Pregled rezultatov

 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  23  24  25  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2018 - 13/ 24
Lucija
72018
2.
2.Memorial Avguština Cverlina OŠ Šmarje pri Jelšah
Šmarje pri Jelšah
122018
3.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/2019 3. turnir
Brezovica pri Ljubljani
122018
4.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/2019 3. turnir
Brezovica pri Ljubljani
122018
5.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/2019 3. turnir
Brezovica pri Ljubljani
122018
6.
37. Bozicno novoletni
1270 Litija
122018
7.
Torkov upokojenski turnir11.12.2018
Ljubljana
122018
8.
Griže ciklus 2018, 2 x 10 minut, 9/9
Griže
122018
9.
Ekipna liga Maribor 2019 c
Maribor
122018
10.
Torkovi turnirji v hotelu Kras - Jesen 2018 - 09
6230 Postojna
122018
11.
Oskarjev izziv - jesen 2018 - 06
6230 Postojna
122018
12.
Ciklus pospeseni december
1410 Zagorje ob Savi
122018
13.
3. Ĺ AH TURNIR DU VESELI DECEMBER 2018
RADOVLJICA
122018
14.
Ponedeljkjov cug v Domnu 2018 - 34
Lucija
122018
15.
Post festum v Domnu 2018 - 39
Lucija
122018
16.
1. Memorijal Ćazima Lukavačkića
3320 Velenje
122018
17.
ŠKBranik-jesenskozimskiciklus10-2018
Naomibar
122018
18.
MITROVDANSKI Ĺ AHOVSKI TURNIR 2018
RADOVLJICA
122018
19.
III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2018
Komenda
122018
20.
4. Miklavžev turnir ŠD Domžale Tajfun
1230 Domžale
122018
21.
Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819
Kranj
122018
22.
Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819 - F12
Kranj
122018
23.
Osnovnošolsko prvenstvo gorenjske f9
Kranj
122018
24.
Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819 - D12
Kranj
122018
25.
5. Miklavžev šahovski turnir SDS
Celjski sejmi, Celjanka
122018
26.
16. Šahovski turnir PVDS-SE
Ljubljana
122018
27.
PODROČNO PRVENSTVO CELJSKE REGIJE D12
KOZJE
122018
28.
PODROČNO PRVENSTVO CELJSKE REGIJE D15
KOZJE
122018
29.
PODROČNO PRVENSTVO CELJSKE REGIJE F 9
KOZJE
122018
30.
PODROČNO PRVENSTVO CELJSKE REGIJE F 12
KOZJE
122018
31.
PODROČNO PRVENSTVO CELJSKE REGIJE F15
KOZJE
122018
32.
9. Posočni mesečni turnir - december 2018
5220 Tolmin
122018
33.
Regijsko prvenstvo Zasavja F15
1420 Trbovlje
122018
34.
Regijsko prvenstvo Zasavja F12
1420 Trbovlje
122018
35.
Regijsko prvenstvo Zasavja F9
1420 Trbovlje
122018
36.
Štajerska kadetska liga 2018/19 2/6 U9
Maribor
122018
37.
Štajerska kadetska liga 2018/19 2/6 U15
Maribor
122018
38.
Ciklus hitropoteznih turnirjev 2018/10
Ptuj
122018
39.
Štajerska kadetska liga 2018/19 2/6 U12
Maribor
122018
40.
Kvalifikacijski turnir Slovenija šahira -Gorenjka matira 2018
Kočevje
122018
41.
Tradicionalni 13. Linhartov turnir 2018
Radovljica
122018
42.
MEM. STANKA SKOKA IN MARTINA ŠTORMANA
Šempeter
122018
43.
8.večerni/2.memorialniVirtič
Naomibar
122018
44.
46. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2018
Malečnik
122018
45.
3. tur. ciklusa TZ Kranj 1819
Kranj
122018
46.
Hitropotezni - December 2018
Jesenice
122018
47.
četrtkov 15-minutni turnir - 25 -2018
Lucija
122018
48.
10. turnir ŠK Primskovo Kranj 2018
Kranj
122018
49.
Priprava na SLO šahira Fram 2018
Fram
122018
50.
Torkov upokojenski turnir 4.12.2018
Ljubljana
122018
 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  23  24  25  Naslednja  Zadnja