25. Šahovski festival Bled OPEN B
Bled, 23.2.-1.3.2008

Lista igralcev

       Ime                 Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Bogacov Alexei        I 2102 2102  UKR  Ukrajina
    2. Rabič Drago           I 2090 1902  SLO  ŠS Tomo Zupan Kranj
    3. Jovan Romuald        MK 2046 1937  SLO  ŠD SIMP Radovljica
    4. Kraševec Viktor      MK 2046 1935  SLO  KPŠRD Karel Jeraj Ljublja
    5. Marinč Damir         II 2035 1902  SLO  ŠD Kočevje
    6. Varini Massimo        I 2030 2111  ITA  Italija
    7. Muri Emil            MK 2024 1915  SLO  ŠS Tomo Zupan Kranj
    8. Buha Drago           MK 2014 1838  SLO  ŠD SIMP Radovljica
    9. Golja Milan           I 2010 1761  SLO  ŠS Tomo Zupan Kranj
   10. Ravnik Franc         MK 2000 1922  SLO  ŠD Jesenice
   11. Logar Metod          MK 1994 2050  SLO  ŠS Tomo Zupan Kranj
   12. Marjanovič Slavko    MK 1991 1942  SLO  LŠK Metalka Trgovina
   13. Petrovič Marko       II 1983 1898  SLO  ŠK Nova Gorica
   14. Prestrl Jožef        MK 1982 1841  SLO  ŠD SIMP Radovljica
   15. Hrenič Miša         WMK 1979 1936  SLO  ŠD Jesenice
   16. Ristov Tase           I 1949 1809  SLO  ŠK Stari Mayr Kranj
   17. Šivic Jernej          I 1936 1892  SLO  ŠD Podpeč
   18. Bukovec Tina         WI 1925 1870  SLO  ŽŠK Maribor LANCom
   19. Turunčič Bojan       II 1910 1694  SLO  ŠK Bohinj Bohinjska Bistr
   20. Čižman Gregor        II 1895 1737  SLO  KPŠRD Karel Jeraj Ljublja
   21. Goršič Jure          II 1849 1629  SLO  ŠD Gorenjka Lesce
   22. Engelman Tomaž        I 1828 1637  SLO  ŠK Primskovo Kranj
   23. Pečnik Primož        II 1803 1731  SLO  ŠS KC KUD dr. Lojz Kreigh
   24. Šorl Simon            I 1801 1672  SLO  ŠD Gorenjka Lesce
   25. Vidic Miha           II 1800 1813  SLO  ŠD Piran
   26. Kamenšek Ivan        II 1782 1744  SLO  LŠK Metalka Trgovina
   27. Egart Janez          II 1765 1650  SLO  ŠD Jesenice
   28. Perič Bernard        II 1751 1673  SLO  ŠK Zagorje ob Savi
   29. Stanič Vitko          I      1737  SLO  ŠK Loška dolina
   30. Vohl Gregor          II      1706  SLO  ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P
   31. Klampfer Matjaž      II      1684  SLO  ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P
   32. Brank Žiga           II      1683  SLO  LŠK Metalka Trgovina
   33. Blaznik Vojko        II      1677  SLO  ŠD SIMP Radovljica
   34. Kočevar Tugomir      IV      1597  SLO  ŠK Bohinj Bohinjska Bistr
   35. Bučan Luka                   1586  SLO  ŠK Stari Mayr Kranj
   36. Kočar Borut         III      1576  SLO  Slovenija
   37. Žalig Tomaž          II      1526  SLO  ŠD Paloma Sladki Vrh ŠK P
   38. Torkar Boris        III      1523  SLO  ŠD SIMP Radovljica

Arbiter: Arzenšek Bojan, IA
WinSvicar by Ales Drinovec verzija 1.10.11 Lastnik: Bojan Arzensek