19th Chess Festival Bled 98 - standings after Round 9

IM norms for:
Primoz Soln
Leon Mazi
Hrvoje Jurkovic
Dinko Brumen
Blazimir Kovacevic


                        19.Sahovski festival Bled-OPEN A
                              Bled, 21.-29.3.1998

Koncno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                          Tocke  Buch  MBuch W-We
  1. Sveshnikov Evgeny      GM 2595 2592 RUS Ljubljanski SK              7   52.0  41.0  0.97
            11.02.50         +13  +19  +11  =26  + 3  = 6  + 4  = 2  = 7
  2. Romanishin Oleg M      GM 2570 2570 UKR                             6.5 50.5  39.5  0.65
             10.1.52         +43  =14  +21  = 6  +26  = 4  +11  = 1  = 3
  3. Delchev Aleksander     IM 2545 2545 BUL                             6.5 49.0  38.5  0.47
                             =25  +49  +20  +12  - 1  +26  = 6  + 9  = 2
  4. Sermek Drazen          GM 2510 2503 SLO SK Triglav Krsko            6.5 48.5  37.5  0.92
            30.01.69         +17  +18  -12  +27  +23  = 2  - 1  +26  +13
  5. Kozul Zdenko           GM 2585 2591 CRO SK Mravince                 6.5 42.5  35.0 -0.70
            21.05.66         -20  +61  -27  +60  +17  +18  =13  + 6  +15
  6. Kutuzovic Branko       FM 2425 2425 CRO Spin Valis Pozega           6   49.0  38.5  1.77
              3.1.66         +47  =21  +46  = 2  +18  = 1  = 3  - 5  +11
  7. Pavasovic Dusko        IM 2505 2477 SLO SK Triglav Krsko            6   45.0  34.0 -0.21
            15.10.76         =27  =31  +25  -18  +40  +20  =16  +23  = 1
  8. Cebalo Miso            GM 2515 2493 CRO SK Kovinar Maribor          6   43.5  33.5  0.15
             6.02.45         +36  =30  =14  -19  +43  =39  +21  +24  = 9
  9. Rowson Jonathan        IM 2485 2540 SCO Midl.Monarchs/Bon Accord    6   43.5  33.5  0.06
             18.4.77         =35  -46  +51  +50  +14  +19  +12  - 3  = 8
 10. Brumen Dinko           FM 2385 2339 CRO SK Triglav Krsko            6   38.5  30.0  0.69
            24.06.71         +54  -11  -39  +45  -28  +46  +31  +33  +18
 11. Fercec Nenad           IM 2455 2455 CRO Pula                        5.5 51.0  40.0  0.64
             12.4.61         +41  +10  - 1  +20  =12  +15  - 2  +16  - 6
 12. Mazi Leon              FM 2420 2374 SLO SK Kovinar Maribor          5.5 44.0  36.0  0.91
            17.04.59         +59  +42  + 4  - 3  =11  +27  - 9  -15  +29
 13. Soln Primoz            FM 2350 2341 SLO Ljubljanski SK              5.5 44.5  35.0  1.63
            12.11.78         - 1  +62  =40  +46  +24  =33  = 5  +19  - 4
 14. Kovacevic Blazimir     FM 2395 2395 CRO Slavonska banka Djakovo      5.5 44.0  35.0  1.09
            16.10.75         +62  = 2  = 8  =29  - 9  +34  =28  =22  +26
 15. Kogan Artur            IM 2505 2505 ISR Elitzur Petah-Tikva         5.5 43.5  33.5 -0.35
             29.1.74         -28  +47  +36  +38  =19  -11  +39  +12  - 5
 16. Jurkovic Hrvoje        FM 2380 2294 CRO Goranka                     5.5 43.0  33.0  1.18
            13.05.73         +52  =29  =23  =22  =30  +40  = 7  -11  +32
 17. Kragelj Igor           FM 2310 2228 SLO Ljubljanski SK              5.5 39.5  31.5  1.63
             6.09.73         - 4  +59  =32  =28  - 5  =50  +52  +39  +30
 18. Loncar Robert          IM 2405 2405 CRO                             5   45.5  37.0  0.23
                             +58  - 4  +42  + 7  - 6  - 5  +43  +28  -10
 19. Nikolov Sasho          IM 2415 2415 BUL                             5   45.5  36.0  0.50
              1.9.58         +56  - 1  +37  + 8  =15  - 9  =29  -13  +41
 20. Bawart Markus          FM 2330 2330 AUT                             5   44.5  35.0  1.67
             20.6.70         + 5  +40  - 3  -11  +50  - 7  +53  =29  =22
 21. Tratar Marko           IM 2420 2408 SLO ZSD Maribor SK Piramida     5   44.0  34.0 -0.13
            20.05.74         +34  = 6  - 2  +48  =22  =29  - 8  =41  +40
 22. Golubovic Boris        IM 2450 2450 CRO Kastav                      5   42.5  33.5 -0.67
             8.10.73         =51  +35  =30  =16  =21  =28  =33  =14  =20
 23. Jelen Igor             IM 2430 2429 SLO Ljubljanski SK              5   41.5  32.0 -0.40
            13.07.72         =48  +51  =16  +53  - 4  =30  +44  - 7  =24
 24. Stocek Jiri            IM 2450 2450 CZE                             5   41.0  31.5 -1.21
             10.5.77         -42  +34  +41  =31  -13  +47  +27  - 8  =23
 25. Drei Andrea            FM 2320 2284 ITA Faenza                      5   38.5  29.5  0.68
                             = 3  =32  - 7  =55  -46  +62  =35  +43  +44
 26. Zaja Ivan              IM 2450 2450 CRO Vegrad Zapresic             4.5 47.5  37.5 -0.18
            29.07.65         +50  +28  +53  = 1  - 2  - 3  +30  - 4  -14
 27. Medancic Rikard        IM 2300 2300 CRO                             4.5 46.5  36.0  0.86
             13.8.50         = 7  +45  + 5  - 4  +31  -12  -24  -32  w52
 28. Zorman Vojko           MK 2305 2271 SLO Ljubljanski SK              4.5 45.0  35.5  1.17
            25.09.53         +15  -26  =48  =17  +10  =22  =14  -18  =33
 29. Grosar Aljosa          IM 2470 2430 SLO SK Nova Gorica              4.5 43.0  34.5 -1.08
            23.11.67         +55  =16  =38  =14  =39  =21  =19  =20  -12
 30. Bukic Enver            GM 2385 2378 SLO Ljubljanski SK              4.5 43.0  33.5 -0.18
             2.12.37         +44  = 8  =22  =39  =16  =23  -26  +47  -17
 31. Turner Jan                2300 2300 CZE                             4.5 41.0  32.0  1.08
                             =32  = 7  +33  =24  -27  =53  -10  +54  =37
 32. Balinov Ilija             2485 2485 BUL                             4.5 40.5  31.5 -2.34
             28.7.66         =31  =25  =17  -40  =48  =41  +42  +27  -16
 33. Bogdanov Valentin      IM 2445 2445 UKR                             4.5 39.5  31.0 -1.80
              8.5.47         -40  +56  -31  +41  +49  =13  =22  -10  =28
 34. Brezovar Matjaz        MK 2195 2229 SLO SD Novo mesto               4.5 39.5  31.0  1.62
            28.11.66         -21  -24  +52  +35  =38  -14  -36  +46  +53
 35. Kniest Oliver             2300 2300 GER Solingen 28                 4.5 39.0  31.0  0.00
                             = 9  -22  =44  -34  +58  =37  =25  +51  =36
 36. Samaritani Fabio        M 2310 2244 ITA DLF Rimini                  4.5 37.0  29.5 -0.36
             18.5.61         - 8  +52  -15  -49  +60  -42  +34  +48  =35
 37. Skudnov Sergej         MK 2395 2395 RUS Poljot                      4.5 37.0  28.5 -1.80
              8.5.65         =45  =48  -19  =47  =61  =35  +46  =44  =31
 38. Osterman Rudi          FM 2400 2386 SLO SK Kovinar Maribor          4.5 35.0  28.0 -1.62
            21.07.46         =49  +60  =29  -15  =34  -44  =40  =42  +47
 39. Hresc Vladimir         IM 2425 2425 CRO KSV/DI Klagenfurter         4   43.5  34.5 -1.13
            20.11.51         +61  -53  +10  =30  =29  = 8  -15  -17  =42
 40. Kavcic Uros            MK 2225 2132 SLO SS Tomo Zupan Kranj         4   43.5  34.5  1.66
             7.03.81         +33  -20  =13  +32  - 7  -16  =38  +53  -21
 41. Srebrnic Vojko         MK 2235 2236 SLO SK Nova Gorica              4   40.0  31.5  1.12
             7.12.48         -11  +55  -24  -33  +45  =32  +49  =21  -19
 42. Kljako Damir            M 2225 2225 CRO SK Zadar                    4   39.5  31.5  1.30
             3.12.54         +24  -12  -18  -43  +62  +36  -32  =38  =39
 43. Podkriznik Gregor       M 2330 2283 SLO ZSD Maribor SK Piramida     4   40.5  31.0 -0.86
            24.12.78         - 2  =44  =49  +42  - 8  +48  -18  -25  +57
 44. Peschel Andreas           2145 2145 GER SG Porz                     4   38.0  30.0  1.75
             25.2.70         -30  =43  =35  +57  =53  +38  -23  =37  -25
 45. Kolar Srecko           FM 2155 2133 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   4   31.0  23.5  0.67
            10.06.54         =37  -27  =60  -10  -41  +57  -51  +59  +54
 46. Lyell Mark                2235 2235 ENG West London                 3.5 41.0  33.5  0.17
              9.3.61         =60  + 9  - 6  -13  +25  -10  -37  -34  +58
 47. Taggatz Mario          MK 2220 2220 GER                             3.5 39.5  30.5  0.62
              6.3.67         - 6  -15  +54  =37  +55  -24  +50  -30  -38
 48. Grosar Kiti           WIM 2225 2129 SLO SK Nova Gorica              3.5 38.5  30.5  0.53
            24.02.76         =23  =37  =28  -21  =32  -43  +55  -36  =50
 49. Praznik Anton          FM 2200 2204 SLO SD Vrhnika                  3.5 38.0  28.5  0.62
            29.08.49         =38  - 3  =43  +36  -33  =55  -41  =50  =51
 50. Gruskovnjak Tomislav   MK 2230 2161 SLO SD Radenska POMGRAD Mursk   3.5 36.5  28.5 -0.37
            23.08.74         -26  +54  +58  - 9  -20  =17  -47  =49  =48
 51. Kostanjsek Zorko       MK 2225 2225 CRO Sisak                       3.5 36.0  28.0 -0.37
             18.8.53         =22  -23  - 9  -62  =52  +58  +45  -35  =49
 52. Senoner Erich             2115 2115 AUT                             3.5 34.5  27.5  0.86
                             -16  -36  -34  +54  =51  +59  -17  +56  l27
 53. Ankerst Mihael         MK 2360 2224 SLO SK Kovinar Maribor          3   38.5  30.5 -2.40
            28.06.72         +57  +39  -26  -23  =44  =31  -20  -40  -34
 54. Skok Joze              MK 2145 2076 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   3   32.5  25.0 -0.51
            19.02.49         -10  -50  -47  -52  +56  +60  +62  -31  -45
 55. Illijin Nebojsa        IM 2270 2268 ROM SD Murka Lesce              3   31.5  25.0 -1.86
            23.06.42         -29  -41  +56  =25  -47  =49  -48  -57  +59
 56. Rezonja Stefan         MK 2195 2063 SLO SD Radenska POMGRAD Mursk   3   28.5  22.0 -1.36
            30.10.35         -19  -33  -55  =59  -54  w61  =58  -52  +60
 57. Ipavec Petra          WFM 2100 2077 SLO Ljubljanski SK              3   25.5  20.0  0.03
            29.09.76         -53  -58  =62  -44  =59  -45  +60  +55  -43
 58. Alexander Paco         MK 2180 2180 FRA Cannes-Echecs               2.5 34.0  26.5 -1.86
             31.7.71         -18  +57  -50  -61  -35  -51  =56  w62  -46
 59. Mali Slavko            MK 2195 2068 SLO SD Murka Lesce              2   36.0  28.0 -2.68
            29.01.37         -12  -17  -61  =56  =57  -52  w61  -45  -55
 60. Feichter Clemens          2240 2240 AUT                             2   35.5  26.5 -2.68
                             =46  -38  =45  - 5  -36  -54  -57  w61  -56
 61. Braun Mathias          MK 2220 2220 GER TSF Ditzingen                     ODSTOPIL  0.90
             21.1.76         -39  - 5  +59  +58  =37  l56  l59  l60    0
 62. Starc Christian           2170 2170 AUT Admira-Villach                    ODSTOPIL -1.23
             12.3.70         -14  -13  =57  +51  -42  -25  -54  l58    0
Svicar 4.5 by Ales Drinovec                                              Arbiter: Ales Drinovec

