20th Chess Festival Bled 99 - standings after Round 9


                       20.Sahovski festival Bled - OPEN A
                              Bled, 20.-28.3.1999

Koncno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch W-We
  1. Sax Gyula                GM 2524 2546 HUN ZSD Maribor SK Piramida     7.5  39.0  50.0  2.37
            18.06.51        W+27 B+41 W+ 3 B=22 W+ 4 B= 2 W+ 6 W+23 B= 5
  2. Kozul Zdenko             GM 2585 2593 CRO ZSD Maribor SK Piramida     6.5  41.0  53.0  0.65
            21.05.66        W+36 B+18 W+ 6 B- 4 W+11 W= 1 B= 3 W+14 B=10
  3. Wilhelmi Christian       IM 2446 2446 GER Hamburger SK                6.5  37.5  47.0  2.00
            22.04.76        W+67 B+43 B- 1 W+17 W=15 B+16 W= 2 B= 4 W+11
  4. Romanishin Oleg M        GM 2572 2572 UKR                             6   40.5  52.5  0.60
            10.01.52        B+17 W+29 B+16 W+ 2 B- 1 W= 5 B=12 W= 3 W= 9
  5. Beliavsky Alexandr       GM 2650 2641 SLO SD Ptuj                     6   38.0  49.5 -0.84
            17.12.53        W=13 B+45 W+ 8 B-11 W+70 B= 4 W+31 B= 9 W= 1
  6. Miroshnichenko Evgenij   IM 2500 2500 UKR Donetsk                     6   38.0  49.0  0.69
            28.12.78        B+53 W+25 B- 2 W+14 B=12 W+11 B- 1 W=13 W+23
  7. Mikhalchishin Adrian     GM 2542 2527 SLO SD Ptuj                     6   36.0  46.0  0.24
            18.11.54        B+46 W=21 B=20 W+23 B=16 W=12 B=22 W+33 B= 8
  8. Tratar Marko             IM 2450 2416 SLO ZSD Maribor SK Piramida     6   36.0  45.5  0.96
            20.05.74        B=35 W+30 B- 5 W+54 B=25 W=13 B+36 W+12 W= 7
  9. Grischuk Alexander       IM 2482 2482 RUS                             6   35.5  45.0  1.41
            31.10.83        W+51 B=24 W=69 B=70 W+52 B=10 W+26 W= 5 B= 4
 10. Atalik Suat              GM 2593 2608 TUR SD AET Tolmin               6   34.5  45.0 -0.39
            10.10.64        B=42 W+35 B=23 W=21 B+29 W= 9 B=33 W+22 W= 2
 11. Sermek Drazen            GM 2540 2543 SLO SK Triglav Krsko            5.5  37.0  47.0  0.10
            30.01.69        W+50 B+52 W=22 W+ 5 B- 2 B- 6 W+70 W+38 B- 3
 12. Sveshnikov Evgeny        GM 2563 2594 RUS Ljubljanski SK              5.5  36.5  47.0 -0.35
            11.02.50        W+37 B=70 W+24 B=31 W= 6 B= 7 W= 4 B- 8 W+34
 13. Staudner Oliver          FM 2353 2353 AUT Ottakring                   5.5  36.5  45.5  1.99
            16.10.70        B= 5 W=33 B+57 W=28 W=34 B= 8 W+41 B= 6 W=15
 14. Drei Andrea              FM 2349 2349 ITA Faenza                      5.5  36.5  44.5  1.90
             9.02.57        W+68 B=69 W=70 B- 6 W+27 B+24 W+15 B- 2 W=19
 15. Farago Ivan              GM 2533 2500 HUN Ljubljanski SK              5.5  35.5  46.5 -0.80
             1.04.46        B+32 W=31 B=21 W+20 B= 3 W=22 B-14 W+37 B=13
 16. Pavasovic Dusko          IM 2502 2491 SLO SK Triglav Krsko            5.5  35.5  45.5 -0.08
            15.10.76        W+47 B+55 W- 4 B+19 W= 7 W- 3 B=21 B=34 W+31
 17. Kosteniuk Alexandra     WGM 2329 2329 RUS                             5.5  33.5  43.0  0.56
            23.04.84        W- 4 B+61 W+18 B- 3 W=19 B-70 W+45 Bw50 Bw33
 18. Balinov Ilija               2434 2434 BUL                             5.5  32.0  41.5 -0.26
            28.07.66        B+58 W- 2 B-17 W+43 B-32 W+63 B+30 W=20 B+38
 19. Bojkovic Natasa         WGM 2424 2424 YUG                             5.5  32.0  40.5 -0.08
             3.09.71        B-54 W+63 B+46 W-16 B=17 W+42 B=28 W+32 B=14
 20. Podlesnik Bogdan         IM 2409 2425 SLO SD AET Tolmin               5.5  30.5  39.5  0.01
             1.07.61        W=56 B+60 W= 7 B-15 W+59 B-32 W+53 B=18 W+35
 21. Gustafsson Jan              2416 2416 GER Hamburger SK                5   36.5  45.0  1.13
            25.06.79        W+62 B= 7 W=15 B=10 W=69 B=41 W=16 B=26 W=24
 22. Grosar Aljosa            IM 2450 2436 SLO SK Nova Gorica              5   36.0  46.5  0.23
            23.11.67        B+63 W+54 B=11 W= 1 W=31 B=15 W= 7 B-10 W=27
 23. Zimmerman Yuri           IM 2374 2374 RUS Sztatisztika Budapest       5   34.5  44.5  0.16
             7.07.61        W+66 B+59 W=10 B- 7 W=24 Bw69 W+32 B- 1 B- 6
 24. Savanovic Aleksandar     FM 2435 2435 YUG Jedinstvo                   5   34.5  43.0 -0.04
             3.03.73        B+65 W= 9 B-12 W+35 B=23 W-14 B=25 W+42 B=21
 25. Lekic Dusan                 2381 2381 YUG Mimoza Tivat                5   33.5  43.0 -0.04
           24.4.1969        W+48 B- 6 W+56 B=69 W= 8 B-26 W=24 B=40 W+44
 26. Cebalo Miso              GM 2511 2490 CRO SK Kovinar Maribor          5   33.0  43.0 -1.21
             6.02.45        B=30 W+42 B-31 W=32 B+46 W+25 B- 9 W=21 B=28
 27. Bozanic Ivica            FM 2305 2305 CRO                             5   31.0  41.0  0.59
            17.05.63        B- 1 W-57 B+64 W+49 B-14 W+43 B=29 W+39 B=22
 28. Kovacevic Blazimir       FM 2429 2415 CRO Slavonska banka             5   31.0  40.0 -0.67
            16.10.75        W=60 B=56 W+55 B=13 W=41 B=37 W=19 B=31 W=26
 29. Soln Primoz              FM 2425 2419 SLO Ljubljanski SK              5   30.0  39.0 -1.36
            12.11.78        W+61 B- 4 W+43 B=59 W-10 B=48 W=27 B=44 Ww41
 30. Wiley Tom E.                2280 2280 ENG                             5   30.0  39.0  1.49
            13.10.63        W=26 B- 8 W+60 B-34 W+54 B=39 W-18 B+58 W+52
 31. Zheliandinov Viktor       M 2402 2402 UKR SD Ptuj                     4.5  36.0  46.5  0.90
            17.03.35        W+40 B=15 W+26 W=12 B=22 W=33 B- 5 W=28 B-16
 32. Brumen Dinko             FM 2309 2341 CRO SK Triglav Krsko            4.5  35.0  44.0  1.08
            24.06.71        W-15 B+40 W=52 B=26 W+18 W+20 B-23 B-19 W=37
 33. Krivoshey Sergei         IM 2451 2451 UKR Banik Prievidza             4.5  33.5  43.5 -0.06
            23.05.71        W=45 B=13 W+37 B=41 W+39 B=31 W=10 B- 7 Wl17
 34. Rukavina Josip           IM 2426 2426 CRO Maestral                    4.5  33.0  42.0 -1.08
            29.10.42        B-43 W=44 B+53 W+30 B=13 W=36 B=37 W=16 B-12
 35. Osterman Rudi            FM 2376 2361 SLO SK Kovinar Maribor          4.5  31.5  39.0 -0.54
            21.07.46        W= 8 B-10 W+68 B-24 W=53 B=45 W+48 B+52 B-20
 36. Krstic Uros                 2332 2332 CRO Casino International        4.5  30.0  39.5 -0.27
             1.08.77        B- 2 W+58 W-59 B+55 W+45 B=34 W- 8 B=41 W=40
 37. Basagic Zlatko           IM 2316 2345 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   4.5  30.0  38.0  0.72
            18.12.47        B-12 W+64 B-33 W+58 B+63 W=28 W=34 B-15 B=32
 38. Filipovic Branko         IM 2434 2434 YUG Fruktona                    4.5  29.5  37.0 -1.17
             6.10.57        W-55 B+67 W=50 B-39 W+47 B+44 W+52 B-11 W-18
 39. Jelen Igor               IM 2389 2422 SLO Ljubljanski SK              4.5  28.5  36.0 -1.44
            13.07.72        B-59 W+65 B=54 W+38 B-33 W=30 W=40 B-27 W+53
 40. Sebenik Matej            MK 2154 2172 SLO Ljubljanski SK              4.5  27.5  34.5  1.71
            28.08.83        B-31 W-32 B-58 B+61 W+67 W+60 B=39 W=25 B=36
 41. Jukic Branimir           IM 2378 2378 CRO Mursa Osijek                4   33.0  43.5 -0.40
             1.12.71        B+57 W- 1 B+48 W=33 B=28 W=21 B-13 W=36 Bl29
 42. Armanda Ivica               2337 2337 CRO HPT-TKC Split               4   31.5  41.0 -0.59
            23.10.73        W=10 B-26 W=45 B+47 W=48 B-19 W+56 B-24 B=43
 43. Grosar Kiti             WIM 2214 2177 SLO SK Nova Gorica              4   30.5  38.5  0.94
            24.02.76        W+34 W- 3 B-29 B-18 W+68 B-27 W+63 B=47 W=42
 44. Dobrotka Martin             2231 2231 SVK Banik Prievidza             4   30.0  38.0  0.85
            11.04.68        W-69 B=34 W-47 B+60 B+50 W-38 B+59 W=29 B-25
 45. Praznik Niko             MK 2229 2210 SLO SD Vrhnika                  4   29.0  38.0  0.67
             8.02.79        B=33 W- 5 B=42 W+57 B-36 W=35 B-17 W=55 B+58
 46. Ankerst Mihael           FM 2316 2210 SLO Ljubljanski SK              4   28.5  37.0 -0.68
            28.06.72        W- 7 B+62 W-19 B+56 W-26 B-53 W=55 B+54 W=49
 47. Steiner Darko            FM 2266 2211 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   4   28.0  36.0 -0.41
            16.10.53        B-16 W=53 B+44 W-42 B-38 W+64 B=49 W=43 W=48
 48. Cehic Goran                 2125 2125 CRO Ericsson Zagreb             4   28.0  35.5  1.66
             5.04.69        B-25 B+51 W-41 W+65 B=42 W=29 B-35 W=59 B=47
 49. Licina Anita            WIM 2173 2108 SLO SD Ptuj                     4   26.5  35.0  0.76
            27.09.72        W-52 B-50 W+51 B-27 W+55 B=56 W=47 B=53 B=46
 50. Lazovic Gordan           FM 2311 2283 CRO SD Novo mesto               4   26.0  34.0 -0.08
             6.11.63        B-11 W+49 B=38 B-52 W-44 W=58 B+65 Wl17 W+61
 51. Kecic Stevan             MK 2240 2218 SLO SD Murka Lesce              4   22.5  31.0 -0.77
            16.05.62        B- 9 W-48 B-49 W+62 B=64 B=54 W-58 W+65 B+59
 52. Mazi Leon                FM 2405 2373 SLO SK Branik Maribor           3.5  32.5  41.5 -1.81
            17.04.59        B+49 W-11 B=32 W+50 B- 9 W+59 B-38 W-35 B-30
 53. Illijin Nebojsa          IM 2252 2221 ROM SD Murka Lesce              3.5  31.0  39.0  0.08
            23.06.42        W- 6 B=47 W-34 B+67 B=35 W+46 B-20 W=49 B-39
 54. Hanko Pavol                 2212 2212 SVK Banik Prievidza             3.5  30.5  39.0  0.26
            30.12.53        W+19 B-22 W=39 B- 8 B-30 W=51 B=64 W-46 B+66
 55. Susnik Matej             MK 2222 2171 SLO SS Tomo Zupan Kranj         3.5  29.5  38.0  0.08
            25.11.68        B+38 W-16 B-28 W-36 B-49 W+61 B=46 B=45 W=56
 56. Kolar Srecko             FM 2175 2162 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   3.5  29.0  37.0  0.35
            10.06.54        B=20 W=28 B-25 W-46 B+65 W=49 B-42 W=57 B=55
 57. Ipavec Petra            WFM 2091 2096 SLO Ljubljanski SK              3.5  26.5  34.5  0.10
            29.09.76        W-41 B+27 W-13 B-45 B=58 W-65 W=66 B=56 Ww63
 58. Susak Zeljko             MK 2220 2220 CRO HPT-TKC Split               3   31.0  39.5 -0.96
            20.12.59        W-18 B-36 W+40 B-37 W=57 B=50 B+51 W-30 W-45
 59. Kamaryt Thomas              2129 2129 AUT Ottakring Wien              3   30.0  39.0  0.75
            19.02.68        W+39 W-23 B+36 W=29 B-20 B-52 W-44 B=48 W-51
 60. Praznik Anton            FM 2217 2201 SLO SD Vrhnika                  3   27.5  35.0 -0.68
            29.08.49        B=28 W-20 B-30 W-44 W+66 B-40 B=67 W+64 Bl68
 61. Waller Helmut            FM 2213 2213 AUT Donau                       3   25.0  31.0 -1.05
            26.09.26        B-29 W-17 B-63 W-40 B+62 B-55 W+68 W+67 B-50
 62. Semrl Marjan             MK 2206 2127 SLO SD AET Tolmin               3   22.0  28.5 -1.76
            18.07.54        B-21 W-46 B-65 B-51 W-61 B-66 Bw69 W+68 B+67
 63. Kragelj Igor             FM 2225 2187 SLO Ljubljanski SK              2.5  28.5  35.5 -0.86
             6.09.73        W-22 B-19 W+61 B+68 W-37 B-18 B-43 W=66 Bl57
 64. Zinani Alessandro           2178 2178 ITA                             2.5  26.5  34.0 -1.10
            19.02.65        W-70 B-37 W-27 B+66 W=51 B-47 W=54 B-60 B=65
 65. Leskiewicz Maksymilian      2223 2223 AUS                             2.5  26.0  33.5 -1.82
            16.11.79        W-24 B-39 W+62 B-48 W-56 B+57 W-50 B-51 W=64
 66. Machin Giovillavne          2069 2069 FRA Cannes Echecs               2.5  19.5  25.5 -0.38
             1.07.84        B-23 B-68 W=67 W-64 B-60 W+62 B=57 B=63 W-54
 67. Demidenko Stanislav         2223 2223 UKR Donetsk                     2   24.5  32.5 -2.32
            27.07.78        B- 3 W-38 B=66 W-53 B-40 B+68 W=60 B-61 W-62
 68. Starc Christian             2126 2126 AUT Post-PSV-Klagenfurt         2   23.5  31.0 -1.80
            12.03.70        B-14 W+66 B-35 W-63 B-43 W-67 B-61 B-62 Ww60
 69. Maric Alisa              IM 2481 2481 YUG                                   ODSTOPIL -0.25
            10.01.70        B+44 W=14 B= 9 W=25 B=21 Wl23 Wl62 B  0 B- 0
 70. Sale Srdjan              IM 2415 2415 CRO Pula                              ODSTOPIL  0.28
            15.09.63        B+64 W=12 B=14 W= 9 B- 5 W+17 B-11 B  0 B- 0
Svicar 4.6 by Ales Drinovec                          Arbiter: Ales Drinovec, IA
Igralni cas: 2h/40+1h/20+30 min Datoteka: C:DjBLEDDjBL99A


