Drugi turnir Dolenjske kadetske lige 2014/15

Datum: 22.11.2014 - 22.11.2014

Organizator: Občina in OŠ Žužemberk

Sponzor: Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut


Dolenjska kadetska liga 2014/15
2. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2005 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 22. november 2014


Končni vrstni red


                          Tit ELO  LRat  Osnovna šola/vrtec       Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Jeraj Jan             IV      1588  Boštanj                     6  25.0  35.0  3.36
  2. Knavs Peter           IV      1738  Zbora odp. Kočevje          6  23.0  31.5  1.28
  3. Rožmanec Pia          IV      1724  Blanca                      6  18.5  26.5  1.10
  4. Rončevič Lovro        IV      1702  Dolenjske Toplice           5  23.0  31.0  0.34
  5. Grabnar Nika Tijana           1727  Mokronog                    5  20.5  30.5  0.49
  6. Zaletelj Matej                1558  Žužemberk                   5  19.5  28.0  1.73
  7. Slapšak Jan                   1556  Zbora odp. Kočevje          5  19.5  27.0  2.12
  8. Ružič Gašper          IV      1657  A. Bohoriča Brestanica      5  19.0  28.0  0.62
  9. Pajek Tjaša           IV      1768  Mirna                       5  19.0  27.0 -0.32
 10. Matko Urban                   1500  Toneta Pavčka               5  17.5  25.5  1.83
 11. Žagar Kristina        IV      1699  Otočec                      5  17.5  25.0  0.39
 12. Kramar Jana                   1772  Mirna                     4.5  21.5  29.5 -0.67
 13. Kump Alej                     1575  Zbora odp. Kočevje          4  25.5  33.5  1.63
 14. Potočar Nika                  1525  Dolenjske Toplice           4  22.0  30.0  1.29
 15. Okorn Filip                   1643  Tržišče                     4  21.5  29.0 -0.07
 16. Hazdovac Jaka                 1682  Mirna                       4  20.5  28.5 -0.95
 17. Škrlj Tim             IV      1635  Mirna                       4  20.5  28.5  0.29
 18. Čebron Anže                   1566  Deskle                      4  19.0  27.0  0.74
 19. Povh Mojca                    1500  Bršljin Novo mesto          4  18.0  25.5  0.12
 20. Norčič Nejc                   1505  Mokronog                    4  17.5  25.0  1.42
 21. Gazvoda Matjaž                1503  Žužemberk                   4  17.0  23.5  0.86
 22. Jarc Jurij                    1500  Toneta Pavčka               4  15.5  22.0  0.82
 23. Duh Filip                     1500  Toneta Pavčka               4  14.0  20.5  0.79
 24. Knoll Marko                   1508  Grm Novo mesto            3.5  17.0  24.0  0.38
 25. Malus Lan                     1500  Toneta Pavčka             3.5  15.0  21.5  0.48
 26. Arh Gal                       1500  Vrtec Ostržek Kočevje       3  19.5  27.5  0.11
 27. Ružič Borut Jan               1550  A. Bohoriča Brestanica      3  19.5  27.0 -0.10
 28. Pajnkiher Gabrijela           1500  Žužemberk                   3  18.0  25.0  0.00
 29. Ravbar Lovro                  1506  Šmihel Novo mesto           3  18.0  23.5 -0.03
 30. Črnivec Tobija                1500  Žužemberk                   3  16.5  23.0 -0.91
 31. Vrana Luka                    1500  Mirna                       3  16.5  22.0 -0.48
 32. Črnogoj Ula                   1500  Žužemberk                   3  16.0  21.5 -0.82
 33. Kocjančič Bine                1500  Žužemberk                   3  15.5  21.0 -0.18
 34. Grabljevec Urh                1600  Mirna                       3  14.5  20.0 -1.19
 35. Pečar Aja Amalija             1500  Žužemberk                   3  12.5  19.0 -0.92
 36. Berdavs Tian                  1500  Zbora odp. Kočevje          3  12.0  19.0 -0.70
 37. Špilar Matevž                 1514  Toneta Pavčka             2.5  17.5  25.0 -0.50
 38. Hrovat Dominik                1500  Žužemberk                   2  18.5  25.5 -0.91
 39. Mirtič Neja                   1500  Žužemberk                   2  18.0  24.5 -1.02
 40. Muhič Nejc                    1500  Žužemberk                   2  16.0  22.0 -1.40
 41. Gazvoda Gal                   1500  Mirna                       2  13.5  21.0 -1.20
 42. Lavrič Matic                  1500  Žužemberk                   2  12.5  17.0 -1.10
 43. Potisk Vid                    1500  Zbora odp. Kočevje          2  11.0  15.5 -1.93
 44. Kump Alex                     1500  Vrtec Ostržek Kočevje     1.5  12.0  17.5 -1.81
 45. Setnikar Jaka                 1500  Žužemberk                 1.5  12.0  17.5 -1.98
 46. Žansky Nik                    1500  Vrtec Ostržek Kočevje       1  13.0  17.5 -2.85
 47. Jalovec Igor                  1500  Vrtec Ostržek Kočevje       ODSTOPIL      -0.15


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.11, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T2A
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
2. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2005 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 22. november 2014


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit ELO  LRat  Osnovna šola/vrtec       Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Jeraj Jan             IV      1588  Boštanj                     6  25.0  35.0  3.36
         (2005)         1W10 1B9  1B3  1W17 1W4  1B16 0B2 
  2. Knavs Peter           IV      1738  Zbora odp. Kočevje          6  23.0  31.5  1.28
         (2005)         1W36 1B6  =W15 1B13 =W5  1B8  1W1 
  3. Rožmanec Pia          IV      1724  Blanca                      6  18.5  26.5  1.10
         (2006)         1W41 1B27 0W1  1B37 1W18 1B13 1W4 
  4. Rončevič Lovro        IV      1702  Dolenjske Toplice           5  23.0  31.0  0.34
         (2005)         1B38 1W7  1B14 1W20 0B1  1W17 0B3 
  5. Grabnar Nika Tijana           1727  Mokronog                    5  20.5  30.5  0.49
         (2005)         1B23 1W18 0B17 1W14 =B2  =B12 1W13
  6. Zaletelj Matej                1558  Žužemberk                   5  19.5  28.0  1.73
         (2005)         1B28 0W2  1B30 1W19 0B8  1W22 1W16
  7. Slapšak Jan                   1556  Zbora odp. Kočevje          5  19.5  27.0  2.12
         (2005)         1W35 0B4  1W33 1B12 =W15 =W11 1B27
  8. Ružič Gašper          IV      1657  A. Bohoriča Brestanica      5  19.0  28.0  0.62
         (2005)         1W33 1B29 0W13 1B27 1W6  0W2  1B14
  9. Pajek Tjaša           IV      1768  Mirna                       5  19.0  27.0 -0.32
         (2005)         1B26 0W1  1B38 1B15 0W13 1W20 1B17
 10. Matko Urban                   1500  Toneta Pavčka               5  17.5  25.5  1.83
         (2005)         0B1  0W26 1B23 1W38 1B24 1B29 1W15
 11. Žagar Kristina        IV      1699  Otočec                      5  17.5  25.0  0.39
         (2006)         1W47 =B37 0W12 1B34 1W27 =B7  1W18
 12. Kramar Jana                   1772  Mirna                     4.5  21.5  29.5 -0.67
         (2005)         1W21 0B13 1B11 0W7  1B25 =W5  1W29
 13. Kump Alej                     1575  Zbora odp. Kočevje          4  25.5  33.5  1.63
         (2005)         1B39 1W12 1B8  0W2  1B9  0W3  0B5 
 14. Potočar Nika                  1525  Dolenjske Toplice           4  22.0  30.0  1.29
         (2006)         1W19 1B16 0W4  0B5  1W33 1B21 0W8 
 15. Okorn Filip                   1643  Tržišče                     4  21.5  29.0 -0.07
         (2006)         1B44 1W24 =B2  0W9  =B7  1W26 0B10
 16. Hazdovac Jaka                 1682  Mirna                       4  20.5  28.5 -0.95
         (2006)         1B22 0W14 1B39 1W24 1B20 0W1  0B6 
 17. Škrlj Tim             IV      1635  Mirna                       4  20.5  28.5  0.29
         (2007)         1W42 1B32 1W5  0B1  1W28 0B4  0W9 
 18. Čebron Anže                   1566  Deskle                      4  19.0  27.0  0.74
         (2007)         1W40 0B5  1W47 1B26 0B3  1W28 0B11
 19. Povh Mojca                    1500  Bršljin Novo mesto          4  18.0  25.5  0.12
         (2005)         0B14 1W22 1W29 0B6  0W21 +*47 1B26
 20. Norčič Nejc                   1505  Mokronog                    4  17.5  25.0  1.42
         (2007)         1W30 1B34 1W37 0B4  0W16 0B9  1B28
 21. Gazvoda Matjaž                1503  Žužemberk                   4  17.0  23.5  0.86
         (2006)         0B12 1W25 0B31 1W39 1B19 0W14 1B30
 22. Jarc Jurij                    1500  Toneta Pavčka               4  15.5  22.0  0.82
         (2007)         0W16 0B19 1W43 1B40 1W32 0B6  1W31