                        19.Sahovski festival Bled-OPEN A
                              Bled, 21.-29.3.1998
Porocilo o FIDE ELO ratingu 

 St.   Igralec             Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Sveshnikov,Evgeny      GM 2595   9 2469 2689   6.03   7.0   0.97
(  2) Kozul,Zdenko           GM 2585   9 2344 2510   7.20   6.5  -0.70
(  3) Romanishin,Oleg M      GM 2570   9 2458 2624   5.85   6.5   0.65
(  4) Delchev,Aleksander     IM 2545   9 2422 2588   6.03   6.5   0.47
(  5) Cebalo,Miso            GM 2515   9 2402 2527   5.85   6.0   0.15
(  6) Sermek,Drazen          GM 2510   9 2426 2592   5.58   6.5   0.92
(  7) Kogan,Artur            IM 2505   9 2393 2473   5.85   5.5  -0.35
(  8) Pavasovic,Dusko        IM 2505   9 2365 2490   6.21   6.0  -0.21
(  9) Rowson,Jonathan        IM 2485   9 2364 2489   5.94   6.0   0.06
( 10) Balinov,Ilija             2485   9 2280 2280   6.84   4.5  -2.34
( 11) Grosar,Aljosa          IM 2470   9 2384 2384   5.58   4.5  -1.08
( 12) Fercec,Nenad           IM 2455   9 2427 2507   4.86   5.5   0.64
( 13) Zaja,Ivan              IM 2450   9 2433 2433   4.68   4.5  -0.18
( 14) Stocek,Jiri            IM 2450   9 2308 2351   6.21   5.0  -1.21
( 15) Golubovic,Boris        IM 2450   9 2354 2397   5.67   5.0  -0.67
( 16) Bogdanov,Valentin      IM 2445   9 2294 2294   6.30   4.5  -1.80
( 17) Jelen,Igor             IM 2430   9 2354 2397   5.40   5.0  -0.40
( 18) Hresc,Vladimir         IM 2425   9 2375 2332   5.13   4.0  -1.13
( 19) Kutuzovic,Branko       FM 2425   9 2448 2573   4.23   6.0   1.77
( 20) Tratar,Marko           IM 2420   9 2368 2411   5.13   5.0  -0.13
( 21) Mazi,Leon              FM 2420   9 2410 2490   4.59   5.5   0.91
( 22) Nikolov,Sasho          IM 2415   9 2416 2459   4.50   5.0   0.50
( 23) Loncar,Robert          IM 2405   9 2383 2426   4.77   5.0   0.23
( 24) Osterman,Rudi          FM 2400   9 2269 2269   6.12   4.5  -1.62
( 25) Kovacevic,Blazimir     FM 2395   9 2401 2481   4.41   5.5   1.09
( 26) Skudnov,Sergej         MK 2395   9 2246 2246   6.30   4.5  -1.80
( 27) Bukic,Enver            GM 2385   9 2369 2369   4.68   4.5  -0.18
( 28) Brumen,Dinko           FM 2385   9 2319 2444   5.31   6.0   0.69
( 29) Jurkovic,Hrvoje        FM 2380   9 2391 2471   4.32   5.5   1.18
( 30) Ankerst,Mihael         MK 2360   9 2289 2164   5.40   3.0  -2.40
( 31) Soln,Primoz            FM 2350   9 2403 2483   3.87   5.5   1.63
( 32) Bawart,Markus          FM 2330   9 2425 2468   3.33   5.0   1.67
( 33) Podkriznik,Gregor       M 2330   9 2301 2258   4.86   4.0  -0.86
( 34) Drei,Andrea            FM 2320   9 2332 2375   4.32   5.0   0.68
( 35) Samaritani,Fabio        M 2310   9 2280 2280   4.86   4.5  -0.36
( 36) Kragelj,Igor           FM 2310   9 2359 2439   3.87   5.5   1.63
( 37) Zorman,Vojko           MK 2305   9 2397 2397   3.33   4.5   1.17
( 38) Medancic,Rikard        IM 2300   8 2426 2383   2.64   3.5   0.86
( 39) Kniest,Oliver             2300   9 2301 2301   4.50   4.5   0.00
( 40) Turner,Jan                2300   9 2386 2386   3.42   4.5   1.08
( 41) Illijin,Nebojsa        IM 2270   9 2240 2115   4.86   3.0  -1.86
( 42) Feichter,Clemens          2240   8 2266 1944   3.68   1.0  -2.68
( 43) Srebrnic,Vojko         MK 2235   9 2366 2323   2.88   4.0   1.12
( 44) Lyell,Mark                2235   9 2331 2251   3.33   3.5   0.17
( 45) Gruskovnjak,Tomislav   MK 2230   9 2283 2203   3.87   3.5  -0.37
( 46) Kljako,Damir            M 2225   9 2377 2334   2.70   4.0   1.30
( 47) Kostanjsek,Zorko       MK 2225   9 2276 2196   3.87   3.5  -0.37
( 48) Kavcic,Uros            MK 2225   9 2408 2365   2.34   4.0   1.66
( 49) Grosar,Kiti           WIM 2225   9 2353 2273   2.97   3.5   0.53
( 50) Braun,Mathias          MK 2220   5 2353 2353   1.60   2.5   0.90
( 51) Taggatz,Mario          MK 2220   9 2356 2276   2.88   3.5   0.62
( 52) Praznik,Anton          FM 2200   9 2332 2252   2.88   3.5   0.62
( 53) Brezovar,Matjaz        MK 2195   9 2332 2332   2.88   4.5   1.62
( 54) Mali,Slavko            MK 2195   8 2223 1901   3.68   1.0  -2.68
( 55) Rezonja,Stefan         MK 2195   8 2251 2058   3.36   2.0  -1.36
( 56) Alexander,Paco         MK 2180   8 2239 1988   3.36   1.5  -1.86
( 57) Starc,Christian           2170   7 2251 2021   2.73   1.5  -1.23
( 58) Kolar,Srecko           FM 2155   9 2247 2204   3.33   4.0   0.67
( 59) Peschel,Andreas           2145   9 2336 2293   2.25   4.0   1.75
( 60) Skok,Joze              MK 2145   9 2223 2098   3.51   3.0  -0.51
( 61) Senoner,Erich             2115   8 2244 2201   2.64   3.5   0.86
( 62) Ipavec,Petra          WFM 2100   9 2227 2102   2.97   3.0   0.03

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec

                        19.Sahovski festival Bled-OPEN A
                              Bled, 21.-29.3.1998
Porocilo o lokalnem ratingu 

 St.   Igralec             Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Sveshnikov,Evgeny      GM 2592   9 2465 2685   6.03   7.0   0.97
(  2) Kozul,Zdenko           GM 2591   9 2337 2503   7.29   6.5  -0.79
(  3) Romanishin,Oleg M      GM 2570   9 2451 2617   5.94   6.5   0.56
(  4) Delchev,Aleksander     IM 2545   9 2419 2585   6.03   6.5   0.47
(  5) Cebalo,Miso            GM 2493   9 2393 2518   5.76   6.0   0.24
(  6) Sermek,Drazen          GM 2503   9 2410 2576   5.67   6.5   0.83
(  7) Kogan,Artur            IM 2505   9 2376 2456   6.03   5.5  -0.53
(  8) Pavasovic,Dusko        IM 2477   9 2341 2466   6.12   6.0  -0.12
(  9) Rowson,Jonathan        IM 2540   9 2352 2477   6.66   6.0  -0.66
( 10) Balinov,Ilija             2485   9 2237 2237   7.29   4.5  -2.79
( 11) Grosar,Aljosa          IM 2430   9 2366 2366   5.31   4.5  -0.81
( 12) Fercec,Nenad           IM 2455   9 2407 2487   5.13   5.5   0.37
( 13) Zaja,Ivan              IM 2450   9 2404 2404   5.04   4.5  -0.54
( 14) Stocek,Jiri            IM 2450   9 2308 2351   6.21   5.0  -1.21
( 15) Golubovic,Boris        IM 2450   9 2338 2381   5.85   5.0  -0.85
( 16) Bogdanov,Valentin      IM 2445   9 2263 2263   6.66   4.5  -2.16
( 17) Jelen,Igor             IM 2429   9 2314 2357   5.94   5.0  -0.94
( 18) Hresc,Vladimir         IM 2425   9 2338 2295   5.58   4.0  -1.58
( 19) Kutuzovic,Branko       FM 2425   9 2447 2572   4.23   6.0   1.77
( 20) Tratar,Marko           IM 2408   9 2344 2387   5.31   5.0  -0.31
( 21) Mazi,Leon              FM 2374   9 2397 2477   4.23   5.5   1.27
( 22) Nikolov,Sasho          IM 2415   9 2400 2443   4.68   5.0   0.32
( 23) Loncar,Robert          IM 2405   9 2366 2409   4.95   5.0   0.05
( 24) Osterman,Rudi          FM 2386   9 2259 2259   6.03   4.5  -1.53
( 25) Kovacevic,Blazimir     FM 2395   9 2400 2480   4.41   5.5   1.09
( 26) Skudnov,Sergej         MK 2395   9 2233 2233   6.39   4.5  -1.89
( 27) Bukic,Enver            GM 2378   9 2348 2348   4.86   4.5  -0.36
( 28) Brumen,Dinko           FM 2339   9 2305 2430   4.95   6.0   1.05
( 29) Jurkovic,Hrvoje        FM 2294   9 2372 2452   3.51   5.5   1.99
( 30) Ankerst,Mihael         MK 2224   9 2280 2155   3.78   3.0  -0.78
( 31) Soln,Primoz            FM 2341   9 2393 2473   3.87   5.5   1.63
( 32) Bawart,Markus          FM 2330   9 2385 2428   3.78   5.0   1.22
( 33) Podkriznik,Gregor       M 2283   9 2281 2238   4.50   4.0  -0.50
( 34) Drei,Andrea            FM 2284   9 2323 2366   4.05   5.0   0.95
( 35) Samaritani,Fabio        M 2244   9 2271 2271   4.14   4.5   0.36
( 36) Kragelj,Igor           FM 2228   9 2332 2412   3.24   5.5   2.26
( 37) Zorman,Vojko           MK 2271   9 2372 2372   3.24   4.5   1.26
( 38) Medancic,Rikard        IM 2300   8 2414 2371   2.72   3.5   0.78
( 39) Kniest,Oliver             2300   9 2299 2299   4.50   4.5   0.00
( 40) Turner,Jan                2300   9 2355 2355   3.78   4.5   0.72
( 41) Illijin,Nebojsa        IM 2268   9 2190 2065   5.49   3.0  -2.49
( 42) Feichter,Clemens          2240   8 2226 1904   4.16   1.0  -3.16
( 43) Srebrnic,Vojko         MK 2236   9 2363 2320   2.97   4.0   1.03
( 44) Lyell,Mark                2235   9 2330 2250   3.33   3.5   0.17
( 45) Gruskovnjak,Tomislav   MK 2161   9 2259 2179   3.33   3.5   0.17
( 46) Kljako,Damir            M 2225   9 2358 2315   2.88   4.0   1.12
( 47) Kostanjsek,Zorko       MK 2225   9 2280 2200   3.78   3.5  -0.28
( 48) Kavcic,Uros            MK 2132   9 2376 2333   1.80   4.0   2.20
( 49) Grosar,Kiti           WIM 2129   9 2326 2246   2.25   3.5   1.25
( 50) Braun,Mathias          MK 2220   5 2328 2328   1.75   2.5   0.75
( 51) Taggatz,Mario          MK 2220   9 2338 2258   3.06   3.5   0.44
( 52) Praznik,Anton          FM 2204   9 2310 2230   3.24   3.5   0.26
( 53) Brezovar,Matjaz        MK 2229   9 2306 2306   3.51   4.5   0.99
( 54) Mali,Slavko            MK 2068   8 2185 1863   2.72   1.0  -1.72
( 55) Rezonja,Stefan         MK 2063   8 2222 2029   2.32   2.0  -0.32
( 56) Alexander,Paco         MK 2180   8 2211 1960   3.68   1.5  -2.18
( 57) Starc,Christian           2170   7 2232 2002   2.87   1.5  -1.37
( 58) Kolar,Srecko           FM 2133   9 2217 2174   3.42   4.0   0.58
( 59) Peschel,Andreas           2145   9 2306 2263   2.61   4.0   1.39
( 60) Skok,Joze              MK 2076   9 2193 2068   3.06   3.0  -0.06
( 61) Senoner,Erich             2115   8 2178 2135   3.28   3.5   0.22
( 62) Ipavec,Petra          WFM 2077   9 2190 2065   3.15   3.0  -0.15

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec


                        19.Sahovski festival Bled-OPEN B
                              Bled, 21.-29.3.1998

Koncno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                          Tocke  Buch  MBuch W-We
  1. Kastelic Marjan       MK      2249 SLO SD Novo mesto               7.5 56.0  44.0  2.01
            20.09.65         +35  +25  +11  = 2  + 3  = 6  = 4  + 5  +10
  2. Armanda Ivica         MK 2270 2270 CRO SK HPT-TKC                  7   49.5  38.5  0.52
            23.10.73         +41  +85  +16  = 1  +50  = 4  +18  =10  = 7
  3. Krstic Uros            M 2265 2265 CRO Kasino Internacional        7   48.5  37.5  0.88
              1.8.77         +86  +64  +40  = 4  - 1  =30  +17  +11  +13
  4. Crepan Marjan         FM 2295 2281 SLO SK Kovinar Maribor          6.5 55.0  42.5 -0.07
            30.01.62         +27  +10  +28  = 3  +14  = 2  = 1  -13  +21
  5. Saradjen Janko        MK 2150 2045 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   6.5 49.5  38.5  2.18
            25.02.43         +21  -16  +27  +53  =10  +42  + 6  - 1  +15
  6. Bozanic Ivica         FM 2265 2265 CRO HPT-TKC Split               6.5 49.5  38.0 -0.52
             17.5.63         +49  =30  +23  +42  = 7  = 1  - 5  +31  +14
  7. Kovacic Peter         MK 2165 2128 SLO SS Tomo Zupan Kranj         6.5 48.0  37.0  1.37
            17.10.77         +47  =52  +32  +31  = 6  =15  =13  +34  = 2
  8. Sebenik Matej         MK 2150 2115 SLO Ljubljanski SK              6.5 47.5  37.0  1.55
            28.08.83         +55  -19  +58  +35  +11  -18  +29  +12  = 9
  9. Susnik Matej          MK 2230 2144 SLO SS Tomo Zupan Kranj         6.5 46.5  36.5  0.92
            25.11.68         +61  =32  +26  -14  =20  +41  +28  +18  = 8
 10. Djurkovic Maks        MK 2145 2146 SLO Celjski SK                  6   51.5  40.5  0.78
            24.03.34         +69  - 4  +37  +19  = 5  +43  +15  = 2  - 1
 11. Fucak Emilijo         FM 2265 2265 CRO Pula                        6   48.5  38.5 -0.66
             21.2.49         +76  +17  - 1  +56  - 8  +32  +14  - 3  +28
 12. Zelenika Srdjan        M 2260 2260 CRO Kastav                      6   45.5  35.5 -1.11
             15.3.66         +68  -28  +41  =20  +31  =14  +26  - 8  +32
 13. Urukalovic Roman      MK      2150 CRO Vegrad Zapresic             6   42.5  34.0 -0.39
              6.2.71         -29  +87  +82  =52  +25  +50  = 7  + 4  - 3
 14. Gomboc Miha            I 2075 1960 SLO SD Radenska POMGRAD Mursk   5.5 50.0  41.0  2.71
            15.09.82         +79  +24  +19  + 9  - 4  =12  -11  +30  - 6
 15. Cirkvencic Franci     MK 2175 2165 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   5.5 47.5  38.0 -0.71
            12.03.65         +71  =23  +33  =29  +40  = 7  -10  +16  - 5
 16. Pacic Andrej           I      1965 CRO Pula                        5.5 47.5  36.5  2.26
             10.8.79         +44  + 5  - 2  =25  +52  =34  =21  -15  +56
 17. Muri Emil             MK 2080 1993 SLO SS Tomo Zupan Kranj         5.5 47.0  36.5  0.19
            26.01.53         +67  -11  =24  =45  +37  +22  - 3  +48  =20
 18. Baerner Helmut        MK 2165 2165 AUT SC Absam                    5.5 45.0  36.5 -0.53
             26.6.70         +63  -40  +80  +38  +29  + 8  - 2  - 9  =27
 19. Ciglic Boris          MK 2175 2175 SLO SD Murka Lesce              5.5 46.0  36.0 -1.61
             9.12.46         +22  + 8  -14  -10  +54  -21  +66  =43  +37
 20. Prelati Maurizio      MK 2110 2110 ITA                             5.5 44.5  35.0 -0.62
             16.4.54         -24  +67  +74  =12  = 9  =35  =50  +23  =17
 21. Borisek Jure           I      1839 SLO SK Nova Gorica              5.5 44.5  35.0  3.25
            27.07.86         - 5  -86  +46  +74  +84  +19  =16  +25  - 4
 22. Rajkovic Radisa        I      1961 SLO Salesko SD Velenje          5.5 42.0  33.5  1.27
             4.03.62         -19  +48  +62  -40  +72  -17  +33  +39  =26
 23. Florjancic Rudi       MK 2080 2064 SLO SD Slovenske Konjice        5.5 42.5  33.0  0.46
            15.04.37         +77  =15  - 6  +59  -34  +51  +44  -20  +43
 24. Kocevar Leopold       II      1793 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   5.5 41.5  33.0  2.98
            23.05.57         +20  -14  =17  =73  -33  +62  +40  =41  +44
 25. Kaps Darja           WMK 2115 1968 SLO Ljubljanski SK              5.5 41.0  32.0  1.09
            26.11.81         +81  - 1  +65  =16  -13  +75  +42  -21  +41
 26. Trebusak Anton        MK      2092 SLO SK Komenda                  5.5 39.5  30.0 -0.89
             2.05.46         =72  +70  - 9  =71  +63  +53  -12  +29  =22
 27. Homan Alojz            I      2021 SLO SK Primskovo Kranj          5.5 38.0  30.0 -0.26
            12.03.51         - 4  +63  - 5  -72  +80  +69  +55  +46  =18
 28. Kozamernik Janez      MK 2070 1983 SLO SD Murka Lesce              5   47.0  37.0  1.76
             1.07.75         +60  +12  - 4  +39  -30  +40  - 9  +54  -11
 29. Jovan Romuald         MK      1870 SLO SD SIMP Radovljica          5   46.0  36.5  2.30
            17.04.32         +13  =38  +73  =15  -18  +33  - 8  -26  +58
 30. Hribar Janez          MK 2145 2040 SLO SD Napredek Domzale         5   45.5  35.0  0.23
             5.02.47         +54  = 6  +51  -50  +28  = 3  =34  -14  =35
 31. Marusic Nada          MK 2040 1856 SLO SD Jesenice                 5   44.5  35.0  1.52
             9.05.47         =70  +72  +36  - 7  -12  w83  +35  - 6  =34
 32. Anakiev Dimitar       MK      2064 YUG SD Iskra AET Tolmin         5   44.0  34.0  0.50
            15.04.60         +58  = 9  - 7  =84  +62  -11  +53  +50  -12
 33. Grom Waldemar          I 2015 1915 AUT ASKO Finkenstein            5   43.0  33.5  0.77
                             =45  +43  -15  =44  +24  -29  -22  +66  +50
 34. Lazar Ales st.        MK 2205 2074 SLO SD Polskava                 5   43.5  33.0 -0.67
             3.10.64         +57  =42  -50  +51  +23  =16  =30  - 7  =31
 35. Osolin Bojan           I      2000 SLO SD Napredek Domzale         5   43.5  33.0  0.50
                             - 1  +75  +44  - 8  +73  =20  -31  +65  =30
 36. Bozic Anton           MK      2150 SLO SD Menges                   5   39.0  30.5 -2.47
            16.07.42         +62  =51  -31  -43  +47  +45  =48  -37  +53
 37. Grasselli Luka                1500 SLO Pri zgubljenem metku        5   37.0  29.5  3.83
            20.10.77         -80  +81  -10  +77  -17  +58  +38  +36  -19
 38. Zvan Ziga             MK 2095 2042 SLO SS Tomo Zupan Kranj         5   37.5  29.0 -1.48
             2.11.81         +48  =29  =56  -18  =75  =66  -37  +71  +54
 39. Mohr-Mihevc Narcisa  WFM 2205 2166 SLO ZSD Maribor SK Piramida     5   37.0  28.5 -2.02
             4.09.72         +65  =73  =52  -28  =45  +71  =43  -22  +51
 40. Guid Matej            MK 2170 2162 SLO Ljubljanski SK              4.5 46.5  36.0 -1.98
            28.02.79         +53  +18  - 3  +22  -15  -28  -24  +47  =48
 41. Krasevec Viktor       MK 2035 2006 SLO KPSRD Karel Jeraj Ljublja   4.5 43.5  35.0 -0.63
            23.07.32         - 2  +60  -12  +80  +55  - 9  +63  =24  -25
 42. Kapferer Romed        MK 2105 1970 AUT SK Absam                    4.5 44.0  34.0 -0.42
             19.1.71         +46  =34  +59  - 6  w83  - 5  -25  -44  +62
 43. Cerar Alojz            I      1974 SLO SK Zagorje ob Savi          4.5 43.0  33.5  0.90
             6.05.51         =84  -33  +70  +36  +64  -10  =39  =19  -23
 44. Matko Milan           MK      2190 SLO Salesko SD Velenje          4.5 42.5  33.5 -2.70
            11.09.58         -16  +69  -35  =33  +57  +52  -23  +42  -24
