6. memorialni turnir Vesne Rožič in 17. mladinski šahovski turnir Ig open 2019

Datum: 24.3.2019

6. memorialni turnir Vesne Rožič in 17. mladinski šahovski turnir Ig open 2019

Ig, 23.3.2019

Končno stanje

Mesto Priimek in ime Tit ELO LRat FED klub Točke Buch1 Buch W-We

1. Borišek Jure GM 2546 2579 SLO ŽŠK Maribor 8 53.0 57.5 0.82

(1986) 1B66 1W77 1B8 =W5 1B36 1W3 1B6 1W11 =B2

2. Škoberne Jure GM 2525 2572 SLO ŠD Posočje 7.5 50.5 54.5 0.06

(1987) 1W96 1B40 1W52 1B12 0W18 1B14 1W19 1B7 =W1

3. Kastelic Marjan FM 2234 2375 SLO ŠD KRKA Novo mesto 7.5 49.5 53.5 1.45

(1965) 1W115 1B39 1W54 1B171 =W4 0B1 1W52 1B13 1W15

4. Beletič Danijel FM 2427 2433 SLO ŠD Posočje 7.5 49.5 53.0 0.50

(1979) 1B120 1W61 1B47 1W20 =B3 0W11 1B14 1W37 1B5

5. Hiti Domen MK 2113 2282 SLO ŠK Ig 7 51.5 56.5 1.99

(1995) 1W73 1B32 1W62 =B1 =W7 1B23 1W21 1B18 0W4

6. Srebrnič Marko FM 2314 2374 SLO ŠK Nova Gorica 7 49.5 53.5 0.88

(1987) 1W103 1B49 1W19 1B51 1W13 0B18 0W1 1B23 1B11

7. Janželj Tim MK 2327 2430 SLO ŠK Ig 7 49.5 53.5 0.21

(1994) 1B107 =W24 1B78 1W44 =B5 1W22 1B8 0W2 1W19

8. Juvan Jaka I 2017 2273 SLO ŽŠK Maribor 7 49.5 53.0 1.08

(2002) 1W129 1B85 0W1 1B32 1W39 1B16 0W7 1B21 1B31

9. Plaskan Jure MK 2172 2283 SLO Šahovsko društvo Domžale 7 45.5 50.0 0.04

(1991) 1B81 1W72 =B44 0W42 1B59 1W68 =B10 1B12 1W26

10. Ačimovič Vasja I 1874 2205 SLO ŠD Kočevje 7 44.0 47.5 1.77

(2001) 0W38 1B101 1W172 1B96 1W51 =B12 =W9 1B35 1W18

11. Perič Bernard MK 2169 2382 SLO ŠK Zagorje ob Savi 6.5 49.5 53.5 0.51

(1989) 1B104 1W88 =B36 1W45 1B42 1B4 1W18 0B1 0W6

12. Debevec Blaž MK 2112 2266 SLO ŠK Komenda 6.5 48.5 52.0 0.55

(1988) 1B121 1W65 1B33 0W2 1B53 =W10 1B43 0W9 1B40

13. Bender Ivan FM 2191 2222 CRO ŠK Zagorje ob Savi 6.5 48.0 52.0 1.21

(1973) 1W116 1B76 1W28 1B53 0B6 =W20 1B29 0W3 1B41

14. Lučovnik Tilen MK 2038 2220 SLO ŠK Komenda 6.5 47.0 51.5 0.95

(1995) 1B86 1W70 =B45 1W57 1B37 0W2 0W4 1B50 1B43

15. Jelen Igor IM 2291 2357 SLO ŠK Ig 6.5 46.0 50.0 -0.37

(1972) 1B100 =W78 1B64 0W36 1B45 1W17 1B20 1W41 0B3

16. Janželj Lara WFM 2119 2313 SLO ŠK Ig 6.5 44.0 48.5 -1.02

(1997) 1B89 1W87 0B17 1W65 1B63 0W8 1B55 =W40 1B39

17. Sušnik Matej MK 1947 2069 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 6.5 43.5 47.0 2.44

(1968) 1W127 1B112 1W16 0B18 =W22 0B15 1W119 1B38 1B37

18. Markun Boštjan FM 2269 2291 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 6 50.5 50.5 0.77

(1977) 1B128 1W170 1B41 1W17 1B2 1W6 0B11 0W5 0B10

19. Hreščak Ivana WFM 1980 2174 SLO ŠK Postojna 6 48.5 52.0 1.16

(2000) 1B132 1W59 0B6 1W70 1B71 1W27 0B2 1W30 0B7

20. Petek Primož MK 2029 2106 SLO ŠD Gorenjka Lesce 6 48.5 51.5 1.83

(1980) 1W146 1B30 1W38 0B4 1W31 =B13 0W15 1B77 =W25

21. Nareks Matic I 1456 2108 SLO Celjski ŠK 6 47.5 51.5 1.30

(2006) 1B173 0W36 1B48 1W33 1B47 1W24 0B5 0W8 1W54

22. Srebrnič Ana WGM 2140 2190 SLO ŠK Ljubljana 6 45.5 49.0 0.28

(1984) 1W124 1B90 0W23 1W26 =B17 0B7 1W78 =B28 1W55

23. Vidic Teja WMK 1872 2199 SLO ŽŠK Maribor 6 45.0 49.0 0.67

(1998) 1B43 1W109 1B22 0W37 1B98 0W5 1B60 0W6 1B69

24. Skuhala Barbara WMK 2048 2250 SLO ŠD Radenska - Pomgrad 6 45.0 48.5 -0.73

(1996) =W56 =B7 1W128 1B90 1W49 0B21 1W32 0B26 1W65

25. Kapš Darja WGM 2194 2174 SLO ŠK Ljubljana 6 44.0 48.5 0.13

(1981) 1B91 =W64 =B26 1W87 =B29 1W36 0B41 1W42 =B20

26. Mihelič Vesna WI 1698 2116 SLO ŠD Mengeš-Trzin 6 44.0 45.5 1.12

(2006) 1B166 =W37 =W25 0B22 1B121 1W102 1B27 1W24 0B9

27. Srebrnič Vojko MK 2171 2222 SLO ŠK Nova Gorica 6 43.0 46.5 -0.37

(1948) 1W172 1B55 0W53 1B58 1W28 0B19 0W26 1B70 1W62

28. Kodrič Tilen MK 1901 2129 SLO ŽŠK Maribor 6 42.5 45.5 0.33

(1999) 1B138 1W97 0B13 1W60 0B27 =W80 1B45 =W22 1B71

29. Peršl Bojan MK 1954 2108 SLO ŠK Ljubljana 6 41.5 46.0 0.17

(1961) 1B83 0W60 1B91 1W80 =W25 1B79 0W13 =B46 1W57

30. Ružič Pia Marie WI 1590 2069 SLO ŠK Triglav Krško 6 41.5 45.0 1.03

(2004) 1B135 0W20 1B102 0W47 1B74 1W53 1W54 0B19 1W58

31. Pretnar Boštjan III 1786 2060 SLO ŠD Radovljica 6 41.5 44.5 0.33

(1974) 0B48 1W140 1B97 1W100 0B20 1W66 1B71 1B51 0W8

32. Bizjak Anej II 1623 2027 SLO ŠD KRKA Novo mesto 6 41.5 43.5 1.62

(2006) 1B163 0W5 1B132 0W8 1B108 1W63 0B24 1W98 1W51

33. Frey Armin 1895 1573 AUT 6 38.5 41.5 4.12

(1951) 1W101 1B123 0W12 0B21 0W96 1B105 1W100 1B59 1W56

34. Benko Boštjan MK 1926 1989 SLO ŠK Zagorje ob Savi 6 37.5 41.0 1.46

(1977) 1B134 =W119 0B57 1W69 0B43 =W59 1W81 1B97 1W67

35. Rožič Samo MK 2146 2327 SLO ŠK Ig 6 36.5 36.5 -1.99

(1993) 0B97 0B122 1W125 1B105 1W56 1W84 1B170 0W10 1B64

36. Urh Zala WFM 1951 2285 SLO ŠK Stari Mayr Kranj 5.5 48.0 51.5 -0.25

(2002) 1W133 1B21 =W11 1B15 0W1 0B25 1W82 =B67 =W46

37. Kovačič Peter MK 2164 2157 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 5.5 47.0 50.5 0.52

(1977) 1W126 =B26 1W122 1B23 0W14 1B42 1W38 0B4 0W17

38. Čosič Radoslav 2209 CRO 5.5 46.0 50.5 -0.45

(1944) 1B10 1W63 0B20 1W72 =B41 1W44 0B37 0W17 1B78

39. Orel Mušič Simona WFM 1758 1896 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 5.5 45.0 48.5 2.45

(1960) 1B131 0W3 1B89 1W86 0B8 =W97 1B47 1W44 0W16

40. Medvešek Janez II 1814 2069 SLO ŠK Zagorje ob Savi 5.5 44.0 47.5 0.83

(1990) 1B93 0W2 =B81 1B120 =W46 1W57 1B96 =B16 0W12

41. Marn Jan MK 1973 2254 SLO ŽŠK Maribor 5.5 44.0 47.5 -0.39

(2004) 1W114 1B46 0W18 1B110 =W38 1B119 1W25 0B15 0W13

42. Vučko Maja WI 1868 2033 SLO ŠD Kočevje 5.5 43.5 47.5 0.86

(1984) 1W99 =B79 1W56 1B9 0W11 0W37 1B80 0B25 1W92

43. Ivanec Dezider MK 2107 SLO ŠD Rokada Lendava 5.5 43.5 47.0 0.68

(1970) 0W23 1B106 =W46 1B122 1W34 1B98 0W12 1B52 0W14

44. Orehek Špela WFM 1960 2098 SLO Šahovsko društvo Domžale 5.5 43.0 47.0 -0.11

(1991) 1W105 1B75 =W9 0B7 1W99 0B38 1W88 0B39 1W84

45. Gregorič Andraž II 1603 2120 SLO ŠK Nova Gorica 5.5 43.0 45.5 0.34

(2007) 1B159 1W98 =W14 0B11 0W15 1B93 0W28 1B79 1W77

46. Olenik Čampa Rudi II 1477 2105 SLO Šahovsko društvo Domžale 5.5 43.0 43.5 0.11

(2007) 1B169 0W41 =B43 1W81 =B40 1W61 =B50 =W29 =B36

47. Župec Jan I 2001 2153 SLO ŠK Ig 5.5 42.5 46.5 -0.89

(1991) 1W113 1B110 0W4 1B30 0W21 =B82 0W39 1B80 1W88

48. Petek Peter 1589 SLO 5.5 40.0 43.5 3.04

(1997) 1W31 0B53 0W21 1B172 1W85 0B58 1W75 =B84 1B98

49. Petek Francka WM 1809 1875 SLO ŠD Gorenjka Lesce 5.5 38.5 41.5 1.31

(1951) 1B139 0W6 1B104 1W66 0B24 0W60 =B121 1W119 1B94

50. Zauchner Markus 1826 1000 AUT 5.5 35.5 36.5 4.36

(1983) 0W79 0B99 1W167 1B153 1W103 1B110 =W46 0W14 1B82

51. Šolmajer Luka MK 2051 2172 SLO ŠD Rokada Lendava 5 45.5 49.5 -1.20

(1976) 1B117 1W82 1B68 0W6 0B10 1W70 1B65 0W31 0B32

52. Šajn Simon MK 2009 2182 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica 5 44.5 48.5 -1.01

(1983) 1B108 1W80 0B2 1W82 =B55 1W67 0B3 0W43 =B72

53. Trussevich Simon II 1875 2165 SLO ŠK Ljubljana 5 44.5 47.5 -1.06

(2004) 1B140 1W48 1B27 0W13 0W12 0B30 1W73 0B57 1W100

54. Hercog Nuša WM 1951 2204 SLO Celjski ŠK 5 44.0 48.0 -1.28

(2003) 1B118 1W67 0B3 =W59 =B57 1W92 0B30 1W66 0B21

55. Zupan Gorazd 1700 2003 SLO Ljubljana 5 43.0 46.0 0.33

(1991) 1B142 0W27 1B94 1W83 =W52 =B171 0W16 1B74 0B22

56. Jalovec Igor II 1155 1998 SLO ŠD Kočevje 5 43.0 45.0 -0.09

(2009) =B24 1W160 0B42 1W77 0B35 1W72 =B68 1W61 0B33

57. Škrbec Leon II 1562 2114 SLO ŠK Postojna 5 43.0 44.0 -0.16

(2007) 1W168 =B58 1W34 0B14 =W54 0B40 1W99 1W53 0B29

58. Borišek Anže I 1963 2048 SLO ŠK Trzin 5 41.5 45.0 -0.55

(1985) 1B102 =W57 1B119 0W27 0B67 1W48 =B64 1W60 0B30

59. Vaupot Luka II 1586 2041 SLO ŠK Slovenj Gradec 5 41.5 44.5 -0.52

(2005) 1W150 0B19 1W143 =B54 0W9 =B34 1B89 0W33 1W99

60. Vičič Mark 1500 1986 SLO ŠK Nova Gorica 5 41.0 43.5 0.00

(2007) 1W156 1B29 0W171 0B28 1W141 1B49 0W23 0B58 1W111

61. Veskovič Džemal I 1808 1988 SLO ŠD Mengeš-Trzin 5 40.5 44.5 -0.23

(1963) 1W111 0B4 1W73 0B71 1W100 0B46 1W86 0B56 1W97

62. Bajo Tin I 1856 2129 SLO ŠD Kočevje 5 40.5 44.0 -1.01

(2001) 1B74 1W69 0B5 =W67 0B119 1W91 =B97 1W96 0B27

63. Torkar Boris II 1914 1956 SLO ŠD Radovljica 5 40.0 43.0 -0.06

(1979) 1W149 0B38 1W116 1B75 0W16 0B32 0B67 1W105 1B96

64. Battisti Eugenio 1746 1762 ITA ŠK Rimex Ilirska Bistrica 5 40.0 43.0 1.95

(1942) 1W145 =B25 0W15 0B79 1W124 1B89 =W58 1B108 0W35

65. Vidmar Klara IV 1684 2020 SLO ŠK Komenda 5 40.0 43.0 0.08

(2002) 1W144 0B12 1W114 0B16 1W117 1B99 0W51 1W111 0B24

66. Paternoster Janez II 1443 2034 SLO ŠD Mengeš-Trzin 5 40.0 43.0 -0.99

(2006) 0W1 1B95 1W141 0B49 1W107 0B31 1W142 0B54 1W109

67. Dajčman Nikolaj II 1476 1959 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 5 39.5 42.0 0.99

(2004) 1W153 0B54 1W144 =B62 1W58 0B52 1W63 =W36 0B34

68. Kočevar Tugomir I 1838 1859 SLO ŠD Radovljica 5 39.0 42.0 1.51

(1959) 1W130 1B143 0W51 1B103 =W171 0B9 =W56 0W71 1B104

69. Zidar Jernej II 1371 2026 SLO ŠK Komenda 5 38.5 41.0 -0.61

(2007) 1W155 0B62 1W112 0B34 0W75 1B114 1W103 1B90 0W23

70. Delost Joško II 1641 1872 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica 5 38.5 40.5 0.76

(1962) 1W161 0B14 1W127 0B19 1W129 0B51 1W102 0W27 1B101

71. Marinč Primož II 1166 1914 SLO ŠK Ljubljana 5 38.5 38.5 0.75

(2008) 0B98 1W154 1B170 1W61 0W19 1B106 0W31 1B68 0W28

72. Bortolin Bruno 1727 1832 ITA ŠK Rimex Ilirska Bistrica 5 37.5 40.5 1.27

(1950) 1W137 0B9 1W146 0B38 =W126 0B56 1W124 1B83 =W52

73. Markun Ožbej II 1221 1802 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 5 36.0 38.5 -0.52

(2006) 0B5 1W157 0B61 1W109 0B87 1W139 0B53 1W125 1W106

74. Bajraktarevič Bajro II 1764 SLO ŠK Zagorje ob Savi 5 36.0 37.0 1.15

(1958) 0W62 0B96 1W168 1B112 0W30 1B172 1W85 0W55 1B110

75. Zlatanovič Marcus II 1470 1870 SLO ŠD Posočje 5 34.0 34.0 -0.23

(2005) 1B148 0W44 1B139 0W63 1B69 0W170 0B48 1W138 1B107

76. Šimnic Franci MK 1709 2000 SLO ŠD Radovljica 5 33.5 36.5 -1.45

(1968) 1B151 0W13 0B86 1W138 0B97 0B83 1W143 1B102 1W108

77. Glavač Igor I 1810 1948 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica 4.5 42.0 45.5 -0.18

(1979) 1W95 0B1 =W124 0B56 1W101 1B81 1W79 0W20 0B45

78. Ačimovič Dejan I 1790 2035 SLO ŠD Kočevje 4.5 41.0 44.0 -0.14

(1968) 1W147 =B15 0W7 1B124 0W79 1B126 0B22 1W91 0W38

79. Brglez Milan 1688 SLO 4.5 40.5 44.0 2.36

(1967) 1B50 =W42 0B98 1W64 1B78 0W29 0B77 0W45 1W126

80. Zlatanovič Srdjan 1594 1822 SLO ŠD Posočje 4.5 39.0 41.0 0.70

(1981) 1W162 0B52 1W123 0B29 1W83 =B28 0W42 0W47 1B129

81. Kozlovič Jernej II 1296 1887 SLO ŠK Val - Koper 4.5 38.5 41.0 -0.13

(2009) 0W9 1B137 =W40 0B46 1W122 0W77 0B34 1B155 1W123

82. Urbanč Suzana WI 1662 1888 SLO ŠK Brežice 4.5 38.0 41.0 0.14

(1969) 1W141 0B51 1W133 0B52 1W94 =W47 0B36 1B126 0W50

83. Kosanovič Aleksander 1068 1766 SLO Šahovsko društvo Domžale 4.5 38.0 40.5 0.62

(2006) 0W29 1B156 1W85 0B55 0B80 1W76 =B92 0W72 1B119

84. Sternig Helmut 1679 1000 AUT 4.5 37.5 41.0 3.78

(1941) 0W112 1B130 1W105 0W98 1B86 0B35 1W113 =W48 0B44

85. Pirkowitsch Franz 1582 1574 AUT 4.5 37.0 39.0 1.06

(1976) 1B164 0W8 0B83 1W140 0B48 1W127 0B74 1W118 =B95

86. Lugarič Kotnik Liam II 1139 1890 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri 4.5 37.0 39.0 -0.84

(2008) 0W14 1B161 1W76 0B39 0W84 1B145 0B61 1W139 =W90

87. Gaertner Ferdinand 1700 1000 AUT 4.5 37.0 38.0 3.78

(1955) 1W167 0B16 1W113 0B25 1W73 0B96 0W94 =B133 1W121

88. Lazarev Vladislav II 1709 1896 oba ŠK Ljubljana 4.5 36.5 39.5 -0.38

(2002) 1W125 0B11 1W129 0B99 =W89 1B123 0B44 1W121 0B47

89. Hočevar Tim II 1240 1865 SLO ŠK Postojna 4.5 36.5 37.5 -0.71

(2008) 0W16 1B167 0W39 1B143 =B88 0W64 0W59 1B122 1B136

90. Smolej Žiga II 1660 1897 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica 4.5 36.0 38.5 -0.31

(2007) 1B154 0W22 1B108 0W24 0B102 1W133 1B138 0W69 =B86

91. Kaluža Dominik II 1320 1889 SLO ŠK Postojna 4.5 35.5 38.0 -0.26

(2006) 0W25 1B145 0W29 =B101 1W153 0B62 1W130 0B78 1W133

92. Bavec Vinko I 1607 1732 SLO ŠK Loška dolina 4.5 35.0 37.5 0.88

(1954) 1W158 0B171 0W99 1B127 1W113 0B54 =W83 1B123 0B42

93. Bavec Uroš II 1685 SLO ŠK Loška dolina 4.5 34.0 36.5 0.31

(1980) 0W40 0B103 1W156 =B115 1W128 0W45 1B116 0B106 1W124

94. Filippovsky Nikita 1123 1649 SLO ŠK Ljubljana 4.5 34.0 34.0 0.73

(2005) 0W171 1B158 0W55 1B145 0B82 1W131 1B87 =W170 0W49

95. Šertelj Nuša Nisa 1676 SLO ŠD Kočevje 4.5 32.0 34.0 -0.08

(2010) 0B77 0W66 1B135 0W97 1B164 0W104 1B148 1B128 =W85

96. Pajek Tjaša WII 1442 1933 SLO ŠD KRKA Novo mesto 4 45.5 49.5 -0.75

(2005) 0B2 1W74 1B109 0W10 1B33 1W87 0W40 0B62 0W63

97. Bobnar Samo II 1258 1931 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 4 44.5 49.0 0.51

(2004) 1W35 0B28 0W31 1B95 1W76 =B39 =W62 0W34 0B61

98. Barič Dušan MK 2107 2164 SLO ŠD Stari trg ob Kolpi 4 42.5 46.5 -2.74

(1956) 1W71 0B45 1W79 1B84 0W23 0W43 1B104 0B32 0W48

99. Belyaletdinov Leonard 1927 SLO ŠK Ljubljana 4 40.5 44.0 -0.68

(2013) 0B42 1W50 1B92 1W88 0B44 0W65 0B57 1W120 0B59

100. Ivanec Janoš III 1392 1650 SLO ŠD Rokada Lendava 4 38.0 41.0 0.42

(2008) 0W15 1B147 1W136 0B31 0B61 1W149 0B33 1W140 0B53

101. Vidmar Jernej 1006 1769 SLO ŠK Ljubljana 4 38.0 40.0 -0.09

(2006) 0B33 0W10 1B163 =W91 0B77 1W132 =B120 1B103 0W70

102. Veber Kolja Tito II 1074 1850 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri 4 38.0 39.0 -0.56

(2009) 0W58 1B168 0W30 1B136 1W90 0B26 0B70 0W76 1B142

103. Štern Urban II 1408 1983 SLO Celjski ŠK 4 37.5 40.5 -2.12

(2004) 0B6 1W93 1B142 0W68 0B50 1W134 0B69 0W101 1B138

104. Kavčič Bor II 1284 1799 SLO ŠK Nova Gorica 4 36.5 39.5 -0.84

(2005) 0W11 1B125 0W49 1B130 0W106 1B95 0W98 1B142 0W68

105. Lazareva Yelizaveta III 1070 1587 LJU ŠK Ljubljana 4 36.5 38.5 -0.47

(2009) 0B44 1W165 0B84 0W35 1B125 0W33 1B144 0B63 1W141

106. Pavicic Anton 1734 1000 AUT 4 35.5 38.5 3.28

(1953) 0B109 0W43 1B151 1W134 1B104 0W71 0B108 1W93 0B73

107. Gregorič Anika WI 1360 1789 SLO ŠK Nova Gorica 4 35.5 38.5 -0.36

(2005) 0W7 1B149 0W120 1B114 0B66 0W122 1B134 1W113 0W75

108. Markus David III 1110 1741 SLO ŠK En Passant 4 35.5 37.5 -0.63

(2010) 0W52 1B162 0W90 1B144 0W32 1B141 1W106 0W64 0B76

109. Levanič Anej 1533 SLO ŠD Ptuj 4 35.0 38.0 0.66

(2010) 1W106 0B23 0W96 0B73 0W114 1B150 1W146 1B115 0B66

110. Mazzini Katarina III 1517 1927 SLO ŠK Komenda 4 35.0 37.0 -2.24

(2003) 1B165 0W47 1B138 0W41 1B142 0W50 0B111 1W127 0W74

111. Glavač Leo 1643 SLO ŠK Ljubljana 4 34.5 38.0 1.17

(2009) 0B61 =W120 1B118 0W119 =W115 1B117 1W110 0B65 0B60

112. Bradač Simon III 1391 1772 SLO ŠK Rimex Ilirska Bistrica 4 34.5 36.5 -0.91

(2006) 1B84 0W17 0B69 0W74 1W160 =B130 0W123 =B117 1B140

113. Repar Domen IV 1088 1655 SLO ŠD Kočevje 4 32.5 35.0 -1.97

(2010) 0B47 1W135 0B87 1W148 0B92 1W155 0B84 0B107 1W152

114. Maček Inti III 1084 1822 SLO ŠK Komenda 4 32.0 34.0 -1.43

(2010) 0B41 1W164 0B65 0W107 1B109 0W69 0B125 1W160 1B145

115. Zupan Ksenija 1379 1546 SLO Ljubljana 4 32.0 33.5 0.64

(1964) 0B3 0W139 1B166 =W93 =B111 0W138 1B152 0W109 1B143

116. Hečimovič Edi III 1313 1600 SLO ŠD Mengeš-Trzin 4 32.0 32.0 1.17

(1989) 0B13 1W131 0B63 1W139 0B170 =W140 0W93 =B130 1W147

117. Halilovič Elma 1162 1723 SLO ŠD Mengeš-Trzin 4 30.5 33.0 -0.96

(2006) 0W51 0B141 1W158 1B152 0B65 0W111 =B131 =W112 1B139

118. Šraj Jernej 1058 1565 SLO ŠK Loška dolina 4 26.5 28.5 -1.19

(2009) 0W54 =B153 0W111 0B160 =W156 1B163 1W145 0B85 1W144

119. Dajčman Aleksander II 1469 1919 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 3.5 42.0 45.5 -0.89

(2004) 1W136 =B34 0W58 1B111 1W62 0W41 0B17 0B49 0W83

120. Debevec Katarina WII 1439 1609 SLO ŠD Piran 3.5 36.0 38.5 1.01

(1962) 0W4 =B111 1B107 0W40 0B123 1W157 =W101 0B99 =B134

121. Čurič Enej III 1200 1673 SLO ŽŠK Maribor 3.5 36.0 38.0 -0.68

(2008) 0W12 0B144 1W161 1B147 0W26 1B143 =W49 0B88 0B87

122. Piskar Rihard II 1665 1726 SLO ŠD Radovljica 3.5 36.0 38.0 0.45

(1943) =B160 1W35 0B37 0W43 0B81 1B107 0W126 0W89 1B157

123. Beber Anja 1688 SLO ŠK Postojna 3.5 35.5 39.0 -0.81

(2011) +*174 0W33 0B80 =B128 1W120 0W88 1B112 0W92 0B81

124. Vičič Maks II 1247 1840 SLO ŠK Postojna 3.5 35.5 37.0 -1.68

(2009) 0B22 1W166 =B77 0W78 0B64 1W153 0B72 1W131 0B93

125. Lapanje Ajda 1511 SLO ŠK Komenda 3.5 34.5 36.5 0.66

(2007) 0B88 0W104 0B35 1W135 0W105 1B165 1W114 0B73 =B132

126. Cimperman Teo II 1269 1954 SLO ŠK Komenda 3.5 34.0 36.5 -2.76

(2008) 0B37 0W142 1B157 1W131 =B72 0W78 1B122 0W82 0B79

127. Potočar Nika III 1042 1696 SLO ŠK Dolenjske Toplice 3.5 34.0 36.5 -1.60

(2006) 0B17 1W148 0B70 0W92 1B154 0B85 1W141 0B110 =W135

128. Cokan Tomaž III 1388 1737 SLO ŠD Kočevje 3.5 34.0 36.0 -0.93

(1962) 0W18 1B152 0B24 =W123 0B93 1W160 =B140 0W95 =W130

129. Bizjak Alja III 1123 1503 SLO ŠD KRKA Novo mesto 3.5 33.0 35.5 -0.09

(2004) 0B8 1W159 0B88 1W154 0B70 0W142 1B151 =W136 0W80

130. Grišin Lia III 1755 SLO ŠD Kočevje 3.5 32.0 34.0 -2.10

(2007) 0B68 0W84 1B159 0W104 1B162 =W112 0B91 =W116 =B128

131. Krivec Anton 1557 SLO 3.5 30.5 33.0 -0.41

(1962) 0W39 0B116 1W155 0B126 1W146 0B94 =W117 0B124 1W153

132. Šertelj Kiani Nia III 1086 1797 SLO ŠD Kočevje 3.5 30.5 31.5 -2.59

(2006) 0W19 1B150 0W32 0B141 0W145 0B101 1W168 1B161 =W125

133. Hočevar Nick III 1068 1702 SLO ŠK Postojna 3.5 30.0 30.0 -0.80