                       20.Sahovski festival Bled - OPEN B
                              Bled, 20.-28.3.1999

Koncno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch W-We
  1. Jovanovic Zoran        MK 2268 2268 CRO Mursa Osijek                8   40.5  51.5  1.80
             7.06.79        B+46 W+37 B=22 W+ 3 B+10 W+ 9 B+ 8 W+ 6 B= 2
  2. Medak Bojan            MK 2163 2163 CRO Mursa Osijek                7   37.5  47.5  1.36
            11.04.78        B- 8 W+69 B+68 W+19 B= 3 W+33 B+ 9 W+10 W= 1
  3. Krivec Jana           WFM 2161 2143 SLO SK Nova Gorica              6.5  38.5  48.5  0.74
            30.05.80        W+66 B+67 W+12 B- 1 W= 2 B- 4 W+18 B+32 W+16
  4. Klemencic Gorazd       MK 2230 2211 SLO ZSD Maribor SK Piramida     6.5  37.5  48.0  0.68
            13.08.46        B=41 W+36 B=48 W+17 B=13 W+ 3 B=11 W+23 W= 5
  5. Srebrnic Vojko         MK 2248 2235 SLO SK Nova Gorica              6.5  37.0  47.5  0.10
             7.12.48        B=36 W+43 B+40 W+22 B= 9 W+44 B- 6 W+ 8 B= 4
  6. Jakovljevic Vlado      FM 2296 2296 YUG Barajevo                    6.5  37.0  47.0 -0.30
            12.02.75        W+28 B-12 W+49 B=44 W+67 B+15 W+ 5 B- 1 W+13
  7. Sucher Johannes           2187 2187 AUT                             6.5  30.0  37.5  0.40
            14.08.66        W-24 B+60 W-67 B+53 W+41 B+26 W=32 Bw29 B+14
  8. Bratovic Blaz           I      1907 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   6   38.5  51.0  2.25
            18.05.85        W+ 2 B+52 W=23 B=16 W+32 B+13 W- 1 B- 5 W+36
  9. Gruskovnjak Tomislav   MK 2222 2150 SLO SD Radenska POMGRAD Mursk   6   38.5  50.5  0.36
            23.08.74        W+33 B+45 W+14 B+32 W= 5 B- 1 W- 2 B=15 W+22
 10. Ivacic Vladimir         M 2261 2213 SLO SD Napredek Domzale         6   38.0  50.0 -0.90
            22.06.36        W+57 B+38 W=13 B+23 W- 1 B+18 W=14 B- 2 W+24
 11. Loviscek Matjaz         I      1775 SLO SK Nova Gorica              6   36.0  45.5  1.26
            24.05.84        B-39 W+47 B+62 B+24 W+16 B=14 W= 4 B=13 W=15
 12. Kozamernik Janez       MK 2103 2025 SLO SD Murka Lesce              6   35.0  43.5  0.95
             1.07.75        B+72 W+ 6 B- 3 W+34 B-44 W+37 W-13 B+33 B+23
 13. Borisek Jure           MK 2127 2037 SLO SK Nova Gorica              5.5  41.5  50.5  1.05
            27.07.86        B+70 W+17 B=10 B+15 W= 4 W- 8 B+12 W=11 B- 6
 14. Srebrnic Ana           MK 2118 1937 SLO SK Nova Gorica              5.5  37.5  46.0  0.48
            20.02.84        B+64 W+35 B- 9 W+20 B+45 W=11 B=10 B=16 W- 7
 15. Rezonja Stefan         MK 2158 2077 SLO SD Radenska POMGRAD Mursk   5.5  36.0  44.5  0.38
            30.10.35        B=58 W+71 B+25 W-13 B+35 W- 6 B+17 W= 9 B=11
 16. Kovacic Peter          MK 2203 2170 SLO SS Tomo Zupan Kranj         5.5  35.0  45.5 -0.52
            17.10.77        B+47 W=40 B+41 W= 8 B-11 W+45 B+44 W=14 B- 3
 17. Rodman Franc           MK      2124 SLO SD Jesenice                 5.5  34.0  44.5 -0.81
            13.04.61        W+42 B-13 W+29 B- 4 W=49 B+41 W-15 W+50 B+34
 18. Raspor Gregor          MK      2032 SLO SD AET Tolmin               5.5  34.0  42.5  2.40
           19.9.1968        B-43 W+72 B+21 W=35 B+27 W-10 B- 3 W+40 B+39
 19. Czap Bernard            I      2055 GER TSV Unterhaching            5.5  32.0  40.5 -0.28
           23.4.1970        W+73 B+34 W-32 B- 2 W+51 W+25 B-23 B=36 W+42
 20. Sivic Klemen           II      1773 SLO SK Borovnica                5.5  32.0  40.5  0.85
             3.10.83        W-38 B+28 W+31 B-14 B+68 W=22 B+35 Wl69 W+32
 21. Vikulov Alexander         2144 2144 RUS                             5.5  28.5  36.5  0.00
            14.04.50        W+59 B-44 W-18 B-26 W+64 B+60 W=57 B+53 W+33
 22. Trebusak Anton         MK 2129 2066 SLO SK Komenda                  5   38.0  49.0 -0.52
             2.05.46        W+60 B+24 W= 1 B- 5 W=33 B=20 W=28 B+26 B- 9
 23. Ciglic Boris           MK 2143 2136 SLO SD Murka Lesce              5   35.5  45.0 -1.42
             9.12.46        B+63 W+62 B= 8 W-10 B=25 W+48 W+19 B- 4 W-12
 24. Jovan Romuald          MK      1918 SLO SD SIMP Radovljica          5   35.0  45.0  1.14
            17.04.32        B+ 7 W-22 B+39 W-11 B-37 W+47 B+45 W+44 B-10
 25. Krasevec Viktor        MK 2026 2000 SLO KPSRD Karel Jeraj Ljublja   5   33.5  42.0  0.64
            23.07.32        B+65 W=27 W-15 B+38 W=23 B-19 B+48 W=34 B=29
 26. Grobelsek Ana          WI      1850 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   5   31.5  40.0  0.62
            14.04.81        B-35 W-56 B+70 W+21 B+40 W- 7 B+37 W-22 B+48
 27. Saradjen Janko         MK 2198 2106 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   5   31.5  39.0 -0.23
            25.02.43        W+53 B=25 W=44 B=67 W-18 B+49 W-29 B+57 W=28
 28. Cerar Alojz             I      2002 SLO SK Zagorje ob Savi          5   29.0  37.5  1.00
             6.05.51        B- 6 W-20 B=69 W+72 B+71 W+52 B=22 W=39 B=27
 29. Gallob Josef            I      1873 AUT Finkenstein                 5   29.0  37.0  0.80
           17.3.1933        B-62 W+70 B-17 W+58 B=46 W+34 B+27 Wl 7 W=25
 30. Nadj Aleksander         I      1818 SLO SD Napredek Domzale         5   25.0  31.5 -0.58
            18.07.85        B-37 W=46 B-71 W-36 B+72 W+69 B+55 W=35 Bw44
 31. Homan Alojz             I      2017 SLO SK Primskovo Kranj          5   23.0  30.5  0.00
            12.03.51        B=69 W=58 B-20 W-68 B-42 W+73 B+63 W+62 Bw47
 32. Mikac Tomaz            FM 2188 2103 SLO SD Vrhnika                  4.5  37.0  46.5 -0.62
             8.04.59        B+68 W+39 B+19 W- 9 B- 8 W+62 B= 7 W- 3 B-20
 33. Jansa Andrej            I      1962 SLO SD Kocevje                  4.5  35.0  45.0  0.26
            22.05.78        B- 9 W+65 B+56 W+37 B=22 B- 2 W+46 W-12 B-21
 34. Zwanepol Johan        III      1700 NED SK Groningen                4.5  34.5  44.5  0.30
          15.11.1936        W+49 W-19 B+42 B-12 W+38 B-29 W+51 B=25 W-17
 35. Jeraj Zlatko           MK 2125 2103 SLO SK Kranj-Stari Mayr         4.5  34.5  42.5 -1.03
            24.08.57        W+26 B-14 W+57 B=18 W-15 B+67 W-20 B=30 W=38
 36. Srebrnic Marko          I      1778 SLO SK Nova Gorica              4.5  34.0  43.5  0.10
            15.06.87        W= 5 B- 4 W-59 B+30 W+50 B=46 B+62 W=19 B- 8
 37. Skok Joze              MK 2117 2070 SLO SD Napredek Domzale         4.5  33.0  44.5 -0.80
            19.02.49        W+30 B- 1 W+53 B-33 W+24 B-12 W-26 B=46 W+58
 38. Haas Hans               I 2080 2080 AUT SK Amstetten                4.5  33.0  42.0 -0.76
            12.08.41        B+20 W-10 B=55 W-25 B-34 W+43 B+68 W=47 B=35
 39. Zvan Ziga              MK 2086 2070 SLO SS Tomo Zupan Kranj         4.5  32.5  42.5 -0.36
             2.11.81        W+11 B-32 W-24 B=50 W+43 B=57 W+54 B=28 W-18
 40. Prestrl Jozef          MK 2077 1979 SLO SD SIMP Radovljica          4.5  31.5  41.5 -0.10
            24.01.40        W+54 B=16 W- 5 B=59 W-26 B+61 W=53 B-18 Ww57
 41. Ravnik Franc           MK      1987 SLO SD Jesenice                 4.5  31.5  40.0  0.38
            11.07.42        W= 4 B+51 W-16 W+71 B- 7 W-17 B-50 B+60 W+59
 42. Jernej Simon          III      1701 SLO SD Lipa Sentjur             4.5  29.5  36.5  0.00
             3.08.82        B-17 W+73 W-34 B-57 W+31 B=51 W+49 B+65 B-19
 43. Zorko Jure             II      1589 SLO SD Vrhnika                  4.5  28.5  37.0 -1.32
             4.08.88        W+18 B- 5 W-45 W=47 B-39 B-38 W+72 B+70 W+65
 44. Kobe Uros               I      2063 SLO SD Stari trg ob Kolpi       4   37.5  48.0  1.56
             3.08.75        B+55 W+21 B=27 W= 6 W+12 B- 5 W-16 B-24 Wl30
 45. Trtanj Tina               2074 2074 CRO SK Maestral                 4   32.0  41.5 -1.05
             6.06.80        B+61 W- 9 B+43 W+48 W-14 B-16 W-24 B=58 W=53
 46. Balabaev Farit          I      2000 KAZ                             4   31.5  41.0  0.00
            5.9.1946        W- 1 B=30 W=50 B+73 W=29 W=36 B-33 W=37 B=55
 47. Juhant Igor             I      1927 SLO SK Komenda                  4   31.5  39.5 -0.12
            26.03.66        W-16 B-11 W+54 B=43 W+55 B-24 W+67 B=38 Wl31
 48. Kocevar Leopold         I      1838 SLO SK Grosuplje                4   31.0  41.0 -0.86
            23.05.57        W=51 B+50 W= 4 B-45 W+61 B-23 W-25 B+52 W-26
 49. Bozic Anton            MK      2113 SLO SK Komenda                  4   30.0  39.0 -0.38
            16.07.42        B-34 W+64 B- 6 W+63 B=17 W-27 B-42 W+61 B=50
 50. Cetina Klemen          II      1715 SLO SD Lipa Sentjur             4   29.5  37.0  0.74
             3.06.86        B=71 W-48 B=46 W=39 B-36 W+56 W+41 B-17 W=49
 51. Kutin Dusan             I      2019 SLO SK Grosuplje                4   28.5  37.0  0.00
            19.10.48        B=48 W-41 B=63 W+55 B-19 W=42 B-34 W+68 B=54
 52. Antoniacci Riccardo     I      2000 ITA Rimini                      4   28.0  37.0  0.54
                            B+56 W- 8 B+58 Bl64 W=57 B-28 W=59 W-48 B+62
 53. Panic Branko            I      1926 SLO SS Tomo Zupan Kranj         4   28.0  36.0 -0.92
            30.08.80        B-27 W+74 B-37 W- 7 B+69 W+63 B=40 W-21 B=45
 54. Regatschnig Horst       I      1772 AUT Admira Villach              4   26.5  34.0 -0.23
           26.7.1939        B-40 W-68 B-47 W+66 B+56 W+58 B-39 B=59 W=51
 55. Lenic Luka             II      1637 SLO SD Napredek Domzale         4   26.0  32.5  0.70
            13.05.88        W-44 B+66 W=38 B-51 B-47 W+71 W-30 B+67 W=46
 56. Grom Waldemar             2029 2029 AUT Finkenstein                 4   25.5  32.5  0.00
             1.03.40        W-52 B+26 W-33 B-61 W-54 B-50 B+69 W+63 B+64
 57. Stubljar Andrej        MK      1995 SLO SD Stari trg ob Kolpi       3.5  32.5  42.0 -0.40
            30.01.69        B-10 W+61 B-35 W+42 B=52 W=39 B=21 W-27 Bl40
 58. Golja Milan             I      1896 SLO SS Tomo Zupan Kranj         3.5  30.0  38.0 -0.02
            13.03.52        W=15 B=31 W-52 B-29 W+65 B-54 W+70 W=45 B-37
 59. Hasberger Walter        I      1870 AUT Admira Villach              3.5  27.5  36.0 -0.20
            9.8.1939        B-21 W=63 B+36 W=40 B-62 W=68 B=52 W=54 B-41
 60. Malqvist Halvard        I      1860 SWE Taby SK                     3.5  26.5  34.0 -0.90
            2.3.1970        B-22 W- 7 B=72 W=69 B+73 W-21 B=61 W-41 Bw68
 61. Lund Henrik             I      1740 SWE Taby                        3.5  25.0  31.0 -0.26
           1.11.1972        W-45 B-57 B+74 W+56 B-48 W-40 W=60 B-49 W+67
 62. Rabic Drago             I      1888 SLO SS Tomo Zupan Kranj         3   32.0  41.0 -0.56
            26.10.49        W+29 B-23 W-11 B+65 W+59 B-32 W-36 B-31 W-52
 63. Ristov Tase             I      1868 SLO SK Sava Kranj               3   26.0  33.0 -0.76
            29.09.50        W-23 B=59 W=51 B-49 W+74 B-53 W-31 B-56 W+69
 64. Kamensek Ivan          II      1850 SLO                             3   25.0  32.0 -1.11
             21.1.47        W-14 B-49 W-65 Ww52 B-21 B-70 W+73 B+72 W-56
 65. Turuncic Bojan        III      1703 SLO SD Bohinj Bohinjska Bistr   3   25.0  32.0  0.12
            17.09.60        W-25 B-33 B+64 W-62 B-58 W+74 B+71 W-42 B-43
 66. Grasselli Luka          I      1897 SLO                             3   20.5  28.5  0.30
          20.10.1977        B- 3 W-55 Wl73 B-54 W-70 W-72 B+74 W+71 B+73
 67. Peric Mijo             MK      2100 NED Caissa                      2.5  36.0  44.5  0.25
            6.9.1946        Ww74 W- 3 B+ 7 W=27 B- 6 W-35 B-47 W-55 B-61
 68. Bulatovic Milorad       I      1919 SLO SK Yatras Ljubljana         2.5  31.5  42.0 -0.93
            11.06.53        W-32 B+54 W- 2 B+31 W-20 B=59 W-38 B-51 Wl60
 69. Cvijic Zoran                   1527 SLO SD Bohinj Bohinjska Bistr   2.5  29.0  39.0 -0.74
             8.09.66        W=31 B- 2 W=28 B=60 W-53 B-30 W-56 Bw20 B-63
 70. Buha Drago             MK      1856 SLO SD SIMP Radovljica          2.5  26.5  34.0 -0.24
            30.10.49        W-13 B-29 W-26 B-74 B+66 W+64 B-58 W-43 B=71
 71. Mar Karmen            WII 2058 1686 SLO SK Triglav Krsko            2   28.5  36.5 -0.36
            14.07.87        W=50 B-15 W+30 B-41 W-28 B-55 W-65 B-66 W=70
 72. Orel Karmen            WI      1806 SLO SS Tomo Zupan Kranj         2   28.5  36.5 -0.36
             6.01.84        W-12 B-18 W=60 B-28 W-30 B+66 B-43 W-64 B=74
 73. Skrlep Nejc           III      1601 SLO SS Tomo Zupan Kranj         2   26.0  33.5  0.00
             3.06.86        B-19 B-42 Bw66 W-46 W-60 B-31 B-64 W+74 W-66
 74. Grcar Janez           III      1685 SLO SK Zagorje ob Savi          1.5  21.0  27.0  0.00
             6.10.42        Bl67 B-53 W-61 W+70 B-63 B-65 W-66 B-73 W=72
Svicar 4.6 by Ales Drinovec                          Arbiter: Ales Drinovec, IA
Igralni cas: 2h/40+1h/20+30 min Datoteka: C:DjBLEDDjBL99B

                     20. Sahovski festival Bled - seniorji
                              Bled, 20.-28.3.1999

Koncno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch W-We
  1. Bykhovsky Anatoly A   IM 2415 2415 RUS                             9   36.0  47.0  1.08
           30.4.1934        W+ 2 B+ 7 W+ 3 B+ 5 W+ 9 W+ 4 B+ 8 W+ 6 B+10
  2. Schild Herbert        MK 2034 2034 AUT Polizei Wien                6.5  36.0  49.0  1.55
             9.11.29        B- 1 W+11 B+ 8 B+ 7 W+ 3 W+ 6 B= 4 B- 5 W+13
  3. Bohak Janko           MK 2189 2181 SLO SD Ptuj                     5.5  36.5  49.5 -0.89
            17.11.35        B+14 W+ 8 B- 1 W+ 4 B- 2 W+12 B- 6 W+ 7 B= 5
  4. Tavcar Rado           MK 2150 1989 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   5.5  35.5  47.5  0.37
           25.6.1930        B=12 W+16 W+ 6 B- 3 W+ 5 B- 1 W= 2 B=13 W+11
  5. Marjanovic Slavko     MK 2038 1918 SLO SK Yatras Ljubljana         5.5  35.0  48.0  1.18
             7.04.34        B=11 W+12 B+ 9 W- 1 B- 4 W+13 B=10 W+ 2 W= 3
  6. Piber Vinko           MK 2063 1989 SLO SD Napredek Domzale         5.5  34.5  44.5  1.00
             5.04.36        W+17 W= 9 B- 4 B+15 W+ 7 B- 2 W+ 3 B- 1 W+12
  7. Nikolic Stanko        MK 2122 1986 SLO SK Yatras Ljubljana         5   33.0  43.0  0.14
            30.09.39        B+10 W- 1 B+16 W- 2 B- 6 B+15 W+ 9 B- 3 W+18
  8. Beszterczey Laszlo    MK 2134 2134 HUN FOT                         4.5  32.5  42.5 -2.07
            19.08.36        W+13 B- 3 W- 2 B+10 W+16 B= 9 W- 1 B-11 W+17
  9. Mali Slavko           MK 2155 2042 SLO SD Murka Lesce              4.5  32.0  42.0 -0.99
            29.01.37        W+15 B= 6 W- 5 B+13 B- 1 W= 8 B- 7 B+18 W=14
 10. Vidali Joze           II      1730 SLO SD Murka Lesce              4.5  29.5  39.5  1.89
            30.10.36        W- 7 B=15 B=12 W- 8 W+17 B+14 W= 5 B+16 W- 1
 11. Bizjak Janez          IV      1500 SLO SD Napredek Domzale         4.5  27.0  34.5  2.88
            27.10.39        W= 5 B- 2 W=15 B=17 B=14 W+18 B=16 W+ 8 B- 4
 12. Ivelja Vojislav        I      1839 SLO SD Jesenice                 4   32.5  39.0 -0.05
             9.05.34        W= 4 B- 5 W=10 B+18 W=13 B- 3 W+15 B=14 B- 6
 13. Banic Stanko           I      1739 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   4   29.0  36.5  1.12
            22.11.13        B- 8 W+17 B+14 W- 9 B=12 B- 5 W+18 W= 4 B- 2
 14. Ursic Silvo           MK 2017 1922 SLO SD SIMP Radovljica          4   25.5  32.0 -2.21
             3.12.29        W- 3 B+18 W-13 B=16 W=11 W-10 B+17 W=12 B= 9
 15. Pongrac Alojzija      WM      1872 SLO SD Murka Lesce              3.5  26.5  33.0 -2.26
            14.05.31        B- 9 W=10 B=11 W- 6 B+18 W- 7 B-12 W=17 W+16
 16. Kodric Zoran           I      1768 SLO SD Medvode                  3   27.0  33.5 -1.23
             6.07.27        W+18 B- 4 W- 7 W=14 B- 8 B+17 W=11 W-10 B-15
 17. Einspieler Antonija  III      1500 SLO Slov.sah.zveza Celovec      1   28.0  34.5 -0.80
            24.12.18        B- 6 B-13 W-18 W=11 B-10 W-16 W-14 B=15 B- 8
 18. Fujs Stefan           IV      1521 SLO SD Bohinj Bohinjska Bistr   1   27.5  33.5 -0.80
             2.02.32        B-16 W-14 B+17 W-12 W-15 B-11 B-13 W- 9 B- 7
Svicar 4.6 by Ales Drinovec                          Arbiter: Ales Drinovec, IA
Igralni cas: 2h/40+1h Datoteka: C:DjBLEDDjBL99S


                      20.Sahovski festival Bled - juniorji 
                              Bled, 26.-28.3.1999

Koncno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch W-We
  1. Zupevc Saso        II      1957 SLO SK Triglav Krsko            7.5  41.5  53.0  0.93
            19.01.84        B+ 9 W+12 B+ 8 W+ 2 B- 6 W+ 4 B= 5 B+13 W+ 7
  2. Ahmatovic Mirela  WII      1693 SLO SK Triglav Krsko            6.5  39.0  49.0  3.35
            18.01.86        B+37 W+ 4 W+13 B- 1 W- 5 B+11 B=19 W+12 B+ 6
  3. Orel Anze          II      1964 SLO SS Tomo Zupan Kranj         6.5  38.0  47.5 -0.43
            14.03.86        W+33 B=10 W+ 7 B- 6 W+21 B+ 9 W- 4 B+14 W+ 5
  4. Pavlic Luka        II      1860 SLO SD Napredek Domzale         6.5  37.5  47.0  0.56
             7.03.86        W+40 B- 2 W+29 B+10 W+24 B- 1 B+ 3 W= 5 W+ 9
  5. Rozic Vesna       WII      1816 SLO SS Tomo Zupan Kranj         6   41.0  53.0  1.23
            23.03.87        B=15 W+23 B+14 W+ 8 B+ 2 W= 6 W= 1 B= 4 B- 3
  6. Stajner Samo       II      2033 SLO SK Triglav Krsko            6   39.0  49.5 -1.29
             6.09.87        B+39 W=14 B+22 W+ 3 W+ 1 B= 5 W+13 B- 7 W- 2
  7. Justin Matic       II      1734 SLO SS Tomo Zupan Kranj         6   35.5  45.5  1.86
             3.03.87        B+34 W=22 B- 3 W+36 B=19 W+15 B+ 8 W+ 6 B- 1
  8. Skoberne Jure      II      1814 SLO SD AET Tolmin               6   35.0  45.5  0.51
            20.03.87        W+32 B+21 W- 1 B- 5 W+26 B+10 W- 7 B+24 W+13
  9. Mirjacic Tanja    WII      1628 SLO SD Trdnjava 1896 Lj         5.5  36.0  46.5  1.72
            27.01.86        W- 1 B+35 W+20 B=16 W+22 W- 3 B+29 W+19 B- 4
 10. Borisek Anze      III      1703 SLO Ljubljanski SK              5.5  34.5  44.5  0.46
            20.03.85        B+31 W= 3 B=19 W- 4 B+23 W- 8 B=17 W+29 B+20
 11. Tomazin Primoz     IV      1808 SLO SK Triglav Krsko            5.5  34.0  44.5 -0.98
             6.07.88        B-22 W+17 B+15 W+12 B-13 W- 2 B+25 W=20 B+19
 12. Zabret Rok        III      1675 SLO SD Napredek Domzale         5.5  32.0  42.5  1.45
            10.12.84        W+35 B- 1 W+32 B-11 W+25 B+24 W+21 B- 2 W=14
 13. Znidersic Sanja   WII      1750 SLO SK Triglav Krsko            5   39.0  50.5  0.68
            23.03.85        B+17 W+25 B- 2 W+18 W+11 B+14 B- 6 W- 1 B- 8
 14. Wallner Thomas             1713 AUT Post SV/PSV Klagenfurt      5   36.0  46.0  0.24
           11.5.1984        W+20 B= 6 W- 5 B+29 Ww16 W-13 B+15 W- 3 B=12
 15. Puric Ziga        III      1616 SLO OS Simon Jenko Kranj        5   32.5  41.5  1.31
             1.10.85        W= 5 B=24 W-11 B+27 W+33 B- 7 W-14 B+26 W+28
 16. Tomek Christian            1500 AUT Post SV/PSV Klagenfurt      5   30.0  38.5  2.83
          16.10.1985        B+30 W=19 B=18 W= 9 Bl14 Wl39 B+34 W+25 B=17
 17. Bartolic Miha              1503 SLO OS Mirana Jarca Ljubljana   5   29.5  37.0  1.94
           30.5.1987        W-13 B-11 W+38 B-26 W+35 B+32 W=10 B+21 W=16
 18. Car Primoz        III      1736 SLO SK Komenda                  5   28.5  37.0 -1.30
            13.02.86        W=29 B+36 W=16 B-13 W-20 B=26 W=22 B+27 W+24
 19. Pirc Bostjan      III      1798 SLO SS Tomo Zupan Kranj         4.5  37.5  48.0 -1.89
            25.06.86        W+28 B=16 W=10 B=21 W= 7 B+20 W= 2 B- 9 W-11
 20. Peterlin Edi       IV      1500 SLO SK Komenda                  4.5  33.0  41.5  2.25
            10.08.87        B-14 W+39 B- 9 W+30 B+18 W-19 B+23 B=11 W-10
 21. Sesic Miki                 1673 SLO O.s. Nove Fuzine            4.5  33.0  41.0 -0.45
            17.04.85        B+38 W- 8 B+27 W=19 B- 3 W+23 B-12 W-17 B+31
 22. Petrovic Nejc      IV      1603 SLO SD Murka Lesce              4.5  32.5  41.5  1.08
            16.07.87        W+11 B= 7 W- 6 B+33 B- 9 W-29 B=18 W=31 B+30
 23. Kuster Matej      III      1500 SLO OS Simon Jenko Kranj        4.5  28.0  36.5  1.35
           24.3.1985        W+26 B- 5 W=33 B+32 W-10 B-21 W-20 B+37 B+29
 24. Mrak Ziga         III      1802 SLO SS Tomo Zupan Kranj         4   33.0  42.0 -2.21
             6.08.88        B=36 W=15 B+31 W+25 B- 4 W-12 B+28 W- 8 B-18
 25. Bilbija Istok      IV      1648 SLO SD Trdnjava 1896 Lj         4   31.0  39.5 -0.77
            25.08.88        W+27 B-13 W+26 B-24 B-12 W+36 W-11 B-16 W+34
 26. Hodzic Aljosa      IV      1575 SLO SD Murka Lesce              4   30.0  37.5 -0.14
            15.03.86        B-23 W+38 B-25 W+17 B- 8 W=18 B=31 W-15 W+32
 27. Lavric Domen               1500 SLO OS Domzale                  4   25.5  32.0  0.94
          21.10.1986        B-25 B+28 W-21 W-15 B-30 W+40 B+38 W-18 B+36
 28. Spendal Barbara            1531 SLO SD Murka Lesce              4   24.5  32.0  0.58
            24.12.87        B-19 W-27 B+37 W=34 B=36 W+30 W-24 B+32 B-15
 29. Bilbija Saska     III      1501 SLO SD Trdnjava 1896 Lj         3.5  33.0  42.5  0.89
            20.12.89        B=18 W+30 B- 4 W-14 B+34 B+22 W- 9 B-10 W-23
 30. Hocevar Filip      IV      1700 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   3.5  26.0  33.5 -3.16
            12.01.87        W-16 B-29 W+35 B-20 W+27 B-28 W=37 B+38 W-22
 31. Brezovscek Vesna   IV      1500 SLO SD Napredek Domzale         3.5  25.5  33.0  0.53
             9.05.85        W-10 B+40 W-24 B-35 W=37 B+33 W=26 B=22 W-21
 32. Globocnik Uros     IV      1605 SLO SK Komenda                  3   28.0  35.5 -1.95
            17.03.88        B- 8 W+37 B-12 W-23 B+38 W-17 B+36 W-28 B-26
 33. Skrlep Jaka       III      1637 SLO SS Tomo Zupan Kranj         3   26.0  34.0 -2.22
            10.01.91        B- 3 W+34 B=23 W-22 B-15 W-31 B-35 W=36 W+38
 34. Finc Anja          IV      1500 SLO SK Grosuplje                3   26.0  34.0 -0.60
            25.02.89        W- 7 B-33 W+40 B=28 W-29 B=37 W-16 W+35 B-25
 35. Petrovic Bojan             1500 SLO O.s. Nove Fuzine            3   26.0  33.0 -0.60
          14.10.1987        B-12 W- 9 B-30 W+31 B-17 W-38 W+33 B-34 W+37
 36. Pavlic Nika                1553 SLO O.s. Domzale                2.5  27.0  36.0 -0.83
            22.11.88        W=24 W-18 B+39 B- 7 W=28 B-25 W-32 B=33 W-27
 37. Gorsic Jure                1500 SLO OS Mirana Jarca Ljubljana   2.5  24.5  33.0 -1.10
           31.7.1987        W- 2 B-32 W-28 B+40 B=31 W=34 B=30 W-23 B-35
 38. Dolenc Vid                 1500 SLO SD Murka Lesce              2   26.0  34.0 -2.04
            6.4.1986        W-21 B-26 B-17 Ww39 W-32 B+35 W-27 W-30 B-33
 39. Vizin Ajda        III      1642 SLO SS Tomo Zupan Kranj               ODSTOPIL -1.32
            30.01.90        W- 6 B-20 W-36 Bl38 Wl40 Bl16 Wl40 B- 0 B- 0
 40. Luzar Gasper       IV      1619 SLO SK Komenda                        ODSTOPIL -2.85
            10.08.88        B- 4 W-31 B-34 W-37 Bw39 B-27 Bl39 B  0 B- 0
Svicar 4.6 by Ales Drinovec                          Arbiter: Franc Poglajen
Igralni cas: 60 min Datoteka: C:DjBLEDDjBL99ML


                    20.Sahovski festival Bled - OPEN A
                              Bled, 20.-28.3.1999
Porocilo o FIDE ELO ratingu 

 St.   Igralec               Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Beliavsky,Alexandr       GM 2650   9 2449 2574   6.84   6.0  -0.84
(  2) Atalik,Suat              GM 2593   9 2433 2558   6.39   6.0  -0.39
(  3) Kozul,Zdenko             GM 2585   9 2477 2643   5.85   6.5   0.65
(  4) Romanishin,Oleg M        GM 2572   9 2501 2626   5.40   6.0   0.60
(  5) Sveshnikov,Evgeny        GM 2563   9 2451 2531   5.85   5.5  -0.35
(  6) Mikhalchishin,Adrian     GM 2542   9 2437 2562   5.76   6.0   0.24
(  7) Sermek,Drazen            GM 2540   9 2466 2546   5.40   5.5   0.10
(  8) Farago,Ivan              GM 2533   9 2383 2463   6.30   5.5  -0.80
(  9) Sax,Gyula                GM 2524   9 2473 2746   5.13   7.5   2.37
( 10) Cebalo,Miso              GM 2511   9 2372 2415   6.21   5.0  -1.21
( 11) Pavasovic,Dusko          IM 2502   9 2413 2493   5.58   5.5  -0.08
( 12) Miroshnichenko,Evgenij   IM 2500   9 2436 2561   5.31   6.0   0.69
( 13) Grischuk,Alexander       IM 2482   9 2478 2603   4.59   6.0   1.41
( 14) Maric,Alisa              IM 2481   5 2372 2444   3.25   3.0  -0.25
( 15) Krivoshey,Sergei         IM 2451   8 2400 2443   4.56   4.5  -0.06
( 16) Grosar,Aljosa            IM 2450   9 2431 2474   4.77   5.0   0.23
( 17) Tratar,Marko             IM 2450   9 2410 2535   5.04   6.0   0.96
( 18) Wilhelmi,Christian       IM 2446   9 2447 2613   4.50   6.5   2.00
( 19) Savanovic,Aleksandar     FM 2435   9 2389 2432   5.04   5.0  -0.04
( 20) Filipovic,Branko         IM 2434   9 2336 2336   5.67   4.5  -1.17
( 21) Balinov,Ilija               2434   9 2334 2414   5.76   5.5  -0.26
( 22) Kovacevic,Blazimir       FM 2429   9 2333 2376   5.67   5.0  -0.67
( 23) Rukavina,Josip           IM 2426   9 2338 2338   5.58   4.5  -1.08
( 24) Soln,Primoz              FM 2425   8 2298 2298   5.36   4.0  -1.36
( 25) Bojkovic,Natasa         WGM 2424   9 2334 2414   5.58   5.5  -0.08
( 26) Gustafsson,Jan              2416   9 2465 2508   3.87   5.0   1.13
( 27) Sale,Srdjan              IM 2415   7 2442 2442   3.22   3.5   0.28
( 28) Podlesnik,Bogdan         IM 2409   9 2330 2410   5.49   5.5   0.01
( 29) Mazi,Leon                FM 2405   9 2337 2257   5.31   3.5  -1.81
( 30) Zheliandinov,Viktor       M 2402   9 2471 2471   3.60   4.5   0.90
( 31) Jelen,Igor               IM 2389   9 2271 2271   5.94   4.5  -1.44
( 32) Lekic,Dusan                 2381   9 2340 2383   5.04   5.0  -0.04
( 33) Jukic,Branimir           IM 2378   8 2340 2340   4.40   4.0  -0.40
( 34) Osterman,Rudi            FM 2376   9 2336 2336   5.04   4.5  -0.54
( 35) Zimmerman,Yuri           IM 2374   8 2388 2388   3.84   4.0   0.16
( 36) Staudner,Oliver          FM 2353   9 2434 2514   3.51   5.5   1.99
( 37) Drei,Andrea              FM 2349   9 2423 2503   3.60   5.5   1.90
( 38) Armanda,Ivica               2337   9 2330 2287   4.59   4.0  -0.59
( 39) Krstic,Uros                 2332   9 2310 2310   4.77   4.5  -0.27
( 40) Kosteniuk,Alexandra     WGM 2329   7 2390 2390   2.94   3.5   0.56
( 41) Basagic,Zlatko           IM 2316   9 2370 2370   3.78   4.5   0.72
( 42) Ankerst,Mihael           FM 2316   9 2302 2259   4.68   4.0  -0.68
( 43) Lazovic,Gordan           FM 2311   8 2305 2305   4.08   4.0  -0.08
( 44) Brumen,Dinko             FM 2309   9 2396 2396   3.42   4.5   1.08
( 45) Bozanic,Ivica            FM 2305   9 2310 2353   4.41   5.0   0.59
( 46) Wiley,Tom E.                2280   9 2363 2406   3.51   5.0   1.49
( 47) Steiner,Darko            FM 2266   9 2272 2229   4.41   4.0  -0.41
( 48) Illijin,Nebojsa          IM 2252   9 2342 2262   3.42   3.5   0.08
( 49) Kecic,Stevan             MK 2240   9 2216 2173   4.77   4.0  -0.77
( 50) Dobrotka,Martin             2231   9 2341 2298   3.15   4.0   0.85
( 51) Praznik,Niko             MK 2229   9 2326 2283   3.33   4.0   0.67
( 52) Kragelj,Igor             FM 2225   8 2281 2140   3.36   2.5  -0.86
( 53) Demidenko,Stanislav         2223   9 2235 2015   4.32   2.0  -2.32
( 54) Leskiewicz,Maksymilian      2223   9 2239 2073   4.32   2.5  -1.82
( 55) Susnik,Matej             MK 2222   9 2311 2231   3.42   3.5   0.08
( 56) Susak,Zeljko             MK 2220   9 2265 2140   3.96   3.0  -0.96
( 57) Praznik,Anton            FM 2217   8 2247 2160   3.68   3.0  -0.68
( 58) Grosar,Kiti             WIM 2214   9 2332 2289   3.06   4.0   0.94
( 59) Waller,Helmut            FM 2213   9 2247 2122   4.05   3.0  -1.05
( 60) Hanko,Pavol                 2212   9 2311 2231   3.24   3.5   0.26
( 61) Semrl,Marjan             MK 2206   8 2228 2035   3.76   2.0  -1.76
( 62) Zinani,Alessandro           2178   9 2251 2085   3.60   2.5  -1.10
( 63) Kolar,Srecko             FM 2175   9 2287 2207   3.15   3.5   0.35
( 64) Licina,Anita            WIM 2173   9 2277 2234   3.24   4.0   0.76
( 65) Sebenik,Matej            MK 2154   9 2298 2298   2.79   4.5   1.71
( 66) Kamaryt,Thomas              2129   9 2326 2201   2.25   3.0   0.75
( 67) Starc,Christian             2126   8 2234 1912   2.80   1.0  -1.80
( 68) Cehic,Goran                 2125   9 2306 2263   2.34   4.0   1.66
( 69) Ipavec,Petra            WFM 2091   8 2244 2103   2.40   2.5   0.10
( 70) Machin,Giovillavne          2069   9 2206 2040   2.88   2.5  -0.38

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.6 by Ales Drinovec

20.Sahovski festival Bled - OPEN A
Bled, 20.-28.3.1999

GM norms:
Christian Wilhelmi
Aleksander Grischuk

IM norm:
Andrea Drei
Gustafsson Jan

20.Sahovski festival Bled - OPEN B
Bled, 20.-28.3.1999

 Osvajanje kategorij 

 14. Vikulov,Alexander             Tocke: 5.5 Potrebno:  3.60 Osvojil:  IV
 19. Grom,Waldemar                 Tocke: 4   Potrebno:  3.95 Osvojil:  IV
 29. Trtanj,Tina                   Tocke: 4   Potrebno:  3.60 Osvojil:  IV
 51. Bratovic,Blaz               I Tocke: 6   Potrebno:  5.20 Osvojil:  MK
 62. Loviscek,Matjaz             I Tocke: 6   Potrebno:  5.35 Osvojil:  MK
 69. Zwanepol,Johan            III Tocke: 4.5 Potrebno:  3.95 Osvojil:  II

