Pregled rezultatov

 [1]  2  3  4  5  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
Ciklus hitropotezni 10min - februar2019
Jesenice
022019
2.
ŠKBranik-redni2-2019
2000 Maribor
022019
3.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 04
6320 Portorož - Portorose
022019
4.
Prvenstvo KPDZU posamezno
2366 Muta
022019
5.
Liga ZPS GRADEX - 3.kolo - Naklo 19.2.2019
kranj
022019
6.
Liga ZPS GRADEX - 3.kolo - Naklo 19.2.2019
kranj
022019
7.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 4/2019
Kranj
022019
8.
Seniorski turnir
1000 Ljubljana
022019
9.
5 - minutni ciklus februar
1410 Zagorje ob Savi
022019
10.
Posamezno hitropotezno - Liga MB 2019
2000 Maribor
022019
11.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 06
6320 Portorož - Portorose
022019
12.
Konec tedenski kadetski 1Puconci 2019
Puconci
022019
13.
Konec tedenski kadetski 1Puconci 2019
9201 Puconci
022019
14.
Konec tedenski kadetski 2Puconci 2019
9201 Puconci
022019
15.
Konec tedenski Puconci 4-2019
9201 Puconci
022019
16.
Koroski ciklus februar 2019
Ravne na Koroskem
022019
17.
Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 2/ 10
Izola
022019
18.
Koroski ciklus marec 2019
Ravne na Koroskem
022019
19.
Posamično državno prvenstvo gluhih Slovenije
Lj.
022019
20.
Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja D9, D12, D15
Murska Sobota
022019
21.
Področno ekipno osnovnošolsko prvenstvo Pomurja F15
Murska Sobota
022019
22.
Področno osnovnošolsko ekipno prvenstvo Pomurja F12
Murska Sobota
022019
23.
Področno osnovnošolsko ekipno prvenstvo Pomurja D9, D12, D15
Murska Sobota
022019
24.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2019
8000 Novo mesto
022019
25.
Ciklus mladih Kranj 6. turnir
Kranj
022019
26.
6. TURNIR MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Nove Jarše
022019
27.
Pospešeni mesečni turnir FEBRUAR 2019
Kočevje
022019
28.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 2 februar 2019
Šentilj pri Velenju
022019
29.
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/02
Ptuj
022019
30.
Prvak Frama pospešeni 2019 feb
Fram
022019
31.
7. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
022019
32.
Področno osnovno šolsko ekipno prvenstvo
Pomurja 2019-F9Murska Sobota
022019
33.
Serija Rampin Koper 2019 - 4/ 24
6000 Koper - Capodistria
022019
34.
Ekipno državo prvenstvo gluhih Slovenije
Ljubljana
022019
35.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 feb
Maribor
022019
36.
Zimsko srečanje 6-tih šol
Lj. - FRS
022019
37.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 3/ 24
6320 Portorož - Portorose
022019
38.
OŠ Koroško ekipno - D9 2019
Slovenj Gradec
022019
39.
OŠ Koroško ekipno - D15 2019
Slovenj Gradec
022019
40.
OŠ Koroško ekipno - F9
Slovenj Gradec
022019
41.
OŠ Koroško ekipno - F12 2019
EF122019
022019
42.
OŠ Koroško Ekipno F15
Slovenj Gradec
022019
43.
Hitropotezni Železničar 13.02 2019
Ljubljana
022019
44.
Senior2
1000 Ljubljana
022019
45.
Ciklus 2 x 10 minut, Griže 2019, 2/10,
Griže
022019
46.
Področno ekipno tekmovanje OŠ Podravja - D12, F12, D15, F15
2250 Ptuj
022019
47.
Ekipna liga Maribor 2019 jk
Maribor
022019
48.
Ciklus pospeseni februar
1410 Zagorje ob Savi
022019
49.
Šahovski turnir ciklus Kranj 2/2019
4000 Kranj
022019
50.
2. TURNIR NAJMLAJŠIH 2019
Ljubljana; oš Kolezija
022019
 [1]  2  3  4  5  Naslednja  Zadnja