20th Chess Festival Bled 99 - list of players

                       20.Sahovski festival Bled - OPEN A
                              Bled, 20.-28.3.1999
Lista igralcev

       Ime                      Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Beliavsky Alexandr        GM 2650 2641  SLO  SD Ptuj
    2. Atalik Suat               GM 2593 2608  TUR  SD AET Tolmin
    3. Kozul Zdenko              GM 2585 2593  CRO  ZSD Maribor SK Piramida
    4. Romanishin Oleg M         GM 2572 2572  UKR  
    5. Sveshnikov Evgeny         GM 2563 2594  RUS  Ljubljanski SK
    6. Mikhalchishin Adrian      GM 2542 2527  SLO  SD Ptuj
    7. Sermek Drazen             GM 2540 2543  SLO  SK Triglav Krsko
    8. Farago Ivan               GM 2533 2500  HUN  Ljubljanski SK
    9. Sax Gyula                 GM 2524 2546  HUN  ZSD Maribor SK Piramida
   10. Cebalo Miso               GM 2511 2490  CRO  SK Kovinar Maribor
   11. Pavasovic Dusko           IM 2502 2491  SLO  SK Triglav Krsko
   12. Miroshnichenko Evgenij    IM 2500 2500  UKR  Donetsk
   13. Grischuk Alexander        IM 2482 2482  RUS  
   14. Maric Alisa              WGM 2481 2481  YUG  
   15. Krivoshey Sergei          IM 2451 2451  UKR  Banik Prievidza
   16. Grosar Aljosa             IM 2450 2436  SLO  SK Nova Gorica
   17. Tratar Marko              IM 2450 2416  SLO  ZSD Maribor SK Piramida
   18. Wilhelmi Christian        IM 2446 2446  GER  Hamburger SK
   19. Savanovic Aleksandar      FM 2435 2435  YUG  Jedinstvo
   20. Filipovic Branko          IM 2434 2434  YUG  Fruktona
   21. Balinov Ilija                2434 2434  BUL  
   22. Kovacevic Blazimir        FM 2429 2415  CRO  Slavonska banka
   23. Rukavina Josip            IM 2426 2426  CRO  Maestral
   24. Soln Primoz               FM 2425 2419  SLO  Ljubljanski SK
   25. Bojkovic Natasa          WGM 2424 2424  YUG  
   26. Gustafsson Jan               2416 2416  GER  Hamburger SK
   27. Sale Srdjan               IM 2415 2415  CRO  Pula
   28. Podlesnik Bogdan          IM 2409 2425  SLO  SD AET Tolmin
   29. Mazi Leon                 FM 2405 2373  SLO  SK Branik Maribor
   30. Zheliandinov Viktor        M 2402 2402  UKR  SD Ptuj
   31. Jelen Igor                IM 2389 2422  SLO  Ljubljanski SK
   32. Lekic Dusan                  2381 2381  YUG  Mimoza Tivat
   33. Jukic Branimir            IM 2378 2378  CRO  Mursa Osijek
   34. Osterman Rudi             FM 2376 2361  SLO  SK Kovinar Maribor
   35. Zimmerman Yuri            IM 2374 2374  RUS  Sztatisztika Budapest
   36. Staudner Oliver           FM 2353 2353  AUT  Ottakring
   37. Drei Andrea               FM 2349 2349  ITA  Faenza
   38. Armanda Ivica                2337 2337  CRO  HPT-TKC Split
   39. Krstic Uros                  2332 2332  CRO  Casino International
   40. Kosteniuk Alexandra      WGM 2329 2329  RUS  
   41. Basagic Zlatko            IM 2316 2345  SLO  SD dr.Milan Vidmar Ljublj
   42. Ankerst Mihael            FM 2316 2210  SLO  Ljubljanski SK
   43. Lazovic Gordan            FM 2311 2283  CRO  SD Novo mesto
   44. Brumen Dinko              FM 2309 2341  CRO  SK Triglav Krsko
   45. Bozanic Ivica             FM 2305 2305  CRO  
   46. Wiley Tom E.                 2280 2280  ENG  
   47. Steiner Darko             FM 2266 2211  SLO  SD dr.Milan Vidmar Ljublj
   48. Illijin Nebojsa           IM 2252 2221  ROM  SD Murka Lesce
   49. Kecic Stevan              MK 2240 2218  SLO  SD Murka Lesce
   50. Dobrotka Martin              2231 2231  SVK  Banik Prievidza
   51. Praznik Niko              MK 2229 2210  SLO  SD Vrhnika
   52. Kragelj Igor              FM 2225 2187  SLO  Ljubljanski SK
   53. Demidenko Stanislav          2223 2223  UKR  Donetsk
   54. Leskiewicz Maksymilian       2223 2223  AUS  
   55. Susnik Matej              MK 2222 2171  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   56. Susak Zeljko              MK 2220 2220  CRO  HPT-TKC Split
   57. Praznik Anton             FM 2217 2201  SLO  SD Vrhnika
   58. Grosar Kiti              WIM 2214 2177  SLO  SK Nova Gorica
   59. Waller Helmut             FM 2213 2213  AUT  Donau
   60. Hanko Pavol                  2212 2212  SVK  Banik Prievidza
   61. Semrl Marjan              MK 2206 2127  SLO  SD AET Tolmin
   62. Zinani Alessandro            2178 2178  ITA  
   63. Kolar Srecko              FM 2175 2162  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   64. Licina Anita             WIM 2173 2108  SLO  SD Ptuj
   65. Sebenik Matej             MK 2154 2172  SLO  Ljubljanski SK
   66. Kamaryt Thomas               2129 2129  AUT  Ottakring Wien
   67. Starc Christian              2126 2126  AUT  Post-PSV-Klagenfurt
   68. Cehic Goran                  2125 2125  CRO  Ericsson Zagreb
   69. Ipavec Petra             WFM 2091 2096  SLO  Ljubljanski SK
   70. Machin Giovillavne           2069 2069  FRA  Cannes Echecs

