Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  ...  13  14  15  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
501.
Ciklus hitropotezni 10min - februar2019
Jesenice
022019
502.
ŠKBranik-redni2-2019
2000 Maribor
022019
503.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 04
6320 Portorož - Portorose
022019
504.
Prvenstvo KPDZU posamezno
2366 Muta
022019
505.
Liga ZPS GRADEX - 3.kolo - Naklo 19.2.2019
kranj
022019
506.
Liga ZPS GRADEX - 3.kolo - Naklo 19.2.2019
kranj
022019
507.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 4/2019
Kranj
022019
508.
Seniorski turnir
1000 Ljubljana
022019
509.
5 - minutni ciklus februar
1410 Zagorje ob Savi
022019
510.
Posamezno hitropotezno - Liga MB 2019
2000 Maribor
022019
511.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 06
6320 Portorož - Portorose
022019
512.
Konec tedenski kadetski 1Puconci 2019
Puconci
022019
513.
Konec tedenski kadetski 1Puconci 2019
9201 Puconci
022019
514.
Konec tedenski kadetski 2Puconci 2019
9201 Puconci
022019
515.
Konec tedenski Puconci 4-2019
9201 Puconci
022019
516.
Koroski ciklus februar 2019
Ravne na Koroskem
022019
517.
Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 2/ 10
Izola
022019
518.
Koroski ciklus marec 2019
Ravne na Koroskem
022019
519.
Posamično državno prvenstvo gluhih Slovenije
Lj.
022019
520.
Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja D9, D12, D15
Murska Sobota
022019
521.
Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja F15
Murska Sobota
022019
522.
Področno osnovnošolsko ekipno prvenstvo Pomurja F12
Murska Sobota
022019
523.
Področno osnovnošolsko ekipno prvenstvo Pomurja D9, D12, D15
Murska Sobota
022019
524.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2019
8000 Novo mesto
022019
525.
Ciklus mladih Kranj 6. turnir
Kranj
022019
526.
6. TURNIR MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Nove Jarše
022019
527.
Pospešeni mesečni turnir FEBRUAR 2019
Kočevje
022019
528.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 2 februar 2019
Šentilj pri Velenju
022019
529.
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/02
Ptuj
022019
530.
Prvak Frama pospešeni 2019 feb
Fram
022019
531.
7. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
022019
532.
Področno osnovno šolsko ekipno prvenstvo
Pomurja 2019-F9Murska Sobota
022019
533.
Serija Rampin Koper 2019 - 4/ 24
6000 Koper - Capodistria
022019
534.
Ekipno državo prvenstvo gluhih Slovenije
Ljubljana
022019
535.
COT6
Koper
022019
536.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 feb
Maribor
022019
537.
Zimsko srečanje 6-tih šol
Lj. - FRS
022019
538.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 3/ 24
6320 Portorož - Portorose
022019
539.
OŠ Koroško ekipno - D9 2019
Slovenj Gradec
022019
540.
OŠ Koroško ekipno - D15 2019
Slovenj Gradec
022019
541.
OŠ Koroško ekipno - F9
Slovenj Gradec
022019
542.
OŠ Koroško ekipno - F12 2019
EF122019
022019
543.
OŠ Koroško Ekipno F15
Slovenj Gradec
022019
544.
Hitropotezni Železničar 13.02 2019
Ljubljana
022019
545.
Senior2
1000 Ljubljana
022019
546.
Ciklus 2 x 10 minut, Griže 2019, 2/10,
Griže
022019
547.
Področno ekipno tekmovanje OŠ Podravja - D12, F12, D15, F15
2250 Ptuj
022019
548.
Ekipna liga Maribor 2019 jk
Maribor
022019
549.
Ciklus pospeseni februar
1410 Zagorje ob Savi
022019
550.
Šahovski turnir ciklus Kranj 2/2019
4000 Kranj
022019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  ...  13  14  15  Naslednja  Zadnja