Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  ...  23  24  25  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
201.
Serija zadnji ponedeljek 2018 - 10/ 12
Lucija
102018
202.
Post festum v Domnu - 33
Lucija
102018
203.
Hitropotezni turnir za oktober 2018
1386 Stari trg pri Ložu
102018
204.
Območno ekipno invalidsko prvenstvo v Radljah
2360 Radlje ob Dravi
102018
205.
1. turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2018/19
8000 Novo mesto
102018
206.
Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 10/2018
Radovljica
102018
207.
7. turnir Univ. knjižnice Maribor
2000 Maribor
102018
208.
Štajerska kadetska liga 2018/19 U9a
Maribor
102018
209.
Štajerska kadetska liga 2018/19 U12
Maribor
102018
210.
Štajerska kadetska liga 2018/19 U15a
Maribor
102018
211.
41. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2018
Malečnik
102018
212.
Krompirjev odprti pospešeni turnir
9251 Tišina
102018
213.
Pospešeno prvenstvo Pirana 2018 - 20
Lucija
102018
214.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 2018
Kranj
102018
215.
3 Sredin Val 2018_19
Koper
102018
216.
70 let DU Velenje - 2018
Velenje
102018
217.
Torkov upokojenski turnir 23.10.2018
Ljubljana
102018
218.
Ciklos Griže 2 x 5 min 2018 , 7/9
Griže
102018
219.
10 - minutni ciklus oktober 2018
1410 Zagorje ob Savi
102018
220.
GT 2018 posp. 9/10 - 4. obm. srečanje ICP
2000 Maribor
102018
221.
Invalidska liga mesta Ljubljane 2018 - posamezno
Ljubljana
102018
222.
ŠK Branik- jesensko zimski ciklus 5-2018
Maribor-Naomi bar
102018
223.
Ponedeljkov cug v Domnu 2018 - 29
Koper
102018
224.
Ciklus hitropotezni SK Zalec 10/2018
Zalec
102018
225.
Invalidska liga mesta Ljubljane 2018
Ljubljana
102018
226.
Praznik občine Loška dolina 2018
1386 Stari trg pri Ložu
102018
227.
Pokal Poljanske doline Minervo 2018 6/8
Cerkno, Hotel Cerkno
102018
228.
Območno v Invalidsko šahu Ekipno 2018
1252 Vače
102018
229.
Koroški ciklus MT v aktivnem šahu 8/10
2380 Slovenj Gradec
102018
230.
Serija Rampin Koper 2018 - 19
Koper
102018
231.
40. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2018
Malečnik
102018
232.
Pospešeni mesečni turnir OKTOBER 2018
Kočevje
102018
233.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 2 oktober 2018
Šentilj pri Velenje
102018
234.
Ciklus pospešenih turnirjev 2018/08
Ptuj
102018
235.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2018
8000 Novo mesto
102018
236.
2. TURNIR MLADIH 2018/2019
Ljubljana, OŠ Nove Jarše
102018
237.
Mesečni dvokrožni hitropotezni turnir generacij 10 / 2018
Idrija
102018
238.
8. turnir ŠK Primskovo Kranj 2018
Kranj
102018
239.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2018 - 22
Lucija
102018
240.
Pokal Viktorja Brezovnika 2018
Koper
102018
241.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/2019 1. turnir
Ljubljana
102018
242.
2 Sredin Val 2018_19
Koper
102018
243.
Framski ciklus 2018 - 13
Fram
102018
244.
Torkov upokojenski turnir 16.10.2018
Ljubljana
102018
245.
GT 2018 hitropotezno - 9/10
2000 Maribor
102018
246.
5 minutni ciklus okt. 2018
0000 gostovanja
102018
247.
5 minutni ciklus okt. 2018
1410 Zagorje ob Savi
102018
248.
Ponedeljkov turnir ŠZS 15.10.2018
Ljubljana
102018
249.
Ponedeljkov cug V Domnu 2018 - 28
Lucija
102018
250.
Post festum v Domnu - 31
Lucija
102018
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  ...  23  24  25  Naslednja  Zadnja