Prvi turnir Dolenjske kadetske lige 2014/15

Datum: 17.10.2014 - 17.10.2014

Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut


Dolenjska kadetska liga 2014/15
1. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2005 in mlajši/-e)
OŠ Toneta Pavčka, 17. oktober 2014


Končni vrstni red


                          Tit ELO  LRat  Osnovna šola             Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Rožmanec Pia          IV      1666  Blanca                    6.5  21.0  28.5  2.92
  2. Kramar Jana                   1745  Mirna                     5.5  21.0  30.0  1.07
  3. Okorn Filip                   1632  Tržišče                   5.5  18.5  24.5  1.95
  4. Žagar Kristina        IV      1654  Otočec                    5.5  18.0  26.5  1.81
  5. Rončevič Lovro        IV      1648  Dolenjske Toplice           5  19.0  27.5  1.32
  6. Hazdovac Jaka                 1655  Mirna                       5  19.0  26.5  1.07
  7. Grabnar Nika Tijana           1713  Mokronog                    5  18.5  27.0  0.55
  8. Knavs Peter           IV      1696  Zbora odp. Kočevje        4.5  25.0  34.5  0.46
  9. Ružič Gašper          IV      1682  A. Bohoriča Brestanica    4.5  22.5  32.0  0.57
 10. Pajek Tjaša           IV      1790  Mirna                       4  25.0  34.5 -0.68
 11. Rajh Tinej                    1734  Šmihel Novo mesto           4  23.0  32.5 -0.65
 12. Kraševec Jan         III      1717  Podbočje                    4  21.0  28.0 -0.19
 13. Fink Maj                      1612  Šmihel Novo mesto           4  19.0  26.5  0.42
 14. Rifelj Tim                    1550  Otočec                      4  18.5  28.0  0.83
 15. Kapš Filip                    1561  Šmihel Novo mesto           4  17.5  24.5  0.41
 16. Zaletelj Matej                1567  Žužemberk                   4  16.5  21.5  0.64
 17. Povh Mojca                    1500  Bršljin Novo mesto          4  16.0  22.0  0.78
 18. Zorko Tijan                   1532  Podbočje                    4  15.5  22.0  0.82
 19. Čebron Anže                   1570  Deskle                      4  14.0  20.0 -0.17
 20. Norčič Nejc                   1500  Mokronog                    3  20.0  27.0  0.19
 21. Knoll Marko                   1504  Grm Novo mesto              3  19.0  26.0  0.16
 22. Gazvoda Matjaž                1500  Žužemberk                   3  19.0  26.0  0.12
 23. Bizjak Anej                   1582  J. Dalmatina Krško          3  18.0  26.0 -0.31
 24. Ravbar Lovro                  1554  Šmihel Novo mesto           3  18.0  25.0 -0.61
 25. Ružič Borut Jan               1503  A. Bohoriča Brestanica      3  17.0  24.5  0.01
 26. Baškovec Špela                1514  Podbočje                    3  17.0  23.5 -0.06
 27. Špilar Matevž                 1539  Toneta Pavčka               3  15.0  22.5 -0.24
 28. Vrana Luka                    1500  Mirna                       3  15.0  22.5 -0.01
 29. Potočar Nika                  1502  Dolenjske Toplice           3  15.0  19.5 -0.09
 30. Matko Urban                   1500  Toneta Pavčka               3  13.0  17.0 -0.33
 31. Malus Lan                     1500  Toneta Pavčka               2  16.0  22.0 -1.15
 32. Rajer Ana                     1500  Mokronog                    2  15.0  22.5 -1.11
 33. Fornezzi Rezelj Pia           1500  Toneta Pavčka               2  15.0  20.5 -1.12
 34. Gaši Urban                    1509  Šentjanž                    2  13.0  18.0 -1.29
 35. Duh Filip                     1500  Toneta Pavčka               2  13.0  18.0 -1.16
 36. Cegnar Matic                  1500  Toneta Pavčka               2  12.0  18.5 -1.27
 37. Jarc Jurij                    1500  Toneta Pavčka               1  13.0  18.5 -2.25
 38. Poreber Rok                   1500  Toneta Pavčka               0  12.0  17.0 -3.41 


