Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  1  2  [3]  4  5  6  7  ...  25  26  27  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
101.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 2017/17t
Kranj
102017
102.
Torkov upokojenski turnir 24.10
Ljubljana
102017
103.
Hitropotezni klubski turnir ŠK Griže
Griže
102017
104.
10 minutni oktber 2017
Zagorje ob Savi
102017
105.
Bar Naomi 2017 - 7/8
Maribor,-Bar-Naomi
102017
106.
8. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017
Ljubljana-o-VI
102017
107.
Ciklus hitropotezni SK Zalec 10/2017
Zalec
102017
108.
Post festum v Domnu 2017 - 40
Lucija
102017
109.
Šahovski turnir upokojencev Šentilj pri Velenju oktober
Šentilj pri Velenju
102017
110.
Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 33
Lucija
102017
111.
Dvoboj Izola - Piran 2017
Izola
102017
112.
Ajdovščina Open 2017
Ajdovina
102017
113.
Memorial Avguština Cverlina - mladi
Smarje-pri-Jelsah
102017
114.
1. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE
Ajdovina
102017
115.
Izolska jesen 2017
Izola
102017
116.
Memorial Avguština Cverlina - open
3240 Šmarje pri Jelšah
102017
117.
SREČANJE GENERACIJ-NAŠIH 60 LET
Sevnica
102017
118.
Obalni ciklus OŠ turnirjev 2
Koper
102017
119.
Mesečni turnir OKTOBER 2017
Kočevje
102017
120.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 2 oktober 2017
Šentilj pri Velenju
102017
121.
Serija Rampin Koper 2017 - 20
Koper
102017
122.
32. tunir za prvaka ŠK Malečnik 2017
Malečnik
102017
123.
1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - C do 18 let
Novo-mesto
102017
124.
2. TURNIR MLADIH 2017/2018
Ljubljana;-o-Nove-Jare
102017
125.
Četrtkov turnir CS Trnovo 171019
Ljubljana
102017
126.
8. turnir ŠK Primskovo Kranj 2017
Kranj
102017
127.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2017 - 23
Lucija
102017
128.
30. turnir za klubskega prvaka 2017
Gornja Radgona
102017
129.
Klubski hitropotezni turnir
Trbovlje
102017
130.
Osrednjeslovenska liga mladih 2017/2018 1. turnir
Brezovica pri Ljubljani
102017
131.
Celje ciklus oktober
celje
102017
132.
GT 2017 hitropotezno - 5/8
2000 Maribor
102017
133.
5 - minutni ciklus oktober 2017
Zagorje ob Savi
102017
134.
Invalidska liga MOL 2017 - Ekipno
Ljubljana, Društvo distrofikov
102017
135.
Pokal ŠZS 2017 - 4. turnir
Ljubljana
102017
136.
Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 32
Lucija
102017
137.
Post festum v Domnu 2017 - 39
Lucija
102017
138.
MEMORIAL J. SMOLETA 2017
RADOVLJICA
102017
139.
MEMORIAL J. SMOLETA 2017
RADOVLJICA
102017
140.
Prvenstvo ZDSSS 2017 - Ženske
Ljubljana, Jamova 5
102017
141.
Cikel slovenskih železnic 8_10 2017
Ljubljana
102017
142.
Ciklus mladih kranj 2. turnir
Kranj
102017
143.
Ciklus pospešenih turnirjev 2017/08
Ptuj
102017
144.
1. mladinski turnir ŠŠ 2017-18
Kočevje
102017
145.
Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 10/2017
Radovljica
102017
146.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 1 oktober 2017
Šentilj pri Velenju
102017
147.
Polskavski ciklus 2017 9/11
Polskava
102017
148.
31. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2017
Malečnik
102017
149.
Pospešeni - Oktober 2017
Jesenice
102017
150.
Pokal Viktor Brezovnik 2017
Podcerkev
102017
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  1  2  [3]  4  5  6  7  ...  25  26  27  Naslednja  Zadnja