Šahovska zveza Slovenije Aktualne novice http://www.sah-zveza.si sl http://www.sah-zveza.si/media/rss_logo.gif 30 Copyright 2017 ŠZS <![CDATA[Prenos znanj]]>
- 14. decembra 2017, Novo mesto, Topliška 4,
- 15. decembra 2017, Celje, Razlagova 1,
- 22. decembra 2017, Celje, Razlagova 1.


Vsi seminarji se pričnejo ob 17. uri.

V okviru izbranih vsebin se boste imeli možnost seznaniti s celotnim pristopom pri ravnanju s športnikom in posebnostmi treninga v različnih starostnih kategorijah, modeliranja priprav in uspešnosti športnikov ter področja psihologije športa za šahovsko področje.

Vabljeni trenerji, šahovski delavci, šahisti!

Oglejte si koledar izobraževanj na naslednji povezavi http://www.sah-zveza.si/rcentri/prenosznanj.pdf

Termini za leto 2018 bodo dopolnjeni naknadno. ]]> <![CDATA[Sodniški seminar]]> Dodatni seminar za obnovitev sodniške licence za leto 2017/2018
Seminar za obnovitev sodniške licence, z veljavnostjo do 30.6.2018, bo potekal v torek, 12. decembra 2017 ob 19:00 v Kranju (v prostorih Šahovske sekcije Tomo Zupan Prevodi Dvojka, Cesta Staneta Žagarja 27);


Seminar bo trajal približno 2 uri (1 uro predavanje in razprava, 1 uro test).

Prijave na seminar zbiramo na e-mail naslovu: bojan.arzensek@gmail.com do vključno ponedeljka 11.12.2017. Pogoj za pristop je plačana sodniška članarina za leto 2017, ki znaša 15 evrov. Cena licenčnega seminarja je 10 evrov.


Obvezno je predplačilo (skupnega zneska) na Šahovsko zvezo Slovenije, Bravničarjeva 13, 1000 Ljubljana; IBAN: SI56 19100-0010000463, referenca: SI00 9916-ID_številka_sodnika (seznam sodnikov najdete TUKAJ ).
Če vas ni na spisku napišite e-mail na bojan.arzensek@gmail.com.
Mednarodnim sodnikom (IA), sodnikom FIDE (FA) se licenca prizna s plačilom sodniške članarine. Ker so 1.7.2017 začela veljati popravljena Pravila šaha FIDE, ostali sodniki niso oproščeni opravljanja licence.


Sodniški seminar za nove in državne šahovske sodnike


Odbor sodnikov prav tako razpisuje seminar za nove šahovske in državne šahovske sodnike, ki bo potekal v soboto, 3. februarja 2018, v prostorih Šahovske zveze Slovenije, na Bravničarjevi 13, Ljubljana. Prijave zbiramo preko OBRAZCA.

Pristopnina za izpit znaša 100,00 EUR in jo bo prijavitelj oz. njegov klub plačal po zaključku prijav na podlagi izstavljenega računa s strani ŠZS.
Ostale informacije o seminarju bodo objavljene naknadno. ]]> <![CDATA[Fundacija za športnike iz socialno šibkih okolij]]> na spletni strani OKS - tukaj.



]]>
<![CDATA[Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS]]> Organizator: nn
Lokacija: 1000 Ljubljana
Igralni čas: 5 min
Število kol: 11
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 041670514 sivcevic.nusret@gmail.com]]>
<![CDATA[Ponedeljkov cug v Domnu 2017 - 39]]> Organizator: SD Piran
Lokacija: 6320 Portorož - Portorose
Igralni čas: 5 min
Število kol: 15
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vsak zagotovi šahovsko uro
Kontakt: 068 171 995 andrej.znidarcic@elkatv.si]]>
<![CDATA[Zaključni turnri najmlajših 2017]]> Organizator: ŠK Komenda
Lokacija: 3202 Ljubečna
Igralni čas: 15 min
Število kol: 5
Prijave: dan pred turnirjem
Rekviziti: vsak zagotovi šahovsko uro
Kontakt: 041325685 franc.poglajen@pogi.si]]>
<![CDATA[Torkov upokojenski turnir]]> Organizator: nn
Lokacija: 1000 Ljubljana
Igralni čas: 10 min
Število kol: 7
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 041670514 sivcevic.nusret@gmail.com]]>
<![CDATA[Ekipna liga Maribor 2018, 9. in 10. krog]]> Organizator: Sokol d.o.o.
Lokacija: 2000 Maribor
Igralni čas: 20 min + 10s
Število kol: 26
Prijave: teden dni pred turnirjem
Rekviziti: vsak zagotovi šahovsko uro in šah
Kontakt: 031 813 580 branko.vadlja@amis.net]]>
<![CDATA[Slovenija šahira, Gorenjka matira - Krško]]> Organizator: ŠK Triglav Krško
Lokacija: 8270 Krško
Igralni čas: 3 min + 2s
Število kol: 9
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 040 707 778 sk.triglav.krsko@gmail.com]]>
<![CDATA["Sredin Val" v Kopru]]> Organizator: ŠK Val - Koper
Lokacija: 6000 Koper - Capodistria
Igralni čas: 10 min + 5s
Število kol: 5
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 041 510 982 sahovski.klub.val@gmail.com]]>
<![CDATA[Hitropotezni Železničar ODPADE]]> Organizator: Šd Železničar
Lokacija: 1000 Ljubljana
Igralni čas: 5 min
Število kol: 13
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 031 673 581 vlastimir.djurdjevic@slo-zeleznice.si]]>
<![CDATA[Primskovo Kranj - novoletni turnir 2017]]> Organizator: Šahovski klub Primskovo Kranj
Lokacija: 4000 Kranj
Igralni čas: 10 min
Število kol: 9
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 040 201 300 tone.veselic@gmail.com]]>
<![CDATA[Četrtkov 15-min. turnir v Domnu]]> Organizator: ŠD Piran
Lokacija: 6320 Portorož - Portorose
Igralni čas: 15 min
Število kol: 5
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 068 171 995 andrej.znidarcic@elkatv.si]]>
<![CDATA[Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 10/2017]]> Organizator: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto
Lokacija: 8000 Novo mesto
Igralni čas: 5 min
Število kol: 11
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 031 681-119 robert_rudman@t-2.net]]>
<![CDATA[Pospešeni turnir DECEMBER 2017]]> <![CDATA[Ljubljana Chess Festival 2017]]> <![CDATA[57. tradicionalni novoletni turnir Kranja]]> Organizator: Šahovski klub Stari Mayr
Lokacija: 4000 Kranj
Igralni čas: 10 min
Število kol: 9
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vsak zagotovi šahovsko uro
Kontakt: 031 419-305 vid.gazvoda@gmail.com]]>
<![CDATA[Ciklus štirje letni časi v Bujah - zima]]> Organizator: ŠK Buje
Lokacija: 0099 tujina
Igralni čas: 3 min + 2s
Število kol: 15
Prijave: četrt ure pred turnirjem
Rekviziti: vse zagotovi organizator
Kontakt: 068 171 995 andrej.znidarcic@elkatv.si]]>
<![CDATA[Dolenjsko OŠ prvenstvo 2017/18]]> Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2006 in mlajši) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red Priimek in ime Tit LRat Osnovna šola Točke Buc-1 Buch W-We 1. Fink Maj IV 1741 Šmihel Novo mesto 8.5 48.5 52.5 3.01 2. Povh Tomaž 1705 Bršljin Novo mesto 7.5 48.0 52.0 2.11 3. Bevc Taraniš Tin 1664 Center Novo mesto 7 46.5 49.5 1.85 4. Frfole Žiga 1660 Mirna 6 49.5 54.5 1.35 5. Luzar Oskar 1724 Drska Novo mesto 6 47.5 50.0 0.10 6. Smrekar Žak 1620 Center Novo mesto 6 45.5 48.0 1.57 7. Florijančič Nejc 1696 Šmihel Novo mesto 6 43.5 44.0 0.24 8. Nemanič Tim 1703 Dolenjske Toplice 6 42.5 45.5 -0.03 9. Ličen Jakob 1500 Center Novo mesto 6 41.5 45.5 2.82 10. Lavrič Mark 1727 Dolenjske Toplice 5.5 48.5 52.5 0.04 11. Ravbar Lovro 1716 Šmihel Novo mesto 5.5 42.0 45.0 -0.57 12. Cesar Jakob 1566 Center Novo mesto 5.5 40.5 43.0 0.94 13. Pavičevič Aleksa 1507 Grm Novo mesto 5 42.0 46.0 1.19 14.-15. Anzelj Tim 1550 Mirna 5 42.0 44.5 0.65 14.