(2010) 0B36 1W169 0B82 0W170 1B144 0B90 1W147 =W87 0B91

134. Sefič Lana WI 1040 1893 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 3.5 29.5 31.5 -3.33

(2008) 0W34 0B136 1W162 0B106 1W161 0B103 0W107 1B153 =W120

135. Bizjak Alexei 1328 SLO ŠD KRKA Novo mesto 3.5 29.5 30.5 1.73

(2008) 0W30 0B113 0W95 0B125 1W167 0B147 1W163 1B149 =B127

136. Repar Tadej 1000 SLO 3.5 29.0 31.5 2.78

(1981) 0B119 1W134 0B100 0W102 0B139 1W154 1B149 =B129 0W89

137. Šolmajer Vito 1527 SLO 3.5 24.5 25.5 -1.77

(2010) 0B72 0W81 0B148 0W162 0B157 =B159 1W167 1W158 1B155

138. Jelen Luka III 1013 1699 SLO ŠK Ig 3 35.5 38.0 -0.64

(2008) 0W28 1B155 0W110 0B76 1W150 1B115 0W90 0B75 0W103

139. Krizmanič Maj IV 1646 SLO ŠD Kočevje 3 35.5 37.5 -1.20

(2008) 0W49 1B115 0W75 0B116 1W136 0B73 1W161 0B86 0W117

140. Vaupot Eliza WI 1004 1701 SLO ŠK Slovenj Gradec 3 34.0 35.0 -1.74

(2008) 0W53 0B31 1W150 0B85 1W168 =B116 =W128 0B100 0W112

141. Levstik Taja 1493 SLO ŠD Kočevje 3 33.5 36.5 1.14

(2010) 0B82 1W117 0B66 1W132 0B60 0W108 0B127 1W151 0B105

142. Ružič Borut Jan 1508 SLO ŠK Triglav Krško 3 33.0 36.0 1.27

(2007) 0W55 1B126 0W103 1B146 0W110 1B129 0B66 0W104 0W102

143. Kovačec Tilen 1633 SLO ŠD Ptuj 3 32.5 35.0 -1.01

(2010) 1B157 0W68 0B59 0W89 1B148 0W121 0B76 1W154 0W115

144. Jalovec Janez 1500 SLO 3 32.0 34.5 -0.12

(1982) 0B65 1W121 0B67 0W108 0W133 1B156 0W105 1B146 0B118

145. Gregorič Ema 1551 SLO ŠK Nova Gorica 3 32.0 32.5 -0.43

(2010) 0B64 0W91 1B169 0W94 1B132 0W86 0B118 1W164 0W114

146. Jenček Gašper IV 1136 1471 SLO ŠK Postojna 3 29.0 31.0 -0.70

(2010) 0B20 1W163 0B72 0W142 0B131 1W158 0B109 0W144 1B162

147. Vaupot Kajetan IV 1632 SLO ŠK Slovenj Gradec 3 28.5 30.5 -2.53

(2011) 0B78 0W100 1B164 0W121 0B155 1W135 0B133 1W148 0B116

148. Levstik Miha 1000 SLO 3 28.5 29.5 2.28

(1980) 0W75 0B127 1W137 0B113 0W143 1B167 0W95 0B147 1W161

149. Čuden Žiga 1038 1472 SLO ŠK Ig 3 27.5 29.5 -1.46

(2009) 0B63 0W107 0B154 1W159 1B158 0B100 0W136 0W135 1B163

150. Srebrnič Kučer Patrik 1316 SLO ŠK En Passant 3 26.5 28.0 1.47

(2011) 0B59 0W132 0B140 1W151 0B138 0W109 1B166 0W152 1B160

151. Bavec Jakob IV 1513 SLO ŠK Loška dolina 3 26.5 27.5 -2.59

(2010) 0W76 0B172 0W106 0B150 1W159 1B168 0W129 0B141 1W164

152. Timagina Sofia 1561 SLO ŠD Mengeš-Trzin 3 26.0 26.0 -1.49

(2011) 0B170 0W128 1B165 0W117 0W172 1B162 0W115 1B150 0B113

153. Krizmanić Miran 1000 SLO 2.5 32.0 34.0 1.36

(1976) 0B67 =W118 1B160 0W50 0B91 0B124 1W157 0W134 0B131

154. Vičič Špelca 1439 SLO ŠK Nova Gorica 2.5 28.5 30.5 -1.71

(2010) 0W90 0B71 1W149 0B129 0W127 0B136 1W165 0B143 =W156

