Seznam› vseh šahovskih prireditev

 Prva  Prejšnja  1  [2]  3  4  5  6  Naslednja  Zadnja
#TurnirKrajSistemKolaČasDanMesec 
51.
Ponedeljkov turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min234
52.
7.konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad...
9252 Radenci
švicar97 min + 3s224
53.
Serija 4 letni časi 2018 - 1. turnir
0099 tujina
berger153 min + 2s214
54.
1. Mladinski turnir Hura Pomlad 2018
9251 Tišina
švicar710 min + 5s204
55.
Druga LOKACIJA - Prvak Frama pospešeni 201...
2331 Pragersko
švicar710 min + 5s204
56.
Pokal Kozja 4/9
3260 Kozje
švicar710 min + 5s194
57.
PRIMSKOVO Kranj - CIKLUS 2018-04
4000 Kranj
švicar910 min194
58.
Hitropotezni Železničar
1000 Ljubljana
švicar135 min184
59.
Osrednjeslovenska liga mladih 6. turnir
1351 Brezovica pri Ljubljani
švicar615 min184
60.
8.šah turnir upokojencev Gorenjske 2018
4000 Kranj
švicar615 min184
61.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min174
62.
Ipavčevi torkovi večeri
3230 Šentjur
švicar77 min + 3s174
63.
GT 2018 pospešeno - 1/10
2000 Maribor
švicar97 min + 3s174
64.
Šahovski turnir ciklus Kranj 5/14 - 2018
4000 Kranj
švicar715 min174
65.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min164
66.
ŠK Branik-spoml.- pol. ciklus 9-2018
2000 Maribor
švicar113 min + 2s164
67.
Ciklus hitropotezni ŠK Žalec 4-2018
3310 Žalec
švicar710 min164
68.
Turnir v pospešenem šahu ob prazniku Občin...
1230 Domžale
švicar910 min + 5s154
69.
Koroški ciklus
2393 Črna na Koroškem
švicar715 min144
70.
3. mesečni Posočni turnir za osnovnošolce
5220 Tolmin
švicar710 min + 5s144
71.
8. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLAD...
1000 Ljubljana
švicar715 min134
72.
Prvak Frama hitropotezni 2018 4/6
2312 Orehova vas
švicar97 min + 3s134
73.
Pokal Novega mesta 8/2018
8000 Novo mesto
švicar115 min134
74.
Ciklus turnirjev mladih 2017/2018 - 8. turnir
4000 Kranj
švicar710 min + 5s134
75.
7. Pospešeni mladinski mesečni turnir ŠŠ Š...
1330 Kočevje
švicar715 min134
76.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2018 april
2000 Maribor
švicar710 min124
77.
Hitropotezni Železničar
1000 Ljubljana
švicar135 min114
78.
7. šah turnir upokojencev Gorenjske 2018
4000 Kranj
švicar710 min114
79.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min104
80.
GT 2018 hitropotezno - 2/10
2000 Maribor
švicar125 min104
81.
Ciklus ŠK GRIŽE 2018 3/9
3302 Griže
švicar710 min104
82.
ŠK Branik-spomladansko poletni ciklus 8-2018
2000 Maribor
švicar113 min + 2s94
83.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min94
84.
6.konectedenski turnir ŠD Radenska-Pomgrad...
9231 Beltinci
švicar97 min + 3s84
85.
Nedeljski turnir
1420 Trbovlje
švicar510 min + 5s84
86.
Pokal Poljanske doline Minervo 2/8
4220 Škofja Loka
švicar715 min74
87.
Polskavski ciklus 2018 april
2331 Pragersko
švicar710 min + 5s64
88.
Liga mladih Slovenije 6. turnir
1231 Ljubljana - Črnuče
švicar715 min64
89.
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 8/10
2000 Maribor
švicar710 min + 5s64
90.
Pokal Novega mesta 7/2018
0000 gostovanja
švicar710 min + 5s64
91.
Hitropotezni turnir APRIL 2018
1330 Kočevje
švicar113 min + 2s64
92.
Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan Kranj...
4000 Kranj
švicar710 min + 5s64
93.
Posamično prvenstvo upokojencev 2018 apr
2000 Maribor
švicar910 min54
94.
Ipavčevi torkovi večeri
3230 Šentjur
švicar77 min + 3s34
95.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min34
96.
Šahovski turnir ciklus Kranj 4/14 - 2018
4000 Kranj
švicar135 min34
97.
24. velikonočni šahovski turnir
2214 Sladki vrh
švicar1110 min24
98.
12. Gospodaričev memorial 2018
6230 Postojna
švicar915 min313
99.
Prvak Frama pospešeni 2018 3/6 novo
2312 Orehova vas
švicar710 min + 5s303
100.
Šentjur hitropotezni turnir za marec 2018
3230 Šentjur
berger115 min303
 Prva  Prejšnja  1  [2]  3  4  5  6  Naslednja  Zadnja