-15. Zrilič Fer. Jaka 1542 Drska Novo mesto 5 42.0 44.5 0.87 16. Jarc Jurij 1579 Toneta Pavčka 5 41.5 44.5 0.27 17. Rajer Nik 1574 Mokronog 5 40.5 42.0 0.90 18. Novak Anže 1544 Bršljin Novo mesto 5 40.0 42.5 1.10 19. Kocič Alis 1500 Mirna 5 38.5 41.5 1.40 20. Zaletelj Žan 1500 Žužemberk 5 33.0 33.5 0.41 21. Lavrič Rok 1500 Toneta Pavčka 5 30.0 30.5 1.04 22. Progar Jure 1500 Bršljin Novo mesto 4.5 38.0 41.0 0.84 23. Miklavčič Nik 1585 podr. Šmihel 4 42.0 45.0 -1.08 24. Šumak Klemen 1573 Grm Novo mesto 4 40.5 44.5 -0.51 25. Kuletič Alen 1557 Toneta Pavčka 4 39.5 43.0 -0.61 26. Zgonc Jakob 1625 Dolenjske Toplice 4 38.5 41.0 -1.55 27. Pavlič Anže 1522 Šmihel Novo mesto 4 36.5 39.0 0.10 28. Šiler Hud. Božidar 1500 Šmihel Novo mesto 4 35.5 38.5 0.14 29. Župec Nejc 1517 Žužemberk 4 33.5 36.5 0.15 30. Muren Gal 1500 Žužemberk 4 29.0 29.5 -0.16 31. Kolenc Jožko 1500 Toneta Pavčka 4 28.0 29.5 -0.52 32. Štukelj David 1500 MJ Črnomelj 3.5 38.0 41.0 -0.64 33. Rjavec Bor 1500 MJ Črnomelj 3.5 27.5 30.0 -0.75 34. Kupljenik Lenart 1544 Toneta Pavčka 3 34.0 35.5 -2.04 35. Ban Tadej 1557 Dolenjske Toplice 3 31.5 34.0 -2.17 36. Jankelj Rok 1500 Toneta Pavčka 3 31.0 31.5 -0.95 37. Krnc Anže 1500 Mokronog 3 30.5 31.0 -1.67 38. Nemanič Žan 1500 Metlika 3 28.0 28.5 -1.75 39. Brinjevec Janž 1521 Toneta Pavčka 2 33.0 35.0 -1.53 40. Mrgole Patrik 1500 Mokronog 2 25.5 26.0 -2.81 41. Florjančič Žan 1500 Mokronog 1 29.0 30.5 -3.75 42. Peterle Mark 1511 Mokronog ODSTOPIL 0.00 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPMF Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2006 in mlajši) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red (kompletni rezultati) Priimek in ime Tit LRat Osnovna šola Točke Buc-1 Buch W-We 1. Fink Maj IV 1741 Šmihel Novo mesto 8.5 48.5 52.5 3.01 (2006) 1B15 1W23 1B3 1W8 1B2 =W10 1B4 1W6 1B5 2. Povh Tomaž 1705 Bršljin Novo mesto 7.5 48.0 52.0 2.11 (2008) +42 1W12 1B26 1B7 0W1 1W3 1B6 =B11 1W10 3. Bevc Taraniš Tin 1664 Center Novo mesto 7 46.5 49.5 1.85 (2006) 1W36 1B18 0W1 1B14 1W22 0B2 1W16 1B4 1W11 4. Frfole Žiga 1660 Mirna 6 49.5 54.5 1.35 (2008) 1B19 1W9 1B10 1W11 0B5 1B7 0W1 0W3 1B18 5. Luzar Oskar 1724 Drska Novo mesto 6 47.5 50.0 0.10 (2006) 1B39 0W17 1B15 1W12 1W4 0B6 1B10 1W9 0W1 6. Smrekar Žak 1620 Center Novo mesto 6 45.5 48.0 1.57 (2006) 1B37 0W10 1B39 1W13 1B8 1W5 0W2 0B1 1W19 7. Florijančič Nejc 1696 Šmihel Novo mesto 6 43.5 44.0 0.24 (2007) 1B41 1W25 1B17 0W2 1B9 0W4 1B18 0W10 1B14 8. Nemanič Tim 1703 Dolenjske Toplice 6 42.5 45.5 -0.03 (2009) 1W13 1B14 1W24 0B1 0W6 0B18 1W32 1B25 1W16 9. Ličen Jakob 1500 Center Novo mesto 6 41.5 45.5 2.82 (2007) 1W16 0B4 1B25 1W26 0W7 1B12 1W13 0B5 1B23 10. Lavrič Mark 1727 Dolenjske Toplice 5.5 48.5 52.5 0.04 (2009) 1W27 1B6 0W4 1B24 1W17 =B1 0W5 1B7 0B2 11. Ravbar Lovro 1716 Šmihel Novo mesto 5.5 42.0 45.0 -0.57 (2006) 1W29 0B24 1W27 0B4 1W15 1B32 1B17 =W2 0B3 12. Cesar Jakob 1566 Center Novo mesto 5.5 40.5 43.0 0.94 (2007) 1W38 0B2 1W19 0B5 1W21 0W9 =B22 1B32 1W26 13. Pavičevič Aleksa 1507 Grm Novo mesto 5 42.0 46.0 1.19 (2006) 0B8 1W20 1W16 0B6 1W24 1W19 0B9 0B14 1W25 14.-15. Anzelj Tim 1550 Mirna 5 42.0 44.5 0.65 (2008) 1B20 0W8 1B38 0W3 0B19 1W30 1B28 1W13 0W7 14.-15. Zrilič Fer. Jaka 1542 Drska Novo mesto 5 42.0 44.5 0.87 (2008) 0W1 1B21 0W5 1B31 0B11 0W20 1B37 1W22 1W28 16. Jarc Jurij 1579 Toneta Pavčka 5 41.5 44.5 0.27 (2007) 0B9 1W22 0B13 1W36 1B29 1W23 0B3 1W17 0B8 17. Rajer Nik 1574 Mokronog 5 40.5 42.0 0.90 (2008) 1W40 1B5 0W7 1W28 0B10 1B22 0W11 0B16 1W27 18. Novak Anže 1544 Bršljin Novo mesto 5 40.0 42.5 1.10 (2007) 1B32 0W3 0B28 1W38 1B30 1W8 0W7 1B26 0W4 19. Kocič Alis 1500 Mirna 5 38.5 41.5 1.40 (2011) 0W4 1B35 0B12 1W34 1W14 0B13 1B23 1W24 0B6 20. Zaletelj Žan 1500 Žužemberk 5 33.0 33.5 0.41 (2007) 0W14 0B13 +42 0B27 1W41 1B15 0W25 1W34 1B24 21. Lavrič Rok 1500 Toneta Pavčka 5 30.0 30.5 1.04 (2007) 0B23 0W15 1B41 1W39 0B12 1W34 0W24 1B35 1W32 22. Progar Jure 1500 Bršljin Novo mesto 4.5 38.0 41.0 0.84 (2007) 1W35 0B16 1B34 1W23 0B3 0W17 =W12 0B15 1W33 23. Miklavčič Nik 1585 podr. Šmihel 4 42.0 45.0 -1.08 (2008) 1W21 0B1 1W29 0B22 1W27 0B16 0W19 1B36 0W9 24. Šumak Klemen 1573 Grm Novo mesto 4 40.5 44.5 -0.51 (2007) 1B30 1W11 0B8 