OŠ posamezno prvenstvo PC Maribor 2016/2017

Datum: 01.12.2016 - 01.12.2016

Organizator: ŠRD Zvezdica Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


OŠ posam. prvenstvo PC Maribor
                        Kamnica, Kulturni dom, 1.12.2016

Končno stanje
                        Tit  LRat                     Točke   RPZ Zmage Soneb W-We

D9
  1. Grobelšek Šjama        1561  OŠ Sladki vrh            6   2.0   0.0  15.0  2.52
         (2009)         -*8  1W7  1B2  1W3  1B5  1W4  1B6 
  2. Hriberšek Pia          1500  OŠ D. Flisa Hoče         5   1.0   0.0  10.0  2.08
         (2008)         1W4  1B6  0W1  1B7  -*8  1W3  1B5 
  3. Klauž Zala             1500  OŠ Fram                  4   0.0   0.0   6.0  1.08
         (2008)         1W5  1B4  1W6  0B1  1W7  0B2  -*8 
  4. Plajh Štrman Gaja      1500  OŠ Fram                  3   0.0   0.0   3.0  0.08
         (2008)         0B2  0W3  1B5  -*8  1W6  0B1  1W7 
  5. Koler Rebeka           1500  OŠ A. Besednjaka Mb      2   0.0   0.0   1.0 -0.92
         (2010)         0B3  -*8  0W4  1B6  0W1  1B7  0W2 
  6. Štamfer Iva            1500  OŠ F.R. Staneta Mb       1   0.0   0.0   0.0 -1.92
         (2009)         1B7  0W2  0B3  0W5  0B4  -*8  0W1 
  7. Bračko Pia             1500  OŠ D. Kobala Mb          0   0.0   0.0   0.0 -2.92
         (2009)         0W6  0B1  -*8  0W2  0B3  0W5  0B4 

D12
 1. Drevenšek Doroteja      1731  OŠ A. Besednjaka Mb        6  22.0  31.0   0.0  0.66
         (2005)         1W16 1B7  0W2  1B11 1W4  1B3  1W6 
  2. Unuk Tonja              1561  OŠ Fram                    6  20.0  27.5   0.0  2.52
         (2005)         1B22 1W20 1B1  1W9  1W3  1B6  0B5 
  3. Casar Zala              1588  OŠ A. Besednjaka Mb        5  22.5  29.0   0.0  1.22
         (2006)         1B23 1W12 1B9  1W5  0B2  0W1  1B8 
  4. Kacjan Zala             1524  OŠ A. Besednjaka Mb        5  20.5  29.5   0.0  1.68
         (2005)         1B8  1W6  0B5  1W14 0B1  1B12 1W7 
  5. Grobelšek Devi          1568  OŠ Sladki vrh              5  20.5  28.5   0.0  1.10
         (2006)         1W21 1B10 1W4  0B3  0W12 1B16 1W2 
  6. Ušen Ela                1500  OŠ Pesnica                 4  22.0  30.0   0.0  0.90
         (2006)         1W11 0B4  1W21 1B7  1W13 0W2  0B1 
  7. Drevenšek Kaja          1500  OŠ D. Flisa Hoče           4  20.0  28.5   0.0  0.90
         (2006)         1B18 0W1  1B8  0W6  1B14 1W9  0B4 
  8. Kraševec Klara          1500  OŠ F.R. Staneta Mb         4  20.0  27.0   0.0  0.65
         (2007)         0W4  1B16 0W7  1B21 1W11 1B10 0W3 
  9. Lajmsner Nika           1556  OŠ D. Flisa Hoče           4  18.0  26.5   0.0  0.15
         (2005)         1W17 1B13 0W3  0B2  1W18 0B7  1W12
 10. Sedlanič Lorena         1500  OŠ D. Flisa Hoče           4  16.0  23.0   0.0  0.59
         (2006)         1B15 0W5  0B12 1W20 1B17 0W8  1W18
 11. Filipič Lučka           1500  OŠ Tabor I Mb              4  15.5  23.0   0.0  0.79
         (2006)         0B6  1W22 1B19 0W1  0B8  1W20 1W16
 12. Burič Tinka             1500  OŠ J. Glazerja Ruše      3.5  22.0  30.0   0.0  0.32
         (2007)         1W14 0B3  1W10 =B13 1B5  0W4  0B9 
 13. Šafarič Evelyn          1500  OŠ Tabor I               3.5  17.5  24.0   0.0 -0.42
         (2006)         +*24 0W9  1B17 =W12 0B6  =W15 =B14
 14. Mihajlovič Lina         1500  OŠ Svečina               3.5  15.5  21.0   0.0 -0.47
         (2006)         0B12 1W23 1B20 0B4  0W7  +*24 =W13
 15. Drevenšek Nuša          1500  OŠ A. Besednjaka Mb      3.5  12.5  17.0   0.0  0.00
         (2007)         0W10 0B17 1W23 0B18 1W21 =B13 1W20
 16. Grubelnik Klara         1500  OŠ Sladki vrh              3  19.0  26.5   0.0 -0.12
         (2007)         0B1  0W8  1B22 1W17 1B19 0W5  0B11
 17. Klevže Sergeja          1500  OŠ Zg. Kungota             3  16.5  22.5   0.0 -0.92
         (2007)         0B9  1W15 0W13 0B16 0W10 1W19 +*24
 18. Pešut Maruša            1500  OŠ P. Voranca Mb           3  15.5  21.0   0.0 -0.92
         (2006)         0W7  0B21 +*24 1W15 0B9  1W22 0B10
 19. Vučkovič Alja           1500  OŠ R. Maistra Šentilj      3  12.5  17.0   0.0 -1.00
         (2006)         0B20 +*24 0W11 1B23 0W16 0B17 1W21
 20. Glavica Polner Ana      1500  OŠ F.R. Staneta            2  17.0  25.0   0.0 -1.42
         (2007)         1W19 0B2  0W14 0B10 1W22 0B11 0B15