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.07, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T1A
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
1. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2005 in mlajši/-e)
OŠ Toneta Pavčka, 17. oktober 2014


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit ELO  LRat  Osnovna šola             Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Rožmanec Pia          IV      1666  Blanca                    6.5  21.0  28.5  2.92
         (2006)         1W36 1B14 1W11 1W9  1B8  1B10 =W4 
  2. Kramar Jana                   1745  Mirna                     5.5  21.0  30.0  1.07
         (2005)         1W18 0B5  1W14 1B13 =W10 1W9  1B8 
  3. Okorn Filip                   1632  Tržišče                   5.5  18.5  24.5  1.95
         (2006)         1W37 0B11 1W26 1B28 1W6  =W8  1B10
  4. Žagar Kristina        IV      1654  Otočec                    5.5  18.0  26.5  1.81
         (2006)         1W33 0B10 1W27 1B32 1W11 1B7  =B1 
  5. Rončevič Lovro        IV      1648  Dolenjske Toplice           5  19.0  27.5  1.32
         (2005)         1B22 1W2  0B8  1W20 0B9  1W24 1B12
  6. Hazdovac Jaka                 1655  Mirna                       5  19.0  26.5  1.07
         (2006)         1B35 1W24 0B12 1W16 0B3  1W15 1W11
  7. Grabnar Nika Tijana           1713  Mokronog                    5  18.5  27.0  0.55
         (2005)         1B21 1W23 1B20 0W8  1B12 0W4  1B13
  8. Knavs Peter           IV      1696  Zbora odp. Kočevje        4.5  25.0  34.5  0.46
         (2005)         1W25 1B15 1W5  1B7  0W1  =B3  0W2 
  9. Ružič Gašper          IV      1682  A. Bohoriča Brestanica    4.5  22.5  32.0  0.57
         (2005)         1B29 1W16 =W10 0B1  1W5  0B2  1B18
 10. Pajek Tjaša           IV      1790  Mirna                       4  25.0  34.5 -0.68
         (2005)         1B27 1W4  =B9  1W12 =B2  0W1  0W3 
 11. Rajh Tinej                    1734  Šmihel Novo mesto           4  23.0  32.5 -0.65
         (2005)         1B26 1W3  0B1  1W23 0B4  1W16 0B6 
 12. Kraševec Jan         III      1717  Podbočje                    4  21.0  28.0 -0.19
         (2007)         1W34 1B13 1W6  0B10 0W7  1B23 0W5 
 13. Fink Maj                      1612  Šmihel Novo mesto           4  19.0  26.5  0.42
         (2006)         1B31 0W12 1B21 0W2  1B22 1W14 0W7 
 14. Rifelj Tim                    1550  Otočec                      4  18.5  28.0  0.83
         (2007)         1B28 0W1  0B2  1W22 1B20 0B13 1W23
 15. Kapš Filip                    1561  Šmihel Novo mesto           4  17.5  24.5  0.41
         (2005)         1B17 0W8  0B22 1W35 1B21 0B6  1W25
 16. Zaletelj Matej                1567  Žužemberk                   4  16.5  21.5  0.64
         (2005)         1W38 0B9  1W29 0B6  1W32 0B11 1W21
 17. Povh Mojca                    1500  Bršljin Novo mesto          4  16.0  22.0  0.78
         (2005)         0W15 0B25 1W36 1B26 0W19 1B29 1B24
 18. Zorko Tijan                   1532  Podbočje                    4  15.5  22.0  0.82
