Seznam› vseh šahovskih prireditev

 Prva  Prejšnja  1  2  [3]  4  Naslednja  Zadnja
#TurnirKrajSistemKolaČasDanMesec 
101.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/19 5. ...
1351 Brezovica pri Ljubljani
švicar615 min62
102.
Šahovskiturnir upokojencev Gorenjske 2019
4000 Kranj
švicar710 min52
103.
Seniorski turnir
1000 Ljubljana
švicar910 min52
104.
Ekipna liga Maribor 2019 - 19. in 20. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s52
105.
3.konectedenski turnir ŠD Radenska-Pomgrad...
9000 Murska Sobota
švicar97 min + 3s32
106.
ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO v pospešenem šahu...
1218 Komenda
švicar720 min + 10s22
107.
Hitropotezni turnir 2019/02
2250 Ptuj
švicar97 min + 3s22
108.
Konjiško-Polskavski ciklus 2019 feb
3210 Slovenske Konjice
švicar710 min + 5s12
109.
Ciklus ŠS TZ Prevodi Dvojka - feb
4000 Kranj
švicar710 min + 5s12
110.
Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 2/2019
8000 Novo mesto
švicar710 min + 5s12
111.
Ciklus brzopoteznih turnirjev "LAV&qu...
0099 tujina
švicar105 min + 3s311
112.
Framski ciklus 2019 - 1
2313 Fram
švicar95 min + 3s301
113.
Ekipna liga Maribor 2019 - 17. in 18. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s291
114.
Državno prvenstvo v reševanju šahovskih pr...
1000 Ljubljana
drugo2120 min271
115.
19. Nikoličev memorial - 70 let ŠD Piran
6320 Portorož - Portorose
švicar910 min + 5s271
116.
ŠK Branik-redni mesečni 1-2019
2000 Maribor
švicar97 min + 3s251
117.
Hitropotezni turnir, 1.2019
3230 Šentjur
berger115 min251
118.
Liga mladih Slovenije 2018/19 4. turnir
1231 Ljubljana - Črnuče
švicar715 min251
119.
Šahovskiturnir upokojencev Gorenjske 2019
4000 Kranj
švicar710 min221
120.
Ekipna liga Maribor 2019 - 15. in 16. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s221
121.
Ciklus ŠK Griže 2019 1/10
3302 Griže
švicar115 min221
122.
1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJM...
1262 Dol pri Ljubljani
švicar615 min221
123.
Ciklus hitropotezni ŠK Žalec 01-2019
3310 Žalec
švicar710 min211
124.
2.konectedenski turnir ŠD Radenska-Pomgrad...
9000 Murska Sobota
švicar97 min + 3s201
125.
Koroško mladinsko prvenstvo 2019-regijske ...
2380 Slovenj Gradec
švicar720 min + 10s201
126.
Regijsko prvenstvo Notranjske U8 -U18
6230 Postojna
švicar720 min + 10s191
127.
Obalne regijske kvalifikacije za DP 2019
6320 Portorož - Portorose
švicar520 min + 10s191
128.
Celje, regijske kubske kvalifikacije 2019
3230 Šentjur
švicar720 min + 10s191
129.
Posamično prvenstvo mladih MB regije 2019 ...
2313 Fram
švicar720 min + 10s191
130.
Koroški ciklus
2380 Slovenj Gradec
švicar715 min191
131.
Prvak Frama pospešeni 2019 jan
2313 Fram
švicar710 min + 5s181
132.
5. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLAD...
1000 Ljubljana
švicar715 min181
133.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 1/2019
8000 Novo mesto
švicar113 min + 2s181
134.
3. POKAL Kozja 2019 - ciklus 1 / 9
3260 Kozje
švicar710 min + 5s171
135.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 januar
2000 Maribor
švicar710 min171
136.
PRIMSKOVO KRANJ - ciklus 2019-01
4000 Kranj
švicar910 min171
137.
Ekipna liga Maribor 2019 - 13. in 14. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s151
138.
Šahovski turnir ciklus Kranj 1/14 - 2019
4000 Kranj
švicar135 min151
139.
Hitropotezni turnir 2019/01
2250 Ptuj
švicar97 min + 3s121
140.
Prvak Frama hitropotezni 2019 jan
2313 Fram
švicar115 min + 3s111
141.
Pospešeni turnir 2019/01
2250 Ptuj
švicar710 min + 5s111
142.
Ciklus turnirjev mladih Kranj 2018/19 5. t...
4000 Kranj
švicar710 min + 5s111
143.
72. LJUBLJANSKO ŠAHOVSKO LIGO ZA LETO 2019...
0000 gostovanja
švicar990 min + 30s101
144.
Posamično prvenstvo upokojencev 2019 januar
2000 Maribor
švicar910 min101
145.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/19 4. ...
1351 Brezovica pri Ljubljani
švicar615 min91
146.
Ekipna liga Maribor 2019 - 11. in 12. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s81
147.
Šahovskiturnir upokojencev Gorenjske 2019
4000 Kranj
švicar710 min81
148.
Ciklus ŠK Griže 2019 1/10
3302 Griže
švicar710 min81
149.
Novoletni ciklus Civis 3/3
2313 Fram
švicar95 min + 3s41
150.
Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 1/2019
8000 Novo mesto
švicar710 min + 5s41
 Prva  Prejšnja  1  2  [3]  4  Naslednja  Zadnja