155. Škrbec Primož 1000 SLO Postojna 2.5 28.5 30.5 1.78

(1974) 0B69 0W138 0B131 1W163 1W147 0B113 =B160 0W81 0W137

156. Hofer Alfred 1000 AUT 2.5 28.5 30.0 1.78

(1939) 0B60 0W83 0B93 =W157 =B118 0W144 =B158 =W166 =B154

157. Jeram Vita 1500 SLO ŠK Ig 2.5 27.0 29.5 -1.61

(2009) 0W143 0B73 0W126 =B156 1W137 0B120 0B153 1W159 0W122

158. Strnad Kaja 1414 SLO ŠK Postojna 2.5 26.5 27.0 -1.39

(2011) 0B92 0W94 0B117 1W169 0W149 0B146 =W156 0B137 1B166

159. Kuzma Benjamin 1349 SLO Medvode 2.5 25.5 26.0 -0.31

(2008) 0W45 0B129 0W130 0B149 0B151 =W137 1B169 0B157 1W167

160. Potočar Lidija 1500 SLO 2 29.5 32.0 -1.78

(1978) =W122 0B56 0W153 1W118 0B112 0B128 =W155 0B114 0W150

161. Keber Alen IV 1438 SLO ŠK Triglav Krško 2 28.0 30.0 -1.34

(2011) 0B70 0W86 0B121 1W165 0B134 1W164 0B139 0W132 0B148

162. Marn Evelina 1344 SLO ŠD Mengeš-Trzin 2 27.0 29.0 -0.61

(2010) 0B80 0W108 0B134 1B137 0W130 0W152 0B164 1B165 0W146

163. Brcar Zoja 1422 SLO ŠK Trebnje BMP 2 27.0 27.5 -2.75

(2010) 0W32 0B146 0W101 0B155 1W169 0W118 0B135 1B168 0W149

164. Sefič Benjamin IV 1274 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 2 26.0 27.0 0.33

(2011) 0W85 0B114 0W147 1B167 0W95 0B161 1W162 0B145 0B151

165. Cimperšek Bart 1000 SLO 2 22.5 23.5 0.83

(2009) 0W110 0B105 0W152 0B161 1B166 0W125 0B154 0W162 1W168

166. Fridl Alina 1500 SLO ŠK Ig 1.5 24.5 25.0 -4.18

(2009) 0W26 0B124 0W115 0B168 0W165 1B169 0W150 =B156 0W158

167. Meglič Anže 1503 SLO 1 29.0 30.0 -5.48

(2006) 0B87 0W89 0B50 0W164 0B135 0W148 0B137 1W169 0B159

168. Daničič Anže 1007 SLO ŠK Triglav Krško 1 27.5 29.0 -0.15

(2012) 0B57 0W102 0B74 1W166 0B140 0W151 0B132 0W163 0B165

169. Jeram Filip 1000 SLO Ig 1 21.5 21.5 -0.67

(2012) 0W46 0B133 0W145 0B158 0B163 0W166 0W159 0B167 +*173

170. Pečnik Primož II 1779 1894 SLO ŠK Nova Gorica 0 39.5 42.5 0.06

(1984) 1W152 0B18 0W71 1B133 1W116 1B75 0W35 =B94 94 W38

171. Novak Ksenija WFM 2025 2096 SLO Celjski ŠK ODSTOPIL -0.06

(1987) 1B94 1W92 1B60 0W3 =B68 =W55 -*172 172B0 0B0

172. Novak Biserka III 1291 1619 SLO ŠK Griže ODSTOPIL -0.23

(1963) 0B27 1W151 0B10 0W48 1B152 0W74 -*171 171B0 0B0

173. Veber Mihael 1000 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri ODSTOPIL -0.08

(1977) 0W21 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 -*169

Arbiter: Arzenšek Bojan

WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen

Ig, Slovenija, 23.3.2019, 9 kol svicar

Igralni cas: 10 minut + 5sek/pot Datoteka: D:/ig19pmvr

več na: http://www.sah-komenda.com/rezultati/2019/Memorial%20Vesne%20Rozic/vodilo-a.htm