 21. Jug Julija              1500  OŠ Sp. Kungota             2  16.5  22.0   0.0 -1.41
         (2005)         0B5  1W18 0B6  0W8  0B15 1W23 0B19
 22. Kirič Kim               1500  OŠ Sp. Kungota             2  13.0  19.5   0.0 -1.92
         (2005)         0W2  0B11 0W16 +*24 0B20 0B18 1W23
 23. Hojnik Eva              1500  OŠ Sp. Kungota             1  12.5  18.5   0.0 -2.88
         (2007)         0W3  0B14 0B15 0W19 +*24 0B21 0B22

D15
 1. Roškar Nikolina                 1813  OŠ Tabor I Mb           7  18.5  26.0   0.0  1.42
         (2003)         1W8  1B2  1W5  1B13 1W4  1B3  1W7 
  2. Ribič Kim                       1628  OŠ Kamnica              6  18.0  27.0   0.0  2.16
         (2003)         1B10 0W1  1B11 1W3  1B9  1W5  1B4 
  3. Muršič Ana                      1659  OŠ Tabor I Mb           5  19.0  27.5   0.0  0.85
         (2003)         1W6  1B13 1W8  0B2  1W7  0W1  1B5 
  4. Markuš Vute Eneja               1500  OŠ Tabor I Mb           4  19.5  29.0   0.0  1.26
         (2003)         0W5  1B6  1W7  1B10 0B1  1W9  0W2 
  5. Grobelšek Lalita                1671  OŠ Sladki vrh           4  19.5  28.0   0.0 -0.31
         (2004)         1B4  1W12 0B1  1W9  1W13 0B2  0W3 
  6. Potočnik Neli                   1500  OŠ Benedikt             4  13.0  19.5   0.0  0.21
         (2003)         0B3  0W4  0B9  +*14 1W11 1W12 1B8 
  7. Kepe Sara                       1500  OŠ F.R. Staneta Mb      3  17.0  25.5   0.0  0.07
         (2003)         0B11 1W10 0B4  1W8  0B3  1W13 0B1 
  8. Kocijan Iva                     1500  OŠ D. Kobala Mb         3  16.5  25.5   0.0 -0.43
         (2004)         0B1  1W11 0B3  0B7  +*14 1W10 0W6 
  9. Ribič Eva                       1500  OŠ F. Prešerna Mb       3  16.0  23.5   0.0 -0.60
         (2003)         0B12 +*14 1W6  0B5  0W2  0B4  1B13
 10. Potočnik Neža                   1500  OŠ D. Kobala Mb         3  14.0  22.0   0.0 -0.83
         (2004)         0W2  0B7  +*14 0W4  1B12 0B8  1W11
 11. Sajko Alma                      1500  OŠ F. Prešerna Mb     2.5  14.0  22.0   0.0 -1.33
         (2003)         1W7  0B8  0W2  =W12 0B6  +*14 0B10
 12. Brandšteter Liessa Antonij      1500  OŠ Korena             2.5  12.5  18.0   0.0 -1.27
         (2004)         1W9  0B5  0W13 =B11 0W10 0B6  +*14
 13. Črnčič Nina                     1500  OŠ D. Kobala Mb         2  17.5  26.5   0.0 -1.20
         (2003)         +*14 0W3  1B12 0W1  0B5  0B7  0W9 

F9
 1. Čurič Enej                 1710  OŠ J. Padežnika Mb           6  21.5  30.5   0.0  1.09
         (2008)         1B22 1W29 1B14 0W2  1B28 1B3  1W10
  2. Rutar Markuš Gašper        1593  OŠ B. Polančičev Mb          6  20.5  29.5   0.0  2.22
         (2008)         1W26 1B27 1W25 1B1  0W4  1B18 1B5 
  3. Drevenšek Gašper           1781  OŠ A. Besednjaka Mb        5.5  24.5  32.5   0.0  0.12
         (2008)         1W15 1B38 1W6  =B4  1B5  0W1  1B7 
  4. Židanik Filip Lev       IV 1607  OŠ B. Polančičev Mb        5.5  23.5  32.5   0.0  1.65
         (2008)         1B7  1W32 1B16 =W3  1B2  0W5  1W17
  5. Casar Izidor               1639  OŠ A. Besednjaka Mb          5  23.0  32.0   0.0  0.83
         (2008)         1W35 1B28 1W8  1B13 0W3  1B4  0W2 
  6. Iršič Jure                 1500  OŠ Fram                      5  22.0  29.5   0.0  1.84
         (2008)         1B11 1W40 0B3  1W14 0B7  1W16 1W15
  7. Pokrivač  Filip            1500  OŠ B. Ilicha Mb              5  21.5  30.0   0.0  1.99
         (2008)         0W4  1B33 1W27 1B24 1W6  1B9  0W3 
  8. Toplišek Nejc              1500  OŠ Fram                      5  20.5  28.5   0.0  1.19
         (2008)         +*48 1W17 0B5  1W16 0B12 1W22 1B18
  9. Šoba Jaša                  1500  OŠ Fram                      5  18.0  23.0   0.0  1.50
         (2008)         1W46 0B13 1W30 1B25 1W15 0W7  1B14
 10. Čuček Tilen                1500  OŠ Selnica ob Dravi          5  17.0  25.5   0.0  1.77
         (2008)         1W36 0W14 1B32 1B28 1W26 1W13 0B1 
 11. Šteharnik Mark             1500  OŠ Fram                      5  16.5  23.5   0.0  1.50
         (2009)         0W6  1B36 1W26 0B23 1W38 1B31 1W13
 12. Pukl  Urban                1500  OŠ D. Flisa Hoče           4.5  17.0  22.5   0.0  1.00
         (2008)         0W21 1B44 =W24 1B30 1W8  0B17 1W26
 13. Dvoršak Rok                1500  OŠ Sladki vrh                4  23.0  32.0   0.0  0.69
         (2008)         1B18 1W9  1B20 0W5  1W23 0B10 0B11
 14. Gassenburger Nejc          1500  OŠ S. Klavore Mb             4  23.0  32.0   0.0  0.77
         (2008)         1W19 1B10 0W1  0B6  1W25 1B20 0W9 
 15. Pauman Matic               1500  OŠ D. Kobala Mb              4  21.0  28.5   0.0  0.84
         (2010)         0B3  1W31 1B43 1W20 0B9  1W23 0B6 
 16. Negode Nipič Jaša          1500  OŠ R. Robiča Limbuš          4  20.5  28.0   0.0  0.65
         (2008)         1W39 1B21 0W4  0B8  1W19 0B6  1W27
 17. Brumen Anže                1500  OŠ Jakobski dol              4  20.0  28.5   0.0  0.65
         (2008)         1W31 0B8  1W34 1B19 0W18 1W12 0B4 
 18. Vernik Brlič Nik           1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4  18.5  25.5   0.0  0.63
         (2008)         0W13 1B45 1W21 1B38 1B17 0W2  0W8 
 19. Vinter Žiga                1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4  18.0  25.0   0.0  0.50
         (2008)         0B14 1W22 1B29 0W17 0B16 1B30 1W25
 20. Šantl Urban                1500  OŠ Jakobski dol              4  18.0  25.0   0.0  0.50
         (2008)         1W30 1B24 0W13 0B15 1W21 0W14 1B29
 21. Ayazoglu Tarik             1500  OŠ D. Kobala Mb              4  17.5  24.0   0.0  0.50
         (2008)         1B12 0W16 0B18 1W43 0B20 1W36 1B28
 22. Pirkmajer Tai              1500  OŠ B. Ilicha Mb              4  16.5  23.5   0.0  0.77
         (2009)         0W1  0B19 1W44 1B39 1W27 0B8  1W31
 23. Plajh Štrman Jaša          1500  OŠ Fram                      4  14.5  20.5   0.0  0.50
         (2010)         1W44 0W25 1B45 1W11 0B13 0B15 1W36
 24. Celcer Anej                1500  OŠ Pesnica                 3.5  15.5  22.5   0.0 -0.50
         (2009)         +*47 0W20 =B12 0W7  0B40 1B39 1W38
 25. Topič Jaka                 1500  OŠ D. Kobala Mb              3  19.0  26.0   0.0 -0.37
         (2008)         1W45 1B23 0B2  0W9  0B14 1W40 0B19
 26. Predan Leon                1500  OŠ B. Ilicha Mb              3  18.5  26.5   0.0 -0.37
         (2008)         0B2  1W39 0B11 1W40 0B10 1W41 0B12
 27. Černec Vid                 1500  OŠ D. Flisa Hoče             3  18.5  26.5   0.0 -0.37
         (2008)         1B43 0W2  0B7  1W37 0B22 1W32 0B16
 28. Ušen Urban                 1500  OŠ Pesnica                   3  18.0  26.0   0.0 -0.04
         (2008)         1B42 0W5  1B40 0W10 0W1  1B38 0W21
 29. Kasalo Jan                 1500  OŠ D. Kobala Mb              3  17.0  25.0   0.0 -0.23
         (2008)         1W41 0B1  0W19 1B34 0W31 1B33 0W20
 30. Kocbek Jure                1500  OŠ J. Hudalesa Jur. dol      3  17.0  24.0   0.0 -0.50
         (2008)         0B20 1W37 0B9  0W12 1B43 0W19 1B41
 31. Torbarina Maks             1500  OŠ Pesnica                   3  17.0  22.0   0.0 -0.50
         (2009)         0B17 0B15 1W46 1W42 1B29 0W11 0B22
 32. Kraner Žan Luka            1500  OŠ A. Besednjaka Mb          3  16.0  23.5   0.0 -0.35
         (2009)         1W33 0B4  0W10 0B41 1W34 0B27 1W39
 33. Šegula Jernej              1500  OŠ Pesnica                   3  11.0  17.0   0.0 -0.50
         (2008)         0B32 0W7  0B42 1W45 1B44 0W29 1B40
 34. Sužnik Alen                1500  OŠ Voličina                  3  11.0  15.0   0.0 -0.50
         (2008)         0B40 1W42 0B17 0W29 0B32 1B45 1W46
 35. Ploj Lan                   1500  OŠ D. Kobala Mb              3  10.5  16.5   0.0 -0.31
         (2009)         0B5  0W41 0B39 0W44 1B37 1W43 1B42
 36. Osim Brin                  1500  OŠ D. Kobala Mb            2.5  17.5  22.5   0.0 -1.00
         (2008)         0B10 0W11 =B37 1W46 1W41 0B21 0B23
 37. Zorger Rene                1500  OŠ D. Kobala Mb            2.5  11.5  14.5   0.0 -1.00
         (2008)         0W38 0B30 =W36 0B27 0W35 1B46 1W44
 38. Jager Mai                  1500  OŠ D. Kobala Mb              2  17.5  25.0   0.0 -1.16
         (2009)         1B37 0W3  1B41 0W18 0B11 0W28 0B24
 39. Žižek Gal                  1500  OŠ D. Kobala Mb              2  16.0  22.0   0.0 -1.50
         (2008)         0B16 0B26 1W35 0W22 1B42 0W24 0B32
 40. Basin Liam                 1500  OŠ R. Robiča Limbuš          2  15.0  23.0   0.0 -1.50
         (2008)         1W34 0B6  0W28 0B26 1W24 0B25 0W33
 41. Zrnko Pax                  1500  OŠ A. Besednjaka Mb          2  14.5  19.5   0.0 -1.50