Legenda: GM-velemojster, IM-mednarodni mojster, FM-FIDE mojster, W-zenska
         M-nacionalni mojster, MK-mojstrski kandidat, I,II,III,IV-kategorije

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Svicar 4.6 by Ales Drinovec

                       20.Sahovski festival Bled - OPEN B
                              Bled, 20.-28.3.1999
Lista igralcev

       Ime                    Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Jakovljevic Vlado       FM 2296 2296  YUG  Barajevo
    2. Jovanovic Zoran         MK 2268 2268  CRO  Mursa Osijek
    3. Srebrnic Vojko          MK 2248 2235  SLO  SK Nova Gorica
    4. Ivacic Vladimir          M 2261 2213  SLO  SD Napredek Domzale
    5. Klemencic Gorazd        MK 2230 2211  SLO  ZSD Maribor SK Piramida
    6. Gruskovnjak Tomislav    MK 2222 2150  SLO  SD Radenska POMGRAD Mursk
    7. Kovacic Peter           MK 2203 2170  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
    8. Saradjen Janko          MK 2198 2106  SLO  SD dr.Milan Vidmar Ljublj
    9. Mikac Tomaz             FM 2188 2103  SLO  SD Vrhnika
   10. Sucher Johannes            2187 2187  AUT  
   11. Medak Bojan             MK 2163 2163  CRO  Mursa Osijek
   12. Krivec Jana            WFM 2161 2143  SLO  SK Nova Gorica
   13. Rezonja Stefan          MK 2158 2077  SLO  SD Radenska POMGRAD Mursk
   14. Vikulov Alexander          2144 2144  RUS  
   15. Ciglic Boris            MK 2143 2136  SLO  SD Murka Lesce
   16. Trebusak Anton          MK 2129 2066  SLO  SK Komenda
   17. Borisek Jure            MK 2127 2037  SLO  SK Nova Gorica
   18. Jeraj Zlatko            MK 2125 2103  SLO  SK Kranj-Stari Mayr
   19. Grom Waldemar              2029 2029  AUT  Finkenstein
   20. Kutin Dusan              I      2019  SLO  SK Grosuplje
   21. Homan Alojz              I      2017  SLO  SK Primskovo Kranj
   22. Antoniacci Riccardo      I      2000  ITA  Rimini
   23. Srebrnic Ana           WMK 2118 1937  SLO  SK Nova Gorica
   24. Skok Joze               MK 2117 2070  SLO  SD Napredek Domzale
   25. Kozamernik Janez        MK 2103 2025  SLO  SD Murka Lesce
   26. Zvan Ziga               MK 2086 2070  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   27. Haas Hans                I 2080 2080  AUT  SK Amstetten
   28. Prestrl Jozef           MK 2077 1979  SLO  SD SIMP Radovljica
   29. Trtanj Tina                2074 2074  CRO  SK Maestral
   30. Rabic Drago              I      1888  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   31. Gallob Josef             I      1873  AUT  Finkenstein
   32. Kocevar Leopold          I      1838  SLO  SK Grosuplje
   33. Srebrnic Marko           I      1778  SLO  SK Nova Gorica
   34. Mar Karmen             WII 2058 1686  SLO  SK Triglav Krsko
   35. Krasevec Viktor         MK 2026 2000  SLO  KPSRD Karel Jeraj Ljublja
   36. Rodman Franc            MK      2124  SLO  SD Jesenice
   37. Bozic Anton             MK      2113  SLO  SK Komenda
   38. Peric Mijo              MK      2100  NED  Caissa
   39. Kobe Uros                I      2063  SLO  SD Stari trg ob Kolpi
   40. Czap Bernard             I      2055  GER  TSV Unterhaching
   41. Raspor Gregor           MK      2032  SLO  SD AET Tolmin
   42. Cerar Alojz              I      2002  SLO  SK Zagorje ob Savi
   43. Balabaev Farit           I      2000  KAZ  
   44. Stubljar Andrej         MK      1995  SLO  SD Stari trg ob Kolpi
   45. Ravnik Franc            MK      1987  SLO  SD Jesenice
   46. Jansa Andrej             I      1962  SLO  SD Kocevje
   47. Juhant Igor              I      1927  SLO  SK Komenda
   48. Panic Branko             I      1926  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   49. Bulatovic Milorad        I      1919  SLO  SK Yatras Ljubljana
   50. Jovan Romuald           MK      1918  SLO  SD SIMP Radovljica
   51. Bratovic Blaz            I      1907  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   52. Grasselli Luka           I      1897  SLO  
   53. Golja Milan              I      1896  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   54. Hasberger Walter         I      1870  AUT  Admira Villach
   55. Ristov Tase              I      1868  SLO  SK Sava Kranj
   56. Halvard Milqvist         I      1860  SWE  Taby SK
   57. Buha Drago              MK      1856  SLO  SD SIMP Radovljica
   58. Grobelsek Ana           WI      1850  SLO  SD dr.Milan Vidmar Ljublj
   59. Kamensek Ivan           II      1850  SLO  
   60. Nadj Aleksander          I      1818  SLO  SD Napredek Domzale
   61. Orel Karmen             WI      1806  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   62. Loviscek Matjaz          I      1775  SLO  SK Nova Gorica
   63. Sivic Klemen            II      1773  SLO  SK Borovnica
   64. Regatschnig Horst        I      1772  AUT  Admira Villach
   65. Lund Henrik              I      1740  SWE  Taby
   66. Cetina Klemen          III      1715  SLO  SD Lipa Sentjur
   67. Turuncic Bojan         III      1703  SLO  SD Bohinj Bohinjska Bistr
   68. Jernej Simon           III      1701  SLO  SD Lipa Sentjur
   69. Zwanepol Johan         III      1700  NED  SK Groningen
   70. Grcar Janez            III      1685  SLO  SK Zagorje ob Savi
   71. Lenic Luka              II      1637  SLO  SD Napredek Domzale
   72. Skrlep Nejc            III      1601  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   73. Zorko Jure              II      1589  SLO  SD Vrhnika
   74. Cvijic Zoran                    1527  SLO  SD Bohinj Bohinjska Bistr

