Razpis regijskih prvenstev mladih oz. kvalifikacij za mladinska DP v standardnem šahu 2018

Datum: 18.12.2017

Šahovska zveza Slovenije v sodelovanju s klubi in društvi iz posameznih regij razpisuje regijska prvenstva mladih v pospešenem šahu, ki so hkrati kvalifikacije za mladinska državna prvenstva v standardnem šahu. Vsa regijska prvenstva v dvanajstih regijah Celje, Dolenjska, Gorenjska, Koroška, Ljubljana, Maribor, Notranjska, Obala, Pomurje, Posavje, Primorska in Zasavje se morajo izvesti v soboto, 20. 1. 2018, in/ali v nedeljo, 21. 1. 2018.

Klubi naj se znotraj svoje regije dogovorijo za organizacijo prvenstva ter čimprej objavijo razpis. Ko bo razpis objavljen v koledarju prireditev pošljite povezavo do razpisa na info@sah-zveza.si, da ga uvrstimo na prvo stran portala.

Več informacij v razpisu.