         (2009)         0B29 1B35 0W38 1W32 0B36 0B26 0W30
 42. Dušej Gašper               1500  OŠ D. Kobala Mb              2  14.0  18.0   0.0 -1.50
         (2008)         0W28 0B34 1W33 0B31 0W39 1B44 0W35
 43. Kovačič Jakob              1500  OŠ D. Flisa Hoče             2  14.0  18.0   0.0 -1.50
         (2008)         0W27 1B46 0W15 0B21 0W30 0B35 1W45
 44. Vedlin Oskar               1500  OŠ Fram                      1  16.5  23.0   0.0 -2.50
         (2010)         0B23 0W12 0B22 1B35 0W33 0W42 0B37
 45. Bohm Filip                 1500  OŠ D. Kobala Mb              1  15.0  19.0   0.0 -2.50
         (2009)         0B25 0W18 0W23 0B33 1B46 0W34 0B43
 46. Lesičnik Vid               1500  OŠ D. Kobala Mb              0  13.0  19.0   0.0 -3.50
         (2008)         0B9  0W43 0B31 0B36 0W45 0W37 0B34

F12
 1. Žvarc Nik             IV 1945  OŠ D. Kobala Mb              7  24.5  32.0   0.0  1.03
         (2005)         1W44  1B86  1W10  1B9   1W6   1B8   1W5  
  2. Bezjak Jaka Gal          1509  OŠ Kamnica                   6  22.0  30.0   0.0  2.98
         (2007)         1W52  1B38  0W8   1B27  1W42  1B9   1W13 
  3. Simič Pušnik Vito        1608  OŠ M. Konšaka Mb             6  21.0  29.0   0.0  1.91
         (2006)         1W73  1B37  1W27  0B8   1W53  1B15  1W10 
  4. Mencinger Kocb Nino      1500  OŠ Tabor I Mb                6  19.0  27.0   0.0  3.06
         (2005)         0W9   1B72  1W63  1B58  1W32  1B31  1W8  
  5. Centrih Aleks            1656  OŠ L. Štuklja Mb           5.5  26.0  37.0   0.0  1.71
         (2006)         1B20  1W31  1B17  1W15  1B7   =W6   0B1  
  6. Blažič Gal               1680  OŠ A. Besednjaka Mb        5.5  22.0  32.0   0.0  1.25
         (2007)         1B55  1W57  1B36  1W16  0B1   =B5   1W22 
  7. Gojkovič Vito            1770  OŠ Fram                    5.5  21.0  28.5   0.0  0.00
         (2005)         1W90  1B33  1W53  1B14  0W5   =B22  1W11 
  8. Toplišek Maj             1835  OŠ Fram                      5  27.5  38.5   0.0 -0.36
         (2005)         1B25  1W29  1B2   1W3   1B12  0W1   0B4  
  9. Javornik Nik             1587  OŠ D. Flisa Hoče             5  25.0  34.0   0.0  1.19
         (2007)         1B4   1W79  1B11  0W1   1B37  0W2   1B29 
 10. Bezjak Nejc              1500  OŠ Kamnica                   5  24.0  35.0   0.0  2.19
         (1997)         1B35  1W21  0B1   1W30  1B39  1W19  0B3  
 11. Gorše Pihler Miha        1500  OŠ Fram                      5  23.0  30.5   0.0  2.14
         (2006)         1W85  1B28  0W9   1B41  1W14  1W16  0B7  
 12. Krajnc Jakob             1680  OŠ Tabor I Mb                5  22.0  30.5   0.0  0.40
         (2005)         1W46  1B49  1W26  1B18  0W8   0B13  1W33 
 13. Vran Benkovič Bor        1537  OŠ B. Ilicha Mb              5  21.0  30.0   0.0  1.40
         (2007)         0W38  1B40  1W52  1B54  1W21  1W12  0B2  
 14. Skrinjar Nino            1576  OŠ Tabor I Mb                5  21.0  29.5   0.0  0.75
         (2006)         +*99  1W30  1B39  0W7   0B11  1W45  1B43 
 15. Fras Jan                 1513  OŠ D. Flisa Hoče             5  21.0  28.0   0.0  1.72
         (2005)         1B97  1W24  1B58  0B5   1W34  0W3   1B26 
 16. Ornik Kevin              1567  OŠ Sladki vrh                5  20.5  28.5   0.0  1.11
         (2005)         1W77  1B59  1W34  0B6   1W23  0B11  1W44 
 17. Bombek Luka              1500  OŠ A. Besednjaka Mb          5  20.0  28.5   0.0  1.71
         (2007)         1W54  1B51  0W5   0B23  1W40  1B27  1W28 
 18. Stevanovič Stevan        1562  OŠ L. Pliberška Mb           5  19.0  27.0   0.0  1.12
         (2006)         1B43  1W56  1B60  0W12  0B31  1W30  1B35 
 19. Petek Jan                1585  OŠ Sladki vrh                5  18.5  26.0   0.0  0.66
         (2006)         0W26  1B77  1W46  1B75  1W48  0B10  1W31 
 20. Marčič Nace              1500  OŠ J. Glazerja Ruše          5  16.5  24.0   0.0  1.78
         (2005)         0W5   1B87  1W81  0B28  1W41  1B75  1W32 
 21. Šijanec Gašper           1500  OŠ Benedikt                  5  16.5  23.0   0.0  1.55
         (2005)         1W92  0B10  1W59  1W79  0B13  1W76  1B36 
 22. Godina David             1556  OŠ B. Ilicha Mb            4.5  22.0  30.5   0.0  1.04
         (2006)         1W40  0B26  1W38  1B62  1W24  =W7   0B6  