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Svicar 4.6 by Ales Drinovec

20.Sahovski festival Bled - seniorji
Bled, 20.-28.3.1999

 Osvajanje kategorij 

 Bizjak Janez             Tocke: 4.5 Potrebno:  4.55 Osvojil:  II


                       20.Sahovski festival Bled - OPEN B
                              Bled, 20.-28.3.1999
Porocilo o FIDE ELO ratingu 

 St.   Igralec             Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Jakovljevic,Vlado      FM 2296   5 2181 2253   3.30   3.0  -0.30
(  2) Jovanovic,Zoran        MK 2268   7 2193 2502   4.20   6.0   1.80
(  3) Srebrnic,Vojko         MK 2248   5 2191 2263   2.90   3.0   0.10
(  4) Ivacic,Vladimir         M 2261   6 2150 2150   3.90   3.0  -0.90
(  5) Klemencic,Gorazd       MK 2230   4 2170 2363   2.32   3.0   0.68
(  6) Gruskovnjak,Tomislav   MK 2222   8 2168 2263   4.64   5.0   0.36
(  7) Kovacic,Peter          MK 2203   4 2108 2108   2.52   2.0  -0.52
(  8) Saradjen,Janko         MK 2198   1 2026 2026   0.73   0.5  -0.23
(  9) Mikac,Tomaz            FM 2188   4 2164 2077   2.12   1.5  -0.62
( 10) Sucher,Johannes           2187   2 2153 2346   1.10   1.5   0.40
( 11) Medak,Bojan            MK 2163   4 2228 2421   1.64   3.0   1.36
( 12) Krivec,Jana           WFM 2161   6 2193 2250   2.76   3.5   0.74
( 13) Rezonja,Stefan         MK 2158   6 2142 2199   3.12   3.5   0.38
( 14) Vikulov,Alexander         2144 
( 15) Ciglic,Boris           MK 2143   4 2155 1833   1.92   0.5  -1.42
( 16) Trebusak,Anton         MK 2129   3 2246 1973   1.02   0.5  -0.52
( 17) Borisek,Jure           MK 2127   5 2210 2282   1.95   3.0   1.05
( 18) Jeraj,Zlatko           MK 2125   3 2119 1846   1.53   0.5  -1.03
( 19) Grom,Waldemar             2029 
( 20) Kutin,Dusan             I      
( 21) Homan,Alojz             I      
( 22) Antoniacci,Riccardo     I        1 2029 2879   0.46   1.0   0.54
( 23) Srebrnic,Ana           MK 2118   6 2179 2179   2.52   3.0   0.48
( 24) Skok,Joze              MK 2117   2 2186 1336   0.80   0.0  -0.80
( 25) Kozamernik,Janez       MK 2103   5 2169 2241   2.05   3.0   0.95
( 26) Zvan,Ziga              MK 2086   1 2188 1338   0.36   0.0  -0.36
( 27) Haas,Hans               I 2080   3 2137 1864   1.26   0.5  -0.76
( 28) Prestrl,Jozef          MK 2077   2 2226 2033   0.60   0.5  -0.10
( 29) Trtanj,Tina               2074   3 2181 1331   1.05   0.0  -1.05
( 30) Rabic,Drago             I        2 2166 1316   0.56   0.0  -0.56
( 31) Gallob,Josef            I        2 2112 2305   0.70   1.5   0.80
( 32) Kocevar,Leopold         I        4 2118 1796   1.36   0.5  -0.86
( 33) Srebrnic,Marko          I        2 2239 2046   0.40   0.5   0.10
( 34) Mar,Karmen            WII 2058   1 2158 1308   0.36   0.0  -0.36
( 35) Krasevec,Viktor        MK 2026   4 2145 2145   1.36   2.0   0.64
( 36) Rodman,Franc           MK        3 2172 1322   0.81   0.0  -0.81
( 37) Bozic,Anton            MK        2 2247 1397   0.38   0.0  -0.38
( 38) Peric,Mijo             MK        5 2193 2044   1.25   1.5   0.25
( 39) Kobe,Uros               I        6 2199 2199   1.44   3.0   1.56
( 40) Czap,Bernard            I        4 2130 1937   1.28   1.0  -0.28
( 41) Raspor,Gregor          MK        7 2150 2252   2.10   4.5   2.40
( 42) Cerar,Alojz             I        5 2153 2153   1.50   2.5   1.00
( 43) Balabaev,Farit          I        2 2193 2000   0.50   0.5   0.00
( 44) Stubljar,Andrej        MK        5 2163 1923   1.40   1.0  -0.40
( 45) Ravnik,Franc           MK        4 2170 2083   1.12   1.5   0.38
( 46) Jansa,Andrej            I        7 2130 2028   2.24   2.5   0.26
( 47) Juhant,Igor             I        2 2142 1949   0.62   0.5  -0.12
( 48) Panic,Branko            I        6 2133 1860   1.92   1.0  -0.92
( 49) Bulatovic,Milorad       I        3 2144 1294   0.93   0.0  -0.93
( 50) Jovan,Romuald          MK        6 2142 2142   1.86   3.0   1.14
( 51) Bratovic,Blaz           I        7 2191 2241   1.75   4.0   2.25
( 52) Grasselli,Luka          I        2 2110 2110   0.70   1.0   0.30
( 53) Golja,Milan             I        3 2116 1991   1.02   1.0  -0.02
( 54) Hasberger,Walter        I        2 2111 1918   0.70   0.5  -0.20
( 55) Ristov,Tase             I        2 2086 1236   0.76   0.0  -0.76
( 56) Malqvist,Halvard        I        3 2153 1303   0.90   0.0  -0.90
( 57) Buha,Drago             MK        2 2093 1900   0.74   0.5  -0.24
( 58) Grobelsek,Ana          WI        7 2115 2065   2.38   3.0   0.62
( 59) Kamensek,Ivan          II        3 2097 1247   1.11   0.0  -1.11
( 60) Nadj,Aleksander         I        3 2100 1827   1.08   0.5  -0.58
( 61) Orel,Karmen            WI        1 2103 1253   0.36   0.0  -0.36
( 62) Loviscek,Matjaz         I        6 2154 2154   1.74   3.0   1.26
( 63) Sivic,Klemen           II        5 2128 2128   1.65   2.5   0.85
( 64) Regatschnig,Horst       I        3 2064 1939   1.23   1.0  -0.23
( 65) Lund,Henrik             I        3 2060 1935   1.26   1.0  -0.26
( 66) Cetina,Klemen          II        3 2058 2183   1.26   2.0   0.74
( 67) Turuncic,Bojan        III        2 2042 2042   0.88   1.0   0.12
( 68) Jernej,Simon          III      
( 69) Zwanepol,Johan        III        3 2070 2070   1.20   1.5   0.30
( 70) Grcar,Janez           III      
( 71) Lenic,Luka             II        2 2069 2262   0.80   1.5   0.70
( 72) Skrlep,Nejc           III      
( 73) Zorko,Jure             II        4 2122 1272   1.32   0.0  -1.32
( 74) Cvijic,Zoran                     2 2096 1246   0.74   0.0  -0.74

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.6 by Ales Drinovec


                        20.Sahovski festival Bled - OPEN B
                              Bled, 20.-28.3.1999
Porocilo o lokalnem ratingu 