         (2007)         0B2  0W20 1B37 1W30 1B31 1B27 0W9 
 19. Čebron Anže                   1570  Deskle                      4  14.0  20.0 -0.17
         (2007)         0B20 0W22 1B33 0W21 1B17 1W31 1B26
 20. Norčič Nejc                   1500  Mokronog                    3  20.0  27.0  0.19
         (2007)         1W19 1B18 0W7  0B5  0W14 0B25 1W34
 21. Knoll Marko                   1504  Grm Novo mesto              3  19.0  26.0  0.16
         (2006)         0W7  1B30 0W13 1B19 0W15 1B32 0B16
 22. Gazvoda Matjaž                1500  Žužemberk                   3  19.0  26.0  0.12
         (2006)         0W5  1B19 1W15 0B14 0W13 0B26 1W32
 23. Bizjak Anej                   1582  J. Dalmatina Krško          3  18.0  26.0 -0.31
         (2006)         1W30 0B7  1W25 0B11 1W28 0W12 0B14
 24. Ravbar Lovro                  1554  Šmihel Novo mesto           3  18.0  25.0 -0.61
         (2006)         1W32 0B6  0W28 1B25 1W29 0B5  0W17
 25. Ružič Borut Jan               1503  A. Bohoriča Brestanica      3  17.0  24.5  0.01
         (2007)         0B8  1W17 0B23 0W24 1B30 1W20 0B15
 26. Baškovec Špela                1514  Podbočje                    3  17.0  23.5 -0.06
         (2007)         0W11 1B37 0B3  0W17 1B33 1W22 0W19
 27. Špilar Matevž                 1539  Toneta Pavčka               3  15.0  22.5 -0.24
         (2005)         0W10 1B33 0B4  0W31 1B35 0W18 1W28
 28. Vrana Luka                    1500  Mirna                       3  15.0  22.5 -0.01
         (2006)         0W14 1B36 1B24 0W3  0B23 1W35 0B27
 29. Potočar Nika                  1502  Dolenjske Toplice           3  15.0  19.5 -0.09
         (2006)         0W9  1B38 0B16 1W34 0B24 0W17 1B31
 30. Matko Urban                   1500  Toneta Pavčka               3  13.0  17.0 -0.33
         (2005)         0B23 0W21 1W34 0B18 0W25 1B38 1B33
 31. Malus Lan                     1500  Toneta Pavčka               2  16.0  22.0 -1.15
         (2005)         0W13 1B34 0W32 1B27 0W18 0B19 0W29
 32. Rajer Ana                     1500  Mokronog                    2  15.0  22.5 -1.11
         (2007)         0B24 1W35 1B31 0W4  0B16 0W21 0B22
 33. Fornezzi Rez. Pia             1500  Toneta Pavčka               2  15.0  20.5 -1.12
         (2005)         0B4  0W27 0W19 1B38 0W26 1B36 0W30
 34. Gaši Urban                    1509  Šentjanž                    2  13.0  18.0 -1.29
         (2006)         0B12 0W31 0B30 0B29 1W36 1W37 0B20
 35. Duh Filip                     1500  Toneta Pavčka               2  13.0  18.0 -1.16
         (2007)         0W6  0B32 1W38 0B15 0W27 0B28 1W37
 36. Cegnar Matic                  1500  Toneta Pavčka               2  12.0  18.5 -1.27
         (2006)         0B1  0W28 0B17 1W37 0B34 0W33 1B38
 37. Jarc Jurij                    1500  Toneta Pavčka               1  13.0  18.5 -2.25
         (2007)         0B3  0W26 0W18 0B36 1W38 0B34 0B35
 38. Poreber Rok                   1500  Toneta Pavčka               0  12.0  17.0 -3.41
         (2007)         0B16 0W29 0B35 0W33 0B37 0W30 0W36