 23. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb         4.5  21.5  28.5   0.0  1.09
         (2006)         1B80  0W36  1B29  1W17  0B16  1W47  =B25 
 24. Tahirovič David          1500  OŠ Tabor I Mb              4.5  19.5  27.5   0.0  1.10
         (2005)         1W50  0B15  1W33  1W57  0B22  =B37  1W53 
 25. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb         4.5  16.5  23.5   0.0  1.38
         (2006)         0W8   1B66  0B41  1W84  1B85  1W61  =W23 
 26. Mendek Tim               1500  OŠ B. Ilicha Mb              4  22.5  30.5   0.0  0.96
         (2005)         1B19  1W22  0B12  0W45  1B69  1W42  0W15 
 27. Schumandl Jan            1500  OŠ Benedikt                  4  21.0  29.0   0.0  0.66
         (2006)         1B47  1W84  0B3   0W2   1B68  0W17  1B55 
 28. Gaube  Aleks             1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4  21.0  29.0   0.0  0.50
         (2005)         1B42  0W11  1B68  1W20  0B45  1W55  0B17 
 29. Grašič  Luka             1500  OŠ R. Maistra Šentilj        4  20.5  28.5   0.0  1.00
         (2006)         1W66  0B8   0W23  1B38  1W52  1B34  0W9  
 30. Nedog Nipič Luka         1500  OŠ R. Robiča Limbuš          4  20.5  27.5   0.0  0.75
         (2007)         1W32  0B14  1W91  0B10  1W50  0B18  1W66 
 31. Kramberger Niko          1500  OŠ Benedikt                  4  20.5  27.0   0.0  0.92
         (2006)         1W87  0B5   1W94  1B60  1W18  0W4   0B19 
 32. Ribič Rok                1544  OŠ Kamnica                   4  20.0  29.0   0.0  0.08
         (2005)         0B30  1W43  1B55  1W35  0B4   1W56  0B20 
 33. Klobasa Mitev Luka       1500  OŠ A. Besednjaka Mb          4  20.0  28.5   0.0  1.07
         (2005)         1B61  0W7   0B24  1W51  1B64  1W39  0B12 
 34. Šipek Alen               1500  OŠ Benedikt                  4  20.0  28.0   0.0  0.61
         (2005)         1B68  1W41  0B16  1W36  0B15  0W29  1B64 
 35. Predan  Rok              1500  OŠ B. Ilicha Mb              4  20.0  26.0   0.0  0.65
         (2007)         0W10  1B95  1W70  0B32  1W49  1B48  0W18 
 36. Bezjak Miha              1500  OŠ Korena                    4  19.5  27.5   0.0  0.74
         (2005)         1W62  1B23  0W6   0B34  1W75  1B54  0W21 
 37. Košat Jon                1500  OŠ P. Voranca Mb             4  19.5  27.5   0.0  0.77
         (2006)         1B67  0W3   1B61  1B88  0W9   =W24  =B45 
 38. Nežmah Miha              1500  OŠ R. Robiča Limbuš          4  19.5  27.5   0.0  0.64
         (2005)         1B13  0W2   0B22  0W29  1B67  1W80  1B58 
 39. Uremovič Timon           1500  OŠ Tabor I Mb                4  19.5  26.5   0.0  0.61
         (2007)         1W48  1B81  0W14  1B49  0W10  0B33  1W59 
 40. Muršec Jakob             1500  OŠ J. Padežnika Mb           4  18.5  25.5   0.0  0.63
         (2006)         0B22  0W13  1B72  1W80  0B17  1W71  1B61 
 41. Kepe Gregor              1500  OŠ F.R. Staneta Mb           4  18.0  23.5   0.0  0.50
         (2005)         1B94  0B34  1W25  0W11  0B20  1B92  1W52 
 42. Žerjal Vid               1500  OŠ J. Glazerja Ruše          4  17.5  26.0   0.0  0.51
         (2006)         0W28  1B99  1W44  1W76  0B2   0B26  1W75 
 43. Mlasko Jure              1500  OŠ L. Pliberška Mb           4  17.5  24.5   0.0  0.75
         (2007)         0W18  0B32  1W87  1B63  1W70  1B53  0W14 
 44. Kušter Maj Matevž        1500  OŠ S. Klavore Mb             4  17.0  24.5   0.0  1.01
         (2007)         0B1   1W83  0B42  1W94  1B65  1W60  0B16 
 45. Harl Tadej               1500  OŠ Benedikt                  4  17.0  24.0   0.0  0.60
         (2006)         =W76  1B78  0W75  1B26  1W28  0B14  =W37 
 46. Majhenič Jan Luka        1500  OŠ Tabor I Mb                4  17.0  24.0   0.0  0.86
         (2007)         0B12  1W67  0B19  0W47  1B83  1W82  1B60 
 47. Cvetko Mai               1500  OŠ Korena                    4  17.0  23.5   0.0  0.50
         (2005)         0W27  0B52  1W89  1B46  1W62  0B23  1W54 
 48. Herič Tristan            1500  OŠ P. Voranca Mb             4  17.0  23.0   0.0  0.62
         (2006)         0B39  1W64  1B96  1W65  0B19  0W35  1B56 
 49. Koletnik Tiano           1500  OŠ Sp. Kungota               4  16.0  23.0   0.0  0.24
         (2005)         +*100 0W12  1B82  0W39  0B35  1B89  1W62 
 50. Gostenčnik Jurij         1500  OŠ R. Robiča Limbuš          4  16.0  22.5   0.0  0.50
         (2007)         0B24  1W74  0B56  1W83  0B30  1W69  1B65 
 51. Vajnhandl Urban          1500  OŠ R. Maistra Šentilj      3.5  13.0  18.0   0.0  0.00
         (2005)         1B98  0W17  0B57  0B33  =W92  1W84  1B76 
 52. Oprešnik Nejc            1500  OŠ Benedikt                  3  20.0  29.0   0.0 -0.44
         (2005)         0B2   1W47  0B13  1W71  0B29  1W57  0B41 
 53. Cvetko Matic             1500  OŠ Korena                    3  19.0  26.0   0.0 -0.02
         (2005)         1B96  1W82  0B7   1W56  0B3   0W43  0B24 
 54. Purgaj Žan               1500  OŠ Benedikt                  3  19.0  26.0   0.0 -0.45
         (2005)         0B17  1W71  1B80  0W13  1B57  0W36  0B47 
 55. Lovrec Luka              1500  OŠ Benedikt                  3  18.0  25.5   0.0 -0.19
         (2005)         0W6   1B69  0W32  1B81  1W58  0B28  0W27 
 56. Rajter Žan               1500  OŠ Benedikt                  3  18.0  25.0   0.0 -0.35
         (2006)         1W91  0B18  1W50  0B53  1W59  0B32  0W48 
 57. Klobasa Miha             1500  OŠ Benedikt                  3  17.0  24.5   0.0 -0.26
         (2006)         1W69  0B6   1W51  0B24  0W54  0B52  1B85 
 58. Žerdin Marko             1500  OŠ P. Voranca Mb             3  17.0  24.5   0.0 -0.48
         (2006)         1W93  1B70  0W15  0W4   0B55  1B86  0W38 
 59. Kraner Nino              1500  OŠ J. Hudalesa Jur. dol      3  17.0  24.0   0.0 -0.41
         (2006)         1B88  0W16  0B21  1W67  0B56  1W85  0B39 
 60. Završnik Arne            1500  OŠ Kamnica                   3  17.0  23.0   0.0 -0.41
         (2005)         1W95  1B63  0W18  0W31  1B79  0B44  0W46 
 61. Zogling Nejc             1500  OŠ Benedikt                  3  16.5  22.5   0.0 -0.50
         (2005)         0W33  1B90  0W37  1B92  1W78  0B25  0W40 
 62. Podrzavnik Lan           1500  OŠ F. Prešerna Mb            3  16.5  21.0   0.0 -0.42
         (2005)         0B36  1W98  1B84  0W22  0B47  1W68  0B49 
 63. Beljic Marko             1500  OŠ P. Voranca Mb             3  16.0  24.5   0.0 -0.50
         (2007)         1B64  0W60  0B4   0W43  1B74  0W65  1W78 
 64. Pleteršek Dominik        1500  OŠ Svečina                   3  16.0  21.5   0.0 -0.50
         (2006)         0W63  0B48  1W93  1B91  0W33  1B70  0W34 
 65. Stanko Anej              1500  OŠ Svečina                   3  16.0  21.5   0.0 -0.50
         (2006)         0W70  1B93  1W86  0B48  0W44  1B63  0W50 
 66. Tome Žiga                1500  OŠ J. Padežnika Mb           3  16.0  21.5   0.0 -0.50
         (2007)         0B29  0W25  0B71  1B73  1W95  1W79  0B30 
 67. Škrabl Tobias            1500  OŠ D. Kobala Mb              3  15.5  20.5   0.0 -0.50
         (2006)         0W37  0B46  1W77  0B59  0W38  1B95  1B82 
 68. Košar Jernej             1500  OŠ R. Maistra Šentilj        3  15.0  21.0   0.0 -0.49
         (2006)         0W34  1B85  0W28  1B82  0W27  0B62  1W81 
 69. Zemljič Žan              1500  OŠ S. Klavore Mb             3  15.0  21.0   0.0 -0.50
         (2007)         0B57  0W55  1W73  1B86  0W26  0B50  1B83 
 70. Gajzer Tim               1500  OŠ P. Voranca Mb             3  15.0  20.0   0.0 -0.50
         (2006)         1B65  0W58  0B35  1W96  0B43  0W64  1B79 
 71. Kek Tilen                1500  OŠ Korena                    3  13.0  19.0   0.0 -0.50
         (2005)         0W82  0B54  1W66  0B52  1W88  0B40  1W89 
 72. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb           3  12.5  20.0   0.0 -0.50
         (2007)         0B79  0W4   0W40  =B77  =W93  1B90  1W88 
 73. Meklin Roko              1500  OŠ J. Padežnika Mb           3  10.5  16.5   0.0 -0.35
         (2006)         0B3   0W88  0B69  0W66  1B98  1W94  1B80 
 74. Ostrovršnik Jaka         1500  OŠ P. Voranca Mb             3  10.5  16.0   0.0 -0.49
         (2007)         0W81  0B50  0W92  1B93  0W63  1B87  1W86 
 75. Torbarina Kristijan      1500  OŠ Pesnica                 2.5  19.5  27.0   0.0 -0.88
         (2007)         =W78  1B76  1B45  0W19  0B36  0W20  0B42 
 76. Urbanc Gašper            1500  OŠ Voličina                2.5  16.5  23.5   0.0 -0.99
         (2007)         =B45  0W75  1W78  0B42  1W81  0B21  0W51 
 77. Mirnik  Jaka             1500  OŠ P. Voranca Mb           2.5  15.0  20.5   0.0 -0.79
