Sahovski festival Bled - Juniorji-2
Bled; 31.3.2000-2.4.2000

Lista igralcev

       Ime                Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Hocevar Filip      III      1980  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
    2. Skoberne Jure       II      1964  SLO  SD AET Tolmin
    3. Znidersic Sanja     WI      1922  SLO  SK Triglav Krsko
    4. Kadak Klemen        II      1890  SLO  SD Trdnjava
    5. Rozic Vesna         WI      1881  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
    6. Borisek Anze        II      1848  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
    7. Krzisnik Jure               1841  SLO  Os Petra Kavcica Sk. Loka
    8. Justin Matic        II      1812  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
    9. Filip Matej         II      1812  SLO  SD Napredek Domzale
   10. Petrovic Nejc       IV      1807  SLO  SD Gorenjka Lesce
   11. Trebusak Matic     III      1793  SLO  SK Triglav Krsko
   12. Hrenic Misa        III      1784  SLO  SK Jesenice
   13. Car Primoz         III      1782  SLO  SK Komenda
   14. Snoj Luka           IV      1714  SLO  SD Trdnjava Ljubljana
   15. Mirjacic Tanja     WII      1712  SLO  SD Trdnjava Ljubljana
   16. Suselj Gregor      III      1694  SLO  SD Trdnjava Ljubljana
   17. Bilbija Saska      III      1693  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   18. Plaskan Jure       III      1667  SLO  Os Litija
   19. Peterlin Edi       III      1663  SLO  SK Komenda
   20. Bilbija Istok       IV      1633  SLO  SD Trdnjava 1896 Ljubljan
   21. Znidar Klemen       IV      1628  SLO  Os Komenda-Moste
   22. Vilman Marko                1618  SLO  Os Prezihov Voranc
   23. Krivec Spela        IV      1604  SLO  SK Jesenice
   24. Jost Ales           IV      1600  SLO  Os Prezihov Voranc
   25. Puric Ziga         III      1595  SLO  Os Simon Jenko
   26. Trpin Alenka       III      1589  SLO  SK Komenda
   27. Hodzic Aljosa       IV      1587  SLO  SD Gorenjka Lesce
   28. Rokavec Andrej      II      1581  SLO  SK Komenda
   29. Rozic Samo          IV      1572  SLO  SS Tomo Zupan Kranj
   30. Kadak Matej         IV      1535  SLO  SD Trdnjava
   31. Banko Simon                 1523  SLO  SK Sentjur
   32. Milovanovic Maja   III      1515  SLO  SK Jesenice
   33. Globocnik Uros      IV      1500  SLO  SK Komenda
   34. Nadvesnik Maja              1500  SLO  SK Komenda
   35. Tadic Mirjana               1500  SLO  SK Jesenice
   36. Hodzic Marino               1500  SLO  SD Gorenjka Lesce
   37. Arh Jure                    1500  SLO  SD Gorenjka Lesce
   38. Pogacar Mitja               1500  SLO  Os Komenda-Moste
   39. Dolenc Vid                  1538  SLO  SD Gorenjska Lesce

Svicar 4.8 by Ales Drinovec, Arbiter: