Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  21  22  23  24  [25]  26  27  ...  25 26  27  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1201.
Šahovski turnir upokojencev Šentilj januar
Šentilj pri Velenju
012017
1202.
Koroško mladinsko prvenstvo 2017-regijske kvalifikacije za DP
2380 Slovenj Gradec
012017
1203.
Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2017 - U8
Kočevje
012017
1204.
Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2017 - F10
Kočevje
012017
1205.
Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2017 - F12
Kočevje
012017
1206.
Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2017 - F20
Kočevje
012017
1207.
Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2017 - D20
Kočevje
012017
1208.
Posamezno prvenstvo ljubljanske regije 2017
Komenda
012017
1209.
27. mednarodni šahovski turnir Partizan Bakovci
Bakovci
012017
1210.
Koroski ciklus januar 2017
Ravne na Koroskem
012017
1211.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo za fante 2017 F12
Kranj
012017
1212.
Gorenjsko kadetsko prvensto za leto 2017 Deklice
Kranj
012017
1213.
Gorenjsko kadetsko prv. za dečke do 8 let - 2017 F08
Kranj
012017
1214.
Prvenstvo Notranjske F12 in D12 - popravek
6230 Postojna
012017
1215.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo za leto 2017 F14
Kranj
012017
1216.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo za leto 2017 - F10
Kranj
012017
1217.
MB regijsko prvenstvo mladih - dekleta
2000 Maribor
012017
1218.
Področno posamezno klubsko prvenstvo Pomurja
Murska Sobota
012017
1219.
MB regijsko prvenstvo mladih - fantje
2000 Maribor
012017
1220.
Mladinsko prvenstvo POSAVJA - kvalifikacije za državno
8270 Krško
012017
1221.
Zasavsko prvenstvo U-14, 2017 M
Zagorje ob Savi
012017
1222.
Zasavsko prvenstvo U-14, 2017 D
Zagorje ob Savi
012017
1223.
Zasavsko prvenstvo U-10, 2017
Zagorje ob Savi
012017
1224.
Obalne regijske kvalifikacije mladih 2017
6250 Ilirska Bistrica
012017
1225.
REGIJSKO PRVENSTVO MLADIH - F12
Il.Bistrica
012017
1226.
REGIJSKO PRVENSTVO MLADIH - F10
Il.Bistrica
012017
1227.
REGIJSKO PRVENSTVO MLADIH - D12
Il.Bistrica
012017
1228.
REGIJSKO PRVENSTVO MLADIH - F16
Il.Bistrica
012017
1229.
Prvenstvo Notranjske F8
Postojna
012017
1230.
Prvenstvo Notranjske F10
Postojna
012017
1231.
Prvenstvo Notranjske D10
Postojna
012017
1232.
Prvenstvo Notranjske F12 in D12
Postojna
012017
1233.
Prvenstvo Notranjske F14 in D14
Postojna
012017
1234.
Regijsko prvenstvo mladih Primorske 2017
5271 Vipava
012017
1235.
Hitropotezni Železničar Laguna 21.06 2017
Ljubljana
012017
1236.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 1/2017
Novo mesto
012017
1237.
Serija Rampin Koper 2017 - 02
Koper
012017
1238.
Pospešeni mesečni turnir JANUAR 2017
Kočevje
012017
1239.
5. mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2016-17
Kočevje
012017
1240.
Ciklus mesečnih klubskih turnirjev 5. turnir
Kranj
012017
1241.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju januar
Šentilj pri Velenju
012017
1242.
Prvak Frama pospešeni 2017 1/6
Fram
012017
1243.
5. TURNIR MLADIH 2016/2017
Ljubljana, oš Sostro
012017
1244.
2. turnir 7+3 za prvaka ŠK Malečnik 2017
Malečnik
012017
1245.
5. CIKLUS TURNIRJEV NA OŠ KOPER
Koper
012017
1246.
Četrtkov turnir CS Trnovo 170119
Ljubljana
012017
1247.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2017 - 02
Lucija
012017
1248.
3. turnir za klubskega prvaka 2017
Gornja Radgona
012017
1249.
1. turnir ŠK Primskovo Kranj 2017
Kranj
012017
1250.
Zimsko srečanje 4 osnovnih šol
Lj.
012017
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  21  22  23  24  [25]  26  27  ...  25 26  27  Naslednja  Zadnja