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.07, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T1A
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
1. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2003 in mlajši/-e)
OŠ Toneta Pavčka, 17. oktober 2014


Končni vrstni red


                       Tit ELO  LRat  Osnovna šola             Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Tomašič Tine       IV 1352 1880  Zbora odp. Kočevje        6.5  24.0  32.5  1.71
  2. Kobe Jure         III      1814  Brusnice                  5.5  22.0  31.5  1.02
  3. Kuhar Larisa               1684  Cerklje ob Krki             5  22.0  31.5  1.96
  4. Čebron Asja        WI 1317 1896  Deskle                      5  20.5  30.0 -0.45
  5. Pršina Peter               1695  Dolenjske Toplice           5  19.5  28.0  1.41
  6. Ružič Pia Marie    IV 1349 1754  A. Bohoriča Brestanica    4.5  19.5  28.5  0.16
  7. Povh Neža                  1711  Bršljin Novo mesto        4.5  19.5  28.0  0.14
  8. Bozovičar Tilen            1550  Bršljin Novo mesto          4  21.0  29.0  1.93
  9. Bobnič Nina                1579  Blanca                      4  18.0  26.5  1.24
 10. Knoll Nina                 1595  Grm Novo mesto              4  15.5  22.5  0.78
 11. Kastrevec Andrej           1697  Šmihel Novo mesto         3.5  21.5  29.0  0.09
 12. Radovičevič Erik           1634  Grm Novo mesto            3.5  18.0  25.0 -0.48
 13. Hysz Vojko         IV      1683  dr. P. L. Šentrupert      3.5  18.0  23.5 -0.68
 14. Klemenčič Hana             1562  Šmihel Novo mesto         3.5  16.0  22.5  0.61
 15. Travnik Mohor              1653  Žužemberk                 3.5  15.0  20.0 -0.77
 16. Kajtna Klemen              1666  Sava Kladnika Sevnica       3  19.5  27.0 -0.52
 17. Brcar Domen                1626  dr. P. L. Šentrupert        3  17.5  23.0 -0.52
 18. Vidic Rok                  1594  Center Novo mesto           3  16.5  24.0 -0.51
 19. Knavs Ana                  1500  Zbora odp. Kočevje          3  15.5  21.0  0.38
 20. Brudar Bor                 1510  Bršljin Novo mesto          3  13.5  19.5  0.18
 21. Kocjan Barbara             1500  Mokronog                  2.5  15.0  20.5 -0.16
 22. Jarc Jana                  1560  Toneta Pavčka               2  17.0  24.0 -0.97
 23. Horvat Ivana               1500  Grm Novo mesto              2  13.0  18.0 -0.98
 24. Strah Primož               1558  Boštanj                     2  12.0  17.0 -1.49
 25. Cegnar Anja                1500  Toneta Pavčka               1  14.0  18.5 -1.84
 26. Krevs Tim                  1500  Toneta Pavčka               1  12.5  16.5 -2.24


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.07, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T1B
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
1. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2003 in mlajši/-e)
OŠ Toneta Pavčka, 17. oktober 2014