 St.   Igralec             Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Jakovljevic,Vlado      FM 2296   9 2102 2268   6.75   6.5  -0.25
(  2) Jovanovic,Zoran        MK 2268   9 2113 2464   6.39   8.0   1.61
(  3) Srebrnic,Vojko         MK 2235   9 2049 2215   6.66   6.5  -0.16
(  4) Ivacic,Vladimir         M 2213   9 2063 2188   6.30   6.0  -0.30
(  5) Klemencic,Gorazd       MK 2211   9 2027 2193   6.66   6.5  -0.16
(  6) Gruskovnjak,Tomislav   MK 2150   9 2098 2223   5.13   6.0   0.87
(  7) Kovacic,Peter          MK 2170   9 1982 2062   6.66   5.5  -1.16
(  8) Saradjen,Janko         MK 2106   9 2012 2055   5.67   5.0  -0.67
(  9) Mikac,Tomaz            FM 2103   9 2010 2010   5.67   4.5  -1.17
( 10) Sucher,Johannes           2187   8 1960 2101   6.32   5.5  -0.82
( 11) Medak,Bojan            MK 2163   9 2048 2268   5.94   7.0   1.06
( 12) Krivec,Jana           WFM 2143   9 2108 2274   4.95   6.5   1.55
( 13) Rezonja,Stefan         MK 2077   9 2012 2092   5.31   5.5   0.19
( 14) Vikulov,Alexander         2144   9 1934 2014   6.93   5.5  -1.43
( 15) Ciglic,Boris           MK 2136   9 2001 2044   6.12   5.0  -1.12
( 16) Trebusak,Anton         MK 2066   9 2002 2045   5.31   5.0  -0.31
( 17) Borisek,Jure           MK 2037   9 2054 2134   4.32   5.5   1.18
( 18) Jeraj,Zlatko           MK 2103   9 1962 1962   6.21   4.5  -1.71
( 19) Grom,Waldemar             2029   9 1826 1783   6.84   4.0  -2.84
( 20) Kutin,Dusan             I 2019   9 1834 1791   6.66   4.0  -2.66
( 21) Homan,Alojz             I 2017   8 1797 1797   6.24   4.0  -2.24
( 22) Antoniacci,Riccardo     I 2000   8 1928 1928   4.80   4.0  -0.80
( 23) Srebrnic,Ana           MK 1937   9 2033 2113   3.33   5.5   2.17
( 24) Skok,Joze              MK 2070   9 1963 1963   5.85   4.5  -1.35
( 25) Kozamernik,Janez       MK 2025   9 2024 2149   4.50   6.0   1.50
( 26) Zvan,Ziga              MK 2070   9 1893 1893   6.57   4.5  -2.07
( 27) Haas,Hans               I 2080   9 1903 1903   6.57   4.5  -2.07
( 28) Prestrl,Jozef          MK 1979   8 1949 1906   4.32   3.5  -0.82
( 29) Trtanj,Tina               2074   9 1922 1879   6.30   4.0  -2.30
( 30) Rabic,Drago             I 1888   9 1917 1792   4.14   3.0  -1.14
( 31) Gallob,Josef            I 1873   8 1946 2041   3.20   5.0   1.80
( 32) Kocevar,Leopold         I 1838   9 1969 1926   2.88   4.0   1.12
( 33) Srebrnic,Marko          I 1778   9 1945 1945   2.52   4.5   1.98
( 34) Mar,Karmen            WII 1686   9 1850 1630   2.52   2.0  -0.52
( 35) Krasevec,Viktor        MK 2000   9 1952 1995   5.13   5.0  -0.13
( 36) Rodman,Franc           MK 2124   9 1958 2038   6.48   5.5  -0.98
( 37) Bozic,Anton            MK 2113   9 1922 1879   6.75   4.0  -2.75
( 38) Peric,Mijo             MK 2100   8 2033 1782   4.72   1.5  -3.22
( 39) Kobe,Uros               I 2063   8 2076 2076   3.84   4.0   0.16
( 40) Czap,Bernard            I 2055   9 1924 2004   6.12   5.5  -0.62
( 41) Raspor,Gregor          MK 2032   9 2027 2107   4.59   5.5   0.91
( 42) Cerar,Alojz             I 2002   9 1939 1982   5.31   5.0  -0.31
( 43) Balabaev,Farit          I 2000   9 1865 1822   6.12   4.0  -2.12
( 44) Stubljar,Andrej        MK 1995   8 2010 1967   3.84   3.5  -0.34
( 45) Ravnik,Franc           MK 1987   9 1982 1982   4.59   4.5  -0.09
( 46) Jansa,Andrej            I 1962   9 2039 2039   3.51   4.5   0.99
( 47) Juhant,Igor             I 1927   8 1880 1880   4.56   4.0  -0.56
( 48) Panic,Branko            I 1926   9 1965 1922   4.05   4.0  -0.05
( 49) Bulatovic,Milorad       I 1919   8 1975 1834   3.36   2.5  -0.86
( 50) Jovan,Romuald          MK 1918   9 2049 2092   2.88   5.0   2.12
( 51) Bratovic,Blaz           I 1907   9 2098 2223   2.25   6.0   3.75
( 52) Grasselli,Luka          I 1897   8 1773 1686   5.36   3.0  -2.36
( 53) Golja,Milan             I 1896   9 1938 1858   3.96   3.5  -0.46
( 54) Hasberger,Walter        I 1870   9 1926 1846   3.78   3.5  -0.28
( 55) Ristov,Tase             I 1868   9 1925 1800   3.78   3.0  -0.78
( 56) Malqvist,Halvard        I 1860   8 1882 1741   3.76   2.5  -1.26
( 57) Buha,Drago             MK 1856   9 1818 1652   4.95   2.5  -2.45
( 58) Grobelsek,Ana          WI 1850   9 2030 2073   2.34   5.0   2.66
( 59) Kamensek,Ivan          II 1850   8 1899 1706   3.44   2.0  -1.44
( 60) Nadj,Aleksander         I 1818   8 1826 1826   3.92   4.0   0.08
( 61) Orel,Karmen            WI 1806   9 1862 1642   3.78   2.0  -1.78
( 62) Loviscek,Matjaz         I 1775   9 2012 2137   1.80   6.0   4.20
( 63) Sivic,Klemen           II 1773   8 2028 2169   1.52   5.5   3.98
( 64) Regatschnig,Horst       I 1772   9 1956 1913   2.34   4.0   1.66
( 65) Lund,Henrik             I 1740   9 1960 1880   1.98   3.5   1.52
( 66) Cetina,Klemen          II 1715   9 1946 1903   1.89   4.0   2.11
( 67) Turuncic,Bojan        III 1703   9 1806 1681   3.24   3.0  -0.24
( 68) Jernej,Simon          III 1701   9 1910 1910   2.07   4.5   2.43
( 69) Zwanepol,Johan        III 1700   9 1980 1980   1.44   4.5   3.06
( 70) Grcar,Janez           III 1685   8 1800 1549   2.72   1.5  -1.22
( 71) Lenic,Luka             II 1637   9 1918 1875   1.44   4.0   2.56
( 72) Skrlep,Nejc           III 1601   8 1856 1534   1.52   1.0  -0.52
( 73) Zorko,Jure             II 1589   9 1887 1887   1.35   4.5   3.15
( 74) Cvijic,Zoran              1527   8 1866 1615   0.96   1.5   0.54

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.6 by Ales Drinovec



                     20. Sahovski festival Bled - seniorji
                              Bled, 20.-28.3.1999
Porocilo o FIDE ELO ratingu 

 St.   Igralec            Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Bykhovsky,Anatoly A   IM 2415   8 2118 2968   6.80   8.0   1.20
(  2) Bohak,Janko           MK 2189   8 2122 2165   4.72   4.5  -0.22
(  3) Mali,Slavko           MK 2155   6 2132 1939   3.18   1.5  -1.68
(  4) Tavcar,Rado           MK 2150   5 2148 2148   2.50   2.5   0.00
(  5) Beszterczey,Laszlo    MK 2134   4 2198 1876   1.64   0.5  -1.14
(  6) Nikolic,Stanko        MK 2122   5 2171 1931   2.15   1.0  -1.15
(  7) Piber,Vinko           MK 2063   6 2177 2120   2.04   2.5   0.46
(  8) Marjanovic,Slavko     MK 2038   5 2183 2183   1.55   2.5   0.95
(  9) Schild,Herbert        MK 2034   7 2154 2256   2.38   4.5   2.12
( 10) Ursic,Silvo           MK 2017   2 2172 1979   0.58   0.5  -0.08
( 11) Pongrac,Alojzija      WM        3 2113 1263   1.05   0.0  -1.05
( 12) Ivelja,Vojislav        I        5 2091 1851   1.90   1.0  -0.90
( 13) Kodric,Zoran           I        4 2106 1784   1.44   0.5  -0.94
( 14) Banic,Stanko           I        6 2088 1895   2.28   1.5  -0.78
( 15) Vidali,Joze           II        5 2145 1996   1.55   1.5  -0.05
( 16) Fujs,Stefan           IV        3 2098 1248   1.11   0.0  -1.11
( 17) Einspieler,Antonija  III        3 2071 1221   1.20   0.0  -1.20
( 18) Bizjak,Janez          IV        5 2075 2003   2.00   2.0   0.00

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.6 by Ales Drinovec

                     20. Sahovski festival Bled - seniorji
                              Bled, 20.-28.3.1999
Porocilo o lokalnem ratingu 

 St.   Igralec            Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Bykhovsky,Anatoly A   IM 2415   9 2086 2936   7.92   9.0   1.08
(  2) Bohak,Janko           MK 2181   9 2025 2105   6.39   5.5  -0.89
(  3) Mali,Slavko           MK 2042   9 1960 1960   5.49   4.5  -0.99
(  4) Tavcar,Rado           MK 1989   9 1938 2018   5.13   5.5   0.37
(  5) Beszterczey,Laszlo    MK 2134   9 1955 1955   6.57   4.5  -2.07
(  6) Nikolic,Stanko        MK 1986   9 1954 1997   4.86   5.0   0.14
(  7) Piber,Vinko           MK 1989   9 1991 2071   4.50   5.5   1.00
(  8) Marjanovic,Slavko     MK 1918   9 1932 2012   4.32   5.5   1.18
(  9) Schild,Herbert        MK 2034   9 2000 2166   4.95   6.5   1.55
( 10) Ursic,Silvo           MK 1922   9 1779 1736   6.21   4.0  -2.21
( 11) Pongrac,Alojzija      WM 1872   9 1769 1689   5.76   3.5  -2.26
( 12) Ivelja,Vojislav        I 1839   9 1873 1830   4.05   4.0  -0.05
( 13) Kodric,Zoran           I 1768   9 1793 1668   4.23   3.0  -1.23
( 14) Banic,Stanko           I 1739   9 1873 1830   2.88   4.0   1.12
( 15) Vidali,Joze           II 1730   9 1885 1885   2.61   4.5   1.89
( 16) Fujs,Stefan           IV 1521   9 1759 1408   1.80   1.0  -0.80
( 17) Einspieler,Antonija  III 1500   9 1740 1389   1.80   1.0  -0.80
( 18) Bizjak,Janez          IV 1500   9 1765 1765   1.62   4.5   2.88

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.6 by Ales Drinovec