         (2006)         0B16  0W19  0B67  =W72  1B94  0B78  1W92 
 78. Gregorič Mai             1500  OŠ J. Padežnika Mb         2.5  13.5  17.5   0.0 -1.00
         (2006)         =B75  0W45  0B76  1W98  0B61  1W77  0B63 
 79. Krervh David             1500  OŠ J. Padežnika Mb           2  17.0  24.0   0.0 -1.38
         (2006)         1W72  0B9   1W88  0B21  0W60  0B66  0W70 
 80. Ekart Gašper             1500  OŠ P. Voranca Mb             2  16.0  22.5   0.0 -1.50
         (2007)         0W23  1B89  0W54  0B40  1W87  0B38  0W73 
 81. Ačanski Marko            1505  OŠ Kamnica                   2  15.5  21.5   0.0 -1.57
         (2006)         1B74  0W39  0B20  0W55  0B76  1W96  0B68 
 82. Vreš Aljoša              1500  OŠ R. Robiča Limbuš          2  15.5  21.5   0.0 -1.50
         (2005)         1B71  0B53  0W49  0W68  1B84  0B46  0W67 
 83. Vidovič Rok              1500  OŠ P. Voranca Mb             2  15.0  21.0   0.0 -1.50
         (2007)         0W86  0B44  1W90  0B50  0W46  1B91  0W69 
 84. Bedekovič Lan            1500  OŠ A. Besednjaka Mb          2  14.5  20.0   0.0 -1.50
         (2006)         1W89  0B27  0W62  0B25  0W82  0B51  1W97 
 85. Strelec Maksim           1500  OŠ J. Padežnika Mb           2  14.5  19.5   0.0 -1.50
         (2007)         0B11  0W68  1B98  1B95  0W25  0B59  0W57 
 86. Javornik Tjaš            1500  OŠ J. Glazerja Ruše          2  14.0  22.0   0.0 -1.08
         (2007)         1B83  0W1   0B65  0W69  1B96  0W58  0B74 
 87. Šnuderl Damjan           1500  OŠ Svečina                   2  14.0  20.0   0.0 -1.50
         (2006)         0B31  0W20  0B43  1W97  0B80  0W74  1W95 
 88. Špolar Tim               1500  OŠ L. Pliberška Mb           2  14.0  19.5   0.0 -1.50
         (2006)         0W59  1B73  0B79  0W37  0B71  1W93  0B72 
 89. Peklar Niko              1500  OŠ J. Padežnika Mb           2  12.5  18.5   0.0 -1.50
         (2007)         0B84  0W80  0B47  1B90  1W91  0W49  0B71 
 90. Ličen Miha               1500  OŠ J. Padežnika Mb           2  11.0  17.0   0.0 -1.17
         (2007)         0B7   0W61  0B83  0W89  1B97  0W72  1B94 
 91. Burič Maks               1500  OŠ J. Glazerja Ruše          2  11.0  16.0   0.0 -1.50
         (2007)         0B56  1W97  0B30  0W64  0B89  0W83  1B96 
 92. Kotnik Vito              1500  OŠ A. Besednjaka Mb        1.5  16.0  22.0   0.0 -2.00
         (2007)         0B21  0W96  1B74  0W61  =B51  0W41  0B77 
 93. Kurnik Žan               1500  OŠ D. Kobala Mb            1.5  14.0  17.0   0.0 -2.00
         (2007)         0B58  0W65  0B64  0W74  =B72  0B88  1W98 
 94. Gavez Luka               1500  OŠ F.R. Staneta Mb           1  16.0  22.0   0.0 -3.00
         (2007)         0W41  +*100 0B31  0B44  0W77  0B73  0W90 
 95. Klampfer Alex            1500  OŠ P. Voranca Mb             1  13.0  18.0   0.0 -2.50
         (2007)         0B60  0W35  1B97  0W85  0B66  0W67  0B87 
 96. Serk Nejc                1500  OŠ Voličina                  1  12.0  17.5   0.0 -2.49
         (2007)         0W53  1B92  0W48  0B70  0W86  0B81  0W91 
 97. Oberlajt Lin             1500  OŠ Voličina                  1   9.0  14.0   0.0 -2.48
         (2007)         0W15  0B91  0W95  0B87  0W90  1W98  0B84 
 98. Heričko Gal              1500  OŠ D. Kobala Mb              0  12.0  16.5   0.0 -3.50
         (2007)         0W51  0B62  0W85  0B78  0W73  0B97  0B93 

F15
 1. Štern Urban             III 1905  OŠ Fram                6.5  23.0  32.0   0.0  1.25
         (2004)         1W28 1B7  1W5  1B9  =W2  1B10 1W4 
  2. Boc Gregor                  1896  OŠ B. Polančičev Mb    6.5  21.5  32.0   0.0  1.46
         (2002)         1B16 1W18 1B11 1W10 =B1  1W3  1B9 
  3. Koležnik Adam Janko         1724  OŠ F. Prešerna Mb      5.5  21.0  30.5   0.0  1.60
         (2004)         1W27 1B15 1W12 =B5  1W9  0B2  1W10
  4. Gornik Rene                 1598  OŠ Sladki vrh            5  22.5  31.0   0.0  1.92
         (2004)         1W31 1B6  0W9  1B8  1W7  1W11 0B1 
  5. Jemenšek Tine               1713  OŠ Lenart                5  20.5  30.0   0.0  0.69
         (2004)         1B21 1W22 0B1  =W3  1B16 =W13 1B11
  6. Kodrič Gašper               1645  OŠ L. Pliberška Mb       5  19.0  26.5   0.0  0.29
         (2004)         +*36 0W4  1B17 1W18 0B11 1W29 1B16