0W10 0B13 1W28 1B21 0B19 0W20 25. Kuletič Alen 1557 Toneta Pavčka 4 39.5 43.0 -0.61 (2008) 1W33 0B7 0W9 0B29 1W31 1B27 1B20 0W8 0B13 26. Zgonc Jakob 1625 Dolenjske Toplice 4 38.5 41.0 -1.55 (2008) 1W31 1B28 0W2 0B9 0B32 1W39 1B29 0W18 0B12 27. Pavlič Anže 1522 Šmihel Novo mesto 4 36.5 39.0 0.10 (2008) 0B10 1W37 0B11 1W20 0B23 0W25 1B31 1W30 0B17 28. Šiler Hud. Božidar 1500 Šmihel Novo mesto 4 35.5 38.5 0.14 (2008) 1B34 0W26 1W18 0B17 1W33 0B24 0W14 1W29 0B15 29. Župec Nejc 1517 Žužemberk 4 33.5 36.5 0.15 (2008) 0B11 1W30 0B23 1W25 0W16 1B35 0W26 0B28 1W36 30. Muren Gal 1500 Žužemberk 4 29.0 29.5 -0.16 (2008) 0W24 0B29 1B37 1W41 0W18 0B14 1W40 0B27 1B34 31. Kolenc Jožko 1500 Toneta Pavčka 4 28.0 29.5 -0.52 (2007) 0B26 0W34 1B40 0W15 0B25 1B38 0W27 +42 1W35 32. Štukelj David 1500 MJ Črnomelj 3.5 38.0 41.0 -0.64 (2007) 0W18 +42 =B36 1B33 1W26 0W11 0B8 0W12 0B21 33. Rjavec Bor 1500 MJ Črnomelj 3.5 27.5 30.0 -0.75 (2007) 0B25 =B36 1W35 0W32 0B28 1W37 0B34 1W39 0B22 34. Kupljenik Lenart 1544 Toneta Pavčka 3 34.0 35.5 -2.04 (2008) 0W28 1B31 0W22 0B19 1W40 0B21 1W33 0B20 0W30 35. Ban Tadej 1557 Dolenjske Toplice 3 31.5 34.0 -2.17 (2008) 0B22 0W19 0B33 1W37 1B36 0W29 1B39 0W21 0B31 36. Jankelj Rok 1500 Toneta Pavčka 3 31.0 31.5 -0.95 (2006) 0B3 =W33 =W32 0B16 0W35 1B40 1B41 0W23 0B29 37. Krnc Anže 1500 Mokronog 3 30.5 31.0 -1.67 (2010) 0W6 0B27 0W30 0B35 +42 0B33 0W15 1W38 1B41 38. Nemanič Žan 1500 Metlika 3 28.0 28.5 -1.75 (2006) 0B12 1W41 0W14 0B18 0B39 0W31 +42 0B37 1W40 39. Brinjevec Janž 1521 Toneta Pavčka 2 33.0 35.0 -1.53 (2008) 0W5 1B40 0W6 0B21 1W38 0B26 0W35 0B33 -42 40. Mrgole Patrik 1500 Mokronog 2 25.5 26.0 -2.81 (2010) 0B17 0W39 0W31 +42 0B34 0W36 0B30 1W41 0B38 41. Florjančič Žan 1500 Mokronog 1 29.0 30.5 -3.75 (2010) 0W7 0B38 0W21 0B30 0B20 +42 0W36 0B40 0W37 42. Peterle Mark 1511 Mokronog ODSTOPIL 0.00 (2010) -2 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPMF Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Mlajše učenke do 12 let (rojena 2006 in mlajša) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red Priimek in ime Tit LRat Osnovna šola Točke Buc-1 Buch W-We 1. Potočar Nika 1734 Dolenjske Toplice 9 44.0 48.0 2.34 2. Žagar Kristina IV 1706 Otočec 8 43.5 47.5 1.62 3. Može Gaja 1500 Stopiče 6 45.5 49.0 2.40 4. Radež Lucija 1547 Otočec 6 45.5 47.5 1.52 5. Kocič Alisa 1539 Mirna 5 46.0 48.0 0.82 6. Rajer Ana 1562 Mokronog 5 45.5 46.5 0.42 7. Štamfelj Taja 1500 Center Novo mesto 5 41.0 45.0 0.95 8. Dobrovoljc Sara 1500 Bršljin Novo mesto 5 38.5 39.5 0.95 9. Luzar Brina 1500 Drska Novo mesto 4.5 41.0 45.0 0.38 10. Brcar Zoja 1500 dr. PL Šentrupert 4 40.0 42.0 0.02 11. Erenda Amber Ivana 1500 Center Novo mesto 4 38.5 39.5 -0.10 12. Čož Jera 1500 Mokronog 4 38.0 40.0 -0.01 13. Frfole Anja 1548 Mirna 4 37.0 39.0 -0.82 14. Bobnar Živa 1500 Toneta Pavčka 4 34.0 35.0 -0.21 15. Sinur Zarja 1500 Mokronog 4 32.5 33.5 -0.43 16. Kolenc Anja 1500 Toneta Pavčka 4 30.0 31.0 -0.36 17. Travnik Marija 1547 Žužemberk 3.5 35.0 36.0 -1.48 18. Oberč Saša 1500 Toneta Pavčka 2 33.0 34.0 -2.31 19. Cesar Ana 1500 Toneta Pavčka 2 29.5 30.5 -2.36 20. Kajič Valentina 1500 Toneta Pavčka 1 31.5 33.5 -3.34 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPMD Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Mlajše učenke do 12 let (rojena 2006 in mlajša) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red (kompletni rezultati) Priimek in ime Tit LRat Osnovna šola Točke Buc-1 Buch W-We 1. Potočar Nika 1734 Dolenjske Toplice 9 44.0 48.0 2.34 (2006) 1B8 1W14 1B13 1W2 1B3 1W5 1B4 1W7 1B6 2. Žagar Kristina IV 1706 Otočec 8 43.5 47.5 1.62 (2006) 1W11 1B10 1W4 0B1 1W12 1B6 1B5 1W3 1B9 3. Može Gaja 1500 Stopiče 6 45.5 49.0 2.40 (2006) 1B17 1B6 0W5 1B4 0W1 1W13 1B9 0B2 1W15 4. Radež Lucija 1547 Otočec 6 45.5 47.5 1.52 (2007) 1B9 1W18 0B2 0W3 1W7 1B10 0W1 1B11 1W5 5. Kocič Alisa 1539 Mirna 5 46.0 48.0 0.82 (2009) 0B18 1W9 1B3 1B6 1W10 0B1 0W2 1W17 0B4 6. Rajer Ana 1562 Mokronog 5 45.5 46.5 0.42 (2007) 1B20 0W3 1B7 0W5 1B17 0W2 1B8 1W12 0W1 7. Štamfelj Taja 1500 Center Novo mesto 5 41.0 45.0 0.95 (2007) 0W10 1B11 0W6 1W8 0B4 1B16 1W15 0B1 1W12 8. Dobrovoljc Sara 1500 Bršljin Novo mesto 5 38.5 39.5 0.95 (2008) 0W1 0B15 1W20 0B7 1B14 1W17 0W6 1B16 1W11 9. Luzar Brina 1500 Drska Novo mesto 4.5 41.0 45.0 0.38 (2008) 0W4 0B5 1W11 1B15 1W16 =B12 0W3 1B10 0W2 10. Brcar Zoja 1500 dr. PL Šentrupert 4 40.0 42.0 0.02 (2010) 1B7 0W2 1B18 1W13 0B5 0W4 0B12 0W9 1B17 11. Erenda Amber Ivana 1500 Center Novo mesto 4 38.5 39.5 -0.10 (2008) 0B2 0W7 0B9 1W20 1B19 1W14 1B13 0W4 0B8 12. Čož Jera 1500 Mokronog 4 38.0 40.0 -0.01 (2009) 1B19 0W13 1B14 =W17 0B2 =W9 1W10 0B6 0B7 13. Frfole Anja 1548 Mirna 4 37.0 39.0 -0.82 (2008) 1W16 1B12 0W1 0B10 1W18 0B3 0W11 0B15 1W19 14. Bobnar Živa 1500 Toneta Pavčka 4 34.0 35.0 -0.21 (2007) 1W15 0B1 0W12 0B16 0W8 0B11 1W20 1B19 1B18 15. Sinur Zarja 1500 Mokronog 4 32.5 33.5 -0.43 (2009) 0B14 1W8 0B19 0W9 1B20 1W18 0B7 1W13 0B3 16. Kolenc Anja 1500 Toneta Pavčka 4 30.0 31.0 -0.36 (2008) 0B13 1W19 0B17 1W14 0B9 0W7 1B18 0W8 1W20 17. Travnik Marija 1547 Žužemberk 3.5 35.0 36.0 -1.48 (2008) 0W3 1B20 1W16 =B12 0W6 0B8 1W19 0B5 0W10 18. Oberč Saša 1500 Toneta Pavčka 2 33.0 34.0 -2.31 (2007) 1W5 0B4 0W10 1W19 0B13 0B15 0W16 0B20 0W14 19. Cesar Ana 1500 Toneta Pavčka 2 29.5 30.5 -2.36 (2007) 0W12 0B16 1W15 0B18 0W11 1B20 0B17 0W14 0B13 20. Kajič Valentina 1500 Toneta Pavčka 1 31.5 33.5 -3.34 (2008) 0W6 0W17 0B8 0B11 0W15 0W19 0B14 1W18 0B16 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPMD Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Starejši učenci do 15 let (rojeni 2003 in mlajši) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red Priimek in ime Tit ELO LRat Osnovna šola Točke Buc-1 Buch W-We 1. Kobe Jure III 1485 1874 Brusnice 8.5 45.0 47.0 1.63 2. Rajh Tinej III 1169 1796 Šmihel Novo mesto 7.5 45.5 49.5 1.53 3. Zaletelj Matej 1096 1712 Žužemberk 7.5 45.0 49.0 2.13 4. Kastrevec Andrej III 1137 1718 Šmihel Novo mesto 6 47.0 50.5 0.67 5. Hvala Matevž IV 1790 Šmihel Novo mesto 5.5 46.0 50.0 -0.58 6. Lovrin Jakob 1619 Dolenjske Toplice 5 43.0 45.0 0.20 7. Lazukin Jure 1540 Metlika 5 40.5 41.5 1.30 8. Petraš M. Dimitri 1500 MJ Črnomelj 5 39.0 41.0 1.61 9. Travnik Mohor 1638 Žužemberk 4.5 41.5 42.5 -0.39 10. Rončevič Lovro IV 1155 1531 Dolenjske Toplice 4.5 40.0 41.0 0.93 11. Vidic Rok 1646 Center Novo mesto 4.5 35.5 37.5 -1.12 12. Longar Gašper 1582 Žužemberk 4 44.0 48.0 -0.29 13. Krajačič Luka 1500 Metlika 4 40.5 42.5 0.86 14. Žagar Nejc 1500 Stopiče 4 39.0 42.0 0.48 15. Muhič Nejc 1547 Žužemberk 4 37.5 39.5 -0.31 16. Grdun Kristjan 1500 Metlika 4 34.0 35.0 0.55 17. Matko Urban 1515 Toneta Pavčka 4 30.0 31.0 0.02 18. Podbrežnik Filip 1506 Stopiče 3.5 29.5 30.5 -0.49 19. Ucman Andraž 1500 Stopiče 3 28.0 29.0 -1.15 20. Špilar Matevž 1539 Toneta Pavčka 2 33.5 34.5 -2.46 21. Mavsar Rok 1500 MJ Črnomelj 2 31.0 32.0 -1.99 22. Malus Lan 1500 Toneta Pavčka 1 30.5 32.5 -3.13 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPSF Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Starejši učenci do 15 let (rojeni 2003 in mlajši) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red (kompletni rezultati) Priimek in ime Tit ELO LRat Osnovna šola Točke Buc-1 Buch W-We 1. Kobe Jure III 1485 1874 Brusnice 8.5 45.0 47.0 1.63 (2003) 1W20 1B6 1W4 1B5 1W3 =W2 1B12 1B7 1W9 2. Rajh Tinej III 1169 1796 Šmihel Novo mesto 7.5 45.5 49.5 1.53 (2005) 1B10 1W9 0B3 1W12 1W5 =B1 1W4 1B6 1W15 3. Zaletelj Matej 1096 1712 Žužemberk 7.5 45.0 49.0 