 45. Gallob Josef           I      1873 AUT ASKO Finkenstein            4.5 38.5  30.0  1.71
                             =33  =74  =49  =17  =39  -36  =51  =68  +71
 46. Antoniacci Ricardo     I      1777 ITA DLF Rimini                  4.5 38.5  30.0  1.02
             26.2.54         -42  -65  -21  +88  w85  +49  +86  -27  =57
 47. Rabic Drago            I      1882 SLO SS Tomo Zupan Kranj         4.5 38.5  29.0  1.62
            26.10.49         - 7  =49  -57  +67  -36  +74  +52  -40  +64
 48. Nadj Aleksander       II      1746 SLO SD Napredek Domzale         4.5 36.0  29.0  2.61
            18.07.85         -38  -22  +76  +82  =71  +64  =36  -17  =40
 49. Komovec Ivan          MK      2031 SLO KPSRD Karel Jeraj Ljublja   4.5 38.5  28.5 -1.89
            28.02.36         - 6  =47  =45  -54  +60  -46  +59  =62  +65
 50. Bratovic Blaz          I      1817 SLO SD Trdnjava 1896 Ljubljan   4   45.5  35.5  2.11
            18.05.85         =56  +78  +34  +30  - 2  -13  =20  -32  -33
 51. Sveshnikov Vladimir    I      1989 LAT                             4   43.0  33.5 -0.41
                1986         +83  =36  -30  -34  +59  -23  =45  +55  -39
 52. Prestrl Jozef         MK 2065 2003 SLO SD SIMP Radovljica          4   40.0  32.0 -1.31
            24.01.40         +82  = 7  =39  =13  -16  -44  -47  +79  =59
 53. Bulatovic Milorad      I      1901 SLO SK Jamstvo Ljubljana        4   41.0  31.5  0.52
            11.06.53         -40  +77  +85  - 5  +56  -26  -32  w86  -36
 54. Saxer Bernhar          I      1818 AUT ASK-KSV                     4   37.0  30.0 -0.04
             22.7.65         -30  -82  +67  +49  -19  w88  +72  -28  -38
 55. Djoc Goran            II      1850 CRO Vegrad Zapresic             4   37.5  29.5  1.12
             10.3.72         - 8  -83  +81  +85  -41  +56  -27  -51  +72
 56. Skok Boris            MK 2140 2037 SLO SD Napredek Domzale         4   37.0  29.5 -1.85
            12.02.56         =50  +80  =38  -11  -53  -55  +69  +63  -16
 57. Pazlar Marko           I      1977 SLO SD Jesenice                 4   35.5  28.0 -1.22
             4.04.69         -34  -61  +47  =79  -44  =68  +60  =64  =46
 58. Kutin Dusan            I      2000 SLO SK Grosuplje                4   36.0  27.0 -2.21
            19.10.48         -32  +76  - 8  =68  =79  -37  +73  +72  -29
 59. Loviscek Matjaz      III      1500 SLO SK Nova Gorica              4   33.5  26.5  2.92
            24.05.84         =74  +84  -42  -23  -51  +80  -49  +75  =52
 60. Grcar Janez          III      1645 SLO SK Zagorje ob Savi          4   31.0  24.5  1.75
             6.10.42         -28  -41  -77  +81  -49  +87  -57  +67  +79
 61. Winkler Wolfgang       I      2000 AUT ASKO Finkenstein            4   32.0  24.0 -2.28
             2.11.59         - 9  +57  -64  -62  =77  -72  =74  +82  w73
 62. Golja Milan            I      1862 SLO SS Tomo Zupan Kranj         3.5 39.0  31.0 -0.46
            13.03.52         -36  +79  -22  +61  -32  -24  +70  =49  -42
 63. Grobelsek Ana         WI      1890 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   3.5 38.0  29.5 -0.73
            14.04.81         -18  -27  +88  +65  -26  +73  -41  -56  =66
 64. Nikolic Stanko        MK 2140 2024 SLO SK Jamstvo Ljubljana        3.5 39.0  29.0 -1.72
            30.09.39         +75  - 3  +61  =83  -43  -48  =71  =57  -47
 65. Hribovsek Ivo st.      I      1988 SLO SK Zagorje ob Savi          3.5 36.5  28.0 -1.81
            22.09.35         -39  +46  -25  -63  =74  +77  +75  -35  -49
 66. Planinsek Bojan       II      1798 SLO SS Tomo Zupan Kranj         3.5 36.0  28.0  1.66
             8.08.68         =78  l88  -84  +76  +68  =38  -19  -33  =63
 67. Smole Tadej           II      1699 SLO SK Komenda                  3.5 33.5  26.5  1.25
            20.06.81         -17  -20  -54  -47  +76  +78  =68  -60  +80
 68. Tratnjek Andrej       MK      2002 SLO SD Jesenice                 3.5 35.0  26.0 -2.53
            23.09.49         -12  =71  =72  =58  -66  =57  =67  =45  =70
 69. Dilao Ricardo          I      1836 ITA DLF Rimini                  3.5 33.0  25.5  0.53
            18.11.60         -10  -44  -75  +87  +78  -27  -56  +81  =74
 70. Casola Giuseppe      III      1500 ITA DLF Rimini                  3.5 31.0  24.0  2.42
             23.8.59         =31  -26  -43  =78  -87  +81  -62  +76  =68
 71. Kavsek Milan          MK      1927 SLO SK Grosuplje                3   40.0  31.5 -0.60
             4.02.29         -15  =68  +78  =26  =48  -39  =64  -38  -45
 72. Zwanepol Johan         I      1700 NED S.C. Groningen              3   39.5  30.5  1.29
            15.11.36         =26  -31  =68  +27  -22  +61  -54  -58  -55
 73. Cvijic Zoran                  1500 SLO SD Bohinj Bohinjska Bistr   3   39.0  30.5  1.09
             8.09.66         w88  =39  -29  =24  -35  -63  -58  +77  l61
 74. Kosec Tina           WMK 2055 1984 SLO Ljubljanski SK              3   37.5  29.0 -2.58
            14.04.73         =59  =45  -20  -21  =65  -47  =61  =78  =69
 75. Agovic Mark           II      1814 SLO SK Komenda                  3   37.0  28.5 -0.24
             5.05.81         -64  -35  +69  +86  =38  -25  -65  -59  =78
 76. Kusterle Francesco     I      2025 ITA C.S. Monfalcone             3   32.5  25.0 -4.00
             4.10.32         -11  -58  -48  -66  -67  +82  w87  -70  +81
 77. Ipavec Pavel         III      1700 SLO SK Komenda                  3   32.0  25.0 -0.78
            12.01.52         -23  -53  +60  -37  =61  -65  =79  -73  +82
 78. Spilak Tomislav       II 2120 1899 SLO SD Radenska POMGRAD Mursk   3   29.0  23.5 -2.76
            18.05.76         =66  -50  -71  =70  -69  -67  +80  =74  =75
 79. Orel Karmen          WII      1659 SLO SS Tomo Zupan Kranj         2.5 34.5  26.5  0.52
             6.01.84         -14  -62  +87  =57  =58  -86  =77  -52  -60
 80. Turuncic Bojan       III      1746 SLO SD Bohinj Bohinjska Bistr   2   39.0  30.5 -1.88
            17.09.60         +37  -56  -18  -41  -27  -59  -78  w88  -67
 81. Rupnik Borut          II      1796 SLO Ljubljanski SK              1.5 32.5  25.5 -3.99
            15.08.69         -25  -37  -55  -60  +88  -70  =82  -69  -76
 82. Petkovic Nenad       III      1600 CRO Sibenik                     1.5 32.5  25.0 -0.03
             30.8.56         -52  +54  -13  -48  -86  -76  =81  -61  -77
 83. Povse Martin          MK 2210 2124 SLO SK Milan Majcen Sevnica           ODSTOPIL -0.34
             9.07.66         -51  +55  +86  =64  l42  l31   52  - 0  - 0
 84. Waller Helmut         FM 2190 2190 AUT Donau                             ODSTOPIL -2.15
           26.9.1926         =43  -59  +66  =32  -21  l85   62  - 0  - 0
 85. Krek Janez            MK      2096 SLO SK FPW                            ODSTOPIL -1.80
            19.10.46         +87  - 2  -53  -55  l46  l84    0  - 0  - 0
 86. Erzen Aljosa          MK      2005 SLO SD Jesenice                       ODSTOPIL -1.69
            23.03.32         - 3  +21  -83  -75  +82  +79  -46  l53   66
 87. Aigner Matthias        I      1757 AUT SK Absam                          ODSTOPIL -1.58
              3.1.74         -85  -13  -79  -69  +70  -60  l76    0  - 0
 88. Krieg Stefan                  1500                                       ODSTOPIL -0.42
                             l73  l66  -63  -46  -81  l54  l 0  l80  l 0
Svicar 4.5 by Ales Drinovec                                              Arbiter: Ales Drinovec