  7. Pinter Leon                 1512  OŠ F. Prešerna Mb        5  17.0  24.5   0.0  1.94
         (2003)         1B30 0W1  1B34 1W28 0B4  1W14 1B13
  8. Štiftar Andreas             1500  OŠ Korena              4.5  17.5  25.0   0.0  1.40
         (2004)         1B19 0W11 1B21 0W4  =B29 1W28 1B15
  9. Podbojec Prelo Aleš     III 1760  OŠ Fram                  4  23.5  31.0   0.0 -0.32
         (2003)         1B29 1W34 1B4  0W1  0B3  1B12 0W2 
 10. Jančič Jan                  1835  OŠ Sladki vrh            4  23.0  32.5   0.0 -0.83
         (2003)         1W24 1B14 1W23 0B2  1W12 0W1  0B3 
 11. Strniša Blaž                1713  OŠ F.R. Staneta Mb       4  22.0  31.5   0.0 -0.32
         (2002)         1W26 1B8  0W2  1B20 1W6  0B4  0W5 
 12. Topolovec P. Aljoša         1531  OŠ Sladki vrh            4  19.0  27.0   0.0  1.24
         (2003)         1B25 1W13 0B3  1W14 0B10 0W9  1B21
 13. Vuk Leon                    1500  OŠ D. Kobala Mb          4  19.0  26.5   0.0  1.03
         (2004)         1W20 0B12 =W28 1W15 1B23 =B5  0W7 
 14. Rupreht David               1500  OŠ B. Polančičev Mb      4  18.0  25.5   0.0  0.94
         (2002)         1B17 0W10 1W24 0B12 1W20 0B7  1B28
 15. Tancer Timon                1500  OŠ F. Prešerna Mb        4  17.5  23.5   0.0  0.78
         (2003)         1B35 0W3  1W27 0B13 1W24 1B21 0W8 
 16. Gungl Benjamin              1500  OŠ Benedikt              4  17.0  24.5   0.0  1.58
         (2004)         0W2  1B33 1W30 1B23 0W5  1B22 0W6 
 17. Bombek Filip                1500  OŠ A. Besednjaka Mb      4  15.0  20.0   0.0  0.69
         (2004)         0W14 0B24 0W6  1B35 1W31 1B26 1W22
 18. Košti Aljaž                 1526  OŠ Sladki vrh            4  14.5  22.0   0.0  0.86
         (2003)         1W33 0B2  1W26 0B6  0W21 1B30 1B25
 19. Globovnik Matic             1500  OŠ F. Prešerna Mb        4  14.5  21.0   0.0  0.70
         (2002)         0W8  0B26 1W25 1B31 0W22 1B20 1W23
 20. Gabrijan Arnej              1500  OŠ Fram                  3  18.0  24.5   1.0 -0.23
         (2004)         0B13 1W25 1B22 0W11 0B14 0W19 1B29
 21. Jerkovič David              1500  OŠ B. Polančičev Mb      3  18.0  24.5   0.0 -0.15
         (2002)         0W5  1B32 0W8  1B30 1B18 0W15 0W12
 22. Strniša Žiga                1500  OŠ F.R. Staneta Mb       3  18.0  24.5   0.0 -0.23
         (2004)         1W32 0B5  0W20 1B27 1B19 0W16 0B17
 23. Badrov Gal                  1651  OŠ Fram                  3  17.5  22.5   0.0 -1.46
         (2004)         1B34 1W29 0B10 0W16 0W13 1B24 0B19
 24. Gungl Timotej               1500  OŠ Benedikt              3  17.0  22.0   0.0  0.08
         (2003)         0B10 1W17 0B14 1W33 0B15 0W23 1B31
 25. Mlinarič Timotej            1500  OŠ F. Prešerna Mb        3  15.5  20.5   0.0 -0.92
         (2003)         0W12 0B20 0B19 +*36 1W27 1B34 0W18
 26. Kocmut Nejc                 1500  OŠ Korena                3  15.5  20.0   0.0 -0.19
         (2004)         0B11 1W19 0B18 0W29 1B33 0W17 1W35
 27. Jerbič  Matic               1500  OŠ Svečina               3  12.5  18.5   0.0 -0.22
         (2004)         0B3  1W35 0B15 0W22 0B25 1W33 1W30
 28. Globovnik Nejc              1500  OŠ F. Prešerna Mb      2.5  19.5  27.5   0.0 -0.56
         (2004)         0B1  1W31 =B13 0B7  1W32 0B8  0W14
 29. Jelen Rene                  1500  OŠ Pesnica             2.5  17.5  23.5   0.0 -0.29
         (2004)         0W9  0B23 1W32 1B26 =W8  0B6  0W20
 30. Pavlič Aleks                1500  OŠ D. Kobala Mb          2  16.5  22.0   0.0 -1.94
         (2004)         0W7  +*36 0B16 0W21 1B35 0W18 0B27
 31. Lovrenčič Zorj Dominik      1500  OŠ Benedikt              2  15.5  21.0   0.0 -1.37
         (2003)         0B4  0B28 1W35 0W19 0B17 1B32 0W24
 32. Cizerl Jon                  1500  OŠ D. Kobala Mb          2  11.0  15.0   0.0 -2.00
         (2003)         0B22 0W21 0B29 1W34 0B28 0W31 +*36
 33. Nerat Tim                   1500  OŠ D. Kobala Mb        1.5  15.0  20.5   0.0 -2.46
         (2003)         0B18 0W16 +*36 0B24 0W26 0B27 =W34
 34. Lepej Patrik                1500  OŠ D. Kobala Mb        1.5  12.5  18.5   0.0 -1.96
         (2004)         0W23 0B9  0W7  0B32 +*36 0W25 =B33
 35. Deučman Gal                 1500  OŠ D. Kobala Mb          1  13.5  18.0   0.0 -3.00
         (2004)         0W15 0B27 0B31 0W17 0W30 +*36 0B26