25. Šahovski festival Bled OPEN B
Bled, 23.2.-1.3.2008

Lista igralcev

       Ime                 Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Bogacov Alexei         I 2102 2102  UKR  6.0  Ukrajina
    2. Rabič Drago            I 2090 1902  SLO  2.0  ŠS Tomo Zupan Kranj
    3. Jovan Romuald         MK 2046 1937  SLO  4.0  ŠD SIMP Radovljica
    4. Kraševec Viktor       MK 2046 1935  SLO  5.5  KPŠRD Karel Jeraj Ljublja
    5. Marinč Damir          II 2035 1902  SLO  5.5  ŠD Kočevje
    6. Varini Massimo         I 2030 2111  ITA  6.5  Italija
    7. Muri Emil             MK 2024 1915  SLO  4.5  ŠS Tomo Zupan Kranj
    8. Buha Drago            MK 2014 1838  SLO  5.5  ŠD SIMP Radovljica
    9. Golja Milan            I 2010 1761  SLO  4.5  ŠS Tomo Zupan Kranj
   10. Ravnik Franc          MK 2000 1922  SLO  5.0  ŠD Jesenice
   11. Logar Metod           MK 1994 2050  SLO  6.5  ŠS Tomo Zupan Kranj
   12. Marjanovič Slavko     MK 1991 1942  SLO  5.0  LŠK Metalka Trgovina
   13. Petrovič Marko        II 1983 1898  SLO  6.5  ŠK Nova Gorica
   14. Prestrl Jožef         MK 1982 1841  SLO  4.5  ŠD SIMP Radovljica
   15. Hrenič Miša          WMK 1979 1936  SLO  7.0  ŠD Jesenice
   16. Ristov Tase            I 1949 1809  SLO  3.5  ŠK Stari Mayr Kranj
   17. Šivic Jernej           I 1936 1892  SLO  5.5  ŠD Podpeč
   18. Bukovec Tina          WI 1925 1870  SLO  5.0  ŽŠK Maribor LANCom
   19. Turunčič Bojan        II 1910 1694  SLO  4.0  ŠK Bohinj Bohinjska Bistr
   20. Čižman Gregor         II 1895 1737  SLO  3.5  KPŠRD Karel Jeraj Ljublja
   21. Goršič Jure           II 1849 1629  SLO  3.5  ŠD Gorenjka Lesce
   22. Engelman Tomaž         I 1828 1637  SLO  4.5  ŠK Primskovo Kranj
   23. Pečnik Primož         II 1803 1731  SLO  5.0  ŠS KC KUD dr. Lojz Kreigh
   24. Šorl Simon             I 1801 1672  SLO  3.5  ŠD Gorenjka Lesce
   25. Vidic Miha            II 1800 1813  SLO  6.5  ŠD Piran
   26. Kamenšek Ivan         II 1782 1744  SLO  4.0  LŠK Metalka Trgovina
   27. Egart Janez           II 1765 1650  SLO  5.0  ŠD Jesenice
   28. Perič Bernard         II 1751 1673  SLO  5.0  ŠK Zagorje ob Savi
   29. Stanič Vitko           I      1737  SLO  3.0  ŠK Loška dolina
   30. Vohl Gregor           II      1706  SLO  3.5  ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P
   31. Klampfer Matjaž       II      1684  SLO  4.0  ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P
   32. Brank Žiga            II      1683  SLO  1.5  LŠK Metalka Trgovina
   33. Blaznik Vojko         II      1677  SLO  4.0  ŠD SIMP Radovljica
   34. Kočevar Tugomir       IV      1597  SLO  5.5  ŠK Bohinj Bohinjska Bistr
   35. Bučan Luka                    1586  SLO  4.0  ŠK Stari Mayr Kranj
   36. Kočar Borut          III      1576  SLO  4.0  Slovenija
   37. Žalig Tomaž           II      1526  SLO  2.0  ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P
   38. Torkar Boris         III      1523  SLO  2.5  ŠD SIMP Radovljica

WinSvicar by Ales Drinovec verzija 1.10.11 Lastnik: Bojan Arzensek, Arbiter: Arzenšek Bojan, IA