 23. Duh Filip                     1500  Toneta Pavčka               4  14.0  20.5  0.79
         (2007)         0W5  0B40 0W10 1B45 1W35 1B39 1W32
 24. Knoll Marko                   1508  Grm Novo mesto            3.5  17.0  24.0  0.38
         (2006)         1W31 0B15 1W40 0B16 0W10 =B25 1W37
 25. Malus Lan                     1500  Toneta Pavčka             3.5  15.0  21.5  0.48
         (2005)         0W34 0B21 1W36 1B41 0W12 =W24 1B38
 26. Arh Gal                       1500  Vrtec Ostržek Kočevje       3  19.5  27.5  0.11
         (2009)         0W9  1B10 1W32 0W18 1B30 0B15 0W19
 27. Ružič Borut Jan               1550  A. Bohoriča Brestanica      3  19.5  27.0 -0.10
         (2007)         1B43 0W3  1B42 0W8  0B11 1B37 0W7 
 28. Pajnkiher Gabrijela           1500  Žužemberk                   3  18.0  25.0  0.00
         (2006)         0W6  1B41 1W34 1W31 0B17 0B18 0W20
 29. Ravbar Lovro                  1506  Šmihel Novo mesto           3  18.0  23.5 -0.03
         (2006)         1B46 0W8  0B19 1W42 1B31 0W10 0B12
 30. Črnivec Tobija                1500  Žužemberk                   3  16.5  23.0 -0.91
         (2007)         0B20 +*48 0W6  1B47 0W26 1B45 0W21
 31. Vrana Luka                    1500  Mirna                       3  16.5  22.0 -0.48
         (2006)         0B24 1W44 1W21 0B28 0W29 1B33 0B22
 32. Črnogoj Ula                   1500  Žužemberk                   3  16.0  21.5 -0.82
         (2006)         +*48 0W17 0B26 1W44 0B22 1W38 0B23
 33. Kocjančič Bine                1500  Žužemberk                   3  15.5  21.0 -0.18
         (2006)         0B8  1W45 0B7  1W46 0B14 0W31 1W39
 34. Grabljevec Urh                1600  Mirna                       3  14.5  20.0 -1.19
         (2006)         1B25 0W20 0B28 0W11 0B39 1W46 1B42
 35. Pečar Aja Amalija             1500  Žužemberk                   3  12.5  19.0 -0.92
         (2006)         0B7  0W38 0W41 1B36 0B23 +*48 1W45
 36. Berdavs Tian                  1500  Zbora odp. Kočevje          3  12.0  19.0 -0.70
         (2007)         0B2  0W39 0B25 0W35 +*48 1W44 1B40
 37. Špilar Matevž                 1514  Toneta Pavčka             2.5  17.5  25.0 -0.50
         (2005)         1B45 =W11 0B20 0W3  1B41 0W27 0B24
 38. Hrovat Dominik                1500  Žužemberk                   2  18.5  25.5 -0.91
         (2006)         0W4  1B35 0W9  0B10 1W40 0B32 0W25
 39. Mirtič Neja                   1500  Žužemberk                   2  18.0  24.5 -1.02
         (2006)         0W13 1B36 0W16 0B21 1W34 0W23 0B33
 40. Muhič Nejc                    1500  Žužemberk                   2  16.0  22.0 -1.40
         (2005)         0B18 1W23 0B24 0W22 0B38 1W41 0W36
 41. Gazvoda Gal                   1500  Mirna                       2  13.5  21.0 -1.20
         (2007)         0B3  0W28 1B35 0W25 0W37 0B40 1B44
 42. Lavrič Matic                  1500  Žužemberk                   2  12.5  17.0 -1.10
         (2005)         0B17 1W46 0W27 0B29 0B44 1W43 0W34
 43. Potisk Vid                    1500  Zbora odp. Kočevje          2  11.0  15.5 -1.93
         (2007)         0W27 0B47 0B22 +*48 0W45 0B42 1W46
 44. Kump Alex                     1500  Vrtec Ostržek Kočevje     1.5  12.0  17.5 -1.81
         (2009)         0W15 0B31 =W45 0B32 1W42 0B36 0W41
 45. Setnikar Jaka                 1500  Žužemberk                 1.5  12.0  17.5 -1.98
         (2007)         0W37 0B33 =B44 0W23 1B43 0W30 0B35
 46. Žansky Nik                    1500  Vrtec Ostržek Kočevje       1  13.0  17.5 -2.85
         (2009)         0W29 0B42 +*48 0B33 0W47 0B34 0B43
 47. Jalovec Igor                  1500  Vrtec Ostržek Kočevje       ODSTOPIL      -0.15
         (2008)         0B11 1W43 0B18 0W30 1B46 -*19


