22. Sahovski festival Bled - juniorji 1
Bled, 25.3.2001

Lista igralcev

       Ime                 Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Rozic Vesna         WMK 2083 2047  SLO  SS MC d.d. Tomo Zupan Kra
    2. Skoberne Jure        II      1993  SLO  SD AET Tolmin
    3. Orel Anze             I      1971  SLO  SS MC d.d. Tomo Zupan Kra
    4. Suselj Gregor       III      1912  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
    5. Bilbija Istok        II      1883  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
    6. Budihna Kristjan    III      1862  SLO  SK Nova Gorica
    7. Kadak Klemen         II      1829  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
    8. Filip Matej          II      1820  SLO  SD Vele Domzale
    9. Petrovic Nejc        II      1789  SLO  SD Gorenjka Lesce
   10. Kadak Matej         III      1787  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   11. Sinkovec Peter       II      1783  SLO  Skofja Loka
   12. Vilman Marko        III      1768  SLO  Jesenice
   13. Bilbija Saska       WII      1748  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   14. Klancar Primoz      III      1745  SLO  1. osnovna sola Celje
   15. Tancer Rok          III      1740  SLO  ZSD Maribor SK Piramida
   16. Klancar Matija       IV      1704  SLO  SK Grize
   17. Peterlin Edi         II      1702  SLO  SK Komenda
   18. Milovanovic Maja    III      1691  SLO  SD Jesenice
   19. Stanic Luka          IV      1688  SLO  SK Nova Gorica
   20. Krivec Spela        III      1668  SLO  SD Jesenice
   21. Hrenic Misa         WII      1667  SLO  SD Jesenice
   22. Mali Matic           IV      1667  SLO  Jesenice
   23. Rozic Samo           IV      1663  SLO  SS MC d.d. Tomo Zupan Kra
   24. Pulec Lea           WII      1654  SLO  SK Nova Gorica
   25. Pogacar Mitja       III      1650  SLO  SK Komenda
   26. Bilbija Nina        III      1628  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   27. Mavsar Miha         III      1601  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   28. Jug Tina            III      1590  SLO  SK Nova Gorica
   29. Nadvesnik Maja      III      1590  SLO  SK Komenda
   30. Nadvesnik Matej      IV      1589  SLO  SK Komenda
   31. Sifrar Tomaz         IV      1554  SLO  SS MC d.d. Tomo Zupan Kra
   32. Jost Ales            IV      1530  SLO  SD Jesenice
   33. Rozman Mitja        III      1500  SLO  SS MC d.d. Tomo Zupan Kra
   34. Pulec Leon                   1500  SLO  SK Nova Gorica
   35. Budihna Sebastjan            1500  SLO  SK Nova Gorica

Svicar 5.0 by Ales Drinovec, Arbiter: