Drzavna sahovska liga 97/Slovenian team championship 97

Hotel Ilirija Ljubljana, 22.-28. November 1997
1. kolo/round 22. November 16.00-23.00
2. kolo/round 23. November 16.00-23.00
3. kolo/round 24. November 16.00-23.00
4. kolo/round 25. November 16.00-23.00
5. kolo/round 26. November 16.00-23.00
6. kolo/round 27. November 16.00-23.00
7. kolo/round 28. November 9.00-16.00

Partije/Download games

Drzavna liga 97, Ljubljana,22.-28.11.97

Stanje po 7. kolu 

 Mesto         Ekipa                      MT  T  MTB
   1      (2) SK Triglav Krsko            12 28.0  44.0
   2      (7) Ljubljanski sah.klub        11 27.0  45.0
   3      (3) SK Inntal Kovinar Maribor    9 22.0  47.0
   4      (1) ZSD Maribor SK Piramida      8 24.0  48.0
   5      (6) SD Ptuj                      7 21.0  49.0
   6      (8) SD Nova Gorica               4 18.0  52.0
   7      (5) SD SS Zusterna               3 15.5  53.0
   8      (4) SS Tomo Zupan Kranj          2 12.5  54.0

                                              Arbiter: Vojin Perovic

  Rezultati 1. kola 

 1.    0/0 ZSD Maribor SK Piram  (1) 4.5:1.5 (8)  SD Nova Gorica          0/0
-------------------------------------------------------------------------------
       0/0              Kozul Zdenko   1/2   Cvitan Ognjen                0/0
       0/0                Mohr Georg   1/2   Grosar Aljosa                0/0
       0/0               Barle Janez   1:0   Jeric Simon                  0/0
       0/0              Tratar Marko   1:0   Grosar Kiti                  0/0
       0/0         Osmanbegovic Suad   1/2   Srebrnic Vojko               0/0
       0/0         Podkriznik Gregor   1:0   Rusjan Dusan                 0/0

 2.    0/0     SK Triglav Krsko  (2)   2:4   (7)  Ljubljanski sah.klub    0/0
-------------------------------------------------------------------------------
       0/0             Sermek Drazen   1/2   Sveshnikov Evgeny            0/0
       0/0              Dizdar Goran   1/2   Farago Ivan                  0/0
       0/0           Pavasovic Dusko   1:0   Bukic Enver                  0/0
       0/0        Mestrovic Zvonimir   0:1   Jelen Igor                   0/0
       0/0                  Kos Toni   0:1   Gostisa Leon                 0/0
       0/0               Sitnik Igor   0:1   Soln Primoz                  0/0

 3.    0/0 SK Inntal Kovinar Ma  (3) 3.5:2.5 (6)  SD Ptuj                 0/0
-------------------------------------------------------------------------------
       0/0               Cebalo Miso   0:1   Mikhalchishin Adrian         0/0
       0/0            Supancic Darko   1/2   Polajzer Danilo              0/0
       0/0             Osterman Rudi   1:0   Krumpacnik Domen             0/0
       0/0                 Mazi Leon   1:0   Brglez Rado                  0/0
       0/0             Crepan Marjan   1/2   Roskar Robert                0/0
       0/0            Riegler Primoz   1/2   Bohak Janko                  0/0

 4.    0/0  SS Tomo Zupan Kranj  (4) 2.5:3.5 (5)  SD SS Zusterna          0/0
-------------------------------------------------------------------------------
       0/0               Kavcic Uros   1/2   Dizdarevic Emir              0/0
       0/0             Drinovec Ales   0:1   Ankerst Mihael               0/0
       0/0            Markun Bostjan   1:0   Maslesa Branko               0/0
       0/0             Kovacic Peter   1:0   Belamaric Goran              0/0
       0/0              Susnik Matej   0:1   Jeras Iztok                  0/0
       0/0             Slibar Matjaz   0:1   Brecevic Vladko              0/0

                                              Arbiter: Vojin Perovic
Ekipni Svicar 3.1 by Ales Drinovec

Drzavna liga 97, Ljubljana,22.-28.11.97


Rezultati 2. kola 

 1.  1.5/0       SD Nova Gorica  (8) 4.5:1.5 (5)  SD SS Zusterna        3.5/2
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/1             Cvitan Ognjen   1/2   Dizdarevic Emir            0.5/1
     0.5/1             Grosar Aljosa   1:0   Ankerst Mihael               1/1
       0/1               Jeric Simon   1/2   Maslesa Branko               0/1
       0/1               Grosar Kiti   1:0   Belamaric Goran              0/1
     0.5/1            Srebrnic Vojko   1/2   Jeras Iztok                  1/1
       0/0              Rusjan Miran   1:0   Brecevic Vladko              1/1

 2.  2.5/0              SD Ptuj  (6)   3:3   (4)  SS Tomo Zupan Kranj   2.5/0
-------------------------------------------------------------------------------
       1/1      Mikhalchishin Adrian   1:0   Kavcic Uros                0.5/1
     0.5/1           Polajzer Danilo   0:1   Drinovec Ales                0/1
       0/1          Krumpacnik Domen   1:0   Markun Bostjan               1/1
       0/1               Brglez Rado   0:1   Kovacic Peter                1/1
     0.5/1             Roskar Robert   1:0   Kosmac Blaz                  0/0
     0.5/1               Bohak Janko   0:1   Slibar Matjaz                0/1

 3.    4/2 Ljubljanski sah.klub  (7)   3:3   (3)  SK Inntal Kovinar Ma  3.5/2
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/1         Sveshnikov Evgeny   1/2   Cebalo Miso                  0/1
     0.5/1               Farago Ivan   1/2   Supancic Darko             0.5/1
       0/1               Bukic Enver   0:1   Osterman Rudi                1/1
       1/1                Jelen Igor   1/2   Mazi Leon                    1/1
       1/1              Gostisa Leon   1:0   Crepan Marjan              0.5/1
       1/1               Soln Primoz   1/2   Riegler Primoz             0.5/1

 4.  4.5/2 ZSD Maribor SK Piram  (1)   2:4   (2)  SK Triglav Krsko        2/0
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/1              Kozul Zdenko   1:0   Sermek Drazen              0.5/1
     0.5/1                Mohr Georg   0:1   Dizdar Goran               0.5/1
       1/1               Barle Janez   0:1   Pavasovic Dusko              1/1
       1/1              Tratar Marko   1:0   Mestrovic Zvonimir           0/1
     0.5/1         Osmanbegovic Suad   0:1   Kos Toni                     0/1
       0/0          Velickovic Zoran   0:1   Sitnik Igor                  0/1


Rezultati 3. kola 

 1.    6/2     SK Triglav Krsko  (2) 3.5:2.5 (8)  SD Nova Gorica          6/2
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/2             Sermek Drazen   1/2   Cvitan Ognjen                1/2
     1.5/2              Dizdar Goran   1/2   Grosar Aljosa              1.5/2
       2/2           Pavasovic Dusko   1/2   Jeric Simon                0.5/2
       0/2        Mestrovic Zvonimir   1:0   Grosar Kiti                  1/2
       1/2                  Kos Toni   1:0   Srebrnic Vojko               1/2
       1/2               Sitnik Igor   0:1   Rusjan Miran                 1/1

 2.  6.5/3 SK Inntal Kovinar Ma  (3)   2:4   (1)  ZSD Maribor SK Piram  6.5/2
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/2               Cebalo Miso   1:0   Kozul Zdenko               1.5/2
       1/2            Supancic Darko   1/2   Mohr Georg                 0.5/2
       2/2             Osterman Rudi   0:1   Barle Janez                  1/2
     1.5/2                 Mazi Leon   0:1   Tratar Marko                 2/2
     0.5/2             Crepan Marjan   1/2   Podkriznik Gregor            1/1
       1/2            Riegler Primoz   0:1   Velickovic Zoran             0/1

 3.  5.5/1  SS Tomo Zupan Kranj  (4) 0.5:5.5 (7)  Ljubljanski sah.klub    7/3
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/2               Kavcic Uros   0:1   Sveshnikov Evgeny            1/2
       1/2            Markun Bostjan   0:1   Farago Ivan                  1/2
       0/1               Kosmac Blaz   1/2   Bukic Enver                  0/2
       0/1              Susnik Matej   0:1   Jelen Igor                 1.5/2
       1/2             Slibar Matjaz   0:1   Gostisa Leon                 2/2
       0/0               Zorko Dusan   0:1   Soln Primoz                1.5/2

 4.    5/2       SD SS Zusterna  (5)   2:4   (6)  SD Ptuj               5.5/1
-------------------------------------------------------------------------------
       1/2           Dizdarevic Emir   1/2   Mikhalchishin Adrian         2/2
       1/2            Ankerst Mihael   1:0   Polajzer Danilo            0.5/2
     0.5/2            Maslesa Branko   0:1   Krumpacnik Domen             1/2
     1.5/2               Jeras Iztok   1/2   Brglez Rado                  0/2
       1/2           Brecevic Vladko   0:1   Roskar Robert              1.5/2
       0/0             Vrcon Damijan   0:1   Skarja Jurica                0/0


Rezultati 4. kola 

 1.  8.5/2       SD Nova Gorica  (8)   3:3   (6)  SD Ptuj               9.5/3
-------------------------------------------------------------------------------
     1.5/3             Cvitan Ognjen   1/2   Mikhalchishin Adrian       2.5/3
       2/3             Grosar Aljosa   1/2   Polajzer Danilo            0.5/3
       1/3               Jeric Simon   1/2   Krumpacnik Domen             2/3
       1/3               Grosar Kiti   1/2   Brglez Rado                0.5/3
       1/3            Srebrnic Vojko   1/2   Roskar Robert              2.5/3
       2/2              Rusjan Miran   1/2   Skarja Jurica                1/1

 2. 12.5/5 Ljubljanski sah.klub  (7) 4.5:1.5 (5)  SD SS Zusterna          7/2
-------------------------------------------------------------------------------
       2/3         Sveshnikov Evgeny   1/2   Dizdarevic Emir            1.5/3
       2/3               Farago Ivan   1:0   Ankerst Mihael               2/3
     0.5/3               Bukic Enver   1:0   Belamaric Goran              0/2
     2.5/3                Jelen Igor   1:0   Jeras Iztok                  2/3
     2.5/3               Soln Primoz   1/2   Brecevic Vladko              1/3
       0/0              Kragelj Igor   1/2   Vrcon Damijan                0/1

 3. 10.5/4 ZSD Maribor SK Piram  (1)   5:1   (4)  SS Tomo Zupan Kranj     6/1
-------------------------------------------------------------------------------
     1.5/3              Kozul Zdenko   1:0   Drinovec Ales                1/2
       1/3                Mohr Georg   1/2   Markun Bostjan               1/3
       2/3               Barle Janez   1:0   Kovacic Peter                2/2
       3/3              Tratar Marko   1:0   Kosmac Blaz                0.5/2
     1.5/2         Podkriznik Gregor   1:0   Susnik Matej                 0/2
       1/2          Velickovic Zoran   1/2   Zvan Ziga                    0/0

 4.  9.5/4     SK Triglav Krsko  (2)   5:1   (3)  SK Inntal Kovinar Ma  8.5/3
-------------------------------------------------------------------------------
       1/3             Sermek Drazen   0:1   Cebalo Miso                1.5/3
       2/3              Dizdar Goran   1:0   Supancic Darko             1.5/3
     2.5/3           Pavasovic Dusko   1:0   Osterman Rudi                2/3
       1/3        Mestrovic Zvonimir   1:0   Mazi Leon                  1.5/3
       2/3                  Kos Toni   1:0   Crepan Marjan                1/3
       1/3               Sitnik Igor   1:0   Riegler Primoz               1/3


Rezultati 5. kola 

 1.  9.5/3 SK Inntal Kovinar Ma  (3) 4.5:1.5 (8)  SD Nova Gorica       11.5/3
-------------------------------------------------------------------------------
     2.5/4               Cebalo Miso   1/2   Cvitan Ognjen                2/4
     1.5/4            Supancic Darko   1/2   Grosar Aljosa              2.5/4
       2/4             Osterman Rudi   1/2   Jeric Simon                1.5/4
     1.5/4                 Mazi Leon   1:0   Grosar Kiti                1.5/4
       1/4             Crepan Marjan   1:0   Rusjan Miran               2.5/3
       0/0           Podvrsnik Marko   1:0   Rusjan Dusan                 0/1

 2.    7/1  SS Tomo Zupan Kranj  (4)   1:5   (2)  SK Triglav Krsko     14.5/6
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/3               Kavcic Uros   0:1   Sermek Drazen                1/4
       1/3             Drinovec Ales   0:1   Dizdar Goran                 3/4
     1.5/4            Markun Bostjan   1:0   Pavasovic Dusko            3.5/4
       2/3             Kovacic Peter   0:1   Mestrovic Zvonimir           2/4
     0.5/3               Kosmac Blaz   0:1   Kos Toni                     3/4
       1/3             Slibar Matjaz   0:1   Sitnik Igor                  2/4

 3.  8.5/2       SD SS Zusterna  (5)   3:3   (1)  ZSD Maribor SK Piram 15.5/6
-------------------------------------------------------------------------------
       2/4           Dizdarevic Emir   1/2   Kozul Zdenko               2.5/4
       2/4            Ankerst Mihael   1/2   Mohr Georg                 1.5/4
     0.5/3            Maslesa Branko   1:0   Barle Janez                  3/4
       0/3           Belamaric Goran   0:1   Tratar Marko                 4/4
       2/4               Jeras Iztok   1:0   Osmanbegovic Suad          0.5/2
     1.5/4           Brecevic Vladko   0:1   Podkriznik Gregor          2.5/3

 4. 12.5/4              SD Ptuj  (6)   3:3   (7)  Ljubljanski sah.klub   17/7
-------------------------------------------------------------------------------
       3/4      Mikhalchishin Adrian   1/2   Sveshnikov Evgeny          2.5/4
       1/4           Polajzer Danilo   1/2   Farago Ivan                  3/4
     2.5/4          Krumpacnik Domen   1:0   Bukic Enver                1.5/4
       1/4               Brglez Rado   0:1   Jelen Igor                 3.5/4
       3/4             Roskar Robert   1:0   Gostisa Leon                 3/3
     1.5/2             Skarja Jurica   0:1   Soln Primoz                  3/4


Rezultati 6. kola 

 1.   13/3       SD Nova Gorica  (8)   2:4   (7)  Ljubljanski sah.klub   20/8
-------------------------------------------------------------------------------
     2.5/5             Cvitan Ognjen   1/2   Sveshnikov Evgeny            3/5
       3/5             Grosar Aljosa   1/2   Farago Ivan                3.5/5
       2/5               Jeric Simon   1:0   Bukic Enver                1.5/5
     1.5/5               Grosar Kiti   0:1   Jelen Igor                 4.5/5
     1.5/4            Srebrnic Vojko   0:1   Gostisa Leon                 3/4
     2.5/4              Rusjan Miran   0:1   Soln Primoz                  4/5

 2. 18.5/7 ZSD Maribor SK Piram  (1) 2.5:3.5 (6)  SD Ptuj              15.5/5
-------------------------------------------------------------------------------
       3/5              Kozul Zdenko   1/2   Mikhalchishin Adrian       3.5/5
       2/5                Mohr Georg   1/2   Polajzer Danilo            1.5/5
       3/5               Barle Janez   0:1   Krumpacnik Domen           3.5/5
       5/5              Tratar Marko   0:1   Brglez Rado                  1/5
     3.5/4         Podkriznik Gregor   1:0   Roskar Robert                4/5
       0/0              Simic Dragan   1/2   Bohak Janko                0.5/2

 3. 19.5/8     SK Triglav Krsko  (2) 4.5:1.5 (5)  SD SS Zusterna       11.5/3
-------------------------------------------------------------------------------
       2/5             Sermek Drazen   1/2   Dizdarevic Emir            2.5/5
       4/5              Dizdar Goran   1/2   Ankerst Mihael             2.5/5
     3.5/5           Pavasovic Dusko   1:0   Maslesa Branko             1.5/4
       3/5        Mestrovic Zvonimir   1:0   Belamaric Goran              0/4
       4/5                  Kos Toni   1:0   Jeras Iztok                  3/5
       3/5               Sitnik Igor   1/2   Brecevic Vladko            1.5/5

 4.   14/5 SK Inntal Kovinar Ma  (3) 4.5:1.5 (4)  SS Tomo Zupan Kranj     8/1
-------------------------------------------------------------------------------
       3/5               Cebalo Miso   1:0   Kavcic Uros                0.5/4
       2/5            Supancic Darko   1:0   Drinovec Ales                1/4
     2.5/5             Osterman Rudi   1:0   Susnik Matej                 0/3
     2.5/5                 Mazi Leon   1/2   Slibar Matjaz                1/4
       2/5             Crepan Marjan   1:0   Zorko Dusan                  0/1
       1/1           Podvrsnik Marko   0:1   Zvan Ziga                  0.5/1


Rezultati 7. kola 

 1.  9.5/1  SS Tomo Zupan Kranj  (4)   3:3   (8)  SD Nova Gorica         15/3
-------------------------------------------------------------------------------
     0.5/5               Kavcic Uros   0:1   Cvitan Ognjen                3/6
       1/5             Drinovec Ales   0:1   Grosar Aljosa              3.5/6
     2.5/5            Markun Bostjan   1:0   Jeric Simon                  3/6
     0.5/4               Kosmac Blaz   1:0   Grosar Kiti                1.5/6
       0/4              Susnik Matej   1:0   Srebrnic Vojko             1.5/5
     1.5/5             Slibar Matjaz   0:1   Rusjan Miran               2.5/5

 2.   13/3       SD SS Zusterna  (5) 2.5:3.5 (3)  SK Inntal Kovinar Ma 18.5/7
-------------------------------------------------------------------------------
       3/6           Dizdarevic Emir   1/2   Cebalo Miso                  4/6
       3/6            Ankerst Mihael   1/2   Supancic Darko               3/6
     1.5/5            Maslesa Branko   1/2   Osterman Rudi              3.5/6
       3/6               Jeras Iztok   1/2   Mazi Leon                    3/6
       2/6           Brecevic Vladko   1/2   Crepan Marjan                3/6
     0.5/2             Vrcon Damijan   0:1   Podvrsnik Marko              1/2

 3.   19/7              SD Ptuj  (6)   2:4   (2)  SK Triglav Krsko      24/10
-------------------------------------------------------------------------------
       4/6      Mikhalchishin Adrian   1/2   Sermek Drazen              2.5/6
       2/6           Polajzer Danilo   0:1   Dizdar Goran               4.5/6
     4.5/6          Krumpacnik Domen   1/2   Pavasovic Dusko            4.5/6
       2/6               Brglez Rado   0:1   Mestrovic Zvonimir           4/6
       4/6             Roskar Robert   1:0   Kos Toni                     5/6
     1.5/3             Skarja Jurica   0:1   Sitnik Igor                3.5/6

 4.  24/10 Ljubljanski sah.klub  (7)   3:3   (1)  ZSD Maribor SK Piram   21/7
-------------------------------------------------------------------------------
     3.5/6         Sveshnikov Evgeny   1:0   Kozul Zdenko               3.5/6
       4/6               Farago Ivan   1/2   Mohr Georg                 2.5/6
     1.5/6               Bukic Enver   1/2   Barle Janez                  3/6
     5.5/6                Jelen Igor   0:1   Tratar Marko                 5/6
       4/5              Gostisa Leon   1/2   Podkriznik Gregor          4.5/5
       5/6               Soln Primoz   1/2   Velickovic Zoran           1.5/3

                                              Arbiter: Vojin Perovic
Ekipni Svicar 3.1 by Ales Drinovec

Porocilo o FIDE ELO ratingu:

  Ime                     Tit   ELO  N  Rc   Rp    We    W   W-We
Kozul Zdenko                GM 2605  7 2502 2502  4.48  3.5  -0.98
Mohr Georg                  IM 2480  7 2418 2368  4.13  3.0  -1.13
Barle Janez                 IM 2445  7 2347 2347  4.41  3.5  -0.91
Tratar Marko                IM 2395  6 2304 2577  3.72  5.0   1.28
Osmanbegovic Suad           MK 2360  2 2260 2067  1.28  0.5  -0.78
Podkriznik Gregor           MK 2295  5 2264 2504  2.70  4.0   1.30
Velickovic Zoran            MK 2280  4 2259 2259  2.12  2.0  -0.12
Simic Dragan                FM 2275  1 2200 2200  0.60  0.5  -0.10
Sermek Drazen               GM 2565  7 2502 2452  4.13  3.0  -1.13
Dizdar Goran                GM 2545  7 2396 2626  4.90  5.5   0.60
Pavasovic Dusko             IM 2495  7 2361 2519  4.76  5.0   0.24
Mestrovic Zvonimir          IM 2430  7 2276 2434  4.97  5.0   0.03
Kos Toni                    MK 2295  5 2307 2379  2.40  3.0   0.60
Sitnik Igor                 MK 2250  5 2275 2347  2.35  3.0   0.65
Cebalo Miso                 GM 2485  7 2511 2613  3.22  4.5   1.28
Supancic Darko              FM 2400  7 2416 2416  3.36  3.5   0.14
Osterman Rudi               FM 2400  7 2366 2416  3.85  4.0   0.15
Mazi Leon                   FM 2365  6 2327 2327  3.30  3.0  -0.30
Crepan Marjan               FM 2295  6 2284 2284  3.12  3.0  -0.12
Podvrsnik Marko             FM 2205  2 2140 2140  1.18  1.0  -0.18
Riegler Primoz              MK 2315  4 2264 2071  2.28  1.0  -1.28
Kavcic Uros                 MK 2200  6 2533 2132  0.72  0.5  -0.22
Drinovec Ales               MK 2200  6 2457 2184  1.08  1.0  -0.08
Markun Bostjan              MK 2290  6 2401 2458  2.10  3.5   1.40
Kovacic Peter               MK 2145  4 2320 2320  1.08  2.0   0.92
Kosmac Blaz                 MK    0  5 2283 2134  0.80  1.5   0.70
Susnik Matej                MK 2235  4 2339 2146  1.44  1.0  -0.44
Slibar Matjaz               MK 2235  5 2292 2143  2.10  1.5  -0.60
Zorko Dusan                 MK 2240  2 2310 1460  0.80  0.0  -0.80
Zvan Ziga                   MK 2145  2 2243 2436  0.74  1.5   0.76
Dizdarevic Emir             GM 2555  7 2502 2502  3.99  3.5  -0.49
Ankerst Mihael              MK 2350  7 2424 2424  2.80  3.5   0.70
Maslesa Branko               M 2265  6 2392 2267  1.98  2.0   0.02
Belamaric Goran             MK 2130  5 2313 1463  1.30  0.0  -1.30
Jeras Iztok                 MK    0  7 2297 2297  1.05  3.5   2.45
Brecevic Vladko             MK    0  7 2264 2162  1.26  2.5   1.24
Vrcon Damijan                I    0  2 2245 2052  0.40  0.5   0.10
Mikhalchishin Adrian        GM 2515  7 2507 2609  3.57  4.5   0.93
Polajzer Danilo             IM 2440  7 2411 2253  3.78  2.0  -1.78
Krumpacnik Domen            MK 2355  7 2381 2539  3.22  5.0   1.78
Brglez Rado                 FM 2275  6 2327 2134  2.58  1.5  -1.08
Roskar Robert               MK 2230  5 2307 2379  1.95  3.0   1.05
Bohak Janko                 MK 2200  3 2275 2150  1.20  1.0  -0.20
Skarja Jurica                I    0  3 2265 1992  0.54  0.5  -0.04
Sveshnikov Evgeny           GM 2570  7 2502 2604  4.13  4.5   0.37
Farago Ivan                 GM 2445  7 2423 2525  3.71  4.5   0.79
Bukic Enver                 GM 2405  6 2365 2172  3.36  1.5  -1.86
Jelen Igor                  IM 2435  6 2315 2508  3.96  4.5   0.54
Gostisa Leon                IM 2425  6 2263 2456  4.26  4.5   0.24
Soln Primoz                 FM 2325  5 2261 2501  2.95  4.0   1.05
Cvitan Ognjen               GM 2570  7 2502 2552  4.13  4.0  -0.13
Grosar Aljosa               IM 2455  7 2409 2511  3.92  4.5   0.58
Jeric Simon                 IM 2365  7 2379 2329  3.36  3.0  -0.36
Grosar Kiti                wIM 2190  6 2338 2145  1.80  1.5  -0.30
Srebrnic Vojko              MK 2225  5 2309 2069  1.90  1.0  -0.90
Rusjan Miran                MK 2220  4 2276 2276  1.68  2.0   0.32
Rusjan Dusan                MK 2135  2 2250 1400  0.68  0.0  -0.68

                                              Arbiter: Vojin Perovic

Ekipni Svicar 3.1 by Ales Drinovec

Drzavna liga 97, Ljubljana,22.-28.11.97

Porocilo o lokalnem ratingu:

  Ime                     Tit   ELO  N  Rc   Rp    We    W   W-We

Kozul Zdenko                GM 2595  7 2489 2489  4.48  3.5  -0.98
Mohr Georg                  IM 2437  7 2380 2330  4.06  3.0  -1.06
Barle Janez                 IM 2434  7 2321 2321  4.55  3.5  -1.05
Tratar Marko                IM 2390  7 2263 2572  4.69  6.0   1.31
Osmanbegovic Suad           MK 2326  3 2249 1976  1.83  0.5  -1.33
Podkriznik Gregor           MK 2267  6 2215 2488  3.42  5.0   1.58
Velickovic Zoran            MK 2258  4 2192 2192  2.36  2.0  -0.36
Simic Dragan                FM 2206  1 2194 2194  0.52  0.5  -0.02
Sermek Drazen               GM 2510  7 2489 2439  3.71  3.0  -0.71
Dizdar Goran                GM 2493  7 2360 2590  4.76  5.5   0.74
Pavasovic Dusko             IM 2472  7 2333 2491  4.83  5.0   0.17
Mestrovic Zvonimir          IM 2423  7 2267 2425  4.97  5.0   0.03
Kos Toni                    MK 2260  7 2243 2401  3.64  5.0   1.36
Sitnik Igor                 MK 2242  7 2182 2284  4.06  4.5   0.44
Cebalo Miso                 GM 2482  7 2489 2591  3.43  4.5   1.07
Supancic Darko              FM 2354  7 2380 2380  3.22  3.5   0.28
Osterman Rudi               FM 2386  7 2337 2387  3.99  4.0   0.01
Mazi Leon                   FM 2334  7 2311 2311  3.71  3.5  -0.21
Crepan Marjan               FM 2292  7 2220 2220  4.20  3.5  -0.70
Podvrsnik Marko             FM 2194  3 2071 2196  2.01  2.0  -0.01
Riegler Primoz              MK 2245  4 2244 2051  2.00  1.0  -1.00
Kavcic Uros                 MK 2089  6 2439 2038  0.66  0.5  -0.16
Drinovec Ales               MK 2148  6 2404 2131  1.14  1.0  -0.14
Markun Bostjan              MK 2230  6 2382 2439  1.80  3.5   1.70
Kovacic Peter               MK 2110  4 2325 2325  0.92  2.0   1.08
Kosmac Blaz                 MK 2047  5 2268 2119  1.10  1.5   0.40
Susnik Matej                MK 2173  5 2316 2076  1.55  1.0  -0.55
Slibar Matjaz               MK 2217  6 2240 2047  2.82  1.5  -1.32
Zorko Dusan                 MK 2203  2 2288 1438  0.76  0.0  -0.76
Zvan Ziga                   MK 1998  2 2226 2419  0.42  1.5   1.08
Dizdarevic Emir             GM 2540  7 2489 2489  3.99  3.5  -0.49
Ankerst Mihael              MK 2197  7 2402 2402  1.68  3.5   1.82
Maslesa Branko               M 2247  6 2359 2234  2.10  2.0  -0.10
Belamaric Goran             MK 2181  5 2296 1446  1.70  0.0  -1.70
Jeras Iztok                 MK 2294  7 2284 2284  3.57  3.5  -0.07
Brecevic Vladko             MK 2151  7 2221 2119  2.80  2.5  -0.30
Vrcon Damijan                I 2092  3 2149 1876  1.26  0.5  -0.76
Mikhalchishin Adrian        GM 2517  7 2489 2591  3.78  4.5   0.72
Polajzer Danilo             IM 2436  7 2368 2210  4.13  2.0  -2.13
Krumpacnik Domen            MK 2353  7 2350 2508  3.50  5.0   1.50
Brglez Rado                 FM 2260  7 2306 2148  3.08  2.0  -1.08
Roskar Robert               MK 2138  7 2232 2390  2.59  5.0   2.41
Bohak Janko                 MK 2194  3 2223 2098  1.38  1.0  -0.38
Skarja Jurica                I 2009  4 2181 2094  1.08  1.5   0.42
Sveshnikov Evgeny           GM 2595  7 2489 2591  4.48  4.5   0.02
Farago Ivan                 GM 2500  7 2371 2473  4.69  4.5  -0.19
Bukic Enver                 GM 2400  7 2308 2150  4.41  2.0  -2.41
Jelen Igor                  IM 2438  7 2290 2520  4.90  5.5   0.60
Gostisa Leon                IM 2410  6 2228 2421  4.44  4.5   0.06
Soln Primoz                 FM 2283  7 2174 2404  4.55  5.5   0.95
Kragelj Igor                FM 2243  1 2092 2092  0.70  0.5  -0.20
Cvitan Ognjen               GM 2537  7 2489 2539  3.99  4.0   0.01
Grosar Aljosa               IM 2448  7 2366 2468  4.27  4.5   0.23
Jeric Simon                 IM 2280  7 2360 2310  2.73  3.0   0.27
Grosar Kiti                wIM 2155  7 2296 2066  2.17  1.5  -0.67
Srebrnic Vojko              MK 2194  6 2267 2074  2.40  1.5  -0.90
Rusjan Miran                MK 2108  6 2199 2256  2.28  3.5   1.22
Rusjan Dusan                MK 2123  2 2231 1381  0.70  0.0  -0.70

                                              Arbiter: Vojin Perovic


Najboljsa 1. deska

 1. Cebalo Miso               SK Inntal Kovinar Maribor  4/7    64%
 2. Sveshnikov Evgeny         Ljubljanski sah.klub       4/7    64%
 3. Cvitan Ognjen             SD Nova Gorica              4/7    57%
 4. Kozul Zdenko              ZSD Maribor SK Piramida    3/7    50%
 5. Dizdarevic Emir           SD SS Zusterna             3/7    50%
 6. Sermek Drazen             SK Triglav Krsko            3/7    43%

Najboljsa 2. deska

 1. Dizdar Goran              SK Triglav Krsko           5/7    79%
 2. Mikhalchishin Adrian      SD Ptuj                    4/7    64%
 3. Farago Ivan               Ljubljanski sah.klub       4/7    64%
 4. Grosar Aljosa             SD Nova Gorica             4/7    64%
 5. Supancic Darko            SK Inntal Kovinar Maribor  3/7    50%
 6. Ankerst Mihael            SD SS Zusterna             3/7    50%
 7. Mohr Georg                ZSD Maribor SK Piramida     3/7    43%
 8. Kavcic Uros               SS Tomo Zupan Kranj         /6     8%

Najboljsa 3. deska

 1. Pavasovic Dusko           SK Triglav Krsko            5/7    71%
 2. Osterman Rudi             SK Inntal Kovinar Maribor   4/7    57%
 3. Barle Janez               ZSD Maribor SK Piramida    3/7    50%
 4. Jeric Simon               SD Nova Gorica              3/7    43%
 5. Maslesa Branko            SD SS Zusterna              2/6    33%
 6. Polajzer Danilo           SD Ptuj                     2/7    29%
 7. Bukic Enver               Ljubljanski sah.klub        2/7    29%
 8. Drinovec Ales             SS Tomo Zupan Kranj         1/6    17%

Najboljsa 4. deska

 1. Tratar Marko              ZSD Maribor SK Piramida     6/7    86%
 2. Jelen Igor                Ljubljanski sah.klub       5/7    79%
 3. Mestrovic Zvonimir        SK Triglav Krsko            5/7    71%
 4. Krumpacnik Domen          SD Ptuj                     5/7    71%
 5. Mazi Leon                 SK Inntal Kovinar Maribor  3/7    50%
 6. Grosar Kiti               SD Nova Gorica             1/7    21%

Najboljsa 5. deska

 1. Gostisa Leon              Ljubljanski sah.klub       4/6    75%
 2. Kos Toni                  SK Triglav Krsko            5/7    71%
 3. Markun Bostjan            SS Tomo Zupan Kranj        3/6    58%
 4. Crepan Marjan             SK Inntal Kovinar Maribor  3/7    50%
 5. Brglez Rado               SD Ptuj                     2/7    29%
 6. Srebrnic Vojko            SD Nova Gorica             1/6    25%
 7. Osmanbegovic Suad         ZSD Maribor SK Piramida     /3    17%
 8. Belamaric Goran           SD SS Zusterna              0/5     0%

Najboljsa 6. deska

 1. Podkriznik Gregor         ZSD Maribor SK Piramida     5/6    83%
 2. Soln Primoz               Ljubljanski sah.klub       5/7    79%
 3. Roskar Robert             SD Ptuj                     5/7    71%
 4. Podvrsnik Marko           SK Inntal Kovinar Maribor   2/3    67%
 5. Sitnik Igor               SK Triglav Krsko           4/7    64%
 6. Rusjan Miran              SD Nova Gorica             3/6    58%
 7. Jeras Iztok               SD SS Zusterna             3/7    50%
 8. Kovacic Peter             SS Tomo Zupan Kranj         2/4    50%

Najboljsa 7. deska

 1. Velickovic Zoran          ZSD Maribor SK Piramida     2/4    50%
 2. Brecevic Vladko           SD SS Zusterna             2/7    36%
 3. Bohak Janko               SD Ptuj                     1/3    33%
 4. Kosmac Blaz               SS Tomo Zupan Kranj        1/5    30%
 5. Riegler Primoz            SK Inntal Kovinar Maribor   1/4    25%

Najboljsa 8. deska

 1. Susnik Matej              SS Tomo Zupan Kranj         1/5    20%
 2. Vrcon Damijan             SD SS Zusterna              /3    17%

Najboljsa 9. deska

 1. Slibar Matjaz             SS Tomo Zupan Kranj        1/6    25%

Najboljsa 10. deska

 1. Skarja Jurica             SD Ptuj                    1/4    38%

Drzavna liga 97, Ljubljana,22.-28.11.97

Lista ekip:

  1. ZSD Maribor SK Piramida   2430.0
     1. Kozul Zdenko                GM 2605 2595 14502879  1150016
     2. Mohr Georg                  IM 2480 2437 14600013  1020003
     3. Barle Janez                 IM 2445 2434 14600021  1020002
     4. Tratar Marko                IM 2395 2390 14600684  1040018
     5. Osmanbegovic Suad           MK 2360 2326 14600757  1020014
     6. Podkriznik Gregor           MK 2295 2267 14601893  1020103
     7. Velickovic Zoran            MK 2280 2258 14601184  1020058
     8. Simic Dragan                FM 2275 2206 14600803  1020015

  2. SK Triglav Krsko          2430.0
     1. Sermek Drazen               GM 2565 2510 14600714  1010002
     2. Dizdar Goran                GM 2545 2493 14500124  1150055
     3. Pavasovic Dusko             IM 2495 2472 14600986  1010020
     4. Mestrovic Zvonimir          IM 2430 2423 14602059  1110147
     5. Kos Toni                    MK 2295 2260 14601508  1110008
     6. Sitnik Igor                 MK 2250 2242 14601834  1030035
     7. Znidersic Tomaz              I      1988           1110014

  3. SK Inntal Kovinar Maribor 2358.3
     1. Cebalo Miso                 GM 2485 2482 14500094  1150040
     2. Supancic Darko              FM 2400 2354 14600773  1020006
     3. Osterman Rudi               FM 2400 2386 14600072  1040050
     4. Mazi Leon                   FM 2365 2334 14600315  1020078
     5. Crepan Marjan               FM 2295 2292 14600102  1030031
     6. Podvrsnik Marko             FM 2205 2194 14600285  1020079
     7. Riegler Primoz              MK 2315 2245 14601001  1020066
     8. Novacan Marko               MK 2280 2261 14600234  1020057
     9. Krajnc Peter                MK      2152           1020053
    10. Gusel Leo                   MK      2150           1020056
    11. Novacan Rasto              III      1500           1020398

  4. SS Tomo Zupan Kranj       2189.2
     1. Orel Oskar                  FM 2300 2256 14600200  1020049
     2. Kavcic Uros                 MK 2200 2089 14602520  1040096
     3. Drinovec Ales               MK 2200 2148 14601125  1040052
     4. Dezelak Brane               MK      2161           1040122
     5. Markun Bostjan              MK 2290 2230 14601206  1040091
     6. Kovacic Peter               MK 2145 2110 14602130  1040094
     7. Kosmac Blaz                 MK      2047           1040093
     8. Susnik Matej                MK 2235 2173 14600846  1040056
     9. Slibar Matjaz               MK 2235 2217 14600641  1040117
    10. Zorko Dusan                 MK 2240 2203 14601656  1040057
    11. Klavcic Klemen              MK 2010 1974 14601940  1040019
    12. Zvan Ziga                   MK 2145 1998           1040140

  5. SD SS Zusterna            2244.2
     1. Dizdarevic Emir             GM 2555 2540 14400049  1150069
     2. Ankerst Mihael              MK 2350 2197 14602369  1020036
     3. Maslesa Branko               M 2265 2247 14600358  1050002
     4. Kerma Simon                 MK 2165 2022 14601087  1050010
     5. Belamaric Goran             MK 2130 2181 14504545  1150031
     6. Jeras Iztok                 MK      2294           1050005
     7. Brecevic Vladko             MK      2151           1050004
     8. Vrcon Damijan                I      2092           1050012
     9. Kodric Vladimir             II      1924           1050018
    10. Ivanovic Andrej              I      1884           1050016

  6. SD Ptuj                   2420.8
     1. Beliavsky Alexander         GM 2710 2644 14602377  1020899
     2. Mikhalchishin Adrian        GM 2515 2517 14602385  1150027
     3. Polajzer Danilo             IM 2440 2436 14600218  1020073
     4. Krumpacnik Domen            MK 2355 2353 14600188  1090001
     5. Brglez Rado                 FM 2275 2260 14600331  1020075
     6. Roskar Robert               MK 2230 2138 14601850  1020099
     7. Bohak Janko                 MK 2200 2194 14600536  1020080
     8. Licina Anita               wIM 2160 2104 14600609  1020094
     9. Zlender Boris                I      2024           1020092
    10. Skarja Jurica                I      2009           1020917

  7. Ljubljanski sah.klub      2434.2
     1. Sveshnikov Evgeny           GM 2570 2595  4100638  1150012
     2. Farago Ivan                 GM 2445 2500   700134  1150011
     3. Bukic Enver                 GM 2405 2400 14600030  1010001
     4. Jelen Igor                  IM 2435 2438 14600668  1010007
     5. Gostisa Leon                IM 2425 2410 14600722  1070001
     6. Soln Primoz                 FM 2325 2283 14601060  1070023
     7. Kragelj Igor                FM 2285 2243 14600960  1010018
     8. Guid Matej                  MK 2150 2162 14601966  1010217
     9. Stojnic Miodrag             MK 2130 2118 14601958  1070025

  8. SD Nova Gorica            2337.5
     1. Cvitan Ognjen               GM 2570 2537 14500086  1150059
     2. Grosar Aljosa               IM 2455 2448 14600170  1040002
     3. Jeric Simon                 IM 2365 2280 14600765  1020076
     4. Grosar Kiti                wIM 2190 2155 14600650  1040024
     5. Srebrnic Vojko              MK 2225 2194 14600498  1050058
     6. Rusjan Miran                MK 2220 2108 14601567  1050064
     7. Rusjan Dusan                MK 2135 2123           1050057
     8. Krivec Jana                wMK 2115 2067 14601982  1050088
     9. Furlan Ales                 MK      2115           1050034
    10. Vodopivec Vladimir           I 2145 2012           1050067
    11. Kragelj Marjan               I      1984           1050062
    12. Karer Gregor                II      1914           1050098

                                              Arbiter: Vojin Perovic

Ekipni Svicar 3.1 by Ales Drinovec

Osnovna stran/Main page