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.11, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T2A
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
2. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2003 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 22. november 2014


Končni vrstni red


                       Tit ELO  LRat  Osnovna šola             Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Čebron Asja        WI 1317 1877  Deskle                    6.5  22.5  32.0  1.43
  2. Ružič Pia Marie    IV 1349 1763  A. Bohoriča Brestanica    5.5  21.0  30.5  1.33
  3. Kuhar Larisa               1749  Cerklje ob Krki           5.5  19.5  28.5  0.91
  4. Kobe Jure         III      1835  Brusnice                    5  22.0  30.5  0.11
  5. Povh Neža                  1624  Bršljin Novo mesto          5  20.0  28.5  1.85
  6. Bobnič Nina                1583  Blanca                      4  22.5  33.0  1.32
  7. Kajtna Klemen              1651  Sava Kladnika Sevnica       4  22.5  32.0  0.99
  8. Kastrevec Andrej           1696  Šmihel Novo mesto           4  19.5  29.0 -0.08
  9. Brudar Bor                 1531  Bršljin Novo mesto          4  18.5  25.5  1.10
 10. Lavrič Tinkara             1625  Ob Rinži Kočevje            4  18.0  25.0  0.55
 11. Travnik Mohor              1635  Žužemberk                   4  16.5  25.0  0.07
 12. Bozovičar Tilen            1598  Bršljin Novo mesto          4  16.5  22.5  0.24
 13. Knoll Nina                 1630  Grm Novo mesto            3.5  19.0  26.5 -0.04
 14. Strah Primož               1521  Boštanj                   3.5  15.5  21.5  0.32
 15. Klemenčič Hana             1563  Šmihel Novo mesto           3  17.5  25.0  0.15
 16. Kržičnik Kevin             1527  Cerklje ob Krki             3  16.5  21.0 -0.09
 17. Blatnik Matija             1614  Drska Novo mesto            3  16.0  23.5 -0.70
 18. Miklič Aljaž               1500  Sava Kladnika Sevnica       3  15.5  21.0  0.07
 19. Tomše Ana                  1506  Cerklje ob Krki             3  14.5  19.0  0.13
 20. Jarc Jana                  1536  Toneta Pavčka               3  12.0  19.0 -0.95
 21. Vidic Rok                  1581  Center Novo mesto         2.5  15.0  21.5 -1.30
 22. Hočevar Matic              1500  Žužemberk                   2  14.5  20.5 -0.84
 23. Pajnkiher David            1500  Žužemberk                   2  13.5  17.5 -1.14
 24. Knavs Ana                  1500  Zbora odp. Kočevje          2  12.5  17.0 -1.73
 25. Popovič Gaja               1500  Grm Novo mesto              1  12.5  18.0 -2.82
 26. Pršina Peter               1693  Dolenjske Toplice           ODSTOPIL      -0.88


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.11, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T2B

 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
2. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2003 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 22. november 2014


