Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  4  [5]  6  7  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
201.
2. Chess in Jazz 2019
Postojna
022019
202.
2. Chess in Jazz - izločilno
6230 Postojna
022019
203.
Post festum v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
204.
Post festum v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
205.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
206.
Turnir Ciao, pizza - 04
Lucija
022019
207.
SGSL2019
SGSL2019
022019
208.
SGSL2019
SGSL2019
022019
209.
Konectedenski turnir Nemčavci 3-2019
9000 Murska Sobota
022019
210.
ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V POSPEŠENEM ŠAHU 2019
Komenda
022019
211.
Hitropotezni turnir Ptuj 2019/02
2250 Ptuj
022019
212.
Ciklus Domen PLUS - 02
Lucija
022019
213.
Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
RakiÄŤan
022019
214.
Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
0000 gostovanja
022019
215.
Območno tekmovanje invalidov v šahu 2019 - posamezno
1386 Stari trg pri Ložu
022019
216.
OBMOČNO TEKMOVANJE V ŠAHU – POSAMEZNO DRUŠTEV INVALIDOV
Črnomelj
022019
217.
Območno posamezno invalidsko prvenstvo na Muti
2366 Muta
022019
218.
Območno tekmovanje invalidov šah-moški
9000 Murska Sobota
022019
219.
Serija Domnov 3+2 2019 - 2/ 12
Lucija
022019
220.
Novomeško ekipno OŠ prvenstvo 2018/19
8000 Novo mesto
022019
221.
Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2019
8000 Novo mesto
022019
222.
Hitropotezni mesečni turnir FEBRUAR 2019
Kočevje
022019
223.
5. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2018-19
Kočevje
022019
224.
5. tur. ciklusa TZ Kranj 1819
Kranj
022019
225.
Prvenstvo OŠ Ljubljane D12 in D15
1000 Ljubljana
022019
226.
Prvenstvo OŠ Ljubljane F12 in F15
1000 Ljubljana
022019
227.
5. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
022019
228.
Serija Rampin Koper 2019 - 03
6000 Koper - Capodistria
022019
229.
Konjiško - Polskavski ciklus 2019 feb1a
Slov. Konjice
022019
230.
četrtkov 15-minutni turnir 2019 - 3
Lucija
012019
231.
Četrtkov cug v Domnu 2019 - 03
Lucija
012019
232.
Framski ciklus 2019 - 1
Fram
012019
233.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
234.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
235.
Ekipna liga Maribor 2019 hi
Maribor
012019
236.
Ekipna liga Maribor 2019 ij
Maribor
012019
237.
10-minutni januar 2019
1410 Zagorje ob Savi
012019
238.
19. Nikoličev memorial 2019
Lucija
012019
239.
Hitropotezni turnir za januar 2019
1386 Stari trg pri Ložu
012019
240.
Prvenstvo ZDSSS v hitropoteznem šahu 2019
Ptuj
012019
241.
Cikel Slovenskih železnic 1_10_2019
Ljubljana
012019
242.
30. Poberžnikov memorial
2370 Dravograd
012019
243.
Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U9
Maribor
012019
244.
Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U12
Maribor
012019
245.
Štajerska Kadetska liga 2018/19 3/6 U15ab
Maribor
012019
246.
Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 1/2019
Radovljica
012019
247.
Liga mladih Slovenije 2018/2019 4. turnir
Ljubljana
012019
248.
ŠKBranik-redni1-2019
2000 Maribor
012019
249.
4. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
012019
250.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 2/ 24
Lucija
012019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  4  [5]  6  7  Naslednja  Zadnja