Seznam› vseh šahovskih prireditev

 Prva  Prejšnja  1  [2]  3  Naslednja  Zadnja
#TurnirKrajSistemKolaČasDanMesec 
51.
Framski ciklus 2018-3
2313 Fram
švicar115 min311
52.
Serija "Zadnji ponedeljek" 1/ 12
6320 Portorož - Portorose
berger153 min + 2s291
53.
Pokal Slovenskih železnic 1_10
1000 Ljubljana
švicar913 min + 2s271
54.
ŠK Branik Maribor redni mesečni 1-2018
2000 Maribor
švicar910 min261
55.
4. Otvoreno prvenstvo grada Čakovca
0099 tujina
švicar725 min261
56.
Štajerska kadetska liga 2017/18 - 5/10
2000 Maribor
švicar710 min + 5s261
57.
Prvi hitropotezni turnir 2018
3230 Šentjur
berger115 min261
58.
Pospešeni turnir JANUAR 2018
1330 Kočevje
švicar710 min + 5s261
59.
12. prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 2/ 24
6320 Portorož - Portorose
švicar510 min + 5s251
60.
"Sredin Val" v Kopru
6000 Koper - Capodistria
švicar510 min + 5s241
61.
Framski ciklus 2018-2
2313 Fram
švicar115 min241
62.
Osrednjeslovenska liga mladih 4. turnir
1351 Brezovica pri Ljubljani
švicar615 min241
63.
Šahovski turnir upokojencev Goranjske
4000 Kranj
švicar615 min241
64.
Ekipna liga Maribor 2018 - 15. in 16. krog
2000 Maribor
berger220 min + 10s231
65.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min231
66.
1. turnir najmlajših 2018
1000 Ljubljana
švicar715 min231
67.
Ponedeljkov cug v Domnu 2018 - 03
6320 Portorož - Portorose
berger155 min221
68.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min221
69.
2.konectedenski turnir ŠD Radenska-Pomgrad...
9000 Murska Sobota
švicar97 min + 3s211
70.
Koroško mladinsko prvenstvo 2018-regijske ...
2380 Slovenj Gradec
švicar720 min + 10s211
71.
Dolenjsko mladinsko prvenstvo-regijske kva...
8232 Šentrupert
švicar910 min + 5s211
72.
18. Nikolićev memorial FIDE
6320 Portorož - Portorose
švicar910 min + 5s211
73.
Obalno mladinsko prvenstvo - regijske kval...
6310 Izola - Isola
švicar710 min + 5s201
74.
Posamično prvenstvo ljubljanske regije v p...
1218 Komenda
švicar920 min + 10s201
75.
Posamično prvenstvo mariborske regije 2018...
2313 Fram
švicar720 min + 10s201
76.
Prvenstvo Notranjske- kvalifikacije za mla...
6230 Postojna
švicar720 min + 10s201
77.
Koroški ciklus
2380 Slovenj Gradec
švicar715 min201
78.
Posamično prvenstvo zasavske regije v posp...
1412 Kisovec
švicar710 min + 5s201
79.
posamično prvenstvo zasavske regije v šahu...
1410 Zagorje ob Savi
švicar710 min + 5s201
80.
Gorenjsko kadetsko prvenstvo
4000 Kranj
švicar910 min + 5s201
81.
Regijske kvalifikacije D,F 8-20 Celje
3230 Šentjur
švicar715 min201
82.
Prvak Frama pospešeni 2018 1/6
2312 Orehova vas
švicar710 min + 5s191
83.
Pokal Novega mesta 2/2018
8000 Novo mesto
švicar115 min191
84.
5. turnir mladih 2017/2018
1000 Ljubljana
švicar715 min191
85.
Serija Rampin Koper 2018 - 02
6000 Koper - Capodistria
berger135 min + 3s191
86.
1 POKAL KOZJA 2018 ( ciklus 9 turnirjev)
3260 Kozje
švicar710 min + 5s181
87.
PRIMSKOVO Kranj - CIKLUS 2018-01
4000 Kranj
švicar910 min181
88.
Hitropotezni Železničar
1000 Ljubljana
švicar135 min171
89.
Šah.turnir upokojencev Gorenjske 2018
4000 Kranj
švicar710 min171
90.
Šahovski turnir ciklus Kranj 1/14 - 2018
4000 Kranj
švicar135 min161
91.
Ipavčevi torkovi večeri
3230 Šentjur
švicar77 min + 3s161
92.
Ekipna liga Maribor 2018 - 13. in 14. krog
2000 Maribor
berger220 min + 10s161
93.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min161
94.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min151
95.
Pospešeni turnir 1/8
2250 Ptuj
švicar720 min + 10s131
96.
Liga mladih Slovenije 3. turnir
1231 Ljubljana - Črnuče
švicar715 min121
97.
SPREMEMBA LOKACIJE - Prvak Frama hitropote...
2331 Pragersko
švicar97 min + 3s121
98.
Ciklus turnirjev mladih 2017/2018 - 5. turnir
4000 Kranj
švicar710 min + 5s121
99.
4. Pospešeni mladinski mesečni turnir ŠŠ Š...
1330 Kočevje
švicar715 min121
100.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2018 januar
2000 Maribor
švicar710 min111
 Prva  Prejšnja  1  [2]  3  Naslednja  Zadnja