Seznam› vseh šahovskih prireditev

 Prva  Prejšnja  1  2  [3]  4  5  6  7  Naslednja  Zadnja
#TurnirKrajSistemKolaČasDanMesec 
101.
Pokal Slovenskih železnic 5_10
1000 Ljubljana
švicar913 min + 2s55
102.
Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan Kranj...
4000 Kranj
švicar710 min + 5s45
103.
Hitropotezni turnir MAJ 2018
1330 Kočevje
švicar113 min + 2s45
104.
Polskavski ciklus 2018 4/11
2331 Pragersko
švicar710 min + 5s45
105.
TURNIR MLADIH Komenda 2018
1218 Komenda
švicar715 min45
106.
2. Spomladanski mladinski turnir TROPOVCI
9251 Tišina
švicar710 min + 5s45
107.
Posamično prvenstvo upokojencev 2018 maj
2000 Maribor
švicar910 min35
108.
Praznični hitropotezni turnir 2018
2313 Fram
švicar115 min25
109.
14. Prvomajski turnir Izlake
1411 Izlake
švicar97 min + 3s25
110.
April hitropotezni 2018
3230 Šentjur
berger115 min274
111.
Pospešeni turnir APRIL 2018
1330 Kočevje
švicar710 min + 5s274
112.
Hitropotezni turnir za maj 2018
1386 Stari trg pri Ložu
drugo95 min274
113.
Framski ciklus 2018 - 8
2313 Fram
švicar115 min254
114.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min244
115.
GT 2018 pospešeno - 2/10
2000 Maribor
švicar97 min + 3s244
116.
Ciklus ŠK GRIŽE 2018 3/9
3302 Griže
švicar115 min244
117.
3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJM...
1000 Ljubljana
švicar515 min244
118.
ŠK Branik-redni4-2018
2000 Maribor
švicar910 min234
119.
Ponedeljkov turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min234
120.
7.konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad...
9252 Radenci
švicar97 min + 3s224
121.
1. Mladinski turnir Hura Pomlad 2018
9251 Tišina
švicar710 min + 5s204
122.
Druga LOKACIJA - Prvak Frama pospešeni 201...
2331 Pragersko
švicar710 min + 5s204
123.
Pokal Kozja 4/9
3260 Kozje
švicar710 min + 5s194
124.
PRIMSKOVO Kranj - CIKLUS 2018-04
4000 Kranj
švicar910 min194
125.
Osrednjeslovenska liga mladih 6. turnir
1351 Brezovica pri Ljubljani
švicar615 min184
126.
8.šah turnir upokojencev Gorenjske 2018
4000 Kranj
švicar615 min184
127.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min174
128.
Ipavčevi torkovi večeri
3230 Šentjur
švicar77 min + 3s174
129.
GT 2018 pospešeno - 1/10
2000 Maribor
švicar97 min + 3s174
130.
Šahovski turnir ciklus Kranj 5/14 - 2018
4000 Kranj
švicar715 min174
131.
ŠK Branik-spoml.- pol. ciklus 9-2018
2000 Maribor
švicar113 min + 2s164
132.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min164
133.
Ciklus hitropotezni ŠK Žalec 4-2018
3310 Žalec
švicar710 min164
134.
Turnir v pospešenem šahu ob prazniku Občin...
1230 Domžale
švicar910 min + 5s154
135.
3. mesečni Posočni turnir za osnovnošolce
5220 Tolmin
švicar710 min + 5s144
136.
Koroški ciklus
2393 Črna na Koroškem
švicar715 min144
137.
8. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLAD...
1000 Ljubljana
švicar715 min134
138.
Prvak Frama hitropotezni 2018 4/6
2312 Orehova vas
švicar97 min + 3s134
139.
Pokal Novega mesta 8/2018
8000 Novo mesto
švicar115 min134
140.
7. Pospešeni mladinski mesečni turnir ŠŠ Š...
1330 Kočevje
švicar715 min134
141.
Ciklus turnirjev mladih 2017/2018 - 8. turnir
4000 Kranj
švicar710 min + 5s134
142.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2018 april
2000 Maribor
švicar710 min124
143.
7. šah turnir upokojencev Gorenjske 2018
4000 Kranj
švicar710 min114
144.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min104
145.
GT 2018 hitropotezno - 2/10
2000 Maribor
švicar125 min104
146.
Ciklus ŠK GRIŽE 2018 3/9
3302 Griže
švicar710 min104
147.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min94
148.
ŠK Branik-spomladansko poletni ciklus 8-2018
2000 Maribor
švicar113 min + 2s94
149.
6.konectedenski turnir ŠD Radenska-Pomgrad...
9231 Beltinci
švicar97 min + 3s84
150.
Nedeljski turnir
1420 Trbovlje
švicar510 min + 5s84
 Prva  Prejšnja  1  2  [3]  4  5  6  7  Naslednja  Zadnja