Pregled rezultatov

 [1]  2  3  4  5  6  7  8  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
10. odprti turnir v okviru 28.MSŠT Idrija
Idrija
032017
2.
Četrtkov turnir CS Trnovo 170323
Ljubljana
032017
3.
Trnovo post festum 170323
Ljubljana
032017
4.
10. prvenstvo Pirana v Pospešenem šahu - 6/24
Lucija
032017
5.
Četrtkov cug v Domnnu - 04
Lucija
032017
6.
Cicibanski prvak Frama 2017 mar22
Fram
032017
7.
Mladi prvak Frama 2017 mar22b
Fram
032017
8.
Šahovski turnrji upokojencev Gorenjske 2017-6.t.
Kranj
032017
9.
Hitropotezni Železničar 22.03 2017
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
10.
Torkov upokojenski turnir21.3.2017
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
11.
LIGA MARIBOR 2017 - ekipno hitropotezno
Maribor
032017
12.
Ciklus turnirjev najmlajših Kranj - 7. turnir
Kranj
032017
13.
5 - minutni ciklus marec 2017
Zagorje ob Savi
032017
14.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS 20.03.2017
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
15.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS 20.03.2017
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
16.
Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 10
Lucija
032017
17.
Post festum v Domnu 2017 - 12
Lucija
032017
18.
Ciklus hitropotezni SK Zalec 3/2017
Zalec
032017
19.
6. konectedenski turnir ŠD Radenske Pomgrad 2017
Lipa
032017
20.
20. mednarodni turnir Sl. Bistrica 2017
Slovenska Bistrica
032017
21.
ŠD Šentjur, 4 turnirji za mlade, 3.turnir
Šentjur
032017
22.
15. MLADINSKI TURNIR IG 2017
Ig
032017
23.
Koroski ciklus marec 2017
Slovenj Gradec
032017
24.
3. turnir za mlade
Kanal
032017
25.
4 Seasons 2017/ Pomlad - Buje
0099 tujina
032017
26.
Štajerska kadetska liga 2017 - 6/10; U15
Maribor, SGŠ
032017
27.
Liga mladih Slovenije 2016/2017 5.turnir
Ljubljana
032017
28.
Ciklus mesečnih turnirjev TZ - 7. turnir
Kranj
032017
29.
Pospešeni mesečni turnir MAREC 2017
Kočevje
032017
30.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju marec tur. 2
Šentilj pri Velenje
032017
31.
ŠK Branik Maribor redni 3-2017
Maribor-Ljudski vrt
032017
32.
8. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2017
Malečnik
032017
33.
Serija Rampin Koper 2017 - 06
Koper
032017
34.
Štajerska kadetska liga 2017 - 6/10; U9, U12
2000 Maribor
032017
35.
Četrtkov trurnir CS Trnovo 170316
Ljubljana
032017
36.
Trnovo post festum 170316
Ljubljana
032017
37.
3. Pokal Kozja
Kozje
032017
38.
3. turnir ŠK Primskovo Kranj 2017
Kranj
032017
39.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2017 - 06
Lucija
032017
40.
9. turnir za klubskega prvaka 2017
Gornja Radgona
032017
41.
Mladi prvak Frama 2017 mar15
Fram
032017
42.
Osrednjeslovenska liga mladih 2016/2017 5. turnir
Brezovica pri Ljubljani
032017
43.
Hitropotezni Železničar 15.03. 2017
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
44.
Regijsko ekipno tekmovanje (upokojenci)
3320 Velenje
032017
45.
Redni pospeseni marec 2017
Zagorje ob Savi
032017
46.
Torkov upokojenski turnir 14.3.
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
47.
Ciklus ŠK Griže 2/9
Griže
032017
48.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS 13.3.
Ljubljana Bravničarjeva 1
032017
49.
Šahovski turnir upokojencev Šentilj pri Velenju marec 2
Šentilj pri Velenje
032017
50.
ŠKBranik-spomladansko-poletni-ciklus-2-2017
Maribor-Ljudski vrt
032017
 [1]  2  3  4  5  6  7  8  Naslednja  Zadnja