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                       Tit ELO  LRat  Osnovna šola             Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Čebron Asja        WI 1317 1877  Deskle                    6.5  22.5  32.0  1.43
         (2004)         1W6  1B11 1W3  1B2  1W7  =B4  1W8 
  2. Ružič Pia Marie    IV 1349 1763  A. Bohoriča Brestanica    5.5  21.0  30.5  1.33
         (2004)         1W15 1B10 1W8  0W1  1B6  1B7  =W4 
  3. Kuhar Larisa               1749  Cerklje ob Krki           5.5  19.5  28.5  0.91
         (2004)         1B20 1W13 0B1  1W17 1B9  =W5  1W12
  4. Kobe Jure         III      1835  Brusnice                    5  22.0  30.5  0.11
         (2003)         1B21 =W7  =B5  1W10 1B13 =W1  =B2 
  5. Povh Neža                  1624  Bršljin Novo mesto          5  20.0  28.5  1.85
         (2003)         1W18 1B26 =W4  0W7  1B10 =B3  1W6 
  6. Bobnič Nina                1583  Blanca                      4  22.5  33.0  1.32
         (2003)         0B1  1W12 1W11 1B8  0W2  1W9  0B5 
  7. Kajtna Klemen              1651  Sava Kladnika Sevnica       4  22.5  32.0  0.99
         (2004)         1W14 =B4  1W26 1B5  0B1  0W2  =B13
  8. Kastrevec Andrej           1696  Šmihel Novo mesto           4  19.5  29.0 -0.08
         (2003)         1W9  1B17 0B2  0W6  1B19 1W15 0B1 
  9. Brudar Bor                 1531  Bršljin Novo mesto          4  18.5  25.5  1.10
         (2004)         0B8  1W24 1B12 1W14 0W3  0B6  1W16
 10. Lavrič Tinkara             1625  Ob Rinži Kočevje            4  18.0  25.0  0.55
         (2004)         1B24 0W2  1B21 0B4  0W5  1W19 1B17
 11. Travnik Mohor              1635  Žužemberk                   4  16.5  25.0  0.07
         (2004)         1B19 0W1  0B6  0W16 1B21 1W14 1B15
 12. Bozovičar Tilen            1598  Bršljin Novo mesto          4  16.5  22.5  0.24
         (2003)         1W25 0B6  0W9  1B22 1W18 1W13 0B3 
 13. Knoll Nina                 1630  Grm Novo mesto            3.5  19.0  26.5 -0.04
         (2003)         1W22 0B3  1W15 1B18 0W4  0B12 =W7 
 14. Strah Primož               1521  Boštanj                   3.5  15.5  21.5  0.32
         (2004)         0B7  =W23 1B20 0B9  1W16 0B11 1W22
 15. Klemenčič Hana             1563  Šmihel Novo mesto           3  17.5  25.0  0.15
         (2003)         0B2  1W19 0B13 1W21 1B17 0B8  0W11
 16. Kržičnik Kevin             1527  Cerklje ob Krki             3  16.5  21.0 -0.09
         (2004)         0W26 1B25 0W17 1B11 0B14 1W18 0B9 
 17. Blatnik Matija             1614  Drska Novo mesto            3  16.0  23.5 -0.70
         (2003)         1B23 0W8  1B16 0B3  0W15 1B22 0W10
 18. Miklič Aljaž               1500  Sava Kladnika Sevnica       3  15.5  21.0  0.07
         (2004)         0B5  1W20 1B23 0W13 0B12 0B16 1W25
 19. Tomše Ana                  1506  Cerklje ob Krki             3  14.5  19.0  0.13
         (2004)         0W11 0B15 1W25 1B23 0W8  0B10 1W24
 20. Jarc Jana                  1536  Toneta Pavčka               3  12.0  19.0 -0.95
         (2004)         0W3  0B18 0W14 1B24 0W22 +*26 1W23
 21. Vidic Rok                  1581  Center Novo mesto         2.5  15.0  21.5 -1.30
         (2003)         0W4  1B22 0W10 0B15 0W11 =B23 +*26
 22. Hočevar Matic              1500  Žužemberk                   2  14.5  20.5 -0.84
         (2004)         0B13 0W21 1B24 0W12 1B20 0W17 0B14
 23. Pajnkiher David            1500  Žužemberk                   2  13.5  17.5 -1.14
         (2004)         0W17 =B14 0W18 0W19 1B25 =W21 0B20
 24. Knavs Ana                  1500  Zbora odp. Kočevje          2  12.5  17.0 -1.73
         (2004)         0W10 0B9  0W22 0W20 +*26 1B25 0B19
 25. Popovič Gaja               1500  Grm Novo mesto              1  12.5  18.0 -2.82
         (2004)         0B12 0W16 0B19 +*26 0W23 0W24 0B18
 26. Pršina Peter               1693  Dolenjske Toplice           ODSTOPIL      -0.88
         (2004)         1B16 0W5  0B7


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.11, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T2B
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
2.turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 1997 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 22. november 2014


