Seznam› vseh šahovskih prireditev

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  7  8  9  10  [11]  12  13  ...  11 12  13  Naslednja  Zadnja
#TurnirKrajSistemKolaČasDanMesec 
501.
5.konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad...
9226 Moravske Toplice
švicar97 min + 3s53
502.
Nedeljski pospeseni Rudar
1420 Trbovlje
švicar710 min + 5s53
503.
Četrtkov turnir CS Trnovo
1000 Ljubljana
švicar135 min23
504.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar915 min282
505.
Ponedeljkov nagradni turnir
0000 gostovanja
švicar135 min272
506.
3.turnir »Za vse generacije«
5210 Deskle
švicar710 min + 5s252
507.
Pokal Simplygood 2017 (1/8)
4220 Škofja Loka
švicar910 min252
508.
Prvak Frama hitropotezni 2017 2/6
2312 Orehova vas
švicar97 min + 3s242
509.
Ekipno prvenstvo Notranjske U-15
6230 Postojna
švicar715 min232
510.
Četrtkov turnir CS Trnovo
1000 Ljubljana
švicar135 min232
511.
Turnirji upokojencev Gorenjske 4/2017
4000 Kranj
švicar615 min222
512.
Ekipna liga Maribor 2017 - 21. in 22. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s212
513.
Ponedeljkov nagradni turnir
0000 gostovanja
švicar135 min202
514.
Ciklus hitropotezni ŠK Žalec 02-2017
3310 Žalec
švicar710 min202
515.
4.konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad...
9000 Murska Sobota
švicar97 min + 3s192
516.
CIKLUS POSPEŠENIH 2017 - 2.turnir
6250 Ilirska Bistrica
švicar710 min + 5s192
517.
Koroski ciklus
2380 Slovenj Gradec
švicar715 min182
518.
6. turnir mladih 2016/2017
1000 Ljubljana
švicar715 min172
519.
Ciklus mesečnih turnirjev 2016/17 - 6. turnir
4000 Kranj
švicar710 min + 5s172
520.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 2/2017
8000 Novo mesto
švicar115 min172
521.
Prvak Frama pospešeni 2017 2/6
2312 Orehova vas
švicar710 min + 5s172
522.
ODPADE Pokal Bernardina 2017 - 1. turnir
6320 Portorož - Portorose
švicar590 min + 30s172
523.
ODPADE Pokal Bernardina 2017 - kadetska tu...
6320 Portorož - Portorose
švicar590 min + 30s172
524.
Celje, MČ Lava, 5 turnirjev , 5.turnir
3230 Šentjur
švicar77 min + 3s162
525.
Četrtkov turnir CS Trnovo
1000 Ljubljana
švicar135 min162
526.
2. turnir najmlajših 2017
1000 Ljubljana
švicar515 min142
527.
Ciklus ŠK Griže 2017 1/9
3302 Griže
švicar710 min142
528.
Ponedeljkov hitropotezni turnir
1000 Ljubljana
švicar135 min132
529.
17. Nikolićev memorial FIDE
6320 Portorož - Portorose
švicar910 min + 5s122
530.
2. Turnir v počastitev kulturnega praznika
1412 Kisovec
švicar910 min112
531.
Liga mladih Slovenije 2016/17 4.turnir
1231 Ljubljana - Črnuče
švicar715 min102
532.
ŠK Branik Maribor -redni mesečni 2-2017
2000 Maribor
švicar910 min102
533.
Ekipno prvenstvo DU 2017 februar
2000 Maribor
švicar710 min92
534.
Četrtkov turnir Rudar
1420 Trbovlje
švicar77 min + 3s92
535.
Četrtkov turnir CS Trnovo
1000 Ljubljana
švicar135 min92
536.
Turnirji upokojencev Gorenjske 3/2017
4000 Kranj
švicar710 min82
537.
Šahovski turnirji ciklus Kranj 2/2017
4000 Kranj
švicar910 min72
538.
Ekipna liga Maribor 2017 - 19. in 20. krog
2000 Maribor
berger2220 min + 10s72
539.
Ponedeljkov hitropotezni turnir
1000 Ljubljana
švicar135 min62
540.
Odprto šahovsko prvenstvo Gorenjske 2017
4000 Kranj
švicar990 min + 30s62
541.
Odprto šahovsko prvenstvo Gorenjske 2017 /...
4000 Kranj
švicar990 min + 30s62
542.
3.konectedenski turnir ŠD Radenska Pomgrad
9201 Puconci
švicar97 min + 3s52
543.
Nedeljski pospešeni Rudar
1420 Trbovlje
švicar710 min + 5s52
544.
Mednarodni mladinski turnir Šahovske akade...
2250 Ptuj
švicar760 min + 30s42
545.
Ciklus turnirjev mladih 2016/2017 - 6. turnir
4000 Kranj
švicar710 min + 5s42
546.
Obalno ekipno prvenstvo OŠ 2016/ 17
6000 Koper - Capodistria
švicar710 min + 5s42
547.
Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 2/2017
8000 Novo mesto
švicar710 min + 5s32
548.
Polskavski ciklus 2017 1/11
2331 Pragersko
švicar710 min + 5s32
549.
Open Komenda 2017
1218 Komenda
švicar590 min + 30s32
550.
Posamično prvenstvo DU 2017 februar
2000 Maribor
švicar910 min22
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  7  8  9  10  [11]  12  13  ...  11 12  13  Naslednja  Zadnja