                        19.Sahovski festival Bled-OPEN B
                              Bled, 21.-29.3.1998
Porocilo o FIDE ELO ratingu 

 St.   Igralec            Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Crepan,Marjan         FM 2295   5 2165 2405   3.40   4.0   0.60
(  2) Armanda,Ivica         MK 2270   5 2161 2310   3.25   3.5   0.25
(  3) Bozanic,Ivica         FM 2265   7 2109 2267   4.97   5.0   0.03
(  4) Fucak,Emilijo         FM 2265   6 2130 2255   4.08   4.0  -0.08
(  5) Krstic,Uros            M 2265   6 2183 2456   3.66   5.0   1.34
(  6) Zelenika,Srdjan        M 2260   6 2080 2080   4.44   3.0  -1.44
(  7) Kastelic,Marjan       MK        8 2221 2472   1.76   6.5   4.74
(  8) Susnik,Matej          MK 2230   6 2101 2226   4.02   4.0  -0.02
(  9) Povse,Martin          MK 2210   1 2140 2140   0.60   0.5  -0.10
( 10) Mohr-Mihevc,Narcisa  WFM 2205   2 2068 1875   1.36   0.5  -0.86
( 11) Lazar,Ales st.        MK 2205   5 2107 2107   3.15   2.5  -0.65
( 12) Waller,Helmut         FM 2190 
( 13) Matko,Milan           MK        4 2066 2161   1.64   2.5   0.86
( 14) Ciglic,Boris          MK 2175   3 2123 1998   1.71   1.0  -0.71
( 15) Cirkvencic,Franci     MK 2175   6 2121 2121   3.48   3.0  -0.48
( 16) Guid,Matej            MK 2170   4 2169 1976   2.00   1.0  -1.00
( 17) Baerner,Helmut        MK 2165   5 2183 2111   2.35   2.0  -0.35
( 18) Kovacic,Peter         MK 2165   6 2170 2295   2.94   4.0   1.06
( 19) Urukalovic,Roman      MK        5 2181 2253   1.30   3.0   1.70
( 20) Bozic,Anton           MK        1 2040 1190   0.44   0.0  -0.44
( 21) Sebenik,Matej         MK 2150   5 2219 2219   2.00   2.5   0.50
( 22) Saradjen,Janko        MK 2150   4 2173 2509   1.88   3.5   1.62
( 23) Djurkovic,Maks        MK 2145   5 2213 2285   2.05   3.0   0.95
( 24) Hribar,Janez          MK 2145   5 2176 2176   2.30   2.5   0.20
( 25) Skok,Boris            MK 2140   2 2180 1987   0.88   0.5  -0.38
( 26) Nikolic,Stanko        MK 2140   2 2238 2045   0.74   0.5  -0.24
( 27) Spilak,Tomislav       II 2120   1 2055 2055   0.59   0.5  -0.09
( 28) Kaps,Darja           WMK 2115   2 2070 2920   1.12   2.0   0.88
( 29) Prelati,Maurizio      MK 2110   5 2141 2290   2.30   3.5   1.20
( 30) Kapferer,Romed        MK 2105   4 2184 1862   1.56   0.5  -1.06
( 31) Krek,Janez            MK        1 2270 1420   0.17   0.0  -0.17
( 32) Zvan,Ziga             MK 2095   2 2153 1960   0.84   0.5  -0.34
( 33) Trebusak,Anton        MK        2 2245 1395   0.40   0.0  -0.40
( 34) Florjancic,Rudi       MK 2080   4 2189 1867   1.40   0.5  -0.90
( 35) Muri,Emil             MK 2080   3 2213 1940   0.96   0.5  -0.46
( 36) Gomboc,Miha            I 2075   7 2234 2234   2.03   3.5   1.47
( 37) Kozamernik,Janez      MK 2070   7 2224 2174   2.03   3.0   0.97
( 38) Prestrl,Jozef         MK 2065   2 2185 2185   0.68   1.0   0.32
( 39) Anakiev,Dimitar       MK        5 2222 1982   1.10   1.0  -0.10
( 40) Kosec,Tina           WMK 2055   2 2115 1922   0.84   0.5  -0.34
( 41) Marusic,Nada          MK 2040   4 2224 1902   1.04   0.5  -0.54
( 42) Krasevec,Viktor       MK 2035   4 2219 1369   1.04   0.0  -1.04
( 43) Komovec,Ivan          MK        1 2265 1415   0.18   0.0  -0.18
( 44) Kusterle,Francesco     I        1 2265 1415   0.18   0.0  -0.18
( 45) Homan,Alojz            I        3 2203 1930   0.72   0.5  -0.22
( 46) Grom,Waldemar          I 2015   1 2175 1325   0.29   0.0  -0.29
( 47) Erzen,Aljosa          MK        2 2238 1388   0.40   0.0  -0.40
( 48) Tratnjek,Andrej       MK        1 2260 1410   0.18   0.0  -0.18
( 49) Osolin,Bojan           I        4 2111 1918   1.40   1.0  -0.40
( 50) Winkler,Wolfgang       I        3 2142 1869   0.93   0.5  -0.43
( 51) Kutin,Dusan            I        1 2150 1300   0.30   0.0  -0.30
( 52) Sveshnikov,Vladimir    I        5 2169 1929   1.40   1.0  -0.40
( 53) Hribovsek,Ivo st.      I        3 2125 1852   0.99   0.5  -0.49
( 54) Pazlar,Marko           I        2 2173 1980   0.54   0.5  -0.04
( 55) Cerar,Alojz            I        7 2136 2034   2.24   2.5   0.26
( 56) Pacic,Andrej           I        7 2160 2210   2.03   4.0   1.97
( 57) Rajkovic,Radisa        I        5 2129 2057   1.65   2.0   0.35
( 58) Kavsek,Milan          MK        5 2147 1998   1.50   1.5  -0.00
( 59) Bulatovic,Milorad      I        3 2153 2028   0.90   1.0   0.10
( 60) Grobelsek,Ana         WI        3 2113 1263   1.05   0.0  -1.05
( 61) Rabic,Drago            I        5 2119 2191   1.70   3.0   1.30
( 62) Gallob,Josef           I        4 2089 2089   1.52   2.0   0.48
( 63) Jovan,Romuald         MK        5 2120 2048   1.70   2.0   0.30
( 64) Golja,Milan            I        1 2105 1255   0.36   0.0  -0.36
( 65) Djoc,Goran            II        4 2134 1941   1.28   1.0  -0.28
( 66) Borisek,Jure           I        6 2163 2288   1.68   4.0   2.32
( 67) Dilao,Ricardo          I        4 2115 2028   1.36   1.5   0.14
( 68) Saxer,Bernhar          I        4 2121 1271   1.36   0.0  -1.36
( 69) Bratovic,Blaz          I        7 2144 2194   2.17   4.0   1.83
( 70) Agovic,Mark           II        4 2118 1925   1.36   1.0  -0.36
( 71) Planinsek,Bojan       II        5 2119 1879   1.70   1.0  -0.70
( 72) Rupnik,Borut          II        1 2115 1265   0.34   0.0  -0.34
( 73) Kocevar,Leopold       II        6 2081 2081   2.34   3.0   0.66
( 74) Antoniacci,Ricardo     I        1 2105 1255   0.36   0.0  -0.36
( 75) Aigner,Matthias        I      
( 76) Nadj,Aleksander       II        4 2121 2034   1.36   1.5   0.14
( 77) Turuncic,Bojan       III        4 2115 1265   1.36   0.0  -1.36
( 78) Zwanepol,Johan         I        1 2040 1190   0.44   0.0  -0.44
( 79) Ipavec,Pavel         III        1 2080 1230   0.39   0.0  -0.39
( 80) Smole,Tadej           II        3 2103 1978   1.08   1.0  -0.08
( 81) Orel,Karmen          WII        2 2070 1220   0.80   0.0  -0.80
( 82) Grcar,Janez          III        2 2053 1203   0.86   0.0  -0.86
( 83) Petkovic,Nenad       III        1 2065 1215   0.41   0.0  -0.41
( 84) Loviscek,Matjaz      III        5 2099 2027   1.80   2.0   0.20
( 85) Casola,Giuseppe      III        2 2080 2080   0.78   1.0   0.22
( 86) Grasselli,Luka                  4 2124 1931   1.32   1.0  -0.32
( 87) Cvijic,Zoran                    1 2205 2205   0.24   0.5   0.26
( 88) Krieg,Stefan                  

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec

                        19.Sahovski festival Bled-OPEN B
                              Bled, 21.-29.3.1998
Porocilo o lokalnem ratingu 