Končni vrstni red


                         Tit ELO  LRat  Osnovna šola          Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Stevanič David        I 1846 2103  Zbora odp. Kočevje     5.5  24.0  32.5  0.88
  2. Kržan Peter         III 1580 1990  Raka                   5.5  23.5  32.0  2.05
  3. Dobrovoljc Vid        I 1881 2191  Bršljin Novo mesto     5.5  22.5  32.0  0.20
  4. Dobrovoljc Andreja   WI 1747 1982  Gimn. Novo mesto         5  23.0  31.5  0.90
  5. Gašparac Gregor      II 1692 2066  SŠG Kočevje              5  21.0  28.5  0.40
  6. Zirkelbach Maj        I 1920 2219  SEŠTG ŠC Novo mesto    4.5  23.0  31.5 -1.09
  7. Bajo Tin            III 1617 1987  Zbora odp. Kočevje     4.5  22.0  29.5  0.41
  8. Ačimovič Vasja       II 1705 1944  Ob Rinži Kočevje       4.5  20.5  27.5  0.29
  9. Urbanč Ana          WII 1570 1864  Cerklje ob Krki          4  20.5  29.0  0.65
 10. Kojek Zala          WII 1377 1776  F. Prešerna Ribnica      4  20.0  27.5  1.15
 11. Kobe Matic           IV 1063 1733  Brusnice                 4  17.5  25.0  0.60
 12. Janko Marko         III 1462 1882  Dolenjske Toplice        4  16.5  24.0 -0.43
 13. Povh Blaž            IV 1309 1816  Bršljin Novo mesto       4  16.0  22.5 -0.01
 14. Travnik Toni                 1816  Žužemberk                4  15.0  20.5 -0.72
 15. Bajt Hana           WII 1430 1823  Center Novo mesto        3  18.5  25.5 -0.87
 16. Rudman Rok                   1748  Grm Novo mesto           3  18.0  24.5 -0.68
 17. Zupan Matic                  1510  Toneta Pavčka            3  17.0  23.0  1.25
 18. Travnik Štefan               1635  Žužemberk                3  15.0  21.5 -0.04
 19. Kapš Matic                   1548  Dolenjske Toplice        3  15.0  21.0  0.48
 20. Pajek Anja                   1500  Mirna                    3  14.0  19.0  0.35
 21. Urbančič Rok                 1610  Mirna                    3  13.0  19.5 -0.31
 22. Kobler Andraž                1537  Grm Novo mesto           3  13.0  18.5  0.27
 23. Cimermančič Jan              1530  Dolenjske Toplice        2  17.0  23.0 -0.03
 24. Koprivc Anita       WII      1579  Mirna                    2  15.5  21.0 -0.80
 25. Korbar Bogdan                1615  Bršljin Novo mesto       2  15.0  22.0 -1.17
 26. Keremc Maja                  1500  Toneta Pavčka            2  13.0  18.0 -0.19
 27. Kocjančič Anže               1500  Žužemberk                1  13.0  18.0 -1.64
 28. Opara Silva                  1500  Toneta Pavčka            1  13.0  18.0 -1.90


Sodnik: Robert Rudman

 
WinSvicar verzija 2.01.11, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL15T2C
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
2.turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 1997 in mlajši/-e)
OŠ Žužemberk, 22. november 2014