Legenda: GM-velemojster, IM-mednarodni mojster, FM-FIDE mojster, W-zenska
         M-nacionalni mojster, MK-mojstrski kandidat, I,II,III,IV-kategorije

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Svicar 4.6 by Ales Drinovec

                     20. Sahovski festival Bled - seniorji
                              Bled, 20.-28.3.1999
Lista igralcev

       Ime                   Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Bykhovsky Anatoly A    IM 2415 2415  RUS  
    2. Bohak Janko            MK 2189 2181  SLO  SD Ptuj
    3. Mali Slavko            MK 2155 2042  SLO  SD Murka Lesce
    4. Tavcar Rado            MK 2150 1989  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
    5. Beszterczey Laszlo     MK 2134 2134  HUN  FOT
    6. Nikolic Stanko         MK 2122 1986  SLO  SK Yatras Ljubljana
    7. Piber Vinko            MK 2063 1989  SLO  SD Napredek Domzale
    8. Marjanovic Slavko      MK 2038 1918  SLO  SK Yatras Ljubljana
    9. Schild Herbert         MK 2034 2034  AUT  Polizei Wien
   10. Ursic Silvo            MK 2017 1922  SLO  SD SIMP Radovljica
   11. Pongrac Alojzija       WM      1872  SLO  SD Murka Lesce
   12. Ivelja Vojislav         I      1839  SLO  SD Jesenice
   13. Kodric Zoran            I      1768  SLO  SD Medvode
   14. Banic Stanko            I      1739  SLO  SD dr.Milan Vidmar Ljublj
   15. Vidali Joze            II      1730  SLO  SD Murka Lesce
   16. Fujs Stefan            IV      1521  SLO  SD Bohinj Bohinjska Bistr
   17. Einspieler Antonija   III      1500  SLO  Slov.sah.zveza Celovec
   18. Bizjak Janez           IV      1500  SLO  SD Napredek Domzale

Legenda: GM-velemojster, IM-mednarodni mojster, FM-FIDE mojster, W-zenska
         M-nacionalni mojster, MK-mojstrski kandidat, I,II,III,IV-kategorije

                                              Arbiter: Ales Drinovec, IA

Svicar 4.6 by Ales Drinovec