1W21 1B8  1W10
  2. Stevanič David        MK 1903 2181 GRO OŠ Zbora odpos. Kočevje        7  49.0  54.0  0.78
              (2002)         1B19 1W13 =B7  1W6  0B1  1W10 1B12 =B4  1W11
  3. Amon Nejc              I 2026 2225 CEL I. OŠ Celje                    7  47.0  50.5  0.46
              (2002)         1B37 1W17 0B6  1W29 1B16 0W1  1B7  1W5  1W4 
  4. Tisaj Domen           II 1755 2154 DOM OŠ Mengeš                    6.5  49.0  52.5  1.09
              (2002)         1B36 1W29 1B16 =W1  1B9  1W7  =B5  =W2  0B3 
  5. Brilej Jaka           II 1676 2116 CEL III. OŠ Celje                  6  47.5  51.0  0.74
              (2003)         1B35 1W21 0B1  1W23 1B17 1W9  =W4  0B3  =W6 
  6. Marn Jan             III 1612 2139 LJU OŠ Nove Jarše                  6  47.0  51.5  0.02
              (2004)         1W24 1B15 1W3  0B2  =W11 0B12 1B17 1W13 =B5 
  7. Jelen Miha           III 1572 2049 GRO OŠ Ig                          6  46.5  50.5  1.07
              (2002)         1W33 1B25 =W2  =B11 1W8  0B4  0W3  1B22 1B9 
  8. Janko Marko           II 1459 1894 DOL OŠ Dolenjska toplice           6  43.0  46.0  1.82
              (2002)         1B41 0W9  1B35 1W14 0B7  1W30 1B16 0W1  1B17
  9. Juvan Jaka             I 1814 2162 KOR OŠ Nezn. talcev Dravograd    5.5  45.5  50.0 -1.07
              (2002)         1W26 1B8  =W11 1B10 0W4  0B5  1W15 1B21 0W7 
 10. Boc Gregor               1486 1961 MAR OŠ Bratov Polančičev MB      5.5  45.5  49.5  1.06
              (2002)         1B30 1W18 =B23 0W9  1B13 0B2  1W25 1W16 0B1 
 11. Kmetič Val            II 1552 2036 DOM OŠ Trzin                     5.5  44.5  48.5  0.41
              (2003)         1B32 1W14 =B9  =W7  =B6  0W21 1B23 1W12 0B2 
 12. Dajčman Nikolaj       IV 1427 1957 GOR OŠ Matije Čopa Kranj         5.5  44.5  47.0  0.98
              (2004)         1B46 0W1  1B36 =W21 1B18 1W6  0W2  0B11 1W25
 13. Hiti Erik             IV 1300 1907 LJU OŠ Riharda Jakopiča          5.5  41.0  44.5  0.42
              (2004)         1W38 0B2  =W26 1B31 0W10 1B27 1W18 0B6  1W24
 14. Hanc Nejc            III 1322 1862 POM OŠ Sveti Jurij               5.5  38.0  41.0  0.50
              (2003)         1W44 0B11 1W20 0B8  1W33 0W16 1B35 =B24 1W21
 15. Štern Urban          III 1407 1890 MAR OŠ Fram                      5.5  35.5  35.5  0.63
              (2004)         1B48 0W6  1B32 0W16 1B37 =W35 0B9  1W38 1B23
 16. Širaj Anej           III 1529 1977 NOT OŠ Notran. odred Cerknica      5  45.5  49.5 -0.40
              (2003)         1W20 1B27 0W4  1B15 0W3  1B14 0W8  0B10 1W30
 17. Meglič Enej          III 1468 1959 POM OŠ I Murska Sobota             5  44.0  48.0  0.01
              (2004)         1W34 0B3  1W19 1B25 0W5  1B22 0W6  1B20 0W8 
 18. Žižek Rene               1268 1847 POM OŠ Tišina                      5  37.0  40.0 -0.36
              (2004)         1W43 0B10 =W27 1B38 0W12 1B26 0B13 1W35 =W22
 19. Knavs Peter          III 1134 1796 GRO OŠ Kočevje                     5  35.5  38.0  0.60
              (2005)         0W2  1B45 0B17 0W30 1B41 1W32 0B24 1W29 1B31
 20. Jeler Lan             IV      1732 GOR OŠ Šenčur                      5  33.0  35.5  1.10
              (2003)         0B16 1W40 0B14 0W36 1B43 1W46 1B29 0W17 1B37
 21. Kočar Jaka               1348 1881 POM OŠ Tišina                    4.5  45.0  46.5  0.59
              (2004)         1W47 0B5  1W33 =B12 1W26 1B11 0B1  0W9  0B14
 22. Kobe Jure            III 1404 1808 DOL OŠ Brusnice                  4.5  40.0  43.5  0.52
              (2003)         0B1  0W30 1B39 1W32 1B29 0W17 1B36 0W7  =B18
 23. Mlakar Matej          IV 1369 1871 DOM OŠ Frana Albrehta            4.5  39.5  42.5 -0.32
              (2003)         =B39 1W42 =W10 0B5  1W24 =B25 0W11 1B28 0W15
 24. Lah Žan               IV 1175 1762 KOR OŠ Prežihovega Voranca       4.5  37.5  40.5  0.69
              (2002)         0B6  1W41 0B29 1W42 0B23 1B31 1W19 =W14 0B13
 25. Kajtna Klemen            1348 1854 POS OŠ Sava Kladnika Sevnica     4.5  37.0  40.0 -0.22
              (2004)         1B40 0W7  1B42 0W17 1B36 =W23 0B10 1W37 0B12