 St.   Igralec            Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Crepan,Marjan         FM 2281   9 2108 2274   6.57   6.5  -0.07
(  2) Armanda,Ivica         MK 2270   9 2106 2326   6.48   7.0   0.52
(  3) Bozanic,Ivica         FM 2265   9 2045 2211   7.02   6.5  -0.52
(  4) Fucak,Emilijo         FM 2265   9 2077 2202   6.66   6.0  -0.66
(  5) Krstic,Uros            M 2265   9 2130 2350   6.12   7.0   0.88
(  6) Zelenika,Srdjan        M 2260   9 2027 2152   7.11   6.0  -1.11
(  7) Kastelic,Marjan       MK 2249   9 2167 2440   5.49   7.5   2.01
(  8) Susnik,Matej          MK 2144   9 2055 2221   5.58   6.5   0.92
(  9) Povse,Martin          MK 2124   4 1967 2062   2.84   2.5  -0.34
( 10) Mohr-Mihevc,Narcisa  WFM 2166   9 1946 1989   7.02   5.0  -2.02
( 11) Lazar,Ales st.        MK 2074   9 1978 2021   5.67   5.0  -0.67
( 12) Waller,Helmut         FM 2190   5 1912 1840   4.15   2.0  -2.15
( 13) Matko,Milan           MK 2190   9 1953 1953   7.20   4.5  -2.70
( 14) Ciglic,Boris          MK 2175   9 1941 2021   7.11   5.5  -1.61
( 15) Cirkvencic,Franci     MK 2165   9 2025 2105   6.21   5.5  -0.71
( 16) Guid,Matej            MK 2162   9 1994 1994   6.48   4.5  -1.98
( 17) Baerner,Helmut        MK 2165   9 2037 2117   6.03   5.5  -0.53
( 18) Kovacic,Peter         MK 2128   9 2081 2247   5.13   6.5   1.37
( 19) Urukalovic,Roman      MK 2150   9 1992 2117   6.39   6.0  -0.39
( 20) Bozic,Anton           MK 2150   9 1882 1925   7.47   5.0  -2.47
( 21) Sebenik,Matej         MK 2115   9 2081 2247   4.95   6.5   1.55
( 22) Saradjen,Janko        MK 2045   9 2058 2224   4.32   6.5   2.18
( 23) Djurkovic,Maks        MK 2146   9 2088 2213   5.22   6.0   0.78
( 24) Hribar,Janez          MK 2040   9 2019 2062   4.77   5.0   0.23
( 25) Skok,Boris            MK 2037   9 1924 1881   5.85   4.0  -1.85
( 26) Nikolic,Stanko        MK 2024   9 1968 1888   5.22   3.5  -1.72
( 27) Spilak,Tomislav       II 1899   9 1797 1672   5.76   3.0  -2.76
( 28) Kaps,Darja           WMK 1968   9 1975 2055   4.41   5.5   1.09
( 29) Prelati,Maurizio      MK 2110   9 1979 2059   6.12   5.5  -0.62
( 30) Kapferer,Romed        MK 1970   8 1975 1932   3.92   3.5  -0.42
( 31) Krek,Janez            MK 2096   4 1945 1752   2.80   1.0  -1.80
( 32) Zvan,Ziga             MK 2042   9 1874 1917   6.48   5.0  -1.48
( 33) Trebusak,Anton        MK 2092   9 1937 2017   6.39   5.5  -0.89
( 34) Florjancic,Rudi       MK 2064   9 2022 2102   5.04   5.5   0.46
( 35) Muri,Emil             MK 1993   9 1928 2008   5.31   5.5   0.19
( 36) Gomboc,Miha            I 1960   9 2098 2178   2.79   5.5   2.71
( 37) Kozamernik,Janez      MK 1983   9 2087 2130   3.24   5.0   1.76
( 38) Prestrl,Jozef         MK 2003   9 1938 1895   5.31   4.0  -1.31
( 39) Anakiev,Dimitar       MK 2064   9 2063 2106   4.50   5.0   0.50
( 40) Kosec,Tina           WMK 1984   9 1896 1771   5.58   3.0  -2.58
( 41) Marusic,Nada          MK 1856   8 1996 1996   2.48   4.0   1.52
( 42) Krasevec,Viktor       MK 2006   9 1953 1953   5.13   4.5  -0.63
( 43) Komovec,Ivan          MK 2031   9 1870 1870   6.39   4.5  -1.89
( 44) Kusterle,Francesco     I 2025   8 1832 1639   6.00   2.0  -4.00
( 45) Homan,Alojz            I 2021   9 1921 2001   5.76   5.5  -0.26
( 46) Grom,Waldemar          I 1915   9 1938 1981   4.23   5.0   0.77
( 47) Erzen,Aljosa          MK 2005   7 1876 1826   4.69   3.0  -1.69
( 48) Tratnjek,Andrej       MK 2002   9 1876 1796   6.03   3.5  -2.53
( 49) Osolin,Bojan           I 2000   9 2001 2044   4.50   5.0   0.50
( 50) Winkler,Wolfgang       I 2000   8 1880 1793   5.28   3.0  -2.28
( 51) Kutin,Dusan            I 2000   9 1859 1816   6.21   4.0  -2.21
( 52) Sveshnikov,Vladimir    I 1989   9 1998 1955   4.41   4.0  -0.41
( 53) Hribovsek,Ivo st.      I 1988   9 1926 1846   5.31   3.5  -1.81
( 54) Pazlar,Marko           I 1977   9 1917 1874   5.22   4.0  -1.22
( 55) Cerar,Alojz            I 1974   9 2050 2050   3.60   4.5   0.90
( 56) Pacic,Andrej           I 1965   9 2066 2146   3.24   5.5   2.26
( 57) Rajkovic,Radisa        I 1961   9 1979 2059   4.23   5.5   1.27
( 58) Kavsek,Milan          MK 1927   9 2001 1876   3.60   3.0  -0.60
( 59) Bulatovic,Milorad      I 1901   8 2043 1956   2.48   3.0   0.52
( 60) Grobelsek,Ana         WI 1890   9 1910 1830   4.23   3.5  -0.73
( 61) Rabic,Drago            I 1882   9 2018 2018   2.88   4.5   1.62
( 62) Gallob,Josef           I 1873   9 2017 2017   2.79   4.5   1.71
( 63) Jovan,Romuald         MK 1870   9 2018 2061   2.70   5.0   2.30
( 64) Golja,Milan            I 1862   9 1904 1824   3.96   3.5  -0.46
( 65) Djoc,Goran            II 1850   9 1987 1944   2.88   4.0   1.12
( 66) Borisek,Jure           I 1839   9 2033 2113   2.25   5.5   3.25
( 67) Dilao,Ricardo          I 1836   9 1960 1880   2.97   3.5   0.53
( 68) Saxer,Bernhar          I 1818   8 1908 1821   3.04   3.0  -0.04
( 69) Bratovic,Blaz          I 1817   9 2051 2008   1.89   4.0   2.11
( 70) Agovic,Mark           II 1814   9 1918 1793   3.24   3.0  -0.24
( 71) Planinsek,Bojan       II 1798   8 2009 1966   1.84   3.5   1.66
( 72) Rupnik,Borut          II 1796   9 1714 1441   5.49   1.5  -3.99
( 73) Kocevar,Leopold       II 1793   9 1959 2039   2.52   5.5   2.98
( 74) Antoniacci,Ricardo     I 1777   8 1916 1873   2.48   3.5   1.02
( 75) Aigner,Matthias        I 1757   6 1807 1534   2.58   1.0  -1.58
( 76) Nadj,Aleksander       II 1746   9 1974 1974   1.89   4.5   2.61
( 77) Turuncic,Bojan       III 1746   8 1845 1523   2.88   1.0  -1.88
( 78) Zwanepol,Johan         I 1700   9 1951 1826   1.71   3.0   1.29
( 79) Ipavec,Pavel         III 1700   9 1760 1635   3.78   3.0  -0.78
( 80) Smole,Tadej           II 1699   9 1895 1815   2.25   3.5   1.25
( 81) Orel,Karmen          WII 1659   9 1879 1713   1.98   2.5   0.52
( 82) Grcar,Janez          III 1645   9 1840 1797   2.25   4.0   1.75
( 83) Petkovic,Nenad       III 1600   9 1868 1595   1.53   1.5  -0.03
( 84) Loviscek,Matjaz      III 1500   9 1834 1791   1.08   4.0   2.92
( 85) Casola,Giuseppe      III 1500   9 1834 1754   1.08   3.5   2.42
( 86) Grasselli,Luka           1500   9 1816 1859   1.17   5.0   3.83
( 87) Cvijic,Zoran             1500   7 1820 1662   0.91   2.0   1.09
( 88) Krieg,Stefan             1500   3 1808  958   0.42   0.0  -0.42

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec


                       19.Sahovski festival Bled-seniors
                              Bled, 21.-29.3.1998

Koncno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                          Tocke  Buch  MBuch W-We
  1. Ofstad Per               MK 2175 2175 NOR Follo                       7.5 45.0  35.5  0.84
            27.11.34         +13  + 6  + 2  + 4  - 3  + 5  +14  +11  = 8
  2. Vavpetic Vid             MK 2235 2246 SLO SD Napredek Domzale         6.5 49.0  37.5 -0.52
             5.04.34         + 8  + 9  - 1  + 5  = 4  = 6  + 3  +10  = 7
  3. Beszterczey Laszlo       MK 2130 2130 HUN FOT                         6   48.5  37.5 -0.12
             19.8.36         +12  + 5  - 4  + 9  + 1  + 7  - 2  - 6  +11
  4. Ivacic Vladimir           M 2295 2294 SLO SD Napredek Domzale         6   47.5  37.0 -1.38
            22.06.36         +11  +10  + 3  - 1  = 2  + 9  = 6  - 5  +13
  5. Piber Vinko              MK      1982 SLO SD Napredek Domzale         6   45.5  36.0  1.41
             5.04.36         +15  - 3  + 6  - 2  +10  - 1  + 7  + 4  +14
  6. Tavcar Rado               I      1942 SLO Celjski SK                  6   44.0  35.5  1.77
                1930         +16  - 1  - 5  +13  + 8  = 2  = 4  + 3  +12
  7. Wicklund-Hans. Richard    I      1678 NOR Oslo schakselkap            4.5 40.0  32.5  2.16
              4.3.34         -10  +11  +12  + 8  - 9  - 3  - 5  +16  = 2
  8. Schlanitz Egon Dr.        I      1779 AUT Collegialitaet Wien         4.5 40.0  30.5  0.81
             27.8.34         - 2  +14  =10  - 7  - 6  +15  =12  +13  = 1
  9. Ursic Silvo              MK 2050 1955 SLO SD SIMP Radovljica          4.5 36.0  28.5 -0.99
             3.12.29         +14  - 2  +13  - 3  + 7  - 4  -11  =15  +16
 10. Marjanovic Slavko        MK 2035 1967 SLO SK Jamstvo Ljubljana        4   37.0  29.5 -2.03
             7.04.34         + 7  - 4  = 8  +12  - 5  -14  +16  - 2  =15
 11. Ivelja Vojislav           I      1845 SLO SD Jesenice                 4   37.5  29.0 -0.41
             9.05.34         - 4  - 7  =16  +15  =14  +13  + 9  - 1  - 3
 12. Vidali Joze              II      1694 SLO SD Murka Lesce              3.5 34.0  27.0 -0.01
            30.10.36         - 3  +15  - 7  -10  -13  +16  = 8  +14  - 6
 13. Banic Stanko              I      1754 SLO SD dr.Milan Vidmar Ljublj   3   39.0  30.5 -0.51
            22.11.13         - 1  +16  - 9  - 6  +12  -11  +15  - 8  - 4
 14. Novak Vladimir            I      1687 CZE Infinity Pardubice          3   37.0  28.5  0.12
             17.9.21         - 9  - 8  =15  +16  =11  +10  - 1  -12  - 5
 15. Gruber Julius             I      1600 AUT Polizei Wien                2   33.5  26.5 -0.25
              3.9.31         - 5  -12  =14  -11  =16  - 8  -13  = 9  =10
 16. Einspieler Antonija       I      1500 AUT SSD Celovec                 1   34.5  26.5 -0.71
                             - 6  -13  =11  -14  =15  -12  -10  - 7  - 9
Svicar 4.5 by Ales Drinovec                                              Arbiter: Ales Drinovec