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                       Tit ELO  LRat  Osnovna šola             Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Tomašič Tine       IV 1352 1880  Zbora odp. Kočevje        6.5  24.0  32.5  1.71
         (2004)         1B18 1W5  1B7  1W6  1B3  1W4  =B2 
  2. Kobe Jure         III      1814  Brusnice                  5.5  22.0  31.5  1.02
         (2003)         1W9  1B16 1W11 0B3  1W5  1B6  =W1 
  3. Kuhar Larisa               1684  Cerklje ob Krki             5  22.0  31.5  1.96
         (2004)         1B20 1W4  1B12 1W2  0W1  =B11 =B7 
  4. Čebron Asja        WI 1317 1896  Deskle                      5  20.5  30.0 -0.45
         (2004)         1W10 0B3  1W9  1B16 1W11 0B1  1W8 
  5. Pršina Peter               1695  Dolenjske Toplice           5  19.5  28.0  1.41
         (2004)         1W8  0B1  1W22 1W12 0B2  1B16 1W11
  6. Ružič Pia Marie    IV 1349 1754  A. Bohoriča Brestanica    4.5  19.5  28.5  0.16
         (2004)         =B14 1W17 1B21 0B1  1W8  0W2  1B13
  7. Povh Neža                  1711  Bršljin Novo mesto        4.5  19.5  28.0  0.14
         (2003)         1W22 1B19 0W1  0B8  1W14 1B10 =W3 
  8. Bozovičar Tilen            1550  Bršljin Novo mesto          4  21.0  29.0  1.93
         (2003)         0B5  1W15 1B13 1W7  0B6  1W18 0B4 
  9. Bobnič Nina                1579  Blanca                      4  18.0  26.5  1.24
         (2003)         0B2  1W20 0B4  0W13 1B12 1W19 1B17
 10. Knoll Nina                 1595  Grm Novo mesto              4  15.5  22.5  0.78
         (2003)         0B4  0W21 1B23 1W24 1B15 0W7  1B18
 11. Kastrevec Andrej           1697  Šmihel Novo mesto         3.5  21.5  29.0  0.09
         (2003)         1B24 1W13 0B2  1W17 0B4  =W3  0B5 
 12. Radovičevič Erik           1634  Grm Novo mesto            3.5  18.0  25.0 -0.48
         (2004)         =B21 1W14 0W3  0B5  0W9  1B22 1B20
 13. Hysz Vojko         IV      1683  dr. P. L. Šentrupert      3.5  18.0  23.5 -0.68
         (2003)         1W25 0B11 0W8  1B9  =W17 1B14 0W6 
 14. Klemenčič Hana             1562  Šmihel Novo mesto         3.5  16.0  22.5  0.61
         (2003)         =W6  0B12 1B24 1W21 0B7  0W13 1W22
 15. Travnik Mohor              1653  Žužemberk                 3.5  15.0  20.0 -0.77
         (2004)         0W19 0B8  1W25 1B22 0W10 =B17 1W16
 16. Kajtna Klemen              1666  Sava Kladnika Sevnica       3  19.5  27.0 -0.52
         (2004)         1B23 0W2  1B18 0W4  1B20 0W5  0B15
 17. Brcar Domen                1626  dr. P. L. Šentrupert        3  17.5  23.0 -0.52
         (2003)         1W26 0B6  1W19 0B11 =B13 =W15 0W9 
 18. Vidic Rok                  1594  Center Novo mesto           3  16.5  24.0 -0.51
         (2003)         0W1  1B25 0W16 1B19 1W21 0B8  0W10
 19. Knavs Ana                  1500  Zbora odp. Kočevje          3  15.5  21.0  0.38
         (2004)         1B15 0W7  0B17 0W18 1B23 0B9  1W26
 20. Brudar Bor                 1510  Bršljin Novo mesto          3  13.5  19.5  0.18
         (2004)         0W3  0B9  1W26 1B25 0W16 1B23 0W12
 21. Kocjan Barbara             1500  Mokronog                  2.5  15.0  20.5 -0.16
         (2004)         =W12 1B10 0W6  0B14 0B18 0W26 1W25
 22. Jarc Jana                  1560  Toneta Pavčka               2  17.0  24.0 -0.97
         (2004)         0B7  1W23 0B5  0W15 1B24 0W12 0B14
 23. Horvat Ivana               1500  Grm Novo mesto              2  13.0  18.0 -0.98
         (2004)         0W16 0B22 0W10 1B26 0W19 0W20 1B24
 24. Strah Primož               1558  Boštanj                     2  12.0  17.0 -1.49
         (2004)         0W11 1B26 0W14 0B10 0W22 1B25 0W23
 25. Cegnar Anja                1500  Toneta Pavčka               1  14.0  18.5 -1.84
         (2003)         0B13 0W18 0B15 0W20 1B26 0W24 0B21
 26. Krevs Tim                  1500  Toneta Pavčka               1  12.5  16.5 -2.24
         (2004)         0B17 0W24 0B20 0W23 0W25 1B21 0B19


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.07, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL15T1B
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
1.turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 1997 in mlajši/-e)
OŠ Toneta Pavčka, 17. oktober 2014


