Seznam› vseh šahovskih prireditev

 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  11  12  13  Naslednja  Zadnja
#TurnirKrajSistemKolaČasDanMesec 
1.
7. Novoletni mladinski šahovski turnir
9251 Tišina
švicar720 min + 10s3012
2.
11. hitropotezno prvenstvo Izole - 10/ 10
6310 Izola - Isola
berger135 min2912
3.
10. prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 2...
6320 Portorož - Portorose
švicar510 min + 5s2812
4.
9 pokal Kozja
3260 Kozje
švicar715 min2812
5.
GT 2017 hitropotezno - 8/8
2000 Maribor
švicar125 min2812
6.
Božično-novoletni turnir - Borovnica 2017
1353 Borovnica
švicar910 min2612
7.
39. hitropotezno prv. Pirana - 12/ 12
6320 Portorož - Portorose
berger173 min + 2s2612
8.
57. tradicionalni novoletni turnir Kranja
4000 Kranj
švicar910 min2312
9.
Ciklus štirje letni časi v Bujah - zima
0099 tujina
berger153 min + 2s2312
10.
Ljubljana Chess Festival 2017
1000 Ljubljana
švicar97 min + 3s2312
11.
Pospešeni turnir DECEMBER 2017
1330 Kočevje
švicar710 min + 5s2212
12.
Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 10/2017
8000 Novo mesto
švicar115 min2212
13.
Primskovo Kranj - novoletni turnir 2017
4000 Kranj
švicar910 min2112
14.
Četrtkov 15-min. turnir v Domnu
6320 Portorož - Portorose
švicar515 min2112
15.
"Sredin Val" v Kopru
6000 Koper - Capodistria
švicar510 min + 5s2012
16.
Hitropotezni Železničar ODPADE
1000 Ljubljana
švicar135 min2012
17.
Zaključni turnri najmlajših 2017
3202 Ljubečna
švicar515 min1912
18.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min1912
19.
Ekipna liga Maribor 2018, 9. in 10. krog
2000 Maribor
berger2620 min + 10s1912
20.
Slovenija šahira, Gorenjka matira - Krško
8270 Krško
švicar93 min + 2s1912
21.
Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 39
6320 Portorož - Portorose
berger155 min1812
22.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min1812
23.
Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2...
5220 Tolmin
švicar710 min + 5s1612
24.
Pokal Poljanske doline Simplygood 2017 - f...
4220 Škofja Loka
švicar715 min1612
25.
Osnovnošolsko posamično prvenstvo Gorenjske
4000 Kranj
švicar715 min1612
26.
5.mednarodni kadetski turnir Brežice
8250 Brežice
švicar630 min1612
27.
4. turnir mladih 2017/2018
1000 Ljubljana
švicar715 min1512
28.
Novoletni Rampin - ICP open 2017 - 3. podr...
6000 Koper - Capodistria
švicar135 min + 3s1512
29.
3. Pospešeni mladinski mesečni turnir ŠŠ Š...
1330 Kočevje
švicar715 min1512
30.
ŠK Branik -redni 10/2017-novoletni
2000 Maribor
švicar910 min1512
31.
Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 8/2017
8000 Novo mesto
švicar710 min + 5s1512
32.
Četrtkov turnir Rudar-ODPADE
1420 Trbovlje
švicar77 min + 3s1412
33.
Zaključni turnir za upokojence 2017
2000 Maribor
švicar710 min1412
34.
Slovenija šahira 2017 - Maribor
2000 Maribor
švicar113 min + 2s1412
35.
Slovenija šahira - 6.memorialni turnir
9000 Murska Sobota
švicar97 min + 3s1312
36.
OŠ posamično področno - Grosuplje
1290 Grosuplje
švicar710 min + 5s1312
37.
Slovenija šahira - Fram 2017
2313 Fram
švicar133 min + 2s1312
38.
Hitropotezni Železničar
1000 Ljubljana
švicar135 min1312
39.
Zaključek ciklusa ŠK GRIŽE 2017 9/9
3302 Griže
švicar710 min1212
40.
Osrednjeslovenska liga mladih 2017/18 3. ...
1351 Brezovica pri Ljubljani
švicar615 min1212
41.
Torkov upokojenski turnir
1000 Ljubljana
švicar710 min1212
42.
Ekipna liga Maribor 2018, 7. in 8. krog
2000 Maribor
berger2620 min + 10s1212
43.
SLOVENIJA ŠAHIRA - Žalec 2017
3310 Žalec
švicar135 min1112
44.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS
1000 Ljubljana
švicar115 min1112
45.
Šah. turnir za praznik občine Tržič
0000 gostovanja
švicar910 min1012
46.
CIKLUS POSPEŠENIH 2017 - zaključni turnir
6250 Ilirska Bistrica
švicar710 min + 5s1012
47.
CIKLUS POSPEŠENIH 2017 - zaključni turnir
6250 Ilirska Bistrica
švicar710 min + 5s1012
48.
2. članska liga vzhod 2017 - 8. in 9. kolo
2000 Maribor
berger990 min + 30s912
49.
15.novoletni šahovski turnir PVDS-SE
1000 Ljubljana
švicar1110 min912
50.
Obalno posamično prvenstvo OŠ
6000 Koper - Capodistria
švicar710 min + 5s912
 1  2  3  ...  [1]  2  3  4  5  ...  11  12  13  Naslednja  Zadnja