                       19.Sahovski festival Bled-seniors
                              Bled, 21.-29.3.1998
Porocilo o FIDE ELO ratingu 

 St.   Igralec               Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Ivacic,Vladimir           M 2295   5 2125 2274   3.60   3.5  -0.10
(  2) Vavpetic,Vid             MK 2235   5 2137 2286   3.15   3.5   0.35
(  3) Ofstad,Per               MK 2175   3 2220 2345   1.32   2.0   0.68
(  4) Beszterczey,Laszlo       MK 2130   4 2189 2189   1.68   2.0   0.32
(  5) Ursic,Silvo              MK 2050   3 2220 1370   0.84   0.0  -0.84
(  6) Marjanovic,Slavko        MK 2035   2 2265 1415   0.42   0.0  -0.42
(  7) Piber,Vinko              MK        5 2174 2102   1.35   2.0   0.65
(  8) Tavcar,Rado               I        4 2209 2209   0.92   2.0   1.08
(  9) Ivelja,Vojislav           I        4 2163 1970   1.12   1.0  -0.12
( 10) Schlanitz,Egon Dr.        I        3 2148 2023   0.90   1.0   0.10
( 11) Banic,Stanko              I        3 2173 1323   0.81   0.0  -0.81
( 12) Vidali,Joze              II        2 2083 1233   0.78   0.0  -0.78
( 13) Novak,Vladimir            I        3 2087 1962   1.14   1.0  -0.14
( 14) Wicklund-Hans.,Richard    I        4 2113 1791   1.40   0.5  -0.90
( 15) Gruber,Julius             I        2 2043 2043   0.88   1.0   0.12
( 16) Einspieler,Antonija       I        2 2043 1193   0.88   0.0  -0.88

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec

                       19.Sahovski festival Bled-seniors
                              Bled, 21.-29.3.1998
Porocilo o lokalnem ratingu 

 St.   Igralec               Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Ivacic,Vladimir           M 2294   9 2032 2157   7.38   6.0  -1.38
(  2) Vavpetic,Vid             MK 2246   9 2026 2192   7.02   6.5  -0.52
(  3) Ofstad,Per               MK 2175   9 1990 2263   6.66   7.5   0.84
(  4) Beszterczey,Laszlo       MK 2130   9 2000 2125   6.12   6.0  -0.12
(  5) Ursic,Silvo              MK 1955   9 1872 1872   5.49   4.5  -0.99
(  6) Marjanovic,Slavko        MK 1967   9 1844 1801   6.03   4.0  -2.03
(  7) Piber,Vinko              MK 1982   9 1972 2097   4.59   6.0   1.41
(  8) Tavcar,Rado               I 1942   9 1960 2085   4.23   6.0   1.77
(  9) Ivelja,Vojislav           I 1845   9 1853 1810   4.41   4.0  -0.41
( 10) Schlanitz,Egon Dr.        I 1779   9 1842 1842   3.69   4.5   0.81
( 11) Banic,Stanko              I 1754   9 1836 1711   3.51   3.0  -0.51
( 12) Vidali,Joze              II 1694   9 1772 1692   3.51   3.5  -0.01
( 13) Novak,Vladimir            I 1687   9 1818 1693   2.88   3.0   0.12
( 14) Wicklund-Hans.,Richard    I 1678   9 1864 1864   2.34   4.5   2.16
( 15) Gruber,Julius             I 1600   9 1790 1570   2.25   2.0  -0.25
( 16) Einspieler,Antonija       I 1500   9 1756 1405   1.71   1.0  -0.71

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec


                       19.Sahovski festival Bled-juniors
                              Bled, 21.-23.3.1998

Koncno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                    Tocke  RPZ   Meds. W-We
  1. Vojinov Danijel      II      1639 SLO SS Tomo Zupan Kranj   6.5  3.5   0.0  1.78
            19.03.84         + 7  + 9  = 3  = 2  -10  = 4  + 5  + 8  + 6
  2. Cebasek Jaka         II      1687 SLO SS Tomo Zupan Kranj   6    3.0   0.0  0.72
            20.05.82         + 9  + 3  -10  = 1  = 4  = 5  + 8  = 6  + 7
  3. Skudnov Konstantin   II      1850 RUS                       5    2.5   0.0 -1.80
              7.9.88         -10  - 2  = 1  - 4  + 5  + 8  + 6  = 7  + 9
  4. Orel Anze            II      1572 SLO SS Tomo Zupan Kranj   5    2.0   0.0  1.16
            14.03.86         - 6  + 7  + 9  + 3  = 2  = 1  -10  - 5  + 8
  5. Justin Matic        III      1500 SLO SS Tomo Zupan Kranj   4.5  2.0   0.5  1.54
             3.03.87         = 8  = 6  + 7  + 9  - 3  = 2  - 1  + 4  -10
  6. Skrlep Nejc          IV      1500 SLO SS Tomo Zupan Kranj   4.5  2.0   0.5  1.54
             3.06.86         + 4  = 5  + 8  -10  = 7  + 9  - 3  = 2  - 1
  7. Hodzic Aljosa        IV      1500 SLO SD Murka Lesce        3    1.0   0.0  0.04
            15.03.86         - 1  - 4  - 5  + 8  = 6  -10  + 9  = 3  - 2
  8. Petrovic Nejc        IV      1500 SLO SD Murka Lesce        1.5  0.5   0.0 -1.46
            16.07.87         = 5  -10  - 6  - 7  + 9  - 3  - 2  - 1  - 4
  9. Sitar Ziga                   1500 SLO SD Murka Lesce        0    0.0   0.0 -2.96
             24.5.87         - 2  - 1  - 4  - 5  - 8  - 6  - 7  -10  - 3
Svicar 4.5 by Ales Drinovec                                              Arbiter: Ales Drinovec

                       19.Sahovski festival Bled-juniors
                              Bled, 21.-23.3.1998
 Tabela 

  N     Name         Tit  ELO LRat  1   2   3   4   5   6   7   8   9   Pts Pl.  
  1 Vojinov,Danijel   II      1639 XXX  =   =   =   1   1   1   1   1   6.5    1    1.78
  2 Cebasek,Jaka      II      1687  =  XXX  1   =   =   =   1   1   1   6.0    2    0.72
  3 Skudnov,Konstant  II      1850  =   0  XXX  0   1   1   =   1   1   5.0    3   -1.80
  4 Orel,Anze         II      1572  =   =   1  XXX  0   0   1   1   1   5.0    4    1.16
  5 Justin,Matic     III      1500  0   =   0   1  XXX  =   1   =   1   4.5  5-6    1.54
  6 Skrlep,Nejc       IV      1500  0   =   0   1   =  XXX  =   1   1   4.5  5-6    1.54
  7 Hodzic,Aljosa     IV      1500  0   0   =   0   0   =  XXX  1   1   3.0    7    0.04
  8 Petrovic,Nejc     IV      1500  0   0   0   0   =   0   0  XXX  1   1.5    8   -1.46
  9 Sitar,Ziga                1500  0   0   0   0   0   0   0   0  XXX  0.0  9-10  -2.96

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Svicar 4.5 by Ales Drinovec

                       19.Sahovski festival Bled-juniors
                              Bled, 21.-23.3.1998
Porocilo o lokalnem ratingu 

 St.   Igralec           Kat.  Ro    N  Rc   Rp     We     W    W-We
(  1) Skudnov,Konstantin   II 1850   8 1550 1645   6.80   5.0  -1.80
(  2) Cebasek,Jaka         II 1687   8 1570 1763   5.28   6.0   0.72
(  3) Vojinov,Danijel      II 1639   8 1576 1827   4.72   6.5   1.78
(  4) Orel,Anze            II 1572   8 1585 1680   3.84   5.0   1.16
(  5) Justin,Matic        III 1500   8 1594 1637   2.96   4.5   1.54
(  6) Petrovic,Nejc        IV 1500   8 1594 1343   2.96   1.5  -1.46
(  7) Skrlep,Nejc          IV 1500   8 1594 1637   2.96   4.5   1.54
(  8) Hodzic,Aljosa        IV 1500   8 1594 1507   2.96   3.0   0.04
(  9) Sitar,Ziga              1500   8 1594  744   2.96   0.0  -2.96

                                              Arbiter: Ales Drinovec

Ro - rating igralca, N - stevilo ratingiranih partij, Rc - povprecni rating nasp
Rp - zmogljivostni rating, We - pricakovani rezultat, W - dosezeni rezultat
Svicar 4.5 by Ales Drinovec