Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
151.
KVALIFIKACIJE ZA DP ČLANIC 2019
Komenda
032019
152.
PODROČNO PRVENSTVO CELJE D 12, 15
CELJE
032019
153.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju - 1 marec 2019
Šentilj pri Velenju
032019
154.
Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819 -
F12Kranj
032019
155.
PODROČNO PRVENSTVO HUDINJA CELJE F 15
CELJE
032019
156.
Osrednjeslovensko šahovsko prvenstvo 2019
društev upokojencev
032019
157.
Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819 - F15
Kranj
032019
158.
Ĺ ahovski turnir Ĺ entilj pri Velenju - 1 marec 2019
Ĺ entilj pri Velenju
032019
159.
Ĺ ahovski turnir Ĺ entilj pri Velenju - marec 2019
Ĺ entilj pri Velenju
032019
160.
Področno Obalno kraško prvenstvo starejši dečki
Ankaran
032019
161.
Področno Obalno kraško prvenstvo mlajši dečki
Ankaran
032019
162.
1.Turnir PVDS-Zasavje-odbor Zagorje ob Savi
1412 Kisovec
032019
163.
Štajerska kadetska liga - 4. turnir
2000 Maribor
032019
164.
6. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2018-19
Kočevje
032019
165.
Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 3/2019
Radovljica
032019
166.
10. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
032019
167.
Ciklus pospešenih turnirjev 2019/03
Ptuj
032019
168.
Prvak Frama hitropotezni 2019 feb
Fram
032019
169.
Ciklus turnirjev mladih 1819 - 7. turnir
Kranj
032019
170.
Ĺ ahovski turnir Ĺ entilj pri Velenju 1 marec 2019
Ĺ entilj pri Velenju
032019
171.
Posamično prvenstvo upokojencev 2019 mar
Maribor
032019
172.
Šahovski turnir upokojencev Velenje marec 2019
Velenje
032019
173.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 05
6320 Portorož - Portorose
032019
174.
Oskarjev nostalgični izziv 2019 - 04
6230 Postojna
032019
175.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/2019 6. turnir
Brezovica pri Ljubljani
032019
176.
Hitropotezni Železničar 06.03.2019
Ljubljana
032019
177.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 5/20195
4000 Kranj
032019
178.
Seniorski turnir
1000 Ljubljana
032019
179.
Ciklus hitropoteznih marec 2019
1410 Zagorje ob Savi
032019
180.
Torkovi šahovski večeri v hotelu Kras 2019 - 04
Postojna
032019
181.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 08
6320 Portorož - Portorose
032019
182.
ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus3-2019
2000 Maribor
032019
183.
Post festum v Domnu - 08
6320 Portorož - Portorose
032019
184.
ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus3-2019
2000 Maribor
032019
185.
SGSL2019 končno
SGSL2019
032019
186.
Konectedenski-kadeti1-Černelavci
9000 Murska Sobota
032019
187.
Konectedenski-kadeti2-Černelavci
9000 Murska Sobota
032019
188.
Konectedenski-člani-Černelavci5-2019
9000 Murska Sobota
032019
189.
Serija Domnov 3+2 2019 - 3/ 12
6320 Portorož - Portorose
032019
190.
Hitropotezni turnir Ptuj 2019/03
2250 Ptuj
032019
191.
Ciklus Domnov PLUS 2019 - 04
Lucija
032019
192.
Pokal Poljanske doline Minervo 2019 1/8
Škofja Loka, športna dvorana Trata
032019
193.
2. Posočni mesečni turnir - marec 2019
5220 Tolmin
032019
194.
konferenčni turnir 2019
1410 Zagorje ob Savi
032019
195.
Hitropotezni marec 2019
Kočevje
032019
196.
klub TZ
Kranj
032019
197.
9. turnir za prvka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
032019
198.
Konjiško Polskavski ciklus 2019 mar
Sl. Konjice
032019
199.
Serija Rampin Koper 2019 - 05
6000 Koper - Capodistria
032019
200.
Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 3/2019
8000 Novo mesto
032019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  Naslednja  Zadnja