Končni vrstni red


                       Tit ELO  LRat  Osnovna šola           Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Zirkelbach Maj      I 1920 2163  SEŠTG ŠC Novo mesto     6.5  23.0  32.0  1.51
  2. Dobrovoljc Vid      I 1969 2187  Bršljin Novo mesto      5.5  22.5  32.0  0.30
  3. Gašparac Gregor    II 1692 2061  GSŠ Kočevje               5  21.5  29.0  0.32
  4. Stevanič David      I 1858 2079  Zbora odp. Kočevje        5  21.0  30.5  0.22
  5. Bajo Tin          III 1617 1968  Zbora odp. Kočevje      4.5  22.0  30.5  0.64
  6. Brcar Matej        II 1692 2017  SEŠTG ŠC Novo mesto     4.5  21.0  30.5  0.15
  7. Kržan Peter       III 1580 1973  Raka                    4.5  20.5  29.0  0.13
  8. Bajc Aleksander   III 1585 2048  Leskovec                4.5  20.0  28.5 -0.50
  9. Ačimovič Vasja     II 1705 1946  Ob Rinži Kočevje        4.5  19.5  28.5 -0.10
 10. Bajt Hana         WII 1430 1830  Center Novo mesto         4  20.5  28.0  1.19
 11. Travnik Toni               1768  Žužemberk                 4  19.5  26.5  0.79
 12. Povh Blaž          IV 1309 1818  Bršljin Novo mesto        4  19.5  26.0 -0.11
 13. Koncilija Martin   IV 1153 1772  Grm Novo mesto          3.5  20.0  25.5  0.51
 14. Vidmar Nik                 1500  Trebnje                 3.5  19.0  26.5  1.93
 15. Hysz Staš          IV      1668  dr. P. L. Šentrupert    3.5  17.0  25.5  0.22
 16. Travnik Štefan             1621  Žužemberk               3.5  17.0  24.0  0.54
 17. Rudman Rok                 1734  Grm Novo mesto          3.5  15.5  21.0 -1.10
 18. Korbar Bogdan              1587  Bršljin Novo mesto      3.5  15.5  21.0  1.12
 19. Janko Marko       III 1462 1891  Dolenjske Toplice         3  17.0  24.0 -1.66
 20. Kobe Matic         IV 1063 1724  Brusnice                  3  16.5  24.0 -0.60
 21. Urbančič Rok               1602  Mirna                     3  15.5  22.0  0.30
 22. Kobler Andraž              1511  Grm Novo mesto            3  15.0  20.0  1.04
 23. Cimermančič Jan            1539  Dolenjske Toplice       2.5  13.0  19.5 -0.37
 24. Kapš Matic                 1558  Dolenjske Toplice         2  15.5  21.0 -0.39
 25. Bajt Adam                  1551  Center Novo mesto         2  14.0  20.5 -0.69
 26. Koprivc Anita     WII      1604  Mirna                     2  13.5  20.5 -1.00
 27. Kocjančič Anže             1500  Žužemberk                 2  13.0  18.0 -0.71
 28. Pajek Anja                 1500  Mirna                     2  12.5  17.5 -0.82
 29. Keremc Maja                1506  Toneta Pavčka             2  10.5  15.5 -0.92
 30. Opara Silva                1500  Toneta Pavčka             1  12.5  18.0 -1.94


Sodnik: Robert Rudman

 
WinSvicar verzija 2.01.07, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL15T1C
 
Dolenjska kadetska liga 2014/15
1.turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 1997 in mlajši/-e)
OŠ Toneta Pavčka, 17. oktober 2014


