ZADNJE PRIJAVE ZA MEDNARODNI KADETSKI TURNIR »LENT 2017«

Organizator turnirja, Železničarski šahovski klub Maribor, vabi vse mlade igralce, ki še niste prijavljeni na mednarodni kadetski turnir "Lent 2017", da se lahko na turnir še prijavite do četrtka, 22. junija. Na turnirju je prijavljenih že skoraj 30 igralcev starih do 15 let iz celotne Slovenije.

Spisek igralcev najdete na:

Razpis turnirja pa je dostopen na:

Vabljeni!

Evropsko mladinsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu, Budva (20. - 22. junij 2017)

Slovenski šahisti so na Evropskem mladinskem prvenstvu v Budvi osvojili kar 9 medalj! V pospešenem šahu v kategoriji do 18 let so dekleta osvojila vsa 3 odličja: 1. mesto Ivana Hreščak, 2. Laura Unuk in 3. Monika Rozman, zlato medaljo je dosegel Jan Šubelj in sicer v kategoriji do 14 let, srebrna je bila Vesna Mihelič (do 12 let) in bronasta Zala Urh (do 16 let)! V hitropoteznem šahu pa je zlato osvojil Jan Šubelj (do 14), Vid Dobrovoljc srebro (do 18), Laura Unuk pa bron (do 18). Čestitamo!