 26. Pečnik Maj               1298 1764 POM OŠ I Murska Sobota           4.5  36.0  38.5  0.62
              (2004)         0B9  1W46 =B13 1W28 0B21 0W18 0B38 1W34 1B35
 27. Žvižej Žiga                   1500 CEL OŠ Frana Roša                4.5  34.5  37.0  2.78
              (2002)         1B28 0W16 =B18 0W37 1B39 0W13 0B31 1W45 1B38
 28. Ocepek Jan           III 1306 1826 DOM OŠ Mengeš                    4.5  32.0  35.5 -1.68
              (2002)         0W27 1B34 =W38 0B26 0B30 1W39 1B40 0W23 1B36
 29. Dajčman Aleksander   III 1414 1894 GOR OŠ Matije Čopa Kranj           4  39.5  42.0 -1.47
              (2004)         1W45 0B4  1W24 0B3  0W22 1B38 0W20 0B19 1W40
 30. Koležnik Adam Janko      1168 1724 MAR OŠ Franceta Prešerna MB        4  38.0  41.5  1.02
              (2004)         0W10 1B22 0W31 1B19 1W28 0B8  =B37 =W36 0B16
 31. Hribljan Mark        III      1836 GRO OŠ Stara cerkev                4  34.5  37.5 -2.03
              (2002)         0B42 1W39 1B30 0W13 0B35 0W24 1W27 1B32 0W19
 32. Straže Jurij          IV 1306 1751 DOM OŠ Vodice                      4  33.5  36.5 -0.73
              (2003)         0W11 1B43 0W15 0B22 1W44 0B19 1W42 0W31 1B41
 33. Rudman Rok            IV 1204 1757 DOL OŠ Grm Novo mesto              4  32.0  32.0 -0.80
              (2002)         0B7  1W48 0B21 1W41 0B14 0W37 0B34 1W42 1B45
 34. Amon Jan                 1276 1694 CEL I. OŠ Celje                    4  31.0  31.0 -0.21
              (2003)         0B17 0W28 1B48 0W35 1B42 0W36 1W33 0B26 1W43
 35. Butolen Nejc             1246 1759 POD OŠ Žetale                    3.5  40.5  43.5 -0.22
              (2002)         0W5  1B44 0W8  1B34 1W31 =B15 0W14 0B18 0W26
 36. Kos Jernej                    1763 POD OŠ Žetale                    3.5  38.5  40.0 -0.52
              (2002)         0W4  1B47 0W12 1B20 0W25 1B34 0W22 =B30 0W28
 37. Bobnar Samo           IV      1821 GOR OŠ Cvetka Golarja            3.5  38.0  39.5 -1.66
              (2004)         0W3  0B38 1W47 1B27 0W15 1B33 =W30 0B25 0W20
 38. Pregelj Svit         III 1096 1668 OBA OŠ Koper                     3.5  37.0  40.5  0.26
              (2002)         0B13 1W37 =B28 0W18 1B40 0W29 1W26 0B15 0W27
 39. Čadež Bine                    1559 NOT OŠ M. Vilharja Postojna      3.5  30.5  32.0  0.45
              (2003)         =W23 0B31 0W22 1B45 0W27 0B28 1W47 0B40 1B46
 40. Košir Žiga                    1547 ZAS OŠ Trbovlje                  3.5  30.5  32.0  0.61
              (2003)         0W25 0B20 =W45 1B44 0W38 1B47 0W28 1W39 0B29
 41. Hribar Žan               1208 1602 ZAS OŠ Toneta Okrogarja            3  32.5  32.5 -0.59
              (2004)         0W8  0B24 1W43 0B33 0W19 0B42 1W48 1B44 0W32
 42. Košir Luka                    1500 ZAS OŠ Trbovlje                    3  32.5  32.5  1.13
              (2004)         1W31 0B23 0W25 0B24 0W34 1W41 0B32 0B33 1W48
 43. Kadrioli Egzon                1545 OBA OŠ Koper                       3  28.0  28.0 -0.08
              (2002)         0B18 0W32 0B41 1W48 0W20 0B44 1B46 1W47 0B34
 44. Bartolič Daniel          1131 1554 OBA OŠ Koper                       3  27.5  29.0 -0.33
              (2002)         0B14 0W35 1B46 0W40 0B32 1W43 0B45 0W41 1B47
 45. Rihter Jakob                  1597 CEL OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  30.0  30.0 -1.38
              (2004)         0B29 0W19 =B40 0W39 0B46 1W48 1W44 0B27 0W33
 46. Leban Rok                     1687 NGO OŠ Kanal                     2.5  28.5  28.5 -2.46
              (2004)         0W12 0B26 0W44 =B47 1W45 0B20 0W43 1B48 0W39
 47. Zajamšek Jan                  1564 KOR OŠ Šentjanž pri Dravograd    1.5  27.0  27.0 -1.91
              (2002)         0B21 0W36 0B37 =W46 1B48 0W40 0B39 0B43 0W44
 48. Srebre Nace                   1590 KOR OŠ Črna na Koroškem            0  27.5  29.0 -3.85
              (2002)         0W15 0B33 0W34 0B43 0W47 0B45 0B41 0W46 0B42

Arbiter: Bojan Arzenšek, IA
WinSvicar verzija 3.00.05 
Lastnik: Bojan Arzensek
Kranj, Slovenija, 15.1.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/pot 
Datoteka: C:\turnir\sst1617ospf15\sst1617ospf15