2.13 (2005) 1W16 1B8 1W2 1B4 0B1 1W10 =B5 1W13 1B14 4. Kastrevec Andrej III 1137 1718 Šmihel Novo mesto 6 47.0 50.5 0.67 (2003) 1B18 1W7 0B1 0W3 1B8 1W14 0B2 1W12 1B5 5. Hvala Matevž IV 1790 Šmihel Novo mesto 5.5 46.0 50.0 -0.58 (2004) 1W17 1B15 1W13 0W1 0B2 1B11 =W3 1B16 0W4 6. Lovrin Jakob 1619 Dolenjske Toplice 5 43.0 45.0 0.20 (2005) 1B21 0W1 0B10 1W8 1B7 0W9 1B14 0W2 1B13 7. Lazukin Jure 1540 Metlika 5 40.5 41.5 1.30 (2004) 1W14 0B4 0W11 1B22 0W6 1B15 1B10 0W1 1B12 8. Petraš M. Dimitri 1500 MJ Črnomelj 5 39.0 41.0 1.61 (2004) 1B12 0W3 1W15 0B6 0W4 1B17 0W13 1B11 1W21 9. Travnik Mohor 1638 Žužemberk 4.5 41.5 42.5 -0.39 (2004) 1W22 0B2 1W17 0B13 0W11 1B6 =W18 1B10 0B1 10. Rončevič Lovro IV 1155 1531 Dolenjske Toplice 4.5 40.0 41.0 0.93 (2005) 0W2 1B22 1W6 =B11 1W13 0B3 0W7 0W9 1B20 11. Vidic Rok 1646 Center Novo mesto 4.5 35.5 37.5 -1.12 (2003) 0B13 1W21 1B7 =W10 1B9 0W5 0B16 0W8 1B19 12. Longar Gašper 1582 Žužemberk 4 44.0 48.0 -0.29 (2004) 0W8 1B16 1W14 0B2 1W17 1B13 0W1 0B4 0W7 13. Krajačič Luka 1500 Metlika 4 40.5 42.5 0.86 (2004) 1W11 1B20 0B5 1W9 0B10 0W12 1B8 0B3 0W6 14. Žagar Nejc 1500 Stopiče 4 39.0 42.0 0.48 (2003) 0B7 1W18 0B12 1W19 1W15 0B4 0W6 1B17 0W3 15. Muhič Nejc 1547 Žužemberk 4 37.5 39.5 -0.31 (2005) 1B19 0W5 0B8 1W16 0B14 0W7 1B21 1W18 0B2 16. Grdun Kristjan 1500 Metlika 4 34.0 35.0 0.55 (2003) 0B3 0W12 1B19 0B15 1W20 1B22 1W11 0W5 0B18 17. Matko Urban 1515 Toneta Pavčka 4 30.0 31.0 0.02 (2005) 0B5 1W19 0B9 1W21 0B12 0W8 1B20 0W14 1B22 18. Podbrežnik Filip 1506 Stopiče 3.5 29.5 30.5 -0.49 (2005) 0W4 0B14 0W22 0B20 1W19 1W21 =B9 0B15 1W16 19. Ucman Andraž 1500 Stopiče 3 28.0 29.0 -1.15 (2004) 0W15 0B17 0W16 0B14 0B18 1W20 1W22 1B21 0W11 20. Špilar Matevž 1539 Toneta Pavčka 2 33.5 34.5 -2.46 (2005) 0B1 0W13 0B21 1W18 0B16 0B19 0W17 1B22 0W10 21. Mavsar Rok 1500 MJ Črnomelj 2 31.0 32.0 -1.99 (2005) 0W6 0B11 1W20 0B17 1W22 0B18 0W15 0W19 0B8 22. Malus Lan 1500 Toneta Pavčka 1 30.5 32.5 -3.13 (2005) 0B9 0W10 1B18 0W7 0B21 0W16 0B19 0W20 0W17 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPSF Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Starejše učenke do 15 let (rojena 2003 in mlajša) Osnovna šola Toneta Pavčka, 16. december 2017 Končni vrstni red Priimek in ime Tit ELO LRat Osnovna šola Točke RPZ Sonn W-We 1. Pajek Tjaša III 1372 1836 Mirna 5 1.0 10.0 1.20 2. Horvat Ivana 1125 1621 Grm Novo mesto 4 0.0 6.0 1.80 3. Povh Neža III 1210 1758 Bršljin Novo mesto 2.5 0.0 2.3 -0.75 4. Klemenčič Hana 1665 Šmihel Novo mesto 2.5 0.0 2.3 -0.03 5. Maksl Iza 1500 Šmihel Novo mesto 1 0.0 0.0 -0.30 6. Bačar Žana 1586 Stopiče 0 0.0 0.0 -1.92 „Zlata partija“ za tretje mesto: Povh Neža – Klemenčič Hana1 - 0 Končni vrstni red (kompletni rezultati) Priimek in ime Tit ELO LRat Osnovna šola Točke RPZ Sonn W-We 1. Pajek Tjaša III 1372 1836 Mirna 5 1.0 10.0 1.20 (2005) 1B5 1W4 1B6 1W2 1B3 2. Horvat Ivana 1125 1621 Grm Novo mesto 4 0.0 6.0 1.80 (2004) 1B6 1W3 1B4 0B1 1W5 3.-4. Klemenčič Hana 1665 Šmihel Novo mesto 2.5 0.0 2.3 -0.03 (2003) =W4 0B2 1W5 1B6 0W1 3.-4. Povh Neža III 1210 1758 Bršljin Novo mesto 2.5 0.0 2.3 -0.75 (2003) =B3 0B1 0W2 1B5 1W6 5. Maksl Iza 1500 Šmihel Novo mesto 1 0.0 0.0 -0.30 (2003) 0W1 1W6 0B3 0W4 0B2 6. Bačar Žana 1586 Stopiče 0 0.0 0.0 -1.92 (2005) 0W2 0B5 0W1 0W3 0B4 „Zlata partija“ za tretje mesto: Povh Neža – Klemenčič Hana1 - 0 Sodnik: Robert Rudman, IA WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 5 kol berger, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM17PPSD ]]> <![CDATA[Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - fantje]]> Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - F15 Tolmin, 16.12.2017 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Zlatanovič Marcus IV 1332 1766 SLO OŠ Tolmin 5.5 