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                         Tit ELO  LRat  Osnovna šola          Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Stevanič David        I 1846 2103  Zbora odp. Kočevje     5.5  24.0  32.5  0.88
         (2002)         1B18 1W9  =B7  =W3  =B5  1W4  1W2 
  2. Kržan Peter         III 1580 1990  Raka                   5.5  23.5  32.0  2.05
         (2002)         1B21 1W13 1B3  1W7  1B4  =W6  0B1 
  3. Dobrovoljc Vid        I 1881 2191  Bršljin Novo mesto     5.5  22.5  32.0  0.20
         (2000)         1W11 1B12 0W2  =B1  1B10 1W7  1B6 
  4. Dobrovoljc Andreja   WI 1747 1982  Gimn. Novo mesto         5  23.0  31.5  0.90
         (1997)         1B19 1W10 1B8  1W5  0W2  0B1  1B9 
  5. Gašparac Gregor      II 1692 2066  SŠG Kočevje              5  21.0  28.5  0.40
         (1999)         1W25 1B15 1W6  0B4  =W1  =B8  1W10
  6. Zirkelbach Maj        I 1920 2219  SEŠTG ŠC Novo mesto    4.5  23.0  31.5 -1.09
         (1998)         1B16 1W8  0B5  1W13 1B9  =B2  0W3 
  7. Bajo Tin            III 1617 1987  Zbora odp. Kočevje     4.5  22.0  29.5  0.41
         (2001)         1W24 1B14 =W1  0B2  1W12 0B3  1W15
  8. Ačimovič Vasja       II 1705 1944  Ob Rinži Kočevje       4.5  20.5  27.5  0.29
         (2001)         1W22 0B6  0W4  1B24 1W11 =W5  1B13
  9. Urbanč Ana          WII 1570 1864  Cerklje ob Krki          4  20.5  29.0  0.65
         (2001)         1W17 0B1  1W11 1B15 0W6  1B14 0W4 
 10. Kojek Zala          WII 1377 1776  F. Prešerna Ribnica      4  20.0  27.5  1.15
         (2001)         1W20 0B4  1W24 1B12 0W3  1B15 0B5 
 11. Kobe Matic           IV 1063 1733  Brusnice                 4  17.5  25.0  0.60
         (2002)         0B3  1W23 0B9  1W19 0B8  1W16 1B20
 12. Janko Marko         III 1462 1882  Dolenjske Toplice        4  16.5  24.0 -0.43
         (2002)         1B23 0W3  1B16 0W10 0B7  1W26 1B18
 13. Povh Blaž            IV 1309 1816  Bršljin Novo mesto       4  16.0  22.5 -0.01
         (2001)         1W27 0B2  1W25 0B6  1W23 1B17 0W8 
 14. Travnik Toni                 1816  Žužemberk                4  15.0  20.5 -0.72
         (2002)         1B28 0W7  1B19 0W16 1B26 0W9  1B17
 15. Bajt Hana           WII 1430 1823  Center Novo mesto        3  18.5  25.5 -0.87
         (2000)         1B26 0W5  1B21 0W9  1B18 0W10 0B7 
 16. Rudman Rok                   1748  Grm Novo mesto           3  18.0  24.5 -0.68
         (2002)         0W6  1B22 0W12 1B14 0W17 0B11 1W23
 17. Zupan Matic                  1510  Toneta Pavčka            3  17.0  23.0  1.25
         (2001)         0B9  1W18 0B23 1W21 1B16 0W13 0W14
 18. Travnik Štefan               1635  Žužemberk                3  15.0  21.5 -0.04
         (2001)         0W1  0B17 1W27 1B22 0W15 1B25 0W12
 19. Kapš Matic                   1548  Dolenjske Toplice        3  15.0  21.0  0.48
         (2002)         0W4  1B20 0W14 0B11 0W25 1B28 1W24
 20. Pajek Anja                   1500  Mirna                    3  14.0  19.0  0.35
         (2002)         0B10 0W19 0B26 1W28 1W24 1B22 0W11
 21. Urbančič Rok                 1610  Mirna                    3  13.0  19.5 -0.31
         (2002)         0W2  1B27 0W15 0B17 0W22 1B23 1W25
 22. Kobler Andraž                1537  Grm Novo mesto           3  13.0  18.5  0.27
         (2001)         0B8  0W16 1B28 0W18 1B21 0W20 1B27
 23. Cimermančič Jan              1530  Dolenjske Toplice        2  17.0  23.0 -0.03
         (2000)         0W12 0B11 1W17 1B25 0B13 0W21 0B16
 24. Koprivc Anita       WII      1579  Mirna                    2  15.5  21.0 -0.80
         (2001)         0B7  1W28 0B10 0W8  0B20 1W27 0B19
 25. Korbar Bogdan                1615  Bršljin Novo mesto       2  15.0  22.0 -1.17
         (2001)         0B5  1W26 0B13 0W23 1B19 0W18 0B21
 26. Keremc Maja                  1500  Toneta Pavčka            2  13.0  18.0 -0.19
         (2001)         0W15 0B25 1W20 1B27 0W14 0B12 0W28
 27. Kocjančič Anže               1500  Žužemberk                1  13.0  18.0 -1.64
         (2001)         0B13 0W21 0B18 0W26 1B28 0B24 0W22
 28. Opara Silva                  1500  Toneta Pavčka            1  13.0  18.0 -1.90
         (2001)         0W14 0B24 0W22 0B20 0W27 0W19 1B26


Sodnik: Robert Rudman

 
WinSvicar verzija 2.01.11, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL15T2C