Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  6  7  8  9  [10]  11  12  ...  10 11  12  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
451.
četrtkov 15-minutni turnir 2019 - 3
Lucija
012019
452.
Četrtkov cug v Domnu 2019 - 03
Lucija
012019
453.
Framski ciklus 2019 - 1
Fram
012019
454.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
455.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
456.
Ekipna liga Maribor 2019 hi
Maribor
012019
457.
Ekipna liga Maribor 2019 ij
Maribor
012019
458.
10-minutni januar 2019
1410 Zagorje ob Savi
012019
459.
19. Nikoličev memorial 2019
Lucija
012019
460.
Hitropotezni turnir za januar 2019
1386 Stari trg pri Ložu
012019
461.
Prvenstvo ZDSSS v hitropoteznem šahu 2019
Ptuj
012019
462.
Cikel Slovenskih železnic 1_10_2019
Ljubljana
012019
463.
30. Poberžnikov memorial
2370 Dravograd
012019
464.
Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U9
Maribor
012019
465.
Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U12
Maribor
012019
466.
Štajerska Kadetska liga 2018/19 3/6 U15ab
Maribor
012019
467.
Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 1/2019
Radovljica
012019
468.
Liga mladih Slovenije 2018/2019 4. turnir
Ljubljana
012019
469.
ŠKBranik-redni1-2019
2000 Maribor
012019
470.
4. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
012019
471.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 2/ 24
Lucija
012019
472.
Četrtkov cug v Domnu 2019 - 02
Lucija
012019
473.
Hitropotezni Železničar 23.01 2019
Ljubljana
012019
474.
Ciklus Griže 2019, 1/10 2 x 5 min
Griže
012019
475.
Ekipna liga Maribor 2019 gh
Maribor
012019
476.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 2/2019
Kranj
012019
477.
5 minutni januar 2019
1410 Zagorje ob Savi
012019
478.
5 minutni januar 2019
0000 gostovanja
012019
479.
5 minutni januar 2019
1410 Zagorje ob Savi
012019
480.
1. TURNIR NAJMLAJŠIH 2019
Videm, oš Janka Modra
012019
481.
Ekipno OŠ prvenstvo PC Maribor
2351 Kamnica
012019
482.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 03
Lucija
012019
483.
Post festum v Domnu 2019 - 03
Lucija
012019
484.
Ciklus hitropotezni SK Zalec 1/2019
Zalec
012019
485.
KOR MP 2019-regijske kvalifikacije za DP
2380 Slovenj Gradec
012019
486.
POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019 – DO 8 LET
Komenda
012019
487.
POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019 – DEČKI DO 14 LET
Komenda
012019
488.
POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019 – DEČKI DO 12 LET
Komenda
012019
489.
POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019 – DEČKI DO 10 LET
Komenda
012019
490.
POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019 – DEKLICE DO 10 LET
Komenda
012019
491.
Konectedenski turnir Bakovci 2-2019
9000 Murska Sobota
012019
492.
POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2019
Komenda
012019
493.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2019 - F12
Kranj
012019
494.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2019 - F16
Kranj
012019
495.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2019 - F10
Kranj
012019
496.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2019 - F8
Kranj
012019
497.
Klubsko regijsko prvenstvo 2019 Celje F-12
Športni park Šentjur
012019
498.
Regijsko klubsko prvenstvo 2019, Celje F-10
Športni park Šentjur
012019
499.
Klubsko regijsko prvenstvo 2019 Celje F-14, F-16, F-18
Športni park Šentjur
012019
500.
Klubsko regijsko prvenstvo 2019 Celje D
Športni park Šentjur
012019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  6  7  8  9  [10]  11  12  ...  10 11  12  Naslednja  Zadnja