2.0 11.8 0.0 1.98 (2005) =W3 1W4 1B2 1B3 1B4 1W2 2. Leban Rok 1737 SLO OŠ Kanal 4 0.0 5.0 0.0 0.76 (2004) 1B4 1B3 0W1 1W4 1W3 0B1 3. Kavčič Bor IV 1199 1841 SLO OŠ Tolmin 2.5 0.5 2.8 0.0 -1.74 (2005) =B1 0W2 1B4 0W1 0B2 1W4 4. Skrt Matija 1500 SLO OŠ Ivana Roba 0 0.0 0.0 0.0 -1.00 (2004) 0W2 0B1 0W3 0B2 0W1 0B3 Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - F12 Tolmin, 16.12.2017 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch Zmage W-We 1. Herega Nejc II 1274 2003 SLO OŠ Solkan 7 22.0 32.0 0.0 1.41 (2007) 1W7 1B8 1W4 1B6 1W2 1B3 1W9 2. Gregorič Andraž II 1531 2043 SLO OŠ Solkan 6 20.0 29.5 0.0 0.18 (2007) 1B18 1W20 1B3 1W15 0B1 1W4 1B11 3. Lužnik Robba Jaka 1233 1696 SLO OŠ Milojke Štrukelj 5 21.0 30.0 0.0 1.19 (2006) 1W21 1B13 0W2 1B8 1W7 0W1 1B6 4. Vičič Mark 1512 1902 SLO OŠ Solkan 5 20.5 30.5 0.0 -0.11 (2007) 1B15 1W11 0B1 1W13 1B6 0B2 1W12 5. Gorjup Žan 1500 SLO OŠ Milojke Štrukelj 4.5 15.0 21.0 0.0 1.32 (2008) =W14 1B19 0W6 0W12 1B15 1B21 1W16 6. Likar Benjamin 1041 1653 SLO OŠ Milojke Štrukelj 4 21.0 30.0 0.0 0.57 (2007) 1B17 1W22 1B5 0W1 0W4 1B12 0W3 7. Murovec Jaka 1500 SLO OŠ Milojke Štrukelj 4 20.0 29.5 0.0 1.32 (2007) 0B1 1W10 1B20 1W9 0B3 0W11 1B14 8. Bušen Svit 1500 SLO OŠ Solkan 4 18.5 27.5 0.0 1.29 (2007) 1B10 0W1 1B22 0W3 0B12 1W13 1B17 9. Lapajne Melink Jakob 1568 SLO OŠ Ivana Roba 4 17.0 26.0 0.0 0.38 (2008) 0B13 1W21 1W14 0B7 1W10 1B16 0B1 10. Smareglia Emanuel 1500 SLO OŠ Solkan 4 16.5 22.5 0.0 0.59 (2006) 0W8 0B7 1B21 1W17 0B9 1W18 1W19 11. Lisjak Matic 1500 SLO OŠ Milojke Štrukelj 4 16.0 23.0 0.0 1.34 (2008) 1W24 0B4 0W13 1B23 1W14 1B7 0W2 12. Romare Patrik 1585 SLO OŠ Kanal 3.5 18.0 24.0 0.0 -0.14 (2006) =W19 0B14 1W23 1B5 1W8 0W6 0B4 13. Sirk Jaša 1500 SLO OŠ Dobrovo 3 20.0 26.0 0.0 0.26 (2008) 1W9 0W3 1B11 0B4 0W16 0B8 1W23 14. Stantič David 1500 SLO OŠ Solkan 3 18.5 25.5 0.0 -0.23 (2007) =B5 1W12 0B9 =W20 0B11 1W15 0W7 15. Panič Filip 1500 SLO OŠ Ivana Roba 3 17.5 24.5 0.0 0.34 (2008) 0W4 1B24 1W16 0B2 0W5 0B14 1W22 16. Lavrenčič Malin 1500 SLO OŠ Dobrovo 3 16.0 22.5 0.0 -0.41 (2007) 0B22 1W17 0B15 1W18 1B13 0W9 0B5 17. Nej Rajko 1500 SLO OŠ Dobrovo 3 15.5 20.5 0.0 -0.30 (2008) 0W6 0B16 1W24 0B10 1W22 1B19 0W8 18. Lovermedeot Tomaž 1500 SLO OŠ Dobrovo 3 12.5 19.5 0.0 -0.08 (2008) 0W2 0B23 1W19 0B16 1W24 0B10 1W21 19. Redžo Elvis 1500 SLO OŠ Deskle 2.5 16.0 22.5 0.0 -0.82 (2008) =B12 0W5 0B18 1W22 1B20 0W17 0B10 20. Leban Jernej 1545 SLO OŠ Kanal 2.5 12.5 19.5 0.0 -0.94 (2007) 1W23 0B2 0W7 =B14 0W19 0B22 1B24 21. Perinčič Komac Slavko 1500 SLO OŠ Tolmin 2 16.5 22.5 0.0 -1.16 (2006) 0B3 0B9 0W10 1B24 1W23 0W5 0B18 22. Vrtovec Luka 1500 SLO OŠ Deskle 2 15.5 22.0 0.0 -1.24 (2008) 1W16 0B6 0W8 0B19 0B17 1W20 0B15 23. Sirk Matej 1500 SLO OŠ Dobrovo 1 14.0 19.0 0.0 -2.32 (2008) 0B20 1W18 0B12 0W11 0B21 0W24 0B13 24. Štekar Jakob 1500 SLO OŠ Dobrovo 1 13.5 18.5 0.0 -2.44 (2008) 0B11 0W15 0B17 0W21 0B18 1B23 0W20 Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - F9 Tolmin, 16.12.2017 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke MBuch Buch Zmage W-We 1. Vičič Maks III 1203 1757 SLO OŠ Solkan 7 23.5 31.5 0.0 1.55 (2009) 1B23 1W2 1B10 1W4 1B3 1W6 1W5 2. Peršolja Nik 1513 SLO OŠ Deskle 5.5 19.0 28.0 0.0 2.37 (2009) 1W13 0B1 1W25 1B20 1W16 1B7 =W8 3. Morenčič Mathias 1598 SLO OŠ Deskle 5 22.0 31.0 0.0 1.01 (2010) 1B25 1W6 1B12 1W7 0W1 0B5 1W9 4. Gerbec Luka 1561 SLO OŠ Šturje 5 21.0 32.0 0.0 1.58 (2009) 1B14 1W15 1B8 0B1 0W6 1W12 1B10 5. Vižintin Blaž 1500 SLO OŠ Ivana Roba 5 20.0 30.0 0.0 1.98 (2009) 1W22 0B7 1W18 1B17 1W9 1W3 0B1 6. Jezeršek Emanuel 1500 SLO OŠ Ledine 4.5 22.0 31.5 0.0 1.71 (2010) 1W20 0B3 1W19 1W8 1B4 0B1 =W7 7. Pavlin Leopold 1524 SLO OŠ Vipava 4.5 22.0 30.0 0.0 0.93 (2009) 1B21 1W5 1B16 0B3 1W11 0W2 =B6 