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                       Tit ELO  LRat  Osnovna šola           Točke Mbuch Buch  W-We
  1. Zirkelbach Maj      I 1920 2163  SEŠTG ŠC Novo mesto     6.5  23.0  32.0  1.51
         (1998)         1B15 1W9  1B6  1W4  =B2  1W7  1B5 
  2. Dobrovoljc Vid      I 1969 2187  Bršljin Novo mesto      5.5  22.5  32.0  0.30
         (2000)         1W20 1B5  1W8  =B3  =W1  1B10 =W6 
  3. Gašparac Gregor    II 1692 2061  GSŠ Kočevje               5  21.5  29.0  0.32
         (1999)         1B26 1W10 1B14 =W2  =B4  =W5  =B7 
  4. Stevanič David      I 1858 2079  Zbora odp. Kočevje        5  21.0  30.5  0.22
         (2002)         1W16 1B19 1W11 0B1  =W3  =B8  1W10
  5. Bajo Tin          III 1617 1968  Zbora odp. Kočevje      4.5  22.0  30.5  0.64
         (2001)         1B25 0W2  1B13 1W14 1B6  =B3  0W1 
  6. Brcar Matej        II 1692 2017  SEŠTG ŠC Novo mesto     4.5  21.0  30.5  0.15
         (1999)         1B18 1W13 0W1  1B19 0W5  1W11 =B2 
  7. Kržan Peter       III 1580 1973  Raka                    4.5  20.5  29.0  0.13
         (2002)         1W24 0B11 1W20 1B12 1W9  0B1  =W3 
  8. Bajc Aleksander   III 1585 2048  Leskovec                4.5  20.0  28.5 -0.50
         (2001)         1W21 1B12 0B2  0W10 1B15 =W4  1B13
  9. Ačimovič Vasja     II 1705 1946  Ob Rinži Kočevje        4.5  19.5  28.5 -0.10
         (2001)         1W23 0B1  1W16 1B11 0B7  =W13 1W12
 10. Bajt Hana         WII 1430 1830  Center Novo mesto         4  20.5  28.0  1.19
         (2000)         1W29 0B3  1W21 1B8  1W19 0W2  0B4 
 11. Travnik Toni               1768  Žužemberk                 4  19.5  26.5  0.79
         (2002)         1B28 1W7  0B4  0W9  1W22 0B6  1W21
 12. Povh Blaž          IV 1309 1818  Bršljin Novo mesto        4  19.5  26.0 -0.11
         (2001)         1B27 0W8  1B18 0W7  1B16 1W14 0B9 
 13. Koncilija Martin   IV 1153 1772  Grm Novo mesto          3.5  20.0  25.5  0.51
         (2000)         1W30 0B6  0W5  1W17 1B21 =B9  0W8 
 14. Vidmar Nik                 1500  Trebnje                 3.5  19.0  26.5  1.93
         (2001)         1B17 1W15 0W3  0B5  1W23 0B12 =W16
 15. Hysz Staš          IV      1668  dr. P. L. Šentrupert    3.5  17.0  25.5  0.22
         (2001)         0W1  0B14 1W27 1B24 0W8  1W17 =B18
 16. Travnik Štefan             1621  Žužemberk               3.5  17.0  24.0  0.54
         (2001)         0B4  1W22 0B9  1W25 0W12 1B24 =B14
 17. Rudman Rok                 1734  Grm Novo mesto          3.5  15.5  21.0 -1.10
         (2002)         0W14 =B23 1W24 0B13 1W20 0B15 1B22
 18. Korbar Bogdan              1587  Bršljin Novo mesto      3.5  15.5  21.0  1.12
         (2001)         0W6  1B30 0W12 0B20 1W28 1B19 =W15
 19. Janko Marko       III 1462 1891  Dolenjske Toplice         3  17.0  24.0 -1.66
         (2002)         1B22 0W4  1B26 0W6  0B10 0W18 1B24
 20. Kobe Matic         IV 1063 1724  Brusnice                  3  16.5  24.0 -0.60
         (2002)         0B2  1W25 0B7  1W18 0B17 0W22 1B26
 21. Urbančič Rok               1602  Mirna                     3  15.5  22.0  0.30
         (2002)         0B8  1W27 0B10 1W28 0W13 1B25 0B11
 22. Kobler Andraž              1511  Grm Novo mesto            3  15.0  20.0  1.04
         (2001)         0W19 0B16 1W30 1W26 0B11 1B20 0W17
 23. Cimermančič Jan            1539  Dolenjske Toplice       2.5  13.0  19.5 -0.37
         (2000)         0B9  =W17 0B25 1W29 0B14 0W26 1B27
 24. Kapš Matic                 1558  Dolenjske Toplice         2  15.5  21.0 -0.39
         (2002)         0B7  1W28 0B17 0W15 1B30 0W16 0W19
 25. Bajt Adam                  1551  Center Novo mesto         2  14.0  20.5 -0.69
         (2001)         0W5  0B20 1W23 0B16 1B26 0W21 0B29
 26. Koprivc Anita     WII      1604  Mirna                     2  13.5  20.5 -1.00
         (2001)         0W3  1B29 0W19 0B22 0W25 1B23 0W20
 27. Kocjančič Anže             1500  Žužemberk                 2  13.0  18.0 -0.71
         (2001)         0W12 0B21 0B15 0W30 1B29 1B28 0W23
 28. Pajek Anja                 1500  Mirna                     2  12.5  17.5 -0.82
         (2002)         0W11 0B24 1W29 0B21 0B18 0W27 1W30
 29. Keremc Maja                1506  Toneta Pavčka             2  10.5  15.5 -0.92
         (2001)         0B10 0W26 0B28 0B23 0W27 1B30 1W25
 30. Opara Silva                1500  Toneta Pavčka             1  12.5  18.0 -1.94
         (2001)         0B13 0W18 0B22 1B27 0W24 0W29 0B28


Sodnik: Robert Rudman
 

WinSvicar verzija 2.01.07, 
Lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL15T1C