Pregled rezultatov

 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  22  23  24  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
1. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE
Ajdovina
102017
2.
Mesečni turnir OKTOBER 2017
Kočevje
102017
3.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 2 oktober 2017
Šentilj pri Velenju
102017
4.
Serija Rampin Koper 2017 - 20
Koper
102017
5.
32. tunir za prvaka ŠK Malečnik 2017
Malečnik
102017
6.
1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - C do 18 let
Novo-mesto
102017
7.
2. TURNIR MLADIH 2017/2018
Ljubljana;-o-Nove-Jare
102017
8.
Četrtkov turnir CS Trnovo 171019
Ljubljana
102017
9.
8. turnir ŠK Primskovo Kranj 2017
Kranj
102017
10.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2017 - 23
Lucija
102017
11.
30. turnir za klubskega prvaka 2017
Gornja Radgona
102017
12.
Klubski hitropotezni turnir
Trbovlje
102017
13.
Osrednjeslovenska liga mladih 2017/2018 1. turnir
Brezovica pri Ljubljani
102017
14.
GT 2017 hitropotezno - 5/8
2000 Maribor
102017
15.
5 - minutni ciklus oktober 2017
Zagorje ob Savi
102017
16.
Invalidska liga MOL 2017 - Ekipno
Ljubljana, Društvo distrofikov
102017
17.
Pokal ŠZS 2017 - 4. turnir
Ljubljana
102017
18.
Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 32
Lucija
102017
19.
Post festum v Domnu 2017 - 39
Lucija
102017
20.
MEMORIAL J. SMOLETA 2017
RADOVLJICA
102017
21.
MEMORIAL J. SMOLETA 2017
RADOVLJICA
102017
22.
Prvenstvo ZDSSS 2017 - Ženske
Ljubljana, Jamova 5
102017
23.
Cikel slovenskih železnic 8_10 2017
Ljubljana
102017
24.
Ciklus mladih kranj 2. turnir
Kranj
102017
25.
Ciklus pospešenih turnirjev 2017/08
Ptuj
102017
26.
1. mladinski turnir ŠŠ 2017-18
Kočevje
102017
27.
Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 10/2017
Radovljica
102017
28.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 1 oktober 2017
Šentilj pri Velenju
102017
29.
Polskavski ciklus 2017 9/11
Polskava
102017
30.
31. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2017
Malečnik
102017
31.
Pospešeni - Oktober 2017
Jesenice
102017
32.
Pokal Viktor Brezovnik 2017
Podcerkev
102017
33.
Ekipno prvenstvo DU 2017 oktober
Maribor
102017
34.
Četrtkov turnir CS Trnovo 171012
Ljubljana
102017
35.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2017 - 19
Lucija
102017
36.
29. turnir za klubskega prvaka 2017
Gornja Radgona
102017
37.
16.TURNIR UP GORENJSKE 2017
Kranj
102017
38.
Hitropotezni Železničar 11.10 2017
Ljubljana
102017
39.
Sredin Val 34
Koper
102017
40.
Torkov upokojenski turnir 10.10.
Ljubljana
102017
41.
Ciklus Griže 2017, 7/9
Griže
102017
42.
11. turnir ciklusa Stari Mayr Kranj 2017
Kranj
102017
43.
Novomeške DŠI 2017 JESENSKI ŠAH
Novo-mesto
102017
44.
Bar Naomi 2017 - 6/8
2000 Maribor
102017
45.
Pospešeni oktober 2017
Zagorje
102017
46.
Ponedeljkov nagradni turnir šzs 9.10.
Ljubljana
102017
47.
Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 31
Lucija
102017
48.
Post festum v Domnu 2017 - 38
Lucija
102017
49.
Nedeljski ciklus Rudar 8_10
Trbovlje
102017
50.
Ciklus pospešenih 17 - 8
IlBistrica
102017
 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  22  23  24  Naslednja  Zadnja