8. Gabršček Nejc 1611 SLO OŠ Deskle 4.5 20.5 28.0 0.0 0.05 (2009) 1W18 1B9 0W4 0B6 1W25 1B11 =B2 9. Bizaj Lan 1500 SLO OŠ Ledine 4 21.0 27.0 0.0 0.89 (2009) 1W29 0W8 1B15 1W10 0B5 1W17 0B3 10. Berlot Tian 1582 SLO OŠ Deskle 4 20.0 30.0 0.0 0.15 (2010) 1W11 1B19 0W1 0B9 1W13 1B18 0W4 11. Luznik Radoš 1500 SLO OŠ Tolmin 4 18.0 24.0 0.0 0.84 (2009) 0B10 1W21 1B26 1W12 0B7 0W8 1B19 12. Berlot Andre 1539 SLO OŠ Deskle 4 17.5 23.5 0.0 0.36 (2010) 1W27 1B24 0W3 0B11 1W19 0B4 1W16 13. Reja Martin 1500 SLO OŠ Dobrovo 4 14.0 21.0 0.0 0.63 (2009) 0B2 0W23 1B28 1W26 0B10 1B22 1W18 14. Lyashchenko Aleksander 1500 SLO OŠ Ivana Roba 4 12.5 18.5 0.0 0.58 (2010) 0W4 0B18 1W29 0B19 1B28 1W20 1B23 15. Skok Jon 1500 SLO OŠ Frana Erjavca 4 12.0 18.5 0.0 0.58 (2010) 1W28 0B4 0W9 0B25 1B26 1W24 1B21 16. Berginc Nikolaj 1500 SLO OŠ Ledine 3.5 16.5 23.5 0.0 0.10 (2009) =B17 1W28 0W7 1B24 0B2 1W23 0B12 17. Seregin Viktor 1500 SLO OŠ Ivana Roba 3.5 14.0 20.0 0.0 0.00 (2010) =W16 0B22 1W27 0W5 1B24 0B9 1W26 18. Kolman Maks 1500 SLO OŠ Ivana Roba 3 19.5 27.0 0.0 -0.24 (2009) 0B8 1W14 0B5 1W23 1B21 0W10 0B13 19. Stamenkovič Niko 1500 SLO OŠ Tolmin 3 18.0 24.0 0.0 -0.34 (2009) 1B26 0W10 0B6 1W14 0B12 1B25 0W11 20. Šuligoj Kunilo Kris 1500 SLO OŠ Tolmin 3 16.5 24.0 0.0 -0.98 (2009) 0B6 +30 1W22 0W2 0B23 0B14 1W25 21. Perinčič Komac Domen 1500 SLO OŠ Tolmin 3 16.0 21.5 0.0 -0.97 (2009) 0W7 0B11 +30 1B22 0W18 1B27 0W15 22. Gomez Maffi Enej 1500 SLO OŠ Frana Erjavca 3 14.5 20.5 0.0 -0.50 (2009) 0B5 1W17 0B20 0W21 1B27 0W13 1W29 23. Kavčič Adrian 1500 SLO OŠ Frana Erjavca 2.5 17.0 26.5 0.0 -0.68 (2010) 0W1 1B13 =W24 0B18 1W20 0B16 0W14 24. Žbogar Jani 1500 SLO OŠ Ivana Roba 2.5 16.5 22.0 0.0 -1.45 (2011) +30 0W12 =B23 0W16 0W17 0B15 1B28 25. Kovač Jon 1500 SLO OŠ Ledine 2 19.0 25.5 0.0 -1.20 (2009) 0W3 1B29 0B2 1W15 0B8 0W19 0B20 26. Cijan Leon 1500 SLO OŠ Ivana Roba 2 16.5 22.0 0.0 -2.00 (2009) 0W19 1B27 0W11 0B13 0W15 +30 0B17 27. Nusdorfer Aljaž 1500 SLO OŠ Ivana Roba 2 12.5 17.5 0.0 -2.45 (2009) 0B12 0W26 0B17 +30 0W22 0W21 +30 28. Bremec Robi 1500 SLO OŠ Deskle 1.5 15.0 20.5 0.0 -2.00 (2011) 0B15 0B16 0W13 1B29 0W14 =B29 0W24 29. Sirk Tilen 1500 SLO OŠ Ledine 1.5 12.0 17.0 0.0 -2.50 (2010) 0B9 0W25 0B14 0W28 +30 =W28 0B22 30. BYE1 0 ]]> <![CDATA[Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - dekleta]]> Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - D15 Tolmin, 16.12.2017 Končno stanje Ime Leto r. Kat ELO LRat Fed. KlubTočke 1. Gregorič Anika (2005) 1256 1796 SLO OŠ Solkan 2 2. Džordžič Tiana (2004) 1500 SLO OŠ Kanal 0 Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - D12 Tolmin, 16.12.2017 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Marcina Mija 1611 SLO OŠ Ivana Roba 5 2.0 10.0 0.0 1.78 (2006) 1W5 1W3 1B2 1W4 1B6 2. Blažič Eva 1500 SLO OŠ Dobrovo 4 1.0 6.0 0.0 1.69 (2007) 1W4 1B6 0W1 1B3 1W5 3. Džordžič Kristina 1527 SLO OŠ Kanal 3 0.0 3.0 0.0 0.46 (2007) 1W6 0B1 1W5 0W2 1B4 4. Grilanc Luna 1500 SLO OŠ Ivana Roba 2 0.0 1.0 0.0 -0.31 (2008) 0B2 1B5 1W6 0B1 0W3 5. Prinčič Veronika 1500 SLO OŠ Dobrovo 1 0.0 0.0 0.0 -1.31 (2007) 0B1 0W4 0B3 1W6 0B2 6. Levpušček Lia 1500 SLO OŠ Kanal 0 0.0 0.0 0.0 -2.31 (2008) 0B3 0W2 0B4 0B5 0W1 Regijsko prvenstvo osnovnošolcev Goriške 2017/18 - D9 Tolmin, 16.12.2017 Končno stanje Tit ELO LRat FED Točke RPZ Soneb Zmage W-We 1. Gregorič Ema 1581 SLO OŠ Solkan 4 0.0 6.0 0.0 1.63 (2010) 1W4 1B2 -6 1W5 1B3 2. Kavčič Ana Beatriz 1500 SLO OŠ Frana Erjavca 2 0.0 2.0 1.0 0.18 (2010) -6 0W1 1B5 1W3 0B4 3. Vičič Špelca 1552 SLO OŠ Solkan 2 0.0 2.0 1.0 -0.17 (2010) 1B5 -6 1W4 0B2 0W1 4. Bratina Gaia My 1500 SLO OŠ Ledine 2 0.0 2.0 1.0 0.18 (2010) 0B1 1W5 0B3 -6 1W2 5. Baša Sofija 1500 SLO OŠ Ivana Roba 0 0.0 0.0 0.0 -1.82 (2009) 0W3